Torimpex Trade sp. z.o.o.

Opinie o Torimpex Trade sp. z.o.o.

Klient

Masakra dziś na ligi polskiej godzi.18.00 nie ma żadnego chleba pani zadowolona już sprząta półki.

Stanowisko kierowca jakie godziny pracy i wynagrodzenie ??

@Marcin

Panie Marcinie, prosimy o kontakt pod adresem kadry@torimpex.pl, gdzie uzyska Pan odpowiedzi na wszystkie pytania. Pozdrawiamy! :)

Były klient

Polecam omijać torimpex na Ligi Polskiej szerokim łukiem! Panie kasjerki zachowują się i mają miny jakby pracowały za kare. Za grosz dobrego wychowania i szacunku do klienta. No niestety zakupy robiłem zawsze dla mięsa, bo mają dobre. Ale to był mój ostani raz w tym sklepie i każdemu będę odradzał. Nie pozdrawiam.

@Były klient

Dziękujemy za wiadomość. Chcemy, żeby wszyscy nasi klienci czuli się dobrze w naszych sklepach i wiemy, że obsługa jest w tym kluczowa. Porozmawiamy z naszymi pracownikami. Mamy jednak nadzieję, że wróci Pan do nas - nie tylko po mięso, ale również po to, żeby sprawdzić, czy poziom obsługi się zmienił :)

Barti44

Trudno powiedzieć coś dobrego. Nie możesz być szczerym wyrazić swoje zdanie ,bo to się nie podoba kierownictwu . Ludzi na zmianach za mało ... Traktuje się ludzi jak (usunięte przez administratora) . Nikomu nie polecam pracy w tej firmie. (usunięte przez administratora)y

@Barti44

Poprosimy o wskazanie sklepu, którego dotyczy komentarz, żebyśmy mogli bliżej przyjrzeć się opisanej sytuacji. Atmosfera pracy jest dla nas bardzo ważna. Zawsze staramy się na bieżąco wyjaśniać wszystkie nieporozumienia w zespole oraz wypracowywać rozwiązania korzystne dla obu stron. Jesteśmy stabilnym pracodawcą, a ponad połowa naszych pracowników pracuje z nami co najmniej 5 lat.

Barti44

Sklep rubinkowo leszczynowa

Karolek
@Barti44

Dodalbym pracę w godz nadliczbowych za darmo.Do zweryfikowania na monitoringu.

@Karolek

Dziękujemy za informację. Budujemy zespół od ponad 30 lat i bardzo zależy nam na dobrej atmosferze w pracy, dlatego przyjrzymy się bliżej tej sytuacji.

Smerfetka
@Barti44

Pracuje 5 lat w tym sklepie...atmosfera jest wspaniała,życzliwe kierownictwo,więc nie wiem o czym mówisz...jeśli ktoś nie potrafi się zachowywać lub nie chce mu się pracować to nie moja wina.Nie życzę powodzenia.

Barti45
@Smerfetka

A oprocz tekstow że połowa pracownikow pracuje przeszlo 5 lat i że jestescie firmą z 30tnią tradycją umiecie napisać cos innego?To ze 30 lat tradycji uwierzę firma zatrzymała się w czasie i tradycję pielegnuje.O tej połowie pracownikow powatpiewam .

@Karolek

Niestety prawda nigdy nie wychodziło się z pierwszej zmianny punktualnie,a jak z drugiej zmiany jak 3 minuty wcześniej to były rozmowy z kierownictwem

Jestem

Warto się z głosić z problemem do pracodawcy.Proponuje iść grupa.A nie pisać tu bzdur

Magda

Zgadzam się z tą opinia ,jako były pracownik nie polecam pracy w Torimpex, a szczególnie na Dziewulskiego .Brak szacunku do pracownika .Pani kierownik M powinna udać się na szkolenie z zarządzania zasobami ludzkimi ,bo ludzie to nie bydło .Nie ubliżając zwierzętom .

Dzień dobry, zadania pracownika sklepu to nie tylko obsługa klienta, ale również bieżące dokładanie towaru oraz dbanie o czystość w sklepie. Zakres obowiązków przedstawiany jest kandydatom przed podjęciem pracy. Przy układaniu grafiku bierzemy pod uwagę sugestie pracowników czy planowane urlopy okolicznościowe oraz respektujemy wyjątkowe sytuacje, jak choroba dziecka. Praca w branży spożywczej wymaga obecności i wzmożonej pracy zwłaszcza w okresach przedświątecznych, co spowodowane jest większym natężeniem ruchu w sklepach. Dziękujemy za współpracę i życzymy powodzenia w innej pracy :)

@Magda

Dzień dobry, kiedy dzieje się coś niepokojącego lub atmosfera w pracy jest nieprzyjemna, zawsze prosimy o zgłaszanie takich sygnałów Kierownikowi Regionu, aby mógł zareagować na bieżąco. Dziękujemy za informacje, przyjrzymy się bliżej sytuacji w sklepie przy Dziewulskiego i podejmiemy odpowiednie kroki. Pozdrawiamy!

Poli1234

Zgadzam się w pełni z tą opinią.a iść i powiedzieć co jest nie tak to można jeszcze sobie zaszkodzić.równiez nie polecam pracy w Torimpex

@Poli1234

Dzień dobry, opinie naszych pracowników są dla nas bardzo ważne, stąd zachęcamy ich, aby zawsze informowali nas o podobnych sytuacjach. Kiedy dochodzą do nas niepokojące sygnały, podejmujemy rozmowy i działania służące poprawie atmosfery pracy. Torimpex działa na toruńskim rynku już ponad 30 lat. Zdajemy sobie sprawę, że wciąż jest wiele do poprawienia, ale około 50% pracowników firmy pracuje u nas dłużej niż 5 lat, co daje nam powód do zadowolenia oraz pozycjonuje nas na rynku pracy jako stabilnego partnera. Pozdrawiamy!

Dzień dobry, pieczywo, jakie sprzedajemy jest świeże każdego dnia. Jeśli jednak ma Pan/Pani zastrzeżenia, prosimy o kontakt z nami pod adresem oferty@torimpex.pl. Pozdrawiamy!

Xd
@Torimpex Trade sp. z.o.o.

Raczej nie, ponieważ zdarzało się, że chleb który został z dnia wczorajszego, był zawsze sprzedawany następnego dnia jako pierwszy. Pani główna kierownik M. na Dziewulskiego, krzyczała na pracowników na sklepie, to nie powinno mieć miejsca. Jeśli coś kierowniczce M.nie pasuje to powinna poprosić pracownika na zaplecze do swojego biura i tam powiedzieć nie krzyczeć co pracownik zrobił nie tak.

Witam, w dniu dzisiejszym byłam na zakupach w torimpexie na ulicy Leszczynowej, jestem bardzo niezadowolona z zakupów. Nie dosyć, że obsługa na dziale mięsno-wędliniarsko-nabiałowym była bardzo nieuprzejma, podczas obsługi miały wielki problem z odpowiadaniem na pytania typu "W jakiej cenie jest mięso mielone" odpowiedz była "tak jak łopatka" tym czasem nie było wyłożonej ani łopatki, ani ceny do niej. Dodatkowo pojawiły się takie problemy jak: cena skrzydełek w dniu dzisiejszym na dziale mięsnym była w kwocie 6,99zł/kg tym czasem wielka afera była gdy na kasie została nabita całkowicie inna cena i Pani obsługująca mnie na kasie, miała problem ze zwróceniem różnicy. Dodatkowo, krzyczała do koleżanek, które obsługiwały na dziale mięsnym, że mają złą cenę podaną na te skrzydełka zamiast na spokojnie wyjaśnić zaistniałą sytuację.

Dominika
@Anonim

i z czego może wynikać ten wspomniany problem odnośnie skrzydełek? kto ostatecznie podnosi wtedy odpowiedzialność za tego typu błędy? orientuje się ktoś jak pracownicy z nich są rozliczani? manko też występuje?

@Dominika

Dzień dobry Pani Dominiko, dziękujemy za informacje. Skontaktujemy się z odpowiednimi pracownikami i wyjaśnimy sytuację. Zależy nam, żeby klienci czuli się dobrze w naszych sklepach, a obsługa była uprzejma i zawsze chętna do pomocy. Natomiast w przypadku niezgodności ceny artykułu z ceną na etykiecie, zawsze zwracamy różnicę. Pozdrawiamy!

Czy urlop w Torimpex Trade sp. z.o.o. jest płatny 100%?

Dzień dobry, prosimy o kontakt z działem kadr pod adresem kadry@torimpex.pl, gdzie udzielimy wszystkich informacji :)

Lusja

Dlaczego w tej firmie tak jest ? Dlaczego nie szanujcie pracowników ?

@Lusja

Witamy serdecznie, Torimpex na rynku toruńskim działa już ponad 30 lat. Zdajemy sobie sprawę, że jest ciągle wiele do poprawienia ale około 50% pracowników firmy pracuje dłużej niż 5 lat co daje nam powód do zadowolenia oraz pozycjonuje nas na rynku pracy jako stabilnego partnera. Pozdrawiamy serdecznie

Kasia.
@Lusja

Święta Prawda.. Ten kto się podlizuje to zostaje.. Ale drugiemu szansy nie dają.. Tylko zwalniaja.. Ale Karma wróci i do nich. Totalna Żenada.

Miki2107
@Lusja

Dokładnie zero szacunku dla pracownika czy to przy klientach czy to poza klientami.A widząc po odpowiedziach z firmy jest to lekceważone.Nie polecam pracy w firmie Torimpex

@Miki2107

Dzień dobry, opinie naszych pracowników są dla nas bardzo ważne, stąd zachęcamy ich, aby zawsze informowali nas o podobnych sytuacjach. Kiedy dochodzą do nas niepokojące sygnały, podejmujemy rozmowy i działania służące poprawie atmosfery pracy. Pozdrawiamy!

Bardzo dziękujemy za informacje. Z pewnością przyjrzymy się bliżej sytuacji i podejmiemy odpowiednie kroki, żeby wszyscy nasi pracownicy czuli się dobrze w pracy.

Klient stały

Panie na mięsnym notorycznie kładąc papier na wagę, nie tarują jej. Za każdym razem trzeba przypominać. Kupując 5 art. wyrobów mięsnych zapakowanych w papier, za każdymrazem doliczany jest papier. Na wszystkim da się zarobić... TORIMPEX na Ligi Polskiej w Toruniu

Zniesmaczona

Witam dziś kupowałam wędlinę na Ligi Polskiej kolejka aż pod lodówki..P.Weronika obsługuje klientów chodzi jak mucha w smole Niewiem pracuje tam za karę..mina gradowa może nie widzi bo ma takie długie i gęste rzęsy przyklejone ..Kiedyś była fajna kadra ..ale oczywiście dziewczyny popracowały i do zwolnienia a teraz pracują takie co się nie nadają na obsługę klienta..to jest totalny szok żeby w kolejce się stało jak za (usunięte przez administratora) ..

@Zniesmaczona

Dziękujemy za informację. W soboty ruch przy ladzie tradycyjnej jest większy. Zazwyczaj w takich sytuacjach zwiększamy liczbę pracowników na danym dziale, ale czasami zdarza się jednak, że są potrzebni również w innym miejscu. Aktualnie prowadzimy rekrutację na sprzedawców na stanowisku mięsnym, więc mamy nadzieję, że niedługo sytuacja się poprawi.

przedsiębiorca

Proszę o komentarz jak wygląda współpraca z dostawcami produktów, jakie panują zasady, rozliczenia , dostawy towarów itp.

@przedsiębiorca

Dzień dobry, prosimy o kontakt pod adresem: oferty@torimpex.pl. Pozdrawiamy!

Wierny klient.

Chciałbym dowiedzieć się dlaczego kierownictwo krzyczy na swoich pracowników? Robię zakupy w 3 sklepach na Rubinkowie. To jest Leszczynowa, Dziewulskiego i Ligi Polskiej. Na tym ostatnim drą sie niemożliwie na pracowników. Na Dziewulskiego rzadziej ale też się zdarza. Na Leszczynowej jedynie kasjerki krzyczą do siebie (choć mają dzwonek bo nie raz go słyszałem). Czy klienci naprawdę muszą słuchać krzyków na pracowników i darcia się pracowników do siebie? Zróbcie coś z tym bo przez takie sytuacje tracicie klientów. Ostatnio wyszedłem z jednego z waszych sklepów i poszedłem do Biedronki bo nie da się słuchać tego darcia pyska. Pozdrawiam

@Wierny klient.

Dziękujemy za informacje. Chcemy, żeby nasi klienci czuli się w naszych sklepach dobrze i swobodnie, dlatego przyjrzymy się bliżej tej sytuacji. Zachęcamy do ponownego odwiedzenia naszych sklepów!

Klient

Notorycznie na Dziewulskiego pieczarki pod wieczór są takie czarne i normalna cena nikt tego nie widzi a po 18 na mięsnym kolejka a druga pracownica sobie sprząta juz chyba trochę za szybko jak sklep do 21.

@Klient

Dziękujemy za opinię. Zwrócimy uwagę na jakość oferowanych produktów w naszym sklepie. Dbamy o czystość i higienę w naszych sklepach, zwłaszcza na stoisku mięsnym. Stąd sprzątamy częściej, kiedy maszyny są w ciągłym użyciu przy dużym natężeniu ruchu w sklepach. Pozdrawiamy i zapraszamy na kolejne zakupy! :)

Pobliski mieszkaniec

To co się dzieje na stoisku z pieczywem od ostatnich dwóch dni (po długim weekendzie 06-08/01/2023) to jest tragedia. Wracając z pracy po 15:00 nie da się kupić chleba. Nie ma nic! Półki świecą pustkami, a panie krzątają się zadowolone po drugiej stronie lady. Co się stało? Przez 15 lat nie było takiego problemu. Czy u Was ktoś nowy zaczął robić zamówienia pieczywa? Jeśli tak to ewidentnie sobie nie radzi. Niech ktoś zrewiduje zamówienia i poprawi tą sytuacje.

Pobliski mieszkaniec
@Pobliski mieszkaniec

Przepraszam bardzo, ale z tego zdenerwowana zapomniałem napisać, o który sklep TORIMPEX chodzi. Mowa o sklepie przy ulicy Dziewulskiego na II Rubinkowie.

@Pobliski mieszkaniec

Dziękujemy za informacje. Zwrócimy uwagę na ilość zamawianego pieczywa w naszym sklepie i zweryfikujemy ją tak, żeby świeżego pieczywa starczyło również dla klientów robiących zakupy w popołudniowych godzinach. Pozdrawiamy serdecznie

@Pobliski mieszkaniec

Niestety chyba na wszystkich sklepach na Ligi Polskiej tak samo o16.00 jest jeden bochenek chleba i to razowego.

@Klient

Dziękujemy za opinię. Wszystkie informacje są dla nas cenne, gdyż dzięki nim możemy się zmieniać i podwyższać nasze standardy. Pozdrawiamy!

Agata

Chciałabym znać opinie na temat pracy w firmie ale głównie widzę opinie klientów. Jak wygląda atmosfera w firmie? Czy można liczyć na pomoc w razie potrzeby? Czego można dowiedzieć się na temat zarobków? Czy można zarobić więcej niż najniższa krajowa?

Natalia

Właśnie mi się ulało... Stoję w kolejce na mięsnym, chce kupić wędlinę, która ma dwa początki(polędwica łososiowa),usłyszałam że MUSZE kupić z tej gorszej strony bo pani nie może kroić z tej ładniejszej.... Odpuszczam, kupuje tylko mięso. Idę do kasy, stoję w kolejce (4 osoby przede mną) pani krzyczy, że nie ma drobnych, odsyła jedną osobę z kwitkiem. Moja kolej, place banknotem 100zł, pani z pretensją że nie ma mi jak wydać. Przepraszam że mam tylko taki banknot, ale nie wyjdę bez zakupów. Nagle są drobne i jest jak wydać... Lubię ten sklep, jest czysto, bogaty asortyment ale serio dziś mój poziom zdenerwowania jest na najwyższym poziomie.

@Natalia

Pani Natalio, bardzo przepraszamy za zaistniałą sytuację. Postaramy się poprawić przy następnej wizycie ponieważ obsługa klienta jest dla nas bardzo istotna. Prośba o informację, w którym sklepie robiła Pani zakupy? Pozdrawiamy serdecznie

Jaka umowa obowiązuje w Torimpex Trade sp. z.o.o. podczas okresu próbnego?

Ooooo

Umowa zlecenie jak się sprawdzisz masz 3 mce probne jak nie papa

Dominika
@Ooooo

statystycznie w praniu jak to wychodzi tak naprawdę? ile z przykładowych 10 osób by się dostało a ile nie? selekcja jest spora?

Justyna

Jestem nowym mieszkańcem sztuk pięknych w Trn.od niedawna Torimpex to mój ulubiony sklep … ale błagam Was zwrócie uwagę jednej pani ( najczęściej obsługującej dział mięsny),ze jej posklejane sztuczne rzęsy „do nieba” wyglądają na prawdę mało higienicznie …

@Justyna

Bardzo dziękujemy za komentarz. Pozdrawiamy serdecznie

Justyna
@Torimpex Trade sp. z.o.o.

To nie jest nic złośliwego, ale to w znaczym stopniu obrzydza zakupy u Was. Pani wiecznie naburmuszona, chyba zapłakana bo kredka rozmazana pod oczami … nic miłego patrzeć na takich pracowników …

Zostaw merytoryczną opinię o Torimpex Trade sp. z.o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Torimpex Trade sp. z.o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Torimpex Trade sp. z.o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Torimpex Trade sp. z.o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Torimpex Trade sp. z.o.o.?

Kandydaci do pracy w Torimpex Trade sp. z.o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Torimpex Trade sp. z.o.o.