Opinie o SEITO POLSKA w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SEITO POLSKA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie SEITO POLSKA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SEITO POLSKA w Dębica

Michal

Najgorsza firma nie dość że (usunięte przez administratora) to myślę o sobie nie wypłacana 100 % zrobionego pieniądza

Rudy

Ludzie jak to czytan to mi sie śmiać chce, jesli ktoś mysli ze przyjdzie sie poopiepszac 8h i zarobi 4000 na rękę to niech sie wezmie za skręcenie długopisów tam go gonić nie będą Czlowieku idziedz na produkcje jedno napędza drugie robisz odpowiednim tempem zarobisz i sie wyrobisz zero roszczeń w twoją stronę nikt ci slowa nie powie, ale jak myslisz ze przyjdziesz na wózek widlowy i bedziesz jeździł tak zeby zleciało 8h to zapomnij o tej firmie tu trzeba (usunięte przez administratora) a nue leżeć . Tyle w temacie

Hej

A jak jest w Sandomierzu ktos tam moze pracuje z was ?

Gosc
@Hej

Jak narazie jest okey w Sandomierzu. Okaże się po 1 wypłacie, ale w kwietniu jak nie dostaniemy 20zl za 1h to dajemy zbiorowe wypowiedzenie, minimum 20zl.

Antywirus
@Gosc

Kwiecień maj i czerwiec minął i zamiast podwyżki to 1 zł na godzinie uwalili także jest w Sandomierzu dobrze cieszcie się że robotę macie jeszcze 2 tyg temu straszyli jak nie pasuje to się zwolnij a teraz produkcja na 3 i 2 ZM idzie a ludzi brakuje kto chce niech się zastanowi

Antyvirus

Co w przypadku gdy nie mam zaległego urlopu ani dw a postój z powodu koronowirusa nie wiadomo kiedy się zakończy jak firma seito rozwiąże problem dodam że jestem w gotowości do podjęcia pracy ???

logo firmy Serwisant rowerowy
Rudy

Debica seito brak zainteresowania pracownikiem brak srodkow do dezynfekcji rąk tym bardziej zważając na sytuacje jaka jest w kraju ( koronawirus ) na pytanie do kierownika czy sa srodki odpowiedz brzmiala narazie nie ma tym bardziej ze pracownicy firmy oponiarskiej otrzymali takie srodki. Moze firma wreszcie cos by z tym zrobila

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w SEITO POLSKA?

Marcel

Jak jesteś triathlonista to drzwi przed tobą otwarte, a tak na serio to wystarczą dwie nogi, ręce, a zamiast mózgu wystarczy orzech. I drzwi przed tobą otwarte.

Ygy

Znów pisze komentarz jakis (usunięte przez administratora) z biura

Mario

Nieudolność dochodzenia swoich praw przed sądem pracy totalne posłuszeństwo i braki w matematyce eliminujące wykrycia braku gotówki po 10ym

bross
@Mario

Cicho, bo (usunięte przez administratora)dostaniesz :)

@Mario

Dość negatywna jest Twoja opinia o pracy w SEITO POLSKA. Piszesz o "braku gotówki po 10-tym". Czy to oznacza, że zdarzały się jakieś opóźnienia w wypłatach wynagrodzeń? Jeśli tak, to jak często?

Crazy

Czy stanowisko na wsparciu produkcyjnym jest tylko dla mężczyzn czy i dla kobiet?? Bardzo ciężka to praca???

Łysy

To jest dawny Suret ?

Seito

Jak wygląda przebieg rekrutacji?

Marcel

Robiłem, stawka na start 19 brutto (umowa zlecenie) bodajże miesiąc, ogólnie jak 2,2k weźmiecie to max, do tego w 8h zrobicie z 30-40km w zależności czy ukraince beda sie bardzo (usunięte przez administratora) i bedziecie (usunięte przez administratora) za nich, ogolnie powien tak, jak chcecie połączyć pożyteczne z przyjemnym (mowa o schudnięciu) to polecam, zaoszczędzicie na siłce (bieżni) w przeciwnym razie polecam spożywczaka u prywaciaza, tam więcej zarobicie. No chyba ze chcecie zarabiać, jak to powiedział prezes seito, im wcześniej zaczniecie tym szybciej będziecie zarabiać, 400h w miesiącu i możecie sie pochwalić kumplowi ze zarabiacie średnią krajową 5000zł!

Witam

Czy ktoś może mi powiedzieć jak właściwie wyglada praca w Dębicy na „wsparciu produkcyjnym „ ? Na czym ta praca polega ? Praca od pon do pt ? Na jakie zmiany ? Przyjmują młode kobiety czy raczej mężczyzn ?Za wszelkie info dziękuje

@Witam

4 bryg na 3 zm. Zalezy gdzie trafisz

@Witam

Lub sie ochodzisz dziennie kilka kilomertow pchając wozki z opony

@Bonzo

Też jestem ciekawa szczegółów na temat tej pracy. @Bonzo, pracujecie w SEITO POLSKA także w weekendy? Jeśli możesz, napisz coś więcej na temat obowiązków na różnych stanowiskach, dziękuję.

@Agata

Kiedys pracowałem sle mnie wydymali bez mydła

@Bonzo

Proszę, żebyś w kolejnych komentarzach zachował kulturę wypowiedzi. Możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia na jakie mogłeś w czasie swojej pracy w firmie SEITO POLSKA liczyć? Dlaczego tak negatywnie wypowiadasz się o pracodawcy?

Franek
@Bonzo

Unikać, unikać i jeszcze raz unikać!!! Firma bez perspektyw. Kapitał założycielski 5000 PLN. Praca jak w kolonii karnej kombinojac jak zrozumieć planistow z TC. Lizusy i kolesie dziobia punkty gdzie tylko mogą. Cyrk w cyrku!!!

@Franek

Mało pomocny wpis, szkoda, bo z chęcią dowiedziałabym się czegoś konkretnego. Jakie są Twoje obowiązki w tej pracy? Zastanawia mnie, czy wymagają jakichś szczególnych umiejętności, czy wszystkiego Cię dopiero nauczą.

Agata

To komentarz całkowicie nie na miejscu. Nie jestem w żaden sposób powiązana z firmą SEITO - dopiero szukam o niej informacji. Powiedz mi chociaż, czy osoby, które dopiero rozpoczynają tam pracę, są najpierw odpowiednio przeszkalane?

shokeii

Mógłby ktoś powiedzieć jakie są tam stawki, czy płacą nadgodziny?

zainteresowany

Witam, jak obecnie wygladaja warunki w Seito w stomilu jako operator wózka ? finansowo oczywiscie ? warto nie warto ?

Mietek
@zainteresowany

Warunki są takie, że nawet pracownicy z Ukrainy zwalniają się.

Kamil
@zainteresowany

Omijac szerokim lukiem ;)

Edward
@Kamil

Widzę, że również jesteś wśród osób, które nie polecają pracy w firmie SEITO POLSKA. W Twoim przypadku, dlaczego wyrażasz taką opinię? Jest ona związana z nieatrakcyjnym w Twojej ocenie poziomem wynagrodzeń, czy może praca jest tak ciężka fizycznie, że to było powodem wyrażenia przez Ciebie takiej opinii? Sprecyzuj, proszę swój wpis.

Kamil Koziol
@Mietek

Na google jest opcja opini ale jedna gwiazdka to za duzo jak na seito ;)

Wanda

Firma SEITO POLSKA napisała na swoje oficjalnej stronie internetowej, że swoją działalność opiera na dwóch podstawowych filarach: jakości oraz bezpieczeństwie pracy. Można więc przypuszczać, że jest to pracodawca dbający o bezpieczeństwo swoich pracowników. Dzięki temu wiele osób chciałoby pracować właśnie w tym miejscu. A to bardzo dobrze się składa, ponieważ w chwili obecnej firma poszukuje do swojego oddziału właśnie w Dębicy osób na kilka interesujących stanowisk, mianowicie: koordynatora wydziału, pracownika produkcji, mechanika wózków widłowych oraz operatora wózków widłowych. Jeśli jesteście zainteresowani aplikowaniem na któreś z nich, to warto byście również wiedzieli, że proces rekrutacji do tego miejsca pracy składa się jedynie z rozmowy.

Kamil

Najlepsza firma zarabiam 3800 zł jestem zadowolony ludzie mili kierownictwo najlepsze ???? tylko pracować !

Porażka XXI wiek i praca w gorszych warunkach niż 50 lat temu. Organizacja na poziomie zerowym. Kierownik główny dużo gada, mało robi. Kierownicy na wydziałach ciągle się zmieniają, koordynatorzy rowniez i wcale się im nie dziwię. Szczególnie na wydziale bt3/bt4 porażka jeśli chodzi o organizację pracy. Dopóki był kierownik normalny na bt4 z którym można było zawsze się dogadać to było ok ale jak widać on również miał dość tego syfu i zwolnił się przed końcem roku. Najgorsza firma w Dębicy a już nie mówię o wynagrodzeniu.

Gosciu

Jaka macie stawke na wozkach widlowych

Gosciu

Czy sa jakies premie czy dodatki za prace nocna lub swiateczna pytamy sie poniewaz seito przejmuje sandomierz pokonal suret

Klient

(usunięte przez administratora)Organizacja bardzo słaba - niepolecam!

Pabo

W debicy w seito nie jest takzle ja pracuje juz 6 lat i nie narzekam kasa jest mozliwa

Transporter
@Pabo

Taaa,zależy na którym wydziale ?

Debiczok
@Pabo

Pabo jaki dzial robisz

Debiczok

Mam pytanie czy nie majac kursu na widlaka jest szansa sie dostac Pytanie nr 2 czy jakbym chcial zrobic ten kurs za swoja kase byla by taka mozliwosc

Zostaw merytoryczną opinię o SEITO POLSKA - Dębica

• Jak się pracuje w SEITO POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy SEITO POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SEITO POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SEITO POLSKA?

Kandydaci do pracy w SEITO POLSKA napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SEITO POLSKA