Torimpex-Trade Sp. z o.o.

Toruń

Torimpex-Trade Sp. z o.o.
3 65

Opinie o Torimpex-Trade Sp. z o.o.

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Torunianka

Ja mam znajomych w trzech sklepach torimpex i z tego co opowiadaja w zyciu bym nie poszla tam pracowac. Jeden wielki wyzysk. Od ludzi wymagaja zeby robic za trzech kierowniczek nie interesuje ze jedna osoba nie da rady zrobic tyle co ona wymaga. Zadnych socjali, dotacji nic tam nie maja i robia za grosze. A w jowiszu to juz w ogole wystarczy isc popoludniu na zakupy piec osob na zmianie dziewczyny lataja spocone czerwone i nie wiedza w co rece wlozyc. Po sklepie biegaja ze scierami i palety myja hahaha to jest chore

Teresa

@Malwina, rozumiem, że jesteś klientem firmy Torimpex-Trade. Opinie klientów są także ważne, ale forum GoWork.pl jest forum na temat rynku pracy. Użytkownicy wymieniają się opiniami na temat warunków pracy u konkretnego pracodawcy. Może znasz kogoś, kto pracuje w tej firmie i jest z niej zadowolony?

Teresa

Jak wam się pracuje w Torimpex-Trade? Czy ten pracodawca jest godny polecenia? Jaki rodzaj umowy oferuje? Napiszcie, czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w firmie i możliwość rozwoju. Czy poza podstawowym wynagrodzeniem są wypłacane premie okolicznościowe lub dodatki świąteczne?

Aleksandra01
@S. 09.04.2018 23:23

Jak S. sie dobrze wczytasz to jest opinia na temat zachowania Pani kierwoniczki - wiec dotyczy to sklepu jak najbardziej. Po jedzenie to pierwsza ale zeby podac klientowi to drze buzie i wola pracownika? Taka gwiazda ze nie moze obsluzyc klienta? moze faktycznie nie potrzebnie dodalam info ze nie za szczupla - wiec przepraszam bardzo...Co do imienia rowniez przepraszam za literówke no bo faktycznie roznica mega przy wypowiadaniu imienia..jeszcze raz PRZEPRASZAM.. Pracują tam kobiety starsze od Pani Kierowniczki zapewne z dlugo wiekszym stażem wiec wymaga to troche szacunku ale co tam KEROWNICZKA to KEROWNICZKA - może wszystko

KLIENTKA

TORIMPEKS TRADE TORUŃ WOJSKA POLSKIEGO . Robie tam zakupy jestem codziennie atmosfera w sklepie bardzo kulturalna nowo przyjete Panie przesympatyczne . Oby tak dalej ! Szanujcie Nowe pracownice żeby nie uciekły. Pozdrawiam

Olka

No ten sklep to jest cyrk można nieźle się pośmiać ????

Miro

Jaki jest powód tej ciszy na forum?

Magda

Dzisiaj stala gwiazda na monopolu to pewnie byl na urlopie albo chorobowym xD

Jola

Ciekawe co zrobili z tym chlopakiem z jowisz bo dlugo juz go nie bylo widac :(

realista

Jak czytam te ostatnie wypowiedzi bylych i obecnych pracownikow, to odnosze wrazenie, ze pisza je osoby podstawione w celu ocieplenia wizerunku firmy. Ci, ktorzy tu byli lub sa wiedza dobrze, co w trawie piszczy. Jest coraz gorzej! Tylko cwaniacy maja dobrze.

realista

Agnieszka

10/10 - nic dodać, nic ująć ! Bardzo dobry sklep. Polecam :)

nikki

Praca jest ok jak już się dostaniesz. Sporo obowiązków, ale to normalne. Godziny pracy nie są takie tragiczne jakby się początkowo wydawało. Ekipa zgrana, atmosfera dobra. Mogę polecić.

Domi

Jak w każdej pracy, masz obowiązki, jak je dobrze ogarniasz to na pewno będzie dobrze. Praca jest ok jak masz dobre nastawienie. Atmosferę tworzą ludzie i narzekanie tutaj nic nie pomaga.

Mateusz

Na pracę nie ma co narzekać. Przychodząc do firmy wiesz co masz robić i jakie są Twoje zadania, także zaskoczeń nie ma. Pieniądze są na czas, opóźnień nigdy nie było.

x

Praca jak praca, zdarzają się dni lepsze i gorsze - jak w każdej firmie. Ja nie mam żadnych zastrzeżeń co do pracodawcy. Odpowiada mi praca i jestem z niej zadowolona.

Ja

Pracujac w sklepie czasem nie da sie byc milym i usmiechnietym obslugujac na kasie durnych klientow. Klienci wymagaja Bog wie czego a sami kutury i szacunku za grosz potem taka baba jedna z druga wypisuja tu pierdoly bo kasjer odpyskowal.

Agata
@Ja 22.08.2017 09:56

W 100% się zgadzam! Czasem zastanawiałam się czego Ci ludzie oczekują, bo już nie miałam pojęcia. Wiadomo - klient, nasz Pan - ale kultura osobista to chyba normalna rzecz i nie powinno być tak, że kasjerkę lub kasjera traktuje się jak najgorszego. Czasami zdarzy się jakaś pomyłka. Niektórzy reagują normalnie - po prostu rozumieją, a inni wybuchają i się wyżywają na nas. Nie tędy droga. Ogólnie praca mi odpowiadała i takie sytuacje z klientami nie były dla mnie problemem.

Alex

Pracowałem tam ponad rok i było ok. Atmosfera była dobra i nie mogę się przyczepić, że były jakieś kłótnie czy tego typu sytuacje. A co do samej pracy to nastawienie do klienta to podstawa, więc ten uśmiech trzeba mieć na twarzy, nawet jak brakuje sił. Pozdrawiam

wwww

Siema ludziska zamiast pisać pzdury to zapraszam na stanowisko kasjer-sprzedawca lub na stanowisko kierownicze i wtedy możemy troche popisać pozdrawiam

Gocha

Jestem klientką Jowiszu . Zakupy robię tam co dzień i gdy patrzę jak Pani mała o dziwnym głosie chyba kierownik traktuję swoich pracowników to wola o pomstę do nieba!! krzyczy , ubliża i chce każdego zrównać z swoim wzrostem . Cyrk na kółkach ,a Pani małej to by szef dał jakis kurs na uprzejmości . Tyle w temacie

Izabela

Jestem klientka sklepu Jowisz na rubinkowie i na zakupy chodze codziennie co do komentarzy, ktore tutaj czytam mam mieszane uczucia. Ja osobiscie lubie robic zakupy w tym sklepie, sklep jest bardzo dobrze zatowarowany. Jesli chodzi o obsluge to w porownaniu z tym co bylo kiedys jest o niebo lepsza. Pracownicy (nie wszyscy) podchodza do klienta z usmiechem, a ten chlopak co tam pracuje bardzo go lubie jak siedzi na kasie (zawsze staje do niego w kolejce) on ma w sobie cos takiego ze nawet klienci sie go sluchaja. Podejscie do klienta ma super jest stanowczy a zarazem zabawny. Na sklepie to az milo sie go slucha jak sie smieje i zartuje z innymi pracownikami. Szkoda ze nie wszyscy tacy sa. Szczegolnie kilka pan na miesnym, obsluguja tak jakby do pracy przychodzily z przymusu. Jedynie co to na tym stoisku lubie byc obslugiwana przez taka wysoka pania w czarnych wlosach. Na monopolu tez jest taka pani wysoka przy kosci zawsze ma mine jakby stala tam za kare.

monika

Jak pracowałam było ok. Kasa nie najgorsza. Czasami faktycznie dużo pracy, ale da się przeżyć, jak już się przyzwyczaisz.

Agata

jak ktoś jest robotny i ma trochę chęci to nie będzie miał problemów z tą pracą

Adrian

No taka praca, trzeba ostro pracować/ Nie ma siedzenia. Płaca na czas. Dla mnie była to dobra firma na pierwsza prace. Nie żałuję, ze tam pracowałem

Paula91

Praca jak najbardziej w porządku. Mi odpowiadało - płacili na czas, z robotą różnie - raz więcej, raz mniej, zależne od pory dnia. Każdy z nas ma wybór. Jeśli nie odpowiada nam praca u jednego pracodawcy, nikt nie zabrania pójścia do innego- może inny będzie płacić za stanie...

Dyzziek

Pracowałem tam i było ok, wypłaty w terminie, mi godziny pracy akurat odpowiadały i nie miałem z nimi problemu, pracy dużo, ale żeby zarobić pieniądze trzeba pracować, ogólnie polecam

Weronika

Regulują faktury w terminie, nie ma problemów z płatnościami

Rock

Nigdzie nie jest idealnie, ale ja jestem tu by pracować i nie narzekać i zarabiać na utrzymanie swojej rodziny. Raz ciężej, raz lżej, bo taka praca. Najważniejsze, że wypłata jest terminowo, a i z ludźmi z pracy mamy dobry kontakt.

Ala

Ja z pracy jestem zadowolona. Praca jak każda inna - czasami lżej, czasami ciężej. Największy plus to bezpieczeństwo wynagrodzenia - płacą na czas i nie ma z tym żadnych problemów

dosc tego

W naszych sklepach to juz nie da sie pracowac. (usunięte przez administratora) Kierownictwo nie docenia naszej pracy. Tak dalej byc nie moze. Za nasza ciezka prace nalezy sie podwyzka i godziwa premia inaczej my starzy pracownicy zwolnimy sie!

Zostaw opinię o Torimpex-Trade Sp. z o.o. - Toruń

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Torimpex-Trade Sp. z o.o.