Opinie o Iwo-Trans Iwona Stolarska w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Iwo-Trans Iwona Stolarska. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Iwo-Trans Iwona Stolarska o rekrutacji.

Branże: Firmy kurierskie
Firmy kurierskie Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Iwo-Trans Iwona Stolarska w Łódź

Warszawiak Nowy wpis

Zgadzam się z wypowiedzią robertosa, a do tego jeszcze dodam jak się zwalniasz z tej firmy to obrobią tobie tak duże że szok jesteś najgorszym a najlepsze jest to że szefostwo zrobi z ciebie donosiciela i (usunięte przez administratora) sam się o tym przekonałem ale za takie coś dojdzie do sprawy cywilnej o zniewagę i zszarganie mojego imienia

Robertos Nowy wpis

Napisze tak pracownicy niektórzy ćpuny niektórzy przemytnicy,robota niepoukładana przeładunki od 50 kg do nawet tony ręcznie(co tydzien) i za to nie dopłacają nic dla nich liczy się tylko kasa a nie pracownik.po zjeździe do pl dniówka liczona pół dnia jak zjedziesz do połowy dnia lub pół dnia liczone jak wyjedziesz do połowy dnia masakra w tej robocie trzeba być odpornym psychicznie a i zjazd do domu to trzeba pilnować najlepiej jak kierowca zapierdziela bez zjazdu do domu dorobkiewicze i tyle

Magdalena Nowy wpis
@Robertos

Nie wiem czy tak najlepiej bez tego zjazdu, bo powiedzmy sobie szczerze, że efektywność kierowcy może mocno podupaść. :/ Zastanawiam się nad tymi zarzutami o osobach biorących używki tutaj, jeśli to prawda to szefostwo jest tego świadome?

Robertos Nowy wpis
@Magdalena

Świadome świadome sa i nic z tego nie robią

TOMAZI

(usunięte przez administratora), FIRMA NIE GODNA ZAUFANIA, TRANSPORT DOGADANY 2 TYGODNIE WCZEŚNIEJ, 2 DNI PRZED ZAŁADUNKIEM FIRMA WYMYŚLA JAKIEŚ PROBLEMY A NA KOŃCU NIE ODBIERA TELEFONU, OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Pedro

Niektórzy muszą zawsze narzekać? Albo dużo pracy albo mało kasy. Tu jest kasa ale tzreba na to zapracować!

pawel
@Pedro

kolego zapracować? o czym ty mówisz? (usunięte przez administratora)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Iwo-Trans Iwona Stolarska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Stefan

Niepokojące te wasze opinie. Miałem zamiar aplikować ale nie wiem co robić.

mateo
@Stefan

i nie aplikuj kolego non stop ekspresy nie masz czasu na nic kolega marek ma racje ze wypłacają pieniądze tylko jakim kosztek ja robiłem 18-19 tys w 21 dni to nie jest normalne a na sam koniec dostaniesz do podpisania swiadectwo pracy jak im cos nie przypasuje

patryk

jezeli masz zamiar pracowac 24/24 za grosze to ta firma jest dla ciebie na rozmowie uslyszalem ze jest czas na spanie i jedzenie haha czasami do toalety bylo ciezko isc

@patryk

Jeżdżę od ponad roku i każdej nocy śpię kwestia dobrego rozplanowanie sobie jazdy i robię w granicach 800 km dziennie to nie jest jakieś wielkie wyzwanie dla busa. Porostu musisz nauczyć się planować dzień to podstawa. A na brak szacunku nie narzekam jest tak jak powinno być w każdej firmie. I napewno nie jest tutaj źle. Pozdrawiam

Robert
@Marek

Chyba sam (usunięte przez administratora)sobie napisał taką perspektywę, o czym Ty człowieku piszesz. Mamicie ludzi, a jak coś nie tak to wyrzucacie.

Witam wszystkich czytających parę słów o firmie Iwo trans pracuje w firmie od ponad roku i powiem tak to co tu niektórzy piszą to brednie wyssane z palca. Wypłata zawsze na czas. Ktoś pisze ze są jakieś odliczenia z wypłaty nic podobnego nigdy Iwona czy Jacek nie zanizyli wypłaty zawsze jest dodatek do wypłaty. Więc nie piszcie bredni jeżeli nie wiecie jak jest. Życzę każdemu takiego szefostwo. Pozdrawiam serdecznie właścicieli.

patryk
@Marek

tak masz racje ja tez mialem zawsze kase na czas tylkko co z tego jak przez 3/4tygodnie cie nie szanuja tylko wyzyskuja 24h

David

(usunięte przez administratora) Moje sugestie dla Iwo-Trans Iwona Stolarska: Zamylać biznes Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) że głowa boli !!! Obiecanki, a później jakieś odliczenia bóg wie za co - wszystko żeby nie dać wypłaty. Zarządzający (usunięte przez administratora)- co na codzień jeździ w dhl-u(usunięte przez administratora) Auto dojechane, współpracy nie polecam ! Omijać szerokim łukiem Lubię atmosferę w Iwo-Trans Iwona Stolarska za: NIC - Atmosfera beznadziejna, (usunięte przez administratora)

kk

Szkoda słów...

Zostaw merytoryczną opinię o Iwo-Trans Iwona Stolarska - Łódź

• Jak się pracuje w Iwo-Trans Iwona Stolarska?

Zobacz opinie na temat firmy Iwo-Trans Iwona Stolarska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Iwo-Trans Iwona Stolarska
2.8/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Konstantego Ildefonsa Gałczyńskiego 2A lok. 45
    93-259 Łódź