Iwo-Trans Iwona Stolarska

NIP: 9471392984 REGON: 361871301

Iwo-Trans Iwona Stolarska

Opinie o Iwo-Trans Iwona Stolarska

patryk

jezeli masz zamiar pracowac 24/24 za grosze to ta firma jest dla ciebie na rozmowie uslyszalem ze jest czas na spanie i jedzenie haha czasami do toalety bylo ciezko isc

Marek
@patryk 05.01.2019 19:42

Jeżdżę od ponad roku i każdej nocy śpię kwestia dobrego rozplanowanie sobie jazdy i robię w granicach 800 km dziennie to nie jest jakieś wielkie wyzwanie dla busa. Porostu musisz nauczyć się planować dzień to podstawa. A na brak szacunku nie narzekam jest tak jak powinno być w każdej firmie. I napewno nie jest tutaj źle. Pozdrawiam

Marek

Witam wszystkich czytających parę słów o firmie Iwo trans pracuje w firmie od ponad roku i powiem tak to co tu niektórzy piszą to brednie wyssane z palca. Wypłata zawsze na czas. Ktoś pisze ze są jakieś odliczenia z wypłaty nic podobnego nigdy Iwona czy Jacek nie zanizyli wypłaty zawsze jest dodatek do wypłaty. Więc nie piszcie bredni jeżeli nie wiecie jak jest. Życzę każdemu takiego szefostwo. Pozdrawiam serdecznie właścicieli.

patryk
@Marek 02.12.2018 19:29

tak masz racje ja tez mialem zawsze kase na czas tylkko co z tego jak przez 3/4tygodnie cie nie szanuja tylko wyzyskuja 24h

David

Płacić kase (usunięte przez administratora) firma zalaga wynagrodzenie!!!!! Moje sugestie dla Iwo-Trans Iwona Stolarska: Zamylać biznes Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zapłacić ale głe pieniądze.

Paweł

(usunięte przez administratora) że głowa boli !!! Obiecanki, a później jakieś odliczenia bóg wie za co - wszystko żeby nie dać wypłaty. Zarządzający Jacek - co na codzień jeździ w dhl-u to wielki cwaniak, który tylko patrzy jak oszukać. Auto dojechane, współpracy nie polecam ! Omijać szerokim łukiem Lubię atmosferę w Iwo-Trans Iwona Stolarska za: NIC - Atmosfera beznadziejna, (usunięte przez administratora) i kłamczuchy

kk

Szkoda słów...

Przestaliście być na tym forum aktywni. Od ostatniego Waszego zamieszczonego postu minęły już prawie 29. Może jednak zdecyduje się ktoś na opisanie aktualnej kondycji firmy Iwo Trans Iwona Stolarska? Czy coś przez ten długi okres się zmieniło? Poszukiwane są nowe osoby do pracy?

Zostaw opinię o Iwo-Trans Iwona Stolarska - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Iwo-Trans Iwona Stolarska