Torimpex Trade Sp. z o.o.

Opinie o Torimpex Trade Sp. z o.o.

nn

Torunianka - nie wiem jak Twoi znajomi, ale ja jestem z pracy zadowolona. Szczerze mówiąc, praca jak każda inna - uważam, że te opinie też zależą od ogólnej atmosfery w sklepie. Mi trafił się świetny zespół, więc i praca taka straszna też nie jest:)

pracodawca

W wielu poruszanych na tym forum wątkach pojawiają się tematy wynagrodzenia i benefitów pozapłacowych jakie oferuje Torimpex Trade. Jeżeli chodzi o poziom wynagrodzenia, to jest on zależny od wielu czynników takich jak: stanowisko, zakres odpowiedzialności, doświadczenia i poziomu kompetencji kandydatów. Pracownicy Torimpex Trade mogą także korzystać z wachlarza benefitów pozapłacowych jak chociażby pakiet medyczny, paczki na święta. Od samego początku firma Torimpex Trade ma zamknięte wszystkie sklepy w niedziele.

Asia
@Torimpex Trade Sp. z o.o. 22.07.2018 11:43

To za duzo nie macie panstwo do zaoferowania. Pakiet medyczny do zaoferowania ma kazda firma juz od dawna, w innych firmach pracownicy dostaja paczki nie tylko dla siebie ale i dla dzieci. Inne sklepy oferuja swoim pracownikom dodatki do wakacji dla dzieci jak i swoich pracownikow, dodatkowe premie za frekwencje, teraz napwet w sklepach staly sie popularne 13ste pensje. A jesli chodzi o zamkniete niedziele to przy najnizszych stawkach raczej wypadaloby ja zafundowac pracownikom. Ja osobiscie majac wieksza premie i pensje niw mam obiekcji zeby pracowac w niedziele w swoim sklepie.

pracodawca
@Asia 26.07.2018 08:15

Wyżej wymienione benefity są pakietem podstawowym. Jesteśmy otwarci na sugestie naszych pracowników i staramy się być elastyczni także w kwestiach dodatków. Do kandydatów podchodzimy indywidualnie, więc wszystko zależy od wielu czynników, o czym napisaliśmy powyżej. Pozdrawiamy i życzymy samych sukcesów zawodowych.

Rudi
@Torimpex Trade Sp. z o.o. 22.07.2018 11:43

Smiechu warte co tu jest napisane.Ludzie zarabiaja najnizsze i dostaja marne premie a pracuja za dwoch lub trzech bo nie ma ludzi do pracy a pensja smiechu warta.Paczki po 100zl na reke na swieta,niestety w tej firmie osoby na chorobowym macierzynskim lub wychowawczym tez sa pracownikami a juz paczki na swieta dla dziecka nie dostaja.Dopoki jest zysk z pracownika to jest ok a pozniej juz sie nie liczy.Wiele osob nie jest zadowolonych ale wlasciciele udaja ze nie widza i nie slysza tylko wciaz nazucaja nowe obowiazki.

Stefan

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach czy dodatkach do pensji?

Teresa

@nn A czy mogłabyś opisać warunki, które firma Torimpex-Trade oferuje swoim pracownikom? Oczywiście, nie pytam o kwestie finansowe, gdyż to indywidualna kwestia. Zależy mi na informacjach na temat formy zatrudnienia czy benefitów. Będę wdzięczna.

Szukasz pracy?

Teresa

@Torunianka, czy Twoja znajoma długo już pracuje w firmie Torimpex-Trade? Czy jest to firma znana w Twojej okolicy? Brakuje w tej dyskusji głosu pracowników, ciekawe jakie oni mają zdanie na temat tej firmy. Może ktoś z Was orientuje się w aktualnej sytuacji tej firmy? Czy zanosi się na jakieś zmiany?

Teresa

@Malwina, rozumiem, że jesteś klientem firmy Torimpex-Trade. Opinie klientów są także ważne, ale forum GoWork.pl jest forum na temat rynku pracy. Użytkownicy wymieniają się opiniami na temat warunków pracy u konkretnego pracodawcy. Może znasz kogoś, kto pracuje w tej firmie i jest z niej zadowolony?

Teresa

Jak wam się pracuje w Torimpex-Trade? Czy ten pracodawca jest godny polecenia? Jaki rodzaj umowy oferuje? Napiszcie, czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w firmie i możliwość rozwoju. Czy poza podstawowym wynagrodzeniem są wypłacane premie okolicznościowe lub dodatki świąteczne?

S.

Najpierw niech sie pani upewni jak ta nowa kierowniczka ma na imie dokladnie bo nie Marzenna tylko Marzena skoro juz pani sie tu udzielila a po drugie tutaj daje sie opinie na inny temat niz wyglad pracownika bo go*w no to pania obchodzi ile kto ma w biodrach ale najlepiej skomentowac kogos niz wlasna biede.

Aleksandra01
@S. 09.04.2018 23:23

Jak S. sie dobrze wczytasz to jest opinia na temat zachowania Pani kierwoniczki - wiec dotyczy to sklepu jak najbardziej. Po jedzenie to pierwsza ale zeby podac klientowi to drze buzie i wola pracownika? Taka gwiazda ze nie moze obsluzyc klienta? moze faktycznie nie potrzebnie dodalam info ze nie za szczupla - wiec przepraszam bardzo...Co do imienia rowniez przepraszam za literówke no bo faktycznie roznica mega przy wypowiadaniu imienia..jeszcze raz PRZEPRASZAM.. Pracują tam kobiety starsze od Pani Kierowniczki zapewne z dlugo wiekszym stażem wiec wymaga to troche szacunku ale co tam KEROWNICZKA to KEROWNICZKA - może wszystko

KLIENTKA

TORIMPEKS TRADE TORUŃ WOJSKA POLSKIEGO . Robie tam zakupy jestem codziennie atmosfera w sklepie bardzo kulturalna nowo przyjete Panie przesympatyczne . Oby tak dalej ! Szanujcie Nowe pracownice żeby nie uciekły. Pozdrawiam

Olka

No ten sklep to jest cyrk można nieźle się pośmiać ????

Miro

Jaki jest powód tej ciszy na forum?

Magda

Dzisiaj stala gwiazda na monopolu to pewnie byl na urlopie albo chorobowym xD

Jola

Ciekawe co zrobili z tym chlopakiem z jowisz bo dlugo juz go nie bylo widac :(

realista

Jak czytam te ostatnie wypowiedzi bylych i obecnych pracownikow, to odnosze wrazenie, ze pisza je osoby podstawione w celu ocieplenia wizerunku firmy. Ci, ktorzy tu byli lub sa wiedza dobrze, co w trawie piszczy. Jest coraz gorzej! Tylko cwaniacy maja dobrze.

realista

Agnieszka

10/10 - nic dodać, nic ująć ! Bardzo dobry sklep. Polecam :)

nikki

Praca jest ok jak już się dostaniesz. Sporo obowiązków, ale to normalne. Godziny pracy nie są takie tragiczne jakby się początkowo wydawało. Ekipa zgrana, atmosfera dobra. Mogę polecić.

Domi

Jak w każdej pracy, masz obowiązki, jak je dobrze ogarniasz to na pewno będzie dobrze. Praca jest ok jak masz dobre nastawienie. Atmosferę tworzą ludzie i narzekanie tutaj nic nie pomaga.

Mateusz

Na pracę nie ma co narzekać. Przychodząc do firmy wiesz co masz robić i jakie są Twoje zadania, także zaskoczeń nie ma. Pieniądze są na czas, opóźnień nigdy nie było.

x

Praca jak praca, zdarzają się dni lepsze i gorsze - jak w każdej firmie. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracodawcy. Odpowiada mi praca i jestem z niej zadowolona.

Ja

Pracujac w sklepie czasem nie da sie byc milym i usmiechnietym obslugujac na kasie durnych klientow. Klienci wymagaja Bog wie czego a sami kutury i szacunku za grosz potem taka baba jedna z druga wypisuja tu pierdoly bo kasjer odpyskowal.

Agata
@Ja 22.08.2017 09:56

W 100% się zgadzam! Czasem zastanawiałam się czego Ci ludzie oczekują, bo już nie miałam pojęcia. Wiadomo - klient, nasz Pan - ale kultura osobista to chyba normalna rzecz i nie powinno być tak, że kasjerkę lub kasjera traktuje się jak najgorszego. Czasami zdarzy się jakaś pomyłka. Niektórzy reagują normalnie - po prostu rozumieją, a inni wybuchają i się wyżywają na nas. Nie tędy droga. Ogólnie praca mi odpowiadała i takie sytuacje z klientami nie były dla mnie problemem.

Alex

Pracowałem tam ponad rok i było ok. Atmosfera była dobra i nie mogę się przyczepić, że były jakieś kłótnie czy tego typu sytuacje. A co do samej pracy to nastawienie do klienta to podstawa, więc ten uśmiech trzeba mieć na twarzy, nawet jak brakuje sił. Pozdrawiam

wwww

Siema ludziska zamiast pisać pzdury to zapraszam na stanowisko kasjer-sprzedawca lub na stanowisko kierownicze i wtedy możemy troche popisać pozdrawiam

Izabela

Jestem klientka sklepu Jowisz na rubinkowie i na zakupy chodze codziennie co do komentarzy, ktore tutaj czytam mam mieszane uczucia. Ja osobiscie lubie robic zakupy w tym sklepie, sklep jest bardzo dobrze zatowarowany. Jesli chodzi o obsluge to w porownaniu z tym co bylo kiedys jest o niebo lepsza. Pracownicy (nie wszyscy) podchodza do klienta z usmiechem, a ten chlopak co tam pracuje bardzo go lubie jak siedzi na kasie (zawsze staje do niego w kolejce) on ma w sobie cos takiego ze nawet klienci sie go sluchaja. Podejscie do klienta ma super jest stanowczy a zarazem zabawny. Na sklepie to az milo sie go slucha jak sie smieje i zartuje z innymi pracownikami. Szkoda ze nie wszyscy tacy sa. Szczegolnie kilka pan na miesnym, obsluguja tak jakby do pracy przychodzily z przymusu. Jedynie co to na tym stoisku lubie byc obslugiwana przez taka wysoka pania w czarnych wlosach. Na monopolu tez jest taka pani wysoka przy kosci zawsze ma mine jakby stala tam za kare.

monika

Jak pracowałam było ok. Kasa nie najgorsza. Czasami faktycznie dużo pracy, ale da się przeżyć, jak już się przyzwyczaisz.

Agata

jak ktoś jest robotny i ma trochę chęci to nie będzie miał problemów z tą pracą

Adrian

No taka praca, trzeba ostro pracować/ Nie ma siedzenia. Płaca na czas. Dla mnie była to dobra firma na pierwsza prace. Nie żałuję, ze tam pracowałem

Paula91

Praca jak najbardziej w porządku. Mi odpowiadało - płacili na czas, z robotą różnie - raz więcej, raz mniej, zależne od pory dnia. Każdy z nas ma wybór. Jeśli nie odpowiada nam praca u jednego pracodawcy, nikt nie zabrania pójścia do innego- może inny będzie płacić za stanie...

Dyzziek

Pracowałem tam i było ok, wypłaty w terminie, mi godziny pracy akurat odpowiadały i nie miałem z nimi problemu, pracy dużo, ale żeby zarobić pieniądze trzeba pracować, ogólnie polecam

Weronika

Regulują faktury w terminie, nie ma problemów z płatnościami

Rock

Nigdzie nie jest idealnie, ale ja jestem tu by pracować i nie narzekać i zarabiać na utrzymanie swojej rodziny. Raz ciężej, raz lżej, bo taka praca. Najważniejsze, że wypłata jest terminowo, a i z ludźmi z pracy mamy dobry kontakt.

Zostaw opinię o Torimpex Trade Sp. z o.o. - Toruń

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Torimpex Trade Sp. z o.o.