Iwo-Trans Iwona Stolarska

Łódź

Iwo-Trans Iwona Stolarska
3 14

Opinie o Iwo-Trans Iwona Stolarska

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

kk

Szkoda słów...

Max.

Kawał oszustów i złodzieì.. Ostrzegam, nie płacą pie iędzy... do sądu z oszustami !!! JACEK CWANIAK TO OSZUST JAKIEGO JESZCZE NIE SPKTKAŁEM !!!!

David

Zapłać wreszcie kasę oszuście !!!

Toma

Omijać szerokim łukiem pracodawcę. Pan Jacek wisi mi kase !!!!

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 29. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji firmy Iwo Trans Iwona Stolarska? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Zostaw opinię o Iwo-Trans Iwona Stolarska - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iwo-Trans Iwona Stolarska