Kobra Security

Opinie o Kobra Security

fgf

dumny co jest opłacalne heheh 6,90 netto !!! Daj spokoj z ta firma czekasz na pensje po 2 mc ii dostajesz w ratch po 300 zl :)

Łysy
@fgf 20.10.2016 13:35

Prawda

Alicja
@Łysy 16.11.2018 19:59

Odpowiedziałeś na post sprzed dwóch lat, dlatego zastanawia mnie, czy rzeczywiście firma Kobra Security oferuje tak niskie stawki wynagrodzenia zatrudnionym pracownikom? Jeżeli możesz to przedstaw nam bliżej, jak wyglądają obecnie warunki zatrudnienia oferowane przez tego pracodawcę. Zachęcam do wypowiedzi.

Gość

Korzystam z usług ochroniarskich Kobra Security od kilku lat. Za rozsądną cenę mam ochronę obiektu na wysokim poziomie. Detektywistyka również godna polecenia. W ciągu kilku dni rozwiązały się moje wieloletnie problemy. Polecam.

Łysy
@Gość 15.12.2012 12:44

Co chronisz iglo

Alicja

@piotr, a co chciałbyś, aby zmieniło się w Kobra Security? Rodzaj umowy, stawka, atmosfera, możliwość rozwoju? Wcześniej Wasze opinie nie były zbyt przychylne - jak teraz wygląda sytuacja pracowników w Kobra Security? Jakie warunki oferuje ten pracodawca? Jak atmosfera w firmie?

piotr

NIE polecam tej firmy od lat nic sie nie zmienia !!! chcecie isc do dobrej firmy polecam eko impel konsalnet umowa o prace i stawka netto okolo 13zl

Impel
@piotr 03.03.2018 09:59

Piotr, dziękujemy za uwagę. Grupa Impel zmienia się tak dynamicznie, jak świat wokół nas. Zmiany wewnętrzne wiążą się także z korzyściami dla pracowników i są dla nich szansą na ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. W takim środowisku pracy bardzo ważne jest poczucie bezpieczeństwa. Gwarantuje je umowa oraz wynagrodzenie wypłacane każdorazowo w terminie.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Kobra Security? Podziel się swoją opinią. Ta informacja może okazać się bardzo ważna!

Nick

Na GI nikt nie dostaje poniżej 10zł.

Marek

A jak teraz płaci kobra ile na godzinę na budowie.

hgt
@Marek 12.06.2017 17:31

9.40

Maciora

Tylko te pieniąchy byście chcieli !!!!!!!

dziki

Polecacie Kobre na grupach ?

Bagieta
@dziki 04.01.2017 06:22

Zdecydowanie nie!!! Trzymaj się jak najdalej od Kobry. Chyba że lubisz pracę charytatywną to tak. Nawet dziś już od zaraz możesz pracować :) Albo jak cię kręci odbieranie wypłaty w 6-7 ratach... Za przepracowany styczeń całą wypłatę ( "resztę" ) dostaniesz już w marcu. Takie są realia tej firmy.

AT

Czekamy wszyscy co bedzie po nowym roku to bedzie ubaw :)

komando

Goraco nie polecam ja pracuje juz rok i nic sie nie zmienia a wrecz coraz gorzej zostaje max jeszcze za 2 miechy ide do Atosa daja 8 zl i kasa na czas a tu wiecznie w ratach ....

XXXXX

Wreszcie odszedłem :) powód brak kasy nie wiem czemu non stop szefostwo mówi ze ma problemy i chodzisz co chwile kiedy pensja a ci mówią ze jeszcze trochę hehe i tak non stop nie polecam tej firmy myślę ze kobra jeszcze tak pociągnie max pol roku !!!

Prawda

Nie polecam !!!! no chyba ze ze zadarmo ktos lubi robic na pesje czekam 2 mc !!! firma upada

Andzia

Kasa slaba 7 zl !!! i na kase czeka sie nawet 2 miechy albo placa w ratach co m-c jest coraz gorzej !!!

Luki

tragedia tu jest jestem na grupach od pol roku i powiem tak trzeba walczyc o swoje chcieli mi dac 7 zl powiedz alem ze to śmieszna stawka i powiedzal noooooo ok max 9 netto moge dac wiec nie robcie za 7 zl :P

Jacekss

Pracowałem w Kobrze na grupach interwencyjnych stawka słaba 7 zł do tego nie na czas ubrania jak tak można nazwać to w opłakanym stanie dają a najlepiej że by mieć swoje i wielki bałagan w organizacji nie polecam

daniel

to prawda solid i cobra najgorsze dziadostwo a stawki to od 4 do 7 zl juz lepszy jest juve !

Jan

Solid kupuje Kobre od ok 15 lat :)

eryk

nie pchaj sie tam dostaniesz max 7 zl roboty malo cobra upada podobno solid ma ich kupic a do solidu czasem nie idz :)

ewa

Ta daja stawki 4,50 max 7 zl slaba frma

Marek

Płaci regularnie

Ja

Bez Andrzeja to i praca lepsza,szkoda że problem z wypłacaniem na czas bądź w ratach

makowiec

Praca jest tu super, a szefostwo jest najlepsze na świecie

Zostaw opinię o Kobra Security - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kobra Security