Opinie o Kobra Security w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Kobra Security. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Kobra Security o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: IT i telekomunikacja - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kobra Security w Łódź

Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Czy w Kobra Security są szkolenia zewnętrzne?

Smutna

Co się dzieje z ta firma ? Z 2 lata temu podpisałam umowę byłam zadowolona po klucze do lokalu przyjechało 2 rosłych młodych chłopaków czułam ze to pozadna firma teraz na alarm przyjechał jeden ochroniarz .... !!!! A płace faktury jak za 2 ochroniarzy !!!! Znacie panowie firmy co jeździ 2 ochroniarzy a nie 1

Metal Nowy wpis
@Smutna

Tak solid czy konsalnet juventus to są poważne firmy są rejony co tez jeżdżą pojedynczo trzeba zapytać wcześniej przed podpisaniem umowy ! A kobra to … wystarczy porozmawiać z pracownikiem oni wszystko ci powiedzą co to za firma

Andrzej Nowy wpis

Od kiedy czekasz na pieniądze? To część wypłaty czy całość?

Alan

Witam widzalem auto tej firmy I mam pytanie ile płacicie za ochronę domku ? I czy w aucie jest 2 ochroniarzy ? Albo może ktoś zna firmę za normalna kasę i żeby było 2 ludzi ?

Firma Kobra Security poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Wiktor

Wystarczą chęci do pracy a wszystko będzie tak jak być powinno. Wiecie jaki jest rodzaj pracy ,więc po co to marudzenie.

luzak

Płaca na raty za 11 zeta dno

Anka

Jaką oferują stawkę?

xxx

Pracowalem 2 miesiace to jest firma krzak zeby prosci sie o swoja kase nie polecam

Macie jakiś powód, że od dość dawna nikt tu nie zaglądał?

Janek

Podpowiecie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki?

Moro
@Janek

Firma płaci w ratach tragedia nic się nie zmienia

dacia duster

Chcialam podziekowac za zwolnienie prosiaczka wrescie moge spokojnie dojezdzac na alarby nikt mnie nie tyra na jedynce do odciecia czy sciga sie po ulicach i i nie jara w aucie 2 paczek fajek czy dolewa denaturatu do spryskiwaczu na zlosc kolega naprawde z calego serca dziekuje ze prosiak juz nie ma

fgf

dumny co jest opłacalne heheh 6,90 netto !!! Daj spokoj z ta firma czekasz na pensje po 2 mc ii dostajesz w ratch po 300 zl :)

Łysy
@fgf

Prawda

Alicja
@Łysy

Odpowiedziałeś na post sprzed dwóch lat, dlatego zastanawia mnie, czy rzeczywiście firma Kobra Security oferuje tak niskie stawki wynagrodzenia zatrudnionym pracownikom? Jeżeli możesz to przedstaw nam bliżej, jak wyglądają obecnie warunki zatrudnienia oferowane przez tego pracodawcę. Zachęcam do wypowiedzi.

Korzystam z usług ochroniarskich Kobra Security od kilku lat. Za rozsądną cenę mam ochronę obiektu na wysokim poziomie. Detektywistyka również godna polecenia. W ciągu kilku dni rozwiązały się moje wieloletnie problemy. Polecam.

Łysy
@Gość

Co chronisz iglo

Alicja

@piotr, a co chciałbyś, aby zmieniło się w Kobra Security? Rodzaj umowy, stawka, atmosfera, możliwość rozwoju? Wcześniej Wasze opinie nie były zbyt przychylne - jak teraz wygląda sytuacja pracowników w Kobra Security? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Jak atmosfera w firmie?

piotr

NIE polecam tej firmy od lat nic sie nie zmienia !!! chcecie isc do dobrej firmy polecam eko impel konsalnet umowa o prace i stawka netto okolo 13zl

Impel
@piotr

Piotr, dziękujemy za uwagę. Grupa Impel zmienia się tak dynamicznie, jak świat wokół nas. Zmiany wewnętrzne wiążą się także z korzyściami dla pracowników i są dla nich szansą na ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. W takim środowisku pracy bardzo ważne jest poczucie bezpieczeństwa. Gwarantuje je umowa oraz wynagrodzenie wypłacane każdorazowo w terminie.

Na GI nikt nie dostaje poniżej 10zł.

A jak teraz płaci kobra ile na godzinę na budowie.

hgt
@Marek

9.40

Maciora

Tylko te pieniąchy byście chcieli !!!!!!!

dziki

Polecacie Kobre na grupach ?

Bagieta
@dziki

Zdecydowanie nie!!! Trzymaj się jak najdalej od Kobry. Chyba że lubisz pracę charytatywną to tak. Nawet dziś już od zaraz możesz pracować :) Albo jak cię kręci odbieranie wypłaty w 6-7 ratach... Za przepracowany styczeń całą wypłatę ( "resztę" ) dostaniesz już w marcu. Takie są realia tej firmy.

AT

Czekamy wszyscy co bedzie po nowym roku to bedzie ubaw :)

Zostaw merytoryczną opinię o Kobra Security - Łódź

• Jak się pracuje w Kobra Security?

Zobacz opinie na temat firmy Kobra Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kobra Security?

Kobra Security
2.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Gdańska 126/128
    90-520 Łódź