Opinie o Jac Products Poland Sp. z o.o. w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Jac Products Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Jac Products Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jac Products Poland Sp. z o.o. w Gliwice

A pracował ktoś jako planista i by opowiedział konkretniej jak praca wygląda? widzę, to stwierdzenie, że na tym stanowisku jest się nikim, nie rozumiem jednak kontekstu? Wiem, że także ponownie wrzucono ofertę. nikt nie słucha się założonych harmonogramów czy o co chodzi?

PILOS

To samo jest z Grzegozem ktory zostal kierownikiem,tylko po co taki kierownik co nic nie robi,byl tim liderem to mogl zostac dalej a nie teraz robi z siebie wielkiego kierownika ale chyba od niczego

cze wam, w tym roku są u w zasadzie może nadgodziny możliwe? tak patrzę na te ofertę na produkcje, są trzy zmiany jak u mnie, godziny też takie same bo od 6 się zaczyna tylko u mnie nie można już tych nadgodzin sobie dorabiać. Tu się zdarzają? wolałbym tak, bo widzę ze chyba sobót nie macie, u mnie są

nikt

myślę, że nikt z obecnie tam pracujących osób się nie wypowie publicznie bo tam jest tak mało osób, że od razu będzie wiadomo kto to napisał i będzie źle, osoby, które tam pracowały i odeszły też pewnie nie napiszą bo ich też łatwo rozpoznać...

@nikt

Ale to chyba nie zakłada z góry, że ktoś ma się jakoś źle o firmie wypowiadać? Teraz na samej produkcji nie ma już większych rotacji? nie widzę aktualnych ofert na nią a praca kiedyś mnie interesowała

Ja Nowy wpis

Podobno było ogłoszenie na Planistę i zniknęło bo firma szuka tego co zawsze czyli - oszczędności, ch.uj ze mamy dopiero poczatek roku. Z poprzedniego planisty (który jeszcze nie do końca był wyszkolony !) zrobili Managera , choć podejrzewam że za o wiele niższa stawkę niż poprzednia Manager która miała lata doświadczen i teraz koleś się wpier.dolił po same uszy, bo nie dosc ze przyjął ich propozycję to i tak dalej będzie dymał jako planista. Tak samo było z Martą. Tak samo było z Dobi. Chociaż jedna Dobi w końcu powiedziała dość i nie pozwoliła się więcej tak wykorzystywać, musiala robic za inne działy w dodatku bez żadnej podwyżki, motywacji i odeszła. Nikt by nie wytrzymal, kiedy dokladaja obowiazkow a kasa taka sama. A szkoda, bo była najlepszym Managerem jakiego miała ta poje.bana firma.

PILOS Nowy wpis

I co z tymi umowami o prace? są na nią normalnie przyjęcia czy nie? nikt nie udzielił odpowiedzi, co wzbudziło we mnie wątpliwość. Do nas teraz nie widzę żadnych powystawianych ofert, przynajmniej nie na portalu, na który zawsze patrzę. Czy wiecie gdzie jeszcze są one udostępniane?

Jak chcesz pracować na najnisza krajowa to umowę dostaniesz w bezpośrednim kontakcie z firmą

Roxi Nowy wpis

Na produkcji chyba faktycznie jest minimalna w podstawie, bo już tak piszą wprost w tych aktualnych ofertach ale są też w nie wpisane premie za wyniki czy też dodatek zmianowy. więc jak ostatecznie się na tym wychodzi?

Firma Jac Products Poland Sp. z o.o. prowadzi obecnie rekrutację w mieście Gliwice. Ile płacą na stanowisku Inżynier Procesu?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Jac Products Poland Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Lider / Liderka zmiany.

Czy planista zarabia minimalną? Chce się dopytać, bo teraz ktoś zasugerował te formę umowy z taka właśnie stawka ale już nie wiem o jakie stanowiska mogło przy tym chodzić. ile może wynosić w tym przypadku premia roczna z opisu?

Firma po 2 latach dyskryminuje pracownika tłumacząc się zmianana regulaminu i po 2 latach pracujesz jak nowa osoba za najnisza krajowa ,

@pytańko

Witam.Czy przyjmują Ukraińców na umowe o pracy???Dziękuje za odpowiedz…

????

Hej, jak sytuacja z rotacją w biurze? jeszcze w połowie kwietnia jeden Pan pisał, że coś może być tam na rzeczy, bo ludzie odchodzą a ja to ogłoszeń nie widziałam. Gdzie szukać ewentualnych? I jakie tam są średnie zarobki, warto starać się o wakat?

Qwerty

Nowy rok i nikt jeszcze nic nie napisał?! W firmie coraz gorzej, Polacy sami odchodza bo mają dosyć tych absurdów!!! Ewentualnie zwalniani są Ci, którzy mają swoje zdanie i pomysł na firmę. Natomiast pracownicy którzy nic nie robią są nietykalni (np KTOŚ z jakości) , a Ci którym zależy, którzy się starają mają najbardziej przejeb...ne, że po prostu rezygnują, bo szkoda im życia na ten sajgon co tam się dzieje. Operatorzy produkcji zarabiają najniższa krajowa i nie mają żadnych benefitów! Z resztą o czym tu gadać jak pracują tam może cztery Polki, a 98% zakładu to Ukraincy. Brak szacunku do pracowników, brak socjalu, brak czegokolwiek co by zmotywowalo i zachęciło żeby tam zostać... Praca liderów, inspektorów a w sumie ich podejscie też wola o pomstę do nieba, na zasadzie co zrobić żeby się nie narobić a żeby hajs się zgadzał... Generalnie dramat jeśli chodzi o warunki i ludzi którzy prowadzą zakład bo nie mają o tym pojęcia. Zabawa w produkcję, bo profesjonalny zakład to to nie jest.

Polona
@Qwerty

Jest całkowicie odwrotnie,odchodzą Ci którzy własnie nie mieli pomysłu na prace,jedyny ich pomysł to przyjść pościemniać i wrócić do domu A takie narzekanie na innych ?, miej odwage i się przedstaw to ocenimy czy piszesz prawde :)

Maja
@Qwerty

Jest oferta pracy do Customer Service, spotkanie z kierownikiem logistyki, jaka to praca?

@Maja

Mnie też zaciekawiła, sporo jest obecnie tych reklamacji składanych przez klientów, które trzeba obsługiwać? Pisali też o aktywnym udziale w projektach, jakich konkretnie? Do tego praca przy tych raportach i zestawieniach by mnie interesowała. Ktoś kto obecnie pracuje opisze jak to wygląda?

Ytr
@Bożena

Reklamacji jest wyjątkowo mało jak na automotive.

Ytr
@Qwerty

Firma jest Portugalska niektórym to już dużo powie. Fakt Polaków jest garstka. Reszta to UA i właśnie Portugalia. Są fajne osoby w tej firmie którym jeszcze zależy, ale to prawda że ludzie masowo odchodzą. To już sama góra czyt. Portugalia powinna sobie sama na to pytanie odpowiedzieć... nie dbacie = tracicie.

kozak
@Ytr

masowo odchodzą? dlaczego? jaki jest powód? to że nie dbają o pracownika ok, ale co jeszcze? odchodzą ludzie z produkcji czy z innych dzialow?

@Ytr

to jak sugerujesz, że powinni o ludzi zadbać, budżetowo firma obecnie jest na tyle wydolna? Pan pytał o odejścia z produkcji, mnie biuro obecnie ciekawi, jak ta sytuacja na warunkach w nim się odbija?

@Maja

Startuj smialo kierownik logistyki fajny gość. W biurach ogolnie pracują spoko ludzie. Znają się na pracy, mają pomysły ale chyba blokowane jest to wszystko wyżej. cos jednak jest na rzeczy bo ciągle ktoś się od nich zwalnia.

Witek

Może to nie są Portugalcy. W Holandii jest ich pełno i ich chamstwa.

murator
@Witek

to sa Portugalczycy, wprowadzaja zamet, zawsze coś nie tak jest, nigdy wiecej pracy z takimi ludzmi

@murator

To co ci Portugalczycy takiego konkretnie robią, że zawsze jest coś nie tak?

@murator

Nie wiem na ile to sprawdzone info ale jeśli jakaś dezorganizacja występowała to kto był za nią tam tak naprawdę odpowiedzialny? Do dzis jest podobnie czy się poprawiło?

UR

Jak wygląda praca w UR? Dużo maszyn do obsługi? Duży dział? Na jakie średnie zarobki można liczyć?

Zniech3cony pracownik

Firma wydaje sie byc ok, ale widze ze portugalczycy mają się tu świetnie i cihyba bedzie ich tu więcej. Jestem pewny, ze zarabiaja znacznie wiecej niż my.

@Zniech3cony pracownik

a wiecie kim jest ten z portugali co czasami przychodzi do nas do Bu2 i nic nie robi?

@Zniech3cony pracownik

Pracują jako szeregowi pracownicy czy mają kierownicze stanowiska? Bo jak tak to pewnie i wypłata wyższa. Nikt nie gada w pracy o zarobkach? Bo przecież tak można się czegoś dowiedzieć.

Groszek
@matuszka

No właśnie dobre pytanie kim on jest, że nic nie robi i nie ponosi za to żadnych konsekwencji???

Katarzyna
@Groszek

A nie możesz podejść i spytać go kim jest?

@Groszek

No wlasnie. Coekawe. jak my nie zrobimy normy to od razu wieliie chalo a inni?

@Katarzyna

nie znam ang

@matuszka

Nowe projekty

@Ania

Nowe tzn jakie tak konkretniej? Napiszesz coś więcej o tych projektach? Jak obecnie mogą przebiegać?

inkognito

widze, że już dawno tutaj nikt nie pisał chce dodać że szanowny pan dyr chodzi po produkcji i robi zdjęcia pracownikom a to chyba jest nielegalne co? robi zdjęcia sprawdzą wszystkich tak jakby chciał znaleźć jakieś haki na nas zenada

@inkognito

Czemu robi zdjęcia? Ktoś o tym rozmawiał z szefem?

@Ewa

nie wiem czemu robi zdjęcia ale jest to nielegalne i niesmaczne, nie podoba mi sie to nie wiem też czy ktoś rozmawiał ją na pewno nie, tutaj się uśmiechaja, podaja reke ale za plecami Pportugalczyk juz zupełnie inny, zenada. praca jest fajna, nie jest mocno uciążliwa ale te akcje to zenada

Grześ
@inkognito

Macie na zakładzie przedstawiciela zakładu? Zgloście jemu ten problem.Jak sobie pozwolicie wejść na głowę to będzie gorzej. Ps pozdrawiam załogę.

chyba nie mamy.nie wiem

@Grześ

Z problemem to sie idzie do przełożonego a nie liczy na jakiegoś śmiesznego "przedstawiciela zakładu" który i tak nic nie może.

Echhhh
@Grześ

W tej firmie nie ma przedstawiciela pracowników. Nie ma nikogo kto by się wstawił za pracownikami.

@Echhhh

a tak z ciekawości to sami nie możecie iść po prostu indywidualnie? albo z drugiej strony tak ja zasugerowali po prostu wybrać swojego "szefa"? Ciekawa jestem jakby się do takiej osoby ustosunkowali wtedy

Bogdan ze Zbyszkowa

Trwa rekrutacja na Utrzymanie Ruchu w Gliwicach. Czy warto i czy zarobki są jakieś sensowne? Stawka godzinowa czy etat? Atmosfera w dziale i jak duży park maszynowy?

Józek z Bazin
@Bogdan ze Zbyszkowa

Daj se spokój.Szkoda nerwów.

@Józek z Bazin

Powiedz czemu? Atmosfera kiepska że szkoda nerwów czy chodzi o coś innego, bo jestem ciekawy.

@Mirosław

Niestety w UR jest co robić , jak nie chce się pracować lub ma się małe pojęcie o programowaniu itd. to wtedy właśnie się pisze że szkoda nerwów

Józek z Bazin
@Morato

To po co tam jest pan Krzysztof F.

Daddy Long
@Morato

Podmiana ap_to i zmiana geometrii ścieżki w famosie to nie programowanie.

Katarzyna
@Daddy Long

To czemu inni nazywają to programowaniem?

pytanie

Witam, Jak wygląda praca w UR? Duża rotacja? Da się wytrzymać? Aplikować czy lepiej nie?

@pytanie

Jak się na czymś znasz i chcesz pracować to aplikuj...jak masz słabe pojęcie o UR i chcesz się poobijać to sobie daruj.

@Morato

Czyli bez doświadczenia nie ma się szans?

Karol

Witam jak praca na wózku widłowym?? Da się pracowac ?? Jakie zarobki ??

celare nihil
@Karol

>>> Pracownik Magazynu 0-6 miesięcy 3 700 zł brutto 7-24 miesięcy 4 000 zł brutto >24 miesiące 4 300 zł brutto + premia po roku stażu w firmie - jednorazowo 2 000 zł brutto + premia Wielkanocna (do 500 zł brutto) + premia Bożonarodzeniowa (do 500 zł brutto) +premia roczna, tzw. "13tka" + pakiet opieki zdrowotnej Medicover Zdrowie Premium+ finansowany w całości przez Pracodawcę

@celare nihil

Warunki brzmią fajnie, szczególnie te premie :D Ja jestem ciekawa czy pracownikiem magazynu lub produkcji w firmie może zostać kobieta i ile ich ogólnie pracuje w firmie :)

celare nihil
@Anna

Płeć kandydata nie gra roli, weryfikujemy przede wszystkim kwalifikacje (a tu wymagania nie są jakieś szczególnie wygórowane) i nastawienie do pracy. Procentowo w firmie pracuje więcej kobiet niż mężczyzn i pracują w każdym obszarze - na obu obszarach produkcyjnych i na magazynie :)

@celare nihil

No i super, że pracuje dużo kobiet, bo sprawdzają się na wszystkich stanowiskach. A pensje też mają takie same jak faceci, czy w tym temacie są różnice?

B. B
@celare nihil

Nie prawda nie ma 13 nie ma stażowej są zabrane i nie (usunięte przez administratora)w ten sposób .

@B. B

Czemu zabrali? Nie było zysków czy jest inny powód? Bo jakiś musiał być, nie?

esme
@Mirosław

Wcale nie potrzeba szczególnych powodów żeby zabrali

Edit221

Syw i tyle a liderzy pojęcia nie mają o przeluczeniu nowego pracownika tylko wysyłają do Ukraińca

JFK
@Edit221

Najpierw naucz się pisać po polsku to raz.Dwa jak Ci się nie chce robić i masz wyrąbane na pracę to nie płacz że Tobie podziękowali.Za Wasze buble i zero zaangazowania mieli ci jeszcze klaskać?

@Edit221

Liderzy to osoby które mają pojęcie o tej pracy, dzięki nim to jeszcze jakoś funkcjonuje, roboty mają sporo i są bardzo w porządku.

Krzysztof
@Morato

Są bardzo w porządku - można do nich przyjść z każdym problemem i liczyć na ich wyrozumiałość? Nie ma problemu, aby w wyjątkowych sytuacjach wyjść godzinę wcześniej z pracy?

Dlaczego znikła informacja o Mariuszu ktury jest (usunięte przez administratora) w firmie Jac Products ale to nic za każdym razem jak zniknie to z powrotem umieści się ją bo przez Niego zwolniono Jarka niech wszyscy wiedzą żeby omijać szerokim łukiem tego osobnika.

B. B

Zgadza się że jest (usunięte przez administratora) chodzi po hali i obserwuje szczególnie linie wenzinga i simoteki a potem donosi a jeszcze obserwuje utrzymanie ruchu że siedzą a wszystko potem donosi wyżej to taka (usunięte przez administratora) jest widziałam a teraz uwalił Jarka co za bzdury że nic nie robi że olewa pracę i maski nie nosi ha ha ha 90% ludzi na hali maski nie nosi jak dla mnie to Jest super gość co pomaga każdemu i robi to o co się poprosi bardzo go lubią Ludzie z produkcji Jaro trzymaj się nie zapomnimy o Tobie .

Gr
@B. B

A no krótko mówiąc Mariuszek jest KONFITURA jedzie na wszystkich i Jara dojechał ale to wszystko ma krótkie nogi przyjdzie coś do zrobienia to może mnie pocałować w sam środek oka.

blabla

proszę proszę, wchodzi się na gowork w czasie pracy, ciekawe

Urszula
@blabla

Mąż wybiera się pracować na magazyn, bo ma papier wysokiego składowania. I mówię, zapytam, ile tu zarabiają. A tutaj? Z imienia wskazujecie człowieka. Niefajny klimat macie, patrzę.

k.l
@Urszula

Nie polecam pracy na magazynie ze względu choćby koordynatora magazynu facet jest nie miły gburowaty i patrzy jak by sprzedać kogoś do kierownika co do atmosfery fatalna .

Ezehiel2517
@Gr

A pomyśleć że pierwsze kroki stawiał przy moim przyuczeniu.Nie tak go uczyłem ale co zrobić, gdzieś tam moje receptory wyczuły że będą z nim ogromne problemy więc się pożegnałem z jac a szkoda bo ludzie spoko i specyfika pracy niezła. Pozdro dla starej ekipy!

Słuchajcie czy Jarka zwolniono?! jeśli tak to to jest jakaś porażka przecież to jest najbardziej pozytywna osoba i pomagająca każdemu kto poprosi go o pomoc aż trudno uwierz mi że nie będzie go w pracy kto się uśmiecha tak jak On jest mi bardzo przykro i smutno. Jarek jak to czytasz wiedz że życzę Tobie jak najlepiej,powodzenia.

DaddyLong

Dział Utrzymania Ruchu to kompletna (usunięte przez administratora)

IG_siksa_w_tipsach
@DaddyLong

Hej, ogólnie dział utrzymania ruchu to w większości fajne soczki

IG_siksa_w_tipsach
@IG_siksa_w_tipsach

Jest na kim oczka zawiesić, zwłaszcza że jestem fanką niebieskiego

Zostaw merytoryczną opinię o Jac Products Poland Sp. z o.o. - Gliwice

• Jak się pracuje w Jac Products Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jac Products Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jac Products Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Jac Products Poland Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Złota 61 lok. 100
    00-819 Gliwice

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Jac Products Poland Sp. z o.o.