Krajowa Spółka Cukrowa S.A

Toruń

Opinie o Krajowa Spółka Cukrowa S.A

Patrycja

Na stronie Krajowej Spółki Cukrowej S.A macie możliwość stworzenia własnego CV https://praca.polski-cukier.pl/redir,generator_cv To opcja, która na pewno ułatwi aplikację nie jednej osobie, która nie potrafi stworzyć CV w profesjonalny sposób. Ktoś z Was już z tej opcji korzystał?

Patrycja

Krajowa Spółka Cukrowa poszukuje Zastępcę Dyrektora Oddziału w Oddziale „Polskie Przetwory” we Włocławku oraz w tym samym mieści Technologa żywności. Są to bardzo różne oferty pracy, co oznacza, że firma jest otwarta dla każdego i nie ma układów na wyższe stanowiska. Myślę, że warto spróbować swoich sił. Kto będzie próbował? Podzielcie się potem wrażeniami?

wed

Dział sprzedaży dobrze u nich funkcjonuje @roro, bo przecież najważniejsze klienci są zadowoleni ze współpracy z nimi. Zastanawiam się jednak jaka teraz panuje u nich atmosfera, wiecie? Dzięki za odpowiedź

Greko82

Hej. Czy ktoś wie, jak się tam dostać na przedstawiciela handlowego? Jakie się sprzedają ich produkty i jak się pracuje?

Zostaw opinię o Krajowa Spółka Cukrowa S.A - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Krajowa Spółka Cukrowa S.A