Opinie o SEITO POLSKA w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SEITO POLSKA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SEITO POLSKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SEITO POLSKA w Dębica

Jacek

Jestem od kilku lat w Seito i moje zarobki w tym okresie poszły do góry; jeśli ktoś chce zarobić to dostaje zasadnicze, premie i dodatki za nadgodziny. Jest umowa o pracę i stabilne zatrudnieni.

@Jacek

A zapewne, nadgodziny na zleceniówkę ! Chcesz robić 16h za 200 zł twoja sprawa. A co do twojej wypowiedzi to dziwne żeby Twoje wynagrodzenie nie poszło w górę, skoro jest podnoszona najniższa krajowa! HEHHEHEEHH

Bogdybal@interia.pl Nowy wpis

Dziwię się ze wszyscy narzekacie podpisaliście umowę więc co chcecie pracy są tu różne zależy co komu pasuje w robocie nikt nikogo nie będzie nikogo nosił na rękach tu niema mamy ja pracowałem w różnych firmach niedługo emerytura ale nie narzekm

Czy widzieliście nowe ogłoszenie o pracę SEITO POLSKA na stanowisko operator koparko ładowarki? Pojawiło się 3 sierpnia na Praca.gov.pl. Planujecie na nie aplikować?

Jacek

@Jacek

Czyli jak najbardziej można liczyć na podwyżki wynikające ze stażu? Awansowałeś na jakieś stanowisko czy wciąż zajmujesz to samo? Jakie?

@Jacek

O jakim oddziale mówisz Jacku ,bo jeśli chodzi o Sandomierz ,to w ciągu trzech lat podnieśli 1,85 zł na godzinę czyli 21 zł brutto,nie płacą dodatków za weekendy i święta,system 4 brygadowy ,brak chętnych do pracy ,warunki ,tego rzekomo bezpiecznego środowiska pracy ,fatalne ,ludzie się zwalniają ,tak jak ja to zrobiłem ,a firma nie robi nic ,gra na zwłokę ,pali głupa ,za chwilę się obudzą z ręką w nocniku,nie polecam brak szacunku dla pracownika.

Dorota

hej z tego co piszesz wynika, że stażowych tu nie dają? piszesz o braku chętnych do pracy to ile osób teraz tak właściwie jest a ilu brakuje? i ten stan który teraz opisujesz to od 3 lat trwa? bo skoro tak to nie wygląda względnie "stabilnie"?

Gall anonim Nowy wpis
@Dorota

Stażowe ,powiadasz ,a co to jest ?Ilu ludzi pracuje i ilu brakuje ,to trzeba kierownictwa pytać ,a nie mnie,3 lata trwa ich kontrakt na Hucie w Sandomierzu i takie "stabilne" (usunięte przez administratora) trwa od początku,brak słów(usunięte przez administratora),co mają jeszcze jakiś dodatkowy dochód z pola.

były pracownik Nowy wpis

Bt4

Był na poziomie koordynator Ł.D. Każdy wie o kogo chodzi szkoda takiego koordynatora Seito Dębica szukajcie takich koordynatorów …dbał o pracownika nie z mordą tylko na spokojnie potrafił zrozumieć i załatwić każdy problem

@Bt4

A co się stało, że tego Pana już nie ma? :( I może warto takie prośby wprost do nich kierować w takim razie, nie wiadomo czy to w ogóle czytają

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Witam nie trzeba tej firmy nawet przedstawiać w GW lecz opiszę dno i wał na światową klasę tak jak zasięg radia Maryja bo firma też z tego miasta czyli bieda i wyzysk zlecenie od bezdomnego dostali i dlatego jeżdżą maybachem

TutuRutu

Czy widział ktoś kiedy regulamin pracy i płacy Seito Dębica? Zanim pójdę im nakrzyczeć, chciałbym gdzieś go przeczytać (nadgodziny, premie itp). No i co to za rozdarty kierownik tam jest, co używa ciągle "do ch**a pana"?

Krzysztof
@TutuRutu

Czemu miałbyś na nich nakrzyczeć? Coś ci się nie zgadza z kasą czy chodzi o inne sprawy? Bo chyba nie chodzi o słownictwo kierownika?

W głowie się nie mieści

Jak widzę wypisujących tutaj płaczków to ręce opadają, najwięcej do pisania mają Ci co chcieliby przesiedzieć 8 godzin i wziąć nie wiadomo jaką kasę

GHG

Witam można jakiś kontakt do tej firmy oddział łódź na ul. Wareckiej?

...

Porażka

Wanda
@...

Wiele osób zapewne zgodzi się ze mną, że z twojego komentarza nie można wczytać absolutnie nic o SEITO POLSKA jako o pracodawcy. Może zatem byłbyś tak uprzejmy i powiedział, co właściwie miałeś na myśli? Twoją współpraca z tym pracodawca nie przebiegała pomyślnie? Wiele osób na pewno zastanawia się nad aplikowaniem do tej firmy i dlatego może nam podpowiesz, czy od potencjalnych kandydatów wymagają wcześniejszego doświadczenia?

były
@Wanda

Olbrzymie wymagania, ciężka i wyczerpująca praca (fizycznie i psychicznie). Ciągły pośpiech i praca za dwie osoby. Dużo nadgodzin. Donosicielstwo i lizusostwo, kolesiostwo. Wynagrodzenie jak za taką pracę niskie. Dostać urlop to prawie cud. Bardzo duża rotacja pracowników (co widać po ciągle wystawianych ogłoszeniach). Odchodzą nawet liderzy i brygadziści.

Wanda
@były

Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź. Skupiłeś się jednak na samych negatywnych aspektach pracy w SEITO POLSKA, a przecież na pewno istnieją i te pozytywne - może zatem warto byłoby o nich napisać. Trzeba też powiedzieć, że kwestia wynagrodzenia jest indywidualna - jednym może wydać się ono już wystarczające. Chciałabym Cię natomiast dopytać o nadgodziny. Czy pracodawca płaci Wam za nie dodatkowo?

Kamil Koziol
@...

Zwolniłem sie 2 miesiace temu i do tej pory nie dostałem wyrownania za nadgodziny. Jezeli ktos chce sie tam przyjac radze sie dobrze zastanowic , najnizsza krajowa do tego praca w stresie i pospiechu. Bloczki na jedzenie niby sie naleza codziennie jednak ciagle ich brakowalo. Ja wytrzymalem 4 miesiace kto przepracuje tam pol roku to tylko podziwiac.

Edward
@Kamil Koziol

Może Ty będziesz w stanie odpowiedzieć na moje pytania, które zadałem w wątku dotyczącym pracy w firmie SEITO POLSKA? Interesuje mnie przede wszystkim poziom wynagrodzeń, który oferuje pracodawca dla nowo zatrudnionych osób. Mam nadzieję, że zechcesz podzielić się wiedzą na ten temat.

Kamil koziol
@Edward

2100 brutto smiechu warte ;)

Kamil
@Edward

2100 brutto i do tego dochodza kary finansowe czyli pracujesz za darmo

Olga
@Kamil

Trochę zastanawiające jest to, co napisałeś. Podane przez Ciebie wynagrodzenie dotyczy zatrudnienia na całym etacie? Jeśli tak to kwota ta znacznie odbiega od tej najniższej krajowej. Na początek powiedz coś jednak odnośnie kar finansowych, o których nadmieniłeś. Za co konkretnie mogą być one nałożone podczas pracy w SEITO POLSKA? Wyjaśnij nam to proszę.

@Wanda

Skoro wszystko co koleś wyżej napisał sugeruje że cała praca jest beznadziejna to gdzie tutaj znaleźć pozytyw? Sugeruję żeby biurostwo i obsługa była jasna że warunki pracy są najwyraźniej (usunięte przez administratora) bo jak wszyscy tylko będziecie wzajemnie sobie (usunięte przez administratora) do gardła to nie wiem kto, gdzie i kiedy oczekuje że sytuacja się poprawi.

Sandomierz

Oddział Sandomierz. Nie polecam firma bardzo wyzyskuje pracowników wymagania z kosmosu ,płace na dzisiejsze standardy to porażka, operator z UDT więcej czasu spędza na nogach niż na wózku rozkładanie kontenerów grzebieni, wyścielanie folią bednarkowanie 90% pracy na nogach i innych czynnościach ,10% jazdy wózkiem, wózki firmy YALE porażka EPOKA KAMIENIA ŁUPANEGO nie polecam. I ta niekompetentna kierowniczka i jej siostra obie taki rodzinny interesik sobie tam kręcą śmierdząca sprawa .Tą firmą powinna się zająć Państwowa Inspekcja Pracy.

Były wozkowy

Że ta kobieta tam jeszcze pracuje? Jak ja przyjęli do suret do jak cicha mysz a teraz wielka pani z aspiracjami haha, dalej pewnie gnębi ludzi i czepia się o byle co, w surecie zwolnili ją a siosyrunia z hukiem wyleciała a seito wzięło nie wiem po co jak się dowiedziałem kto tam rządzi to nawet papierów nie wysłałem, ponieważ szkoda nerwów praca okey ale rządzący do kitu. Czas na Ciebie już wielka kierowniczko abyś odeszła i przyszedł ktoś inny normalny

Łucja
@Sandomierz

Rozwiń fragment o "wymaganiach z kosmosu". Opisz proszę swój typowy dzień pracy w Seito - taka forma będzie dla mnie najbardziej czytelna i pomocna, myślę, że dla pozostałych użytkowników forum również. Serdecznie pozdrawiam i czekam na twoją odpowiedź:)

@Sandomierz

To chyba dobrze że coś można się poruszać, bo wrośniesz w siedzenie i potem narzekanie na kręgosłup by było.

Były Wózkowy

Nie polecam tej (usunięte przez administratora) firmy. Zarobki śmieszne. Kto słyszał żeby na 4brygadówce zarabiać 2100... Wyzysk i (usunięte przez administratora). Tyle w temacie.

@Były Wózkowy

Jak miałeś mało dniówek i godzin, to nie dziwne. Jak ci mało to możesz sobie dorobić w jabłkach. Wyzysk jest wszędzie, a najbardziej za granicą jako obcokrajowiec płacą grosze, póki jest przelicznik to jest więcej.

Były Sandomierz

Seito Sandomierz okrada ludzi z wypłat! Nie są płacone nadgodziny! A doprosić się Wielką Panią Kierownik o cokolwiek graniczy z cudem bo wiecznie jej nie ma w pracy a w piątek to jej nigdy nie uświadczysz! To całe Seito to chyba nie wie nawet kogo trzyma na tym stanowisku. Po prostu brak słów!!!

@Były Sandomierz

Zgodzę się z przedmówcą, ta cała firma istnieje w Sandomierzu dzięki pracy niektórych koordynatorów. (usunięte przez administratora) bo w niedługim czasie kiedyś będzie musiała przyjść do pracy i sama siądzie na wózek i będzie musiała obsłużyć wydział (w rzeczywistości jest to nie realne). Ja w niedługim czasie też prawdopodobnie złożę wypowiedzenie, bo to co firma płaci za to co wymaga to jest kpina

Bogdan

Trochę tu narzekacie na Seito z tego co widzę. Może wymienicie też jakieś plusy tego pracodawcy? Bo chyba się takie znajdą... Czemu zdecydowaliście się podjąć tutaj pracę?

hdhhd
@Były Sandomierz

A ty co , nie umiesz założyć tematu seito Sandomierz ? jak was okradają to po co robicie nadgodziny , które defacto nie są nadgodzinami bo na umowy śmieciowe !!!!????

@Były Sandomierz

Jakbyś nie wiedział, to była na urlopie, a jeśli nie, to przecież jest numer telefonu na który możesz zadzwonić, a dodatkowo są koordynatorzy, których jest czterech i zawsze możesz sprawę poruszyć.

Były prqcownik

Pracowałem rok i gorszej firmy nigdy nie widziałem. Na BT6 koordynator S. najgorszy koordynator , wydziera się jak tylko mu coś nie spasuje, albo jak ktoś wyżej postawiony nad nim ma do niego pretensje to on oczywiście musi się wyżyć na pracownikach. Mam nadzieję że karma do niego wróci bo z takim człowiekiem nie spotkałem się nigdy. Nie da się w spokoju tam pracować z tym człowiekiem. Wszystko zależy od nastroju wielce wielkiego koordynatora. Radzę trzymać się z dala. A co do pieniędzy to też (usunięte przez administratora) Trzeba nadgodziny brać żeby zarobić powyżej 2500 i nawet z czasem te same pieniądze. Dziwie się ludziom że za takie grosze dają się poniżać.

@Były prqcownik

My pracujemy z tym człowiekiem kilkanaście już lat w firmie serio I dążymy P koordynatora z wielkim szacunkiem i uznaniem mowa o bt6 A ten pracownik co to pisał to pewnie nigdzie nie znajdzie pracy na dużej wszędzie już próbował I mu źle

hehehehhehehhe

Pewnie pisała to pani z biura, a pani z biura raczej nie bardzo wie co sie dzieje na produkcji, jestem tego pewny, ponieważ to nie pani brożka, i wiem co pisze, to nie tylko moje zdanie a co do znalezienia pracy to pracuje 2 miesiąc w nowej i jest o niebo lepiej i całkiem inny klimat, pozdrawiam serdecznie ;)

hdhhd

ciekawe jaki po---eb z biura to pisze !!!

Ooo

Odradzam pracę na oddziale w Sandomierzu. Mało płacą, a o jakości pracy już nie będę mówił

Marzena
@Ooo

Co jest według Ciebie nie tak z jakością pracy w Seito? Nie jest tak, że za nią odpowiadają w dużej mierze po prostu pracownicy? :P Napisałeś, że mało płacą... a czy mogłabym poznać stawki? Każdy ma jednak inne wymagania :)

Heh
@Marzena

19.15zl za godzinę na 4 zmiany plus dodatek nocny najniższy plus premia 200 zł plus 150 - 200zl premii bhp to wychodzi od 2600 do 2800 od miesiąca i ktoś ma za to przeżyć. To są kpiny nie zarobki

Maja
@Heh

Piszesz netto, czy brutto? Bo w końcu nie wiem, ile warte Twoje obliczenia skoro tak ważnej informacji brakuje. Pomyśl sobie, że ludzie żyją za 2800 brutto, co daje ok. 2000 netto.

Były prqcownik

Jeszcze zapomniałem dodać. O przerwie obiadowej to wy zapomnijcie. Maszyny tak napieprzają że czasem nie ma czasu iść do toalety.

Były prqcownik

Ta opinia którą wyraziłem jest o oddziale w Dębicy.

Łucja

Sprawdzam stronę SEITO (https://seito.pl/oferty-pracy/ ) , niestety brak ofert pracy. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym w przeciągu ostatnich trzech miesięcy? Jeżeli tak, jakie warunki współpracy Wam proponowano?

busy
@Łucja

W sandomierzu poszukują pracowników, podnieśli 1 złoty na godzinę "słownie jeden złoty" i myślą ,że ludzie zaczną walić drzwiami i oknami ,żenua

Rdzewka

Witam powiem tak że takie głupoty wpisujcie że się słuchać nie da 1 umowe jaką podpisałem to 4 lata o prace że stawką 3.5 bruto albo 18zl i 15gr masz wybór pozdrawiam

Krzysztof
@Rdzewka

Jako doświadczony pracownik możesz podać dokładną stawkę wynagrodzenia. Czy do tej wysokości pensji można ubiegać się o premie lub inne dodatki na przykład bony na święta lub dofinansowanie do wypoczynku letniego? Na stronie https://www.praca.pl/762024,seito,torun,firma.html pracodawca szuka nowych pracowników. Co sądzisz o tych ofertach rekrutacyjnych?

Vhs
@Krzysztof

Premia jest w tej firmie jak yeti wszyscy wiedzą ze jest a przyjdzie miesiąc i nikt jej nie widzi a tak na poważnie teraz premie są zabierane za byle co i nie jest to jednostkowy przypadek bo w ta firma stosuje system karania zbiorowego nie ważne że pracujesz dobrze nie robisz szkòd wystarczy ze ktoś nie zlozy wpisu do wózka z którym niekiedy nie masz do czynienia a premia leci wszystkim i mamy odpowiedz czemu ludzi nie ma a potem bol (usunięte przez administratora) jest bo koordynator skomle w słuchawkę ze potrzeba na nadgodziny kto głupi niech chodzi bo mnie jak ktoś okrada to interesu z nim robić nie mam zamiaru firma ta obiecuje wiele a jak przyjdzie co do czego to pokazuje środkowy palec w systemie 4 brygadowym dw mieliśmy wykorzystywać i ok przed końcem kwartału powiedzieli ze zapłacą ale jednak zmienili zdanie i wstawili zamiast urlopu w jednym miesiącu po 4 dw i mimo ze miesiąc miał 24 dni czyli wypłata wydawało by się powinna być ok to zapłacili za 20 dniówek i wielki nic .teraz podobno dw ma być wykorzystywane w każdym miesiącu ale pewno wrócę jeszcze tu po następnej wypłacie i zobaczę czy dadzą wykorzystać dw w przyszłym miesiącu .

jatojaa111
@Rdzewka

Haha to brutto tyle wychodzi a netto Mi wyszło 14

Wiecie czy SEITO POLSKA udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Damian

Polecam : profesionalizm wśród wykonawców :

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w SEITO POLSKA?

Seeeito

Oczywiscie ze tak do torunia co rok jeden pracownik z wydzialu tylko trzeba sie wykazac zeby pojechac a tak naprawde wybiera kierownik ????

Vhs

nie bo ludzi nie ma ty będziesz się chciał bawić a ktoś musi za ciebie zasuwać wyjazdem nie ma

Zostaw merytoryczną opinię o SEITO POLSKA - Dębica

• Jak się pracuje w SEITO POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy SEITO POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEITO POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SEITO POLSKA?

Kandydaci do pracy w SEITO POLSKA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SEITO POLSKA