Kobra Security

Łódź

Opinie o Kobra Security

Nick

Na GI nikt nie dostaje poniżej 10zł.

Marek

A jak teraz płaci kobra ile na godzinę na budowie.

hgt
@Marek 12.06.2017 17:31
A jak teraz płaci kobra ile na godzinę na budowie.

9.40

Maciora

Tylko te pieniąchy byście chcieli !!!!!!!

dziki

Polecacie Kobre na grupach ?

Bagieta
@dziki 04.01.2017 06:22
Polecacie Kobre na grupach ?

Zdecydowanie nie!!! Trzymaj się jak najdalej od Kobry. Chyba że lubisz pracę charytatywną to tak. Nawet dziś już od zaraz możesz pracować :) Albo jak cię kręci odbieranie wypłaty w 6-7 ratach... Za przepracowany styczeń całą wypłatę ( "resztę" ) dostaniesz już w marcu. Takie są realia tej firmy.

AT

Czekamy wszyscy co bedzie po nowym roku to bedzie ubaw :)

komando

Goraco nie polecam ja pracuje juz rok i nic sie nie zmienia a wrecz coraz gorzej zostaje max jeszcze za 2 miechy ide do Atosa daja 8 zl i kasa na czas a tu wiecznie w ratach ....

fgf

dumny co jest opłacalne heheh 6,90 netto !!! Daj spokoj z ta firma czekasz na pensje po 2 mc ii dostajesz w ratch po 300 zl :)

XXXXX

Wreszcie odszedłem :) powód brak kasy nie wiem czemu non stop szefostwo mówi ze ma problemy i chodzisz co chwile kiedy pensja a ci mówią ze jeszcze trochę hehe i tak non stop nie polecam tej firmy myślę ze kobra jeszcze tak pociągnie max pol roku !!!

Prawda

Nie polecam !!!! no chyba ze ze zadarmo ktos lubi robic na pesje czekam 2 mc !!! firma upada

Andzia

Kasa slaba 7 zl !!! i na kase czeka sie nawet 2 miechy albo placa w ratach co m-c jest coraz gorzej !!!

Luki

tragedia tu jest jestem na grupach od pol roku i powiem tak trzeba walczyc o swoje chcieli mi dac 7 zl powiedz alem ze to śmieszna stawka i powiedzal noooooo ok max 9 netto moge dac wiec nie robcie za 7 zl :P

Jacekss

Pracowałem w Kobrze na grupach interwencyjnych stawka słaba 7 zł do tego nie na czas ubrania jak tak można nazwać to w opłakanym stanie dają a najlepiej że by mieć swoje i wielki bałagan w organizacji nie polecam

daniel

to prawda solid i cobra najgorsze dziadostwo a stawki to od 4 do 7 zl juz lepszy jest juve !

Jan

Solid kupuje Kobre od ok 15 lat :)

eryk

nie pchaj sie tam dostaniesz max 7 zl roboty malo cobra upada podobno solid ma ich kupic a do solidu czasem nie idz :)

ewa

Ta daja stawki 4,50 max 7 zl slaba frma

Marek

Płaci regularnie

Ja

Bez Andrzeja to i praca lepsza,szkoda że problem z wypłacaniem na czas bądź w ratach

Gość

Korzystam z usług ochroniarskich Kobra Security od kilku lat. Za rozsądną cenę mam ochronę obiektu na wysokim poziomie. Detektywistyka również godna polecenia. W ciągu kilku dni rozwiązały się moje wieloletnie problemy. Polecam.

makowiec

Praca jest tu super, a szefostwo jest najlepsze na świecie

Zostaw opinię o Kobra Security - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kobra Security