Iwo Trans Iwona Stolarska

Łódź

Opinie o Iwo Trans Iwona Stolarska

KMS

Nie Polecam. Uwaga na tą firmę. Nowa firma która znowu chce ludzi oszukać. Nie podstawiaja samochodu na załadunek !!!! Nie płacą za fv.

To ja

Właściciele firmy oszukują jak mogą, nie wypłacili należnego wynagrodzenia. Firma kogucik

Do tej pory nie otrzymałem mojego wynagrodzenia za ostatni miesiąc, bo pracodawca uznał, że mam dług u niego i nie należy mi się wynagrodzenie. Jest niesłowny i nie dotrzymuje danego słowa. Przestrzegam wszystkich przed podjęciem pracy w tej firmie. Potrafią wykorzystać człowieka do maximum a później kopniak na drogę z niczym.

Zostaw opinię o Iwo Trans Iwona Stolarska - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iwo Trans Iwona Stolarska