Torimpex Trade

Toruń

Opinie o Torimpex Trade

Magda

Dzisiaj stala gwiazda na monopolu to pewnie byl na urlopie albo chorobowym xD

Jola

Ciekawe co zrobili z tym chlopakiem z jowisz bo dlugo juz go nie bylo widac :(

realista

Jak czytam te ostatnie wypowiedzi bylych i obecnych pracownikow, to odnosze wrazenie, ze pisza je osoby podstawione w celu ocieplenia wizerunku firmy. Ci, ktorzy tu byli lub sa wiedza dobrze, co w trawie piszczy. Jest coraz gorzej! Tylko cwaniacy maja dobrze.

realista

Agnieszka

10/10 - nic dodać, nic ująć ! Bardzo dobry sklep. Polecam :)

nikki

Praca jest ok jak już się dostaniesz. Sporo obowiązków, ale to normalne. Godziny pracy nie są takie tragiczne jakby się początkowo wydawało. Ekipa zgrana, atmosfera dobra. Mogę polecić.

Domi

Jak w każdej pracy, masz obowiązki, jak je dobrze ogarniasz to na pewno będzie dobrze. Praca jest ok jak masz dobre nastawienie. Atmosferę tworzą ludzie i narzekanie tutaj nic nie pomaga.

Mateusz

Na pracę nie ma co narzekać. Przychodząc do firmy wiesz co masz robić i jakie są Twoje zadania, także zaskoczeń nie ma. Pieniądze są na czas, opóźnień nigdy nie było.

x

Praca jak praca, zdarzają się dni lepsze i gorsze - jak w każdej firmie. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracodawcy. Odpowiada mi praca i jestem z niej zadowolona.

Ja

Pracujac w sklepie czasem nie da sie byc milym i usmiechnietym obslugujac na kasie durnych klientow. Klienci wymagaja Bog wie czego a sami kutury i szacunku za grosz potem taka baba jedna z druga wypisuja tu pierdoly bo kasjer odpyskowal.

Agata
@Ja 22.08.2017, 09:56

W 100% się zgadzam! Czasem zastanawiałam się czego Ci ludzie oczekują, bo już nie miałam pojęcia. Wiadomo - klient, nasz Pan - ale kultura osobista to chyba normalna rzecz i nie powinno być tak, że kasjerkę lub kasjera traktuje się jak najgorszego. Czasami zdarzy się jakaś pomyłka. Niektórzy reagują normalnie - po prostu rozumieją, a inni wybuchają i się wyżywają na nas. Nie tędy droga. Ogólnie praca mi odpowiadała i takie sytuacje z klientami nie były dla mnie problemem.

Alex

Pracowałem tam ponad rok i było ok. Atmosfera była dobra i nie mogę się przyczepić, że były jakieś kłótnie czy tego typu sytuacje. A co do samej pracy to nastawienie do klienta to podstawa, więc ten uśmiech trzeba mieć na twarzy, nawet jak brakuje sił. Pozdrawiam

wwww

Siema ludziska zamiast pisać pzdury to zapraszam na stanowisko kasjer-sprzedawca lub na stanowisko kierownicze i wtedy możemy troche popisać pozdrawiam

Gocha

Jestem klientką Jowiszu . Zakupy robię tam co dzień i gdy patrzę jak Pani mała o dziwnym głosie chyba kierownik traktuję swoich pracowników to wola o pomstę do nieba!! krzyczy , ubliża i chce każdego zrównać z swoim wzrostem . Cyrk na kółkach ,a Pani małej to by szef dał jakis kurs na uprzejmości . Tyle w temacie

Izabela

Jestem klientka sklepu Jowisz na rubinkowie i na zakupy chodze codziennie co do komentarzy, ktore tutaj czytam mam mieszane uczucia. Ja osobiscie lubie robic zakupy w tym sklepie, sklep jest bardzo dobrze zatowarowany. Jesli chodzi o obsluge to w porownaniu z tym co bylo kiedys jest o niebo lepsza. Pracownicy (nie wszyscy) podchodza do klienta z usmiechem, a ten chlopak co tam pracuje bardzo go lubie jak siedzi na kasie (zawsze staje do niego w kolejce) on ma w sobie cos takiego ze nawet klienci sie go sluchaja. Podejscie do klienta ma super jest stanowczy a zarazem zabawny. Na sklepie to az milo sie go slucha jak sie smieje i zartuje z innymi pracownikami. Szkoda ze nie wszyscy tacy sa. Szczegolnie kilka pan na miesnym, obsluguja tak jakby do pracy przychodzily z przymusu. Jedynie co to na tym stoisku lubie byc obslugiwana przez taka wysoka pania w czarnych wlosach. Na monopolu tez jest taka pani wysoka przy kosci zawsze ma mine jakby stala tam za kare.

monika

Jak pracowałam było ok. Kasa nie najgorsza. Czasami faktycznie dużo pracy, ale da się przeżyć, jak już się przyzwyczaisz.

Agata

jak ktoś jest robotny i ma trochę chęci to nie będzie miał problemów z tą pracą

Adrian

No taka praca, trzeba ostro pracować/ Nie ma siedzenia. Płaca na czas. Dla mnie była to dobra firma na pierwsza prace. Nie żałuję, ze tam pracowałem

Paula91

Praca jak najbardziej w porządku. Mi odpowiadało - płacili na czas, z robotą różnie - raz więcej, raz mniej, zależne od pory dnia. Każdy z nas ma wybór. Jeśli nie odpowiada nam praca u jednego pracodawcy, nikt nie zabrania pójścia do innego- może inny będzie płacić za stanie...

Dyzziek

Pracowałem tam i było ok, wypłaty w terminie, mi godziny pracy akurat odpowiadały i nie miałem z nimi problemu, pracy dużo, ale żeby zarobić pieniądze trzeba pracować, ogólnie polecam

Weronika

Regulują faktury w terminie, nie ma problemów z płatnościami

Rock

Nigdzie nie jest idealnie, ale ja jestem tu by pracować i nie narzekać i zarabiać na utrzymanie swojej rodziny. Raz ciężej, raz lżej, bo taka praca. Najważniejsze, że wypłata jest terminowo, a i z ludźmi z pracy mamy dobry kontakt.

Ala

Ja z pracy jestem zadowolona. Praca jak każda inna - czasami lżej, czasami ciężej. Największy plus to bezpieczeństwo wynagrodzenia - płacą na czas i nie ma z tym żadnych problemów

dosc tego

W naszych sklepach to juz nie da sie pracowac. (usunięte przez administratora) Kierownictwo nie docenia naszej pracy. Tak dalej byc nie moze. Za nasza ciezka prace nalezy sie podwyzka i godziwa premia inaczej my starzy pracownicy zwolnimy sie!

Stała klientka

W FENIXIE na stanowisku piekarniczym pracuje bardzo miła Pani (z tego co kojarzę Pani Asia). Świetna obsługa aż milej robi się zakupy !!! Poza tym sklep bardzo dobrze zaopatrzony . Polecam :)

KLIJENTKA

TAM SA 2 PANIE FAJNE,PANI ALA I PANI MARIOLKA MILE ZAWSZE USMIECHNIETE POZDRAWIAM

MIK

PANI KTÓRA PRACUJE NA DZIALE MIĘSNYM -W FENIXIE- PANI ALA( NIE ZNAM NAZWISKA) MIŁA,GRZECZNA,ZAWSZE UMIE DORADZIĆ,Kiedy Ona obsługuje w kolejce nie czeka się wzdychąjąc i spoglądając na zegarek= TACY POWINNI BYĆ WSZYSCY PRACUJĄCY W TYM SKLEPIE

Sprzedawca
@MIK 19.10.2016, 13:31

Z punktu widzenia osoby,która przepracowala juz 13 lat w handlu, czasami ciężko być miłym i usmiechnietym dla głupich ludzi a takich nie brakuje????.

Dosia

Tak wiedziałam, że nie będę zarabiała nie wiadomo ile, ale tu nie chodzi o zarobki lecz o atmosferę w pracy. Dziewczyny krzywo patrzą na nowe osoby, a kierowniczki czepiają się o wszystko i są nie miłe.

naiwna

Ej, Ola, z próżnego to i Salomon nie naleje! Widziałać ile tam ich pracuje na zmianie? Zdarzało się, że na sali były tylko 4 babki! No to jak mają sobie radzić z całym sklepem? A z tego, co podpytałam jasno wynika, że te biedulki po prostu muszą być wszechstronne, bo w tyle inaczej się nie da. Czyli jak nikogo nie ma na kasie, to kasjerka musi iść coś tam poukładać, bo nikt inny tego nie zrobi, bo nikogo innego nie ma! I to tyczy się chyba wszystkich stoisk. A nie czepiaj się że "jak wielmożne panie kasują swoje zakupy a człowiek czeka jak idiota a one gadają śmieją się". Jak skończą zmianę to nie są już pracownikami, tylko takim jak ty "człowiekiem", więc mogą sobie w kolejce robić to co chcą. Śmiać się też. Ja nie robię zakupów na stykach zmian, bo to w każdym sklepie problem.

Karol

Współczuję tym paniom, że muszą tam pracować z takimi klientami, którzy uważają, że są jedynymi w tym sklepie i trzeba spełniać ich oczekiwania. Nie pasuje wam obsługa miłych Pań to po prostu zmieńcie sklep zamiast pisać tutaj bzdury wyrwane z kontekstu.

Patrycja 30lat Rubinkowo II

Witam, Jestem stałą klientką wyżej opisywanego sklepu. Pierwsza sprawa to taka, ze absolutnie sie nie zgadzam z opiniami na temat nieświeżego mięsa!!!Panie zawsze wybierają dla mnie ładny i świeży kawałek mięsa o który proszę. Druga sprawa jest absurdem opisywanie, ze panie tam pracujące rozmawiają, oglądaj sie dokoła, a nie obsługują klientów. ZDANIE KTORE WLASNIE CZYTACIE DEDYKUJE WSZYSTKIM CHIPOKRYTĄ, KTORZY MAJĄ DUŻO CZASU NA ANALIZOWANIE I OPISYWANIE PRACY INNYCH. Ludzie czy naprawdę nie macie większych problemów!? Kolejna sprawa która mam zamiar poruszyć to kolejki. O czym mogą świadczyć duże kolejki do mięsnego… odp. Ludzie chętnie kupują mięso z Torimpexu. Rozumiem, ze niektórzy nie potrafią dostrzec zależności miedzy długości oczekiwania do otrzymania świeżego towaru. Podsumowując jeśli chodzi o obsługę klientów na stoiskach: mięsnym, nabiałowym i monopolowym jest w mojej ocenie profesjonalne i na wysokim poziomie. Pozdrawiam Patrycja.

Młody

Również pracowałem tam 3 miesiące jako młody Nie doświadczony dostawalo mi się najgorzej o premi nawet nie ma co myśleć

cappy
użytkownik zarejestrowany

tak, na swojej stronie Torimpex ogłasza się, że poszukuje sprzedawców/kasjerów obecnie. Jak każdy market zresztą

ira

Jeśli chodzi o tą akurat kierowniczkę to szczera prawda, pracowałam w tym sklepie długie lata. Potwierdza to nawet opinia klienta przedmówcy. [usunięte przez moderatora] stworzony przez kierowniczki a nie samo szefostwo.

mecenas596

zarobki takie że śmieszne najniższa krajowa ( usunięte przez administratora )

aga_iwona

Jakie są zarobki?

pola

uwazajcie i nie chorujcie bo was zwolnią bo osoby chore nie mogą pracowac w takich sklepach jak tych nie ma oczym mówić na ten temat

magda

Nie mogłam znieść tego co tam się wyrabia,dziewczyny jest niezła okazja opowiedzieć wszystko,zapraszam na lena1968@o2.pl odpiszę i powiem co i jak.

ktos

przychodze pierwszego dnia do pracy i dowiaduje sie ze juz nie pracuje. zal...

koli

masz racje tam sie dzieje coraz gorzej szkoda się wypowiadac na ten temat mozna by napisac książkę .

robak
@koli 23.03.2012, 19:02

nie polecam tej firmy bo nie maja kierowniczki podejścia do pracowników to po prostu horror tam pracować

Zostaw opinię o Torimpex Trade - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Torimpex Trade