Opinie o Zdzisław Wawrzkowicz Agencja Patrona Usługi Ochrony Osób I Mienia w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zdzisław Wawrzkowicz Agencja Patrona Usługi Ochrony Osób I Mienia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Zdzisław Wawrzkowicz Agencja Patrona Usługi Ochrony Osób I Mienia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zdzisław Wawrzkowicz Agencja Patrona Usługi Ochrony Osób I Mienia w Łódź

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Czy w Zdzisław Wawrzkowicz Agencja Patrona Usługi Ochrony Osób I Mienia odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

gość

Pracował w tym zakładzie 2 lata a pracodawca nie wypłaca w terminie wypłaty.NIE POLECAM NIKOMU TEJ FIRMY.I nawet składek moich nie płacił i nie odprowadzał do zusu.I CIESZE SIĘ ŻE Z TEJ FIRMY ODESZŁAM.Jak odchodziłam od zakładu tego to nie chciała mi kasy przelać z wypłatą czekałam ponad 2 tygodnie a czasami wypadało dużej bo zapomniał przelać.Po co umowe dawać komuś że są wypłacane pieniądze w terminie do 10 jak nie wypłacają w terminie.

Jack Nowy wpis
@gość

W przypadku takich nieprawidłowości należy informować PIP.

Wilk Nowy wpis

Słyszałem że firma Patrona nielegalnie monitoruje, podsłuch. Jeżeli jest prawda to jestem za (usunięte przez administratora) tej firmy.

GI01Lutek Nowy wpis

Z tego co wiem to firma ma się sprzedać, mają spore długi i sprawę w sądzę za wyłudzenie PEFRONu

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Zdzisław Wawrzkowicz Agencja Patrona Usługi Ochrony Osób I Mienia? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jaro

Ja pracuje w tej firmie juz 6 lat i takich problemow nie mam.Widocznie moii poprzednicy ktorzy wyrazili taka opinie zrobili to zlosliwie.

Komando

Ta firma to jest to samo co Kobra

zoro

Potwierdzam opinię poprzednika. Ja miałem wątpliwą przyjemność pracy w tej firmie i potwierdzam, że tam pracowników traktuje się jak zło konieczne. Pracuj i nie dopominaj się o pieniądze. Właściciel tej firmy jest złym człowiekiem i najwyższy czas aby któraś z powołanych do tego instytucji zainteresowała się tą firmą.

wilku

Pracowałem tam ponad 1 rok. Pracowników zatrudniają na umowę o dzieło ze stawką 4,50 netto bez odprowadzania ZUS. Na wypłatę czeka się średnio 2 - 3 miesiące. Odchodząc z tego OBOZU pracy byłem zmuszony szantażować wielkiego Bossa Inspekcją Pracy (z której sobie nic nie robi), Sądem pracy i prokuraturą dopiero wówczas po 3 spotkaniu wypłacił mi należne pieniądze z 5 miesięcy. Zastanawiam się czy ZUS i US nie dostrzegają tego, że w tym zakładzie są od wielu lat nagminnie łamane przepisy????

Zostaw merytoryczną opinię o Zdzisław Wawrzkowicz Agencja Patrona Usługi Ochrony Osób I Mienia - Łódź

Zdzisław Wawrzkowicz Agencja Patrona Usługi Ochrony Osób I Mienia
1.5/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Przełajowa 22B
    94-044 Łódź