Opinie o Z.E.A.N.N. Rotor Sp. z o.o. w Toruń

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Z.E.A.N.N. Rotor Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Z.E.A.N.N. Rotor Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Z.E.A.N.N. Rotor Sp. z o.o. w Toruń

Przezwajacz silników, chciałbym poznać zarobki i ogólna ocenę z pracy na tym stanowisku, ponieważ jest wystawiona oferta jakoś od tygodnia. Do tego jeszcze czy moglibyście opisać co się dzieje teraz w firmie? ze dwa lata temu kazali uciekać ale temat się urwał, co się poprawiło?

Administrator Nowy wpis

Aplikowaliście do pracy w firmie Z.E.A.N.N. Rotor Sp. z o.o.? Jak oceniacie proponowane warunki? Zarobki oferowane na stanowisku Przedstawiciel Handlowy są korzystne?

OBSERWATOR Nowy wpis

Chłopie ,poczytaj opinie z kilku lat DOT. TEJ FIRMY I UCIEKAJ......

Pracując jako handlowiec średnie płace kształtują się na poziomie 8500 PLN. A jak płacą w firmie Z.E.A.N.N. Rotor Sp. z o.o.?

Trąba

Najnizsza krajowa i zbrodnicze zasady premiowania, czyli ich brak. Rąbanie handlowca na każdym kroku. W sumie moze 3500 wyciągniesz, moze dodatkowo cos pod stolem bez podatku dorzuca, bandyci.

Jarosław
@Trąba

To niewiele jak na handlowa. Targety są za wysoko ustawione że nie możesz zrobić porządnej premii?

samsam Nowy wpis
@Jarosław

Miedzy innymi.

M

Jestem pracownikiem z wieloletnim stażem w tej firmie wszystkie opinie które są tu wypisane nie pokrywaja się w rzeczywistości .Po co wy to wypisujecie i oczerniacie porządną firmę

@M

Pewnie w twarz kolegom z pracy tego nie powiesz. Haha. No chyba, że to napisał "księciunio Justy".

Iza
@M

to wypowiedz się jaka jest prawda na temat firmy :) bo określenie porządna to zbyt wiele nie mówi, poproszę jakieś szczegóły odnośnie atmosfery, wypłaty :)

Trąba
@M

Ty tak na serio? Gdyby to było 1.04, to rozumiem, że prymaaprylis, hehe...

Czy kandydat na stanowisko TOKARZ w firmie Z.E.A.N.N. Rotor Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Co wchodzi w socjal Z.E.A.N.N. Rotor Sp. z o.o.?

Skórka

Stołówka i osrane kible. Serio. Na rozmowie jak zapytasz o socjal to zaprowadzą Cię na stołówkę ????

@Skórka

Potwierdzam, bo tam pracowałem. ☹️

Sławomir

A jak kształtują się wypłaty? Czy pracownik z dłuższym stażem może liczyć na większe wynagrodzenie niż nowy pracownik?

@Sławomir

Panie Sławku , niech Pan ucieka i szerokim łukiem omija to ogłoszenie. Podstawa najniższa krajowa , cały czas są ,, obcinane i ukrywane " mechanikom godziny które wypracowali na zleceniach , tylko po to , aby mniej im zapłacić. Odradzam.

Natalia

I chłopaki wprost się nie zbuntowali? Przecież to chore, żeby ludzi tak w konia robić

Info GoWork

cytat z https://www.gowork.pl/faq_pracodawcy „Wątek dotyczący danej firmy może założyć dowolna osoba – pracownik, pracodawca czy nawet ktoś, kto w firmie nie pracował.” „Anonimowość pozostawianej opinii sprawia, że część wpisów może być przesadzona lub nawet nieprawdziwa.” Można pytać i odpowiadać samemu sobie za każdym razem jako ktoś inny. Rewelacyjne narzędzie, jeden człowiek może stworzyć masę użytkowników i kreować opinię. „Złoty profil pracodawcy to złożona usługa, której częścią jest m.in. możliwość samodzielnego archiwizowania wpisów … ” Wystarczy wykupić abonament aby pozostały tylko same dobre opinie. Skoro wiarygodność tych opinii podważa nawet sam Gowork to negatywne wpisy należy traktować jako hejt. Na hejt nie można reagować bo każda reakcja to paliwo dla hejtera. Jedynym wiarygodnym źródłem jest bezpośrednia rozmowa z osobą nadal pracującą.

@Info GoWork

To, że większość z nas opiniujących już tam nie pracuje ( na szczęście) to nie znaczy, że informacje są nieaktualne. Zapewniamy, że informacje są uaktualniane w miarę potrzeb. Poza tym hejt to "...obrażanie, poniżanie i ośmieszanie..." a my przedstawiamy fakty, po to aby potencjalny kandydat miał świadomość z czym może się liczyć. Decyzja oczywiście należy do niego. Może pójść zatrudnić się i jako już zatrudniona osoba napisać nam, że się mylimy, pod warunkiem oczywiście, że nie będzie należał do zarządu spółki, który można łatwo sprawdzić w KRS. Po drugie, to czy nie wydaje Wam się to dziwne, że nikt z pracujących tam osób (nie wliczając "zarządu") nie wpisuje tu pozytywnych opinii, zachęcających ludzi do składania aplikacji???

Potencjalny Przedstawicielu lub Mechaniku uciekaj chłopie , uciekaj .......... Rada gratisowa. Dziś lotem błyskawicy rozniosła się wieść ,że jeden mechanik nie chce już pracować za ,, (usunięte przez administratora) " , a nowy , niby lepszy handlowiec ledwo wytrzymał 3 mce. Panie Prezesie ze złotym sygnetem , chytry , podsłuchujący , nagrywający swoich pracowników i straszący . TAKA OSOBA 3 RAZY TRACI. ALE ZOSTANIE WIERNY I DZIELNY A.P. który własnych ,, kolegów z serwisu " wpuszcza na minę , a później jak zwykle się wybiela. Honor trzeba mieć ,a nie zwalać i straszyć swoich podwładnych. Jeszcze 1-3 lata , najstarsi pójdą na emeryturę i pozostanie tylko ...... POTENCJALNI PRCOWNICY - CZYTAJCIE OPINIE KTÓRE PISZA OSOBY KTÓRE PRACUJĄ LUB PRACOWAŁY.

Kandydat?

Zaprosili mnie na rozmowe ale przeczytalem co piszes i zastanawiam sie czy przjsc.Czemu mechanik nie chce juz pracowac?

@Kandydat?

Bo wypłata jest bardzo mała, obiecują super warunki a później obcinają i ukrywają wypracowane godziny

Kandydat?

ile placa i co to zagodziny?

Cytaty ze strony Gowork
@Kandydat?

cytat z https://www.gowork.pl/faq_pracodawcy - „Wątek dotyczący danej firmy może założyć dowolna osoba – pracownik, pracodawca czy nawet ktoś, kto w firmie nie pracował.” - „Anonimowość pozostawianej opinii sprawia, że część wpisów może być przesadzona lub nawet nieprawdziwa.” Można pytać i odpowiadać samemu sobie za każdym razem jako ktoś inny. Rewelacyjne narzędzie, jeden człowiek może stworzyć masę użytkowników i kreować opinię. - „Złoty profil pracodawcy to złożona usługa, której częścią jest m.in. możliwość samodzielnego archiwizowania wpisów … ” Wystarczy wykupić abonament aby pozostały tylko same dobre opinie. Skoro wiarygodność tych opinii podważa nawet sam Gowork to negatywne wpisy należy traktować jako hejt. Na hejt nie można reagować bo każda reakcja to paliwo dla hejtera. Jedynym wiarygodnym źródłem jest bezpośrednia rozmowa z osobą nadal pracującą.

Kandydat 2021

Dzisiejszy wpis o godzinie 17:35 zniechęcił mnie do aplikowania i obserwowania tej firmy. W myśl powiedzenia ,, mądrego to aż warto posłuchać '' powinno być raczej poczytać, to BARDZO dziękuję za ostrzeżenie. Jeżeli to co piszecie o GoWork , jest prawdą , to ja już nie będę szukał pracy przez ten serwis.

@Kandydat 2021

Moim zdaniem rezygnując z tej "firmy" podejmujesz słuszną decyzję - gdyby jeszcze tylko Go Work nie usuwało większości naszych opinii (tzn. byłych pracowników) może i ja uniknąłbym takiej pomyłki. Ale z drugiej strony przynajmniej miałem możliwość poznania firmy - której dewizą jest "po trupach klientów do własnego portfela", wspaniałych pracowników i zarząd, który ma w ..... tych pracowników. Byli pracownicy - głowa do góry i wystawiać rzetelne opinię gdzie tylko się da - najlepiej na Google - bo tam ich nie usuną.

Bo jest to prawda

Halina
@Były pracowniczek

Opinie są usuwane jeśli naruszają regulamin GoWork, wystarczy pisać tak żeby go nie naruszać...

Czytam te wszystkie opinie i nie dowierzam! Kto pisze te wszystkie bzdury? GoWork stał się dla mnie mało wiarygodny. Pracuję w tej firmie już długo i nie potwierdzam tych negatywnych komentarzy. Hejt jest wszędzie, ja oczywiście polecam pracę w tej firmie.

Były pracownik- mężczyzna :-)

SZANOWNA PANI LUB PANIE , BO NIE WIADOMO KTO NAPISAŁ TEN POST ? :- ( PONIŻEJ SPROSTOWANIWE BYŁYCH PRACOWNIKÓW. Czytając post PANI/ PANA z dnia 11.02.2022 godzina 17:28 , wydaje się nam tzn. ( BYŁYM , ZAWISTNYM , ZŁOŚLIWYM, NIE OBIEKTYWNYM PRACOWNIKOM , że pisze go osoba z Działu Marketingu - taki PR: https://biznes.newseria.pl/biuro-prasowe/media_i_pr/czym-zajmuje-sie-dzial-pr,b1902310147 ALE NIC NIE ZMIENI TEGO , ŻE : „Białe jest białe, a czarne jest czarne” Nie ważne jakie będą PANI lub PANA odpowiedzi zwrotne typu : ,, w tej firmie pracuje już długo i nie potwierdzam tych negatywnych komentarzy." TO MY BYLI PRACOWNICY będziemy pamiętać o TYM , ŻE NAS : nagrywano, podsłuchiwano ,mobbingowano i obcinano wypracowane godzin serwisowe.!!!! Proszę pamiętać , że pracownik FIZYCZNY też myśli, czuje i umie liczyć. Miłego weekendu ,życzą byli, wolni PRACOWNICY mężczyźni :-) ) Szacunek , bo jak na piątkową odpowiedź o TEJ PORZE PANI lub PANA o godzinę 17:28 to jest rzecz niebywała , biorąc pod uwagę standardy i zostawianie komórki lub lub nie odbieranie po godzinie 15 ej. Brzmi dumie - prawda ? No cóż , obiektywna nasza riposta ,, z głosem " brzmi : https://youtu.be/KhlHHyLBFPg

Rozsądny pracownik
@Były pracownik- mężczyzna :-)

Bo jako były pracownik tej "firmy" w 100% zgadzam się z tą opinią. Do pewnego momentu myślałem, że może przesadzam ale widzę, że osób, które były "szanowane" przez (cztero-osobowy) pseudo zarząd jest tu coraz więcej. Dlatego pisać Panie i Panowie, pisać i się nie bać. Jak to mówią "dziadów trzeba tępić...". Niech przyszli pracownicy wiedzą co ich czeka a i mam nadzieję, że konkurencja to mądrze wykorzysta. Chociaż nie ma co tu mówić o konkurencji skoro "sprzęt" jaki tam się wykorzystuje do pracy to głównie z 1990 roku - faktycznie 30 letnie doświadczenie ale to tylko ze względu na ten sprzęt.

Rotór

Takie przyjemne dla tej wynaturzonej firmy opinie mogą pisać tylko 4 osoby: Trąba, Dżasta i szanowni Król i Królowa. Takie pozytywne opinie są jednak bardzo, ale to bardzo odrealnione. Pozdrawiam i całuję w złoty pierścień, hehe.

@Rozsądny pracownik

ta zabytkowa drukarka igłowa OKI i program DOS są jeszcze używane?

Rozsądny pracownik
@Rotór

Ale się można ubawić - dziękuję za poprawienie nastroju Trąba i Dżasta. Co prawda z tym "królem" czy "królową" to można się zastanawiać, no chyba, że mamy na myśli Jana II Kazimierza - jednego z największych partaczy.

Natalia

Haha, mam nadzieję, że tak przecież trzeba kultywować tradycję! A co tęsknisz za nią? ;)

Hejt, jest tchórzliwą formą bezpodstawnego obrażenia inej osoby lub osób. Jest to emocjonalne odreagowanie i tu się zgadzam z piszącym obserwatorem. Hejterow trzeba IGNOROWAĆ i z nimi walczyć na argumenty. Ale, jeżeli argumenty, opisane i przykłady się powtarzają i są potwierdzane przez kilku byłych pracowników, to może coś jest na rzeczy.? Nie wierzę, że nagle wszyscy się skrzykleni i ,, atakują '' ROTOR. Ci ludzie nie mają już nic do stracenia, tylko ostrzegają i potwierdzam, że piszą prawdę w 100 %. Gdyby Zarząd wiedział co myślą, czują i jakie mają zdanie o nim pracownicy z serwisu i biura, to gwarantuję, że uśmiech i czar samouwielbienia by zniknął. Jako były pracownik, wszystkim stanowczo odradzam i ostrzegam przed tą firmą. Podsłuchy, nagrywanie, sprawdzanie, popędzanie i notoryczne kontrolowanie jest niestety codzienością i standardem. Szkoda tylko niektórych chłopaków w serwisie i biurze. Tak na marginesie, odnośnie administratora gowork, NIE WYPADA i etycznie jest to słabe, aby usuwać negatywne, ALE merytoryczne opinie. GOWORK powinien być neutralny, a okazuje się że jednak NIE jest. Były i na szczęście już wolny pracownik.

Były pracowniczek

Z jedną kwestią bym się nie zgodził: napisałeś "Gdyby Zarząd wiedział... " Gwarantuję Ci że "Zarząd" dobrze wie co o nim pracownicy myślą i co czują, tylko prawda jest taka, że oni to w poważaniu mają. Bo to ich dewiza "My jesteśmy górą" a reszta się nie liczy.

Dokładnie. Szkoda chłopaków. Prezio tylko szuka jaki tu nowy sposób wymyśleć, żeby upierniczyć pracownikom pensję. W tym jest mistrzuniem. Też się cieszę że mnie tam nie ma. Życzę tego każdemu, żeby w końcu dojrzał do odejścia z tej sekciarskiej firmy.

Mechanik

I ten sygnet... :)

@Mechanik

Haha. Od samego początku podejrzewałem coś, że ma jakieś zaburzone ego. Dziwię się tylko sobie, że zajęło mi to tyle czasu aż nabiorę 100% pewności.

Były pracowniczek

Nie wierzę w tyle negatywnych opinii. Sprawdzam czy autorem nie jest czasem tylko jedna osoba. Jeżeli pojawił się ten wpis to znaczy, że wszystko może wypływać z pod jednej ręki.

@Były pracowniczek

Widzę, że "zarząd" w oczy kole, że tyle jest negatywów i pod osłoną zwykłego "Klienta" próbuje się ratować różnymi wpisikami. Myślę, że najwyższa pora wpisać swój opis na Google, niech nieświadomi ludzie dowiedzą się w końcu z kim a raczej z czym mają do czynienia. Kolegom proponuję zrobić to samo.

@Były pracowniczek

Nie musisz wierzyć bo to Ty jesteś jednym ze sprawców tego zamieszania.

Też były pracownik
@Były pracowniczek

To uwierz. Co najmniej 4 osoby piszą te opinie :)

Też były pracownik
@Były pracowniczek

Dokładnie. Trzeba napisać opinie na google. Taką rzetelną. Taką, która opisuje prezesa, który przez 8 godzin onanizuje się na widok pracowników przed monitorem komputera na widok pracowników że słuchawką w uchu. Tak. W tej firmie są podsłuchy i kamery w każdym pomieszczeniu i osoba prezesa, który dosłownie prowadzi inwigilację w czasie bieżącym. Co to za portal, który usuwa prawdziwe negatywne opinie o tej firmie. Opinie co najmniej trzech osób są tu usuwane na bieżąco. Trzeba śledzić ten portal i odświeżać wpisy tych prawdziwych negatywnych opinii. No i czas na opinie na google :)

Odpowiedź

Krystyna

Aktualny pracownik

Kandydat 2021

zapracowany

Obserwator

Hejt to także opinia tyle, że poparta zaburzeniami emocjonalnymi.

@Obserwator

Popieram. I właśnie takimi zaburzeniami emocjonalnymi kieruje się ta "firma" a dokładnie jej "zarząd".

@Obserwator

Hejt, jest tchórzliwą formą bezpodstawnego obrażenia inej osoby lub osób. ???????????? Jest to emocjonalne odreagowanie i tu się zgadzam z piszącym obserwatorem.???? Hejterow trzeba IGNOROWAĆ i z nimi walczyć na argumenty. Ale, jeżeli argumenty i opisane przykłady się powtarzają i są potwierdzane przez kilku byłych pracowników, to może coś jest na rzeczy.???? ???? Nie wierzę, że nagle wszyscy się skrzykleni i ,, atakują '' ROTOR. Ci ludzie nie mają już nic do stracenia, tylko ostrzegają i potwierdzam, że piszą prawdę w 100 %. Gdyby Zarząd wiedział co myślą, czują i jakie mają zdanie o nim pracownicy z serwisu i biura, to gwarantuję, że uśmiech i czar samouwielbienia by zniknął. Jako były pracownik, wszystkim stanowczo odradzam i ostrzegam przed tą firmą. Podsłuchy, nagrywanie, sprawdzanie, popędzanie i notoryczne kontrolowanie jest niestety codzienością i standardem. Szkoda tylko niektórych chłopaków w serwisie i biurze. Tak na marginesie, odnośnie administratora gowork, NIE WYPADA i etycznie jest to słabe, aby usuwać negatywne, ALE merytoryczne opinie. GOWORK powinien być neutralny, a okazuje się że jednak NIE jest. Były i na szczęście już wolny pracownik.

zapracowany

Uuu, jak tu idealnie zrobiło sie po usunięciu co najmniej 5-ciu negatywów :) No, ale w skrócie co było, bo od prawdy się nie ucieknie. We firmie ZEANN ROTOR jest inwigilacja pracowników na najwyższym w regionie poziomie. Kamery z podsłuchami prawie w każdym miejscu. Pracownicy podejrzewają, że podsłuchy są nawet w WC. Prezio siedzi cały dzień ze słuchawkami w uszach przed lapkiem. Jak coś powiesz nie po myśli, to najpóźniej na drugi dzień prezio Cię sprostuje albo zwróci Ci uwagę, że mówisz źle. Smartfon za długo w ręku będziesz trzymał, to prezio też Ci zwróci uwagę. Osobiscie się oderwie od monitorowania i przyjdzie do Ciebie. Oko patrzy :) Narzędzia do pracy są z dyskontów, a klientom pozniej się wciska, ze firma korzysta z profesjonalnych narzędzi :) Premie płaci się pod stołem. Zazwyczaj najniższa na umowie. Ktoś kiedyś porównał tą firmę z sektą i miał rację. Na chwilę jest ok, ale tylko jako tymczas w znalezieniu porządnej firmy. Nie polecam - (usunięte przez administratora) jest lepszym wyborem.

@zapracowany

Haha, faktycznie. Najwyraźniej "gowork" są przekupni, usuneli mój negatyw. Innych widzę też. Gowork miało służyć ludziom szukającym pracy w znalezieniu obiektywnej opinii - zawiodłem się - mam nadzieję, że Admin przywróci te komentarze. A tak wracając do tematu firma ROTOR szczyci się 30 letnim doświadczeniem i faktycznie takim sprzętem operuje. Inwigilacja, (usunięte przez administratora) brak szacunku to ich motto przewodnie. Nie polecam tej firmy ani pracownikom ani klientom. Jeżeli miałbym wybierać to wolę firmę ze Świecia. Mają silniki na podmianę i robią dobrą robotę - nie obrażając chłopaków, którzy ciężko pracują na wizerunek tej firmy niestety przez "zarząd spółki" bezskutecznie.

Zauważyłem jakiś czas temu ofertę dot. pracy w dziale handlowym. Ktoś z Was zna warunki i opinie dotyczące pracy na tym stanowisku ? Pozdrawiam

Aktualny pracownik
@Kandydat

Nie polecam. Chyba że na chwile zanim znajdziesz coś lepszego.

Krystyna
@Aktualny pracownik

Widzę, że nie jesteś zbyt zadowolony z pracy w Z.E.A.N.N. Rotor. Możesz napisać, dlaczego uważasz tę firmę za dobrą "na chwilę"? Czemu tak uważasz? Mieszkam w okolicy i zastanawiam się, czy nie warto byłoby aplikować...

Braliście udział w rekrutacji dla stanowiska Elektromechanik w Z.E.A.N.N. Rotor Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Odpowiedź

Braliśmy udział w rekrutacji. Spotkanie wygląda tak, że "mili" członkowie zarządu zadają Ci podstawowe pytania z zakresu Twojej przyszłej pracy. Jak się im "spodobasz" to praca jest Twoja a Ty jesteś ICH !!!. Kolega/żanka poniżej dosadnie ujął/ęła sprawę.

Zostaw merytoryczną opinię o Z.E.A.N.N. Rotor Sp. z o.o. - Toruń

• Jak się pracuje w Z.E.A.N.N. Rotor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Z.E.A.N.N. Rotor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Z.E.A.N.N. Rotor Sp. z o.o.?

Z.E.A.N.N. Rotor Sp. z o.o.
  • Polna 103 lok. 105
    87-100 Toruń

Z.E.A.N.N. Rotor Sp. z o.o.