MM Service Security

Łódź

Opinie o MM Service Security

dyzma nikodem

PROFESSIONAL SECURITY Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstw usługowych w Łodzi. Oferujemy stabilną pracę i dobre warunki, gwarantujemy bogaty pakiet świadczeń socjalnych. SZUKAMY STRAŻNIKÓW (NIEKWALIFIKOWANYCH PRACOWNIKÓW OCHRONY) W ŁODZI i okolicach. Zatrudnimy osoby z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności ze stopniem: • ZNACZNYM • UMIARKOWANYM • LEKKIM WYMAGAMY: • aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności • chęci do podjęcia pracy • dobrze widziane doświadczenie w pracy KAŻDY PRACOWNIK NIEPEŁNOSPRAWNY OTRZYMUJE: • umowę o pracę, wypłatę zawsze na czas, raz w miesiącu + PREMIĘ • możliwość pracy na zmiany, blisko miejsca zamieszkania • dodatkowe 10 dni urlopu • Bony okolicznościowe (Wielkanoc, boże narodzenie) Kontakt telefoniczny 502 136 701 od poniedziałku do piątku, w godz.: od 8:00 do 14:00 polecam przeniosłem sie z mm service

Ja

Ta firma jest super

użytkownik zarejestrowany

@Bodyguard dziękujemy za pozostawienie opinii na temat pracy w MM Service Security. Czy ktoś podzieliby się jeszcze z nami informacjami o pracy w firmie? Z czego jesteście najbardziej zadowoleni pracując tutaj?

użytkownik zarejestrowany

@ksywka co powiesz o pracy w firmie MM Service Security? Na jakie warunki pracy można liczyć? Co najbardziej nie podoba Ci się w pracy? @Bodyguard jakie masz doświadczenia związane z pracą w tej firmie?

@Zuzanna 25.09.2017, 14:45

Może nie jest bajkowo, bo obiekt nie należy do najłatwiejszych ale płacą na czas. Okres rozliczeniowy kwartalny, jak się pojawią jakieś nadgodziny to wypłacają, dodatek nocny zawsze doliczony. Za poprzedniego Koordynatora bywało różnie a teraz u Pani Joli jest ok.

Demon

Słyszałem od znajomego, że dalej istnieją propozycje nie do odrzucenia 1 zł za nadgodziny ? hahah

Waldek

W Impelu podobno gruba kontrola z Pfron, jakieś milionowe kary się szykują . Ciekawe jak to będzie u nas....

Bodyguard

"ksywka" ale tekst. To ja w takim razie zastanawiam się co ja jeszcze robię u Pani Joli na szpitalu wśród wielu ludzi bo do pięknych to ja na pewno nie naleze :-)

@ksywka 11.09.2017, 21:20
Jeżeli " na szpitalu" to może i lepiej ale wydaje mi się, że jednak w szpitalu.

ksywka nie jestem polonistą ale w szpitalu, masz rację. Pomijając to jednak ja osobiście nie mam nic do Pani Joli jako koordynatora, prywatnie jej nie znam.

ksywka
@Bodyguard 12.09.2017, 20:51

I się ciesz, że nie masz wątpliwej przyjemności znać tej pani.

ksywka

Pani Jola stosuje kryteria wyglądu odnośnie doboru obiektu. Za zły wygląd esesmani do gazu kierowali.

Maria

Pani koordynator Jolanta G. według mnie nie stosuje żadnego mobbingu. Czasami musi kogoś przenieść na inny obiekt bo np. jest taka potrzeba, bo musi mieć na względzie opinię innych pracowników a przede wszystkim administratorów. W umowie o pracę jest wyraźnie napisane, że miejsce wykonywania pracy województwo mazowieckie. Niesłyszałam jeszcze żeby Pani koordynator kogoś przeniosła o 40 czy więcej km poza jego miejsce zamieszkania a tym bardziej bez jego zgody. Sama natomiast przyjeżdża do pracy 100 km. Na niektóre sytuacje żaden kierownik, koordynator, specjalista nie ma wpływu. Ich przełożeni też mają swoje wymagania wobec tych osób. Ludzie, zacznijcie szanować to co macie a jeśli się wam coś nie podoba to możecie zawsze zmienić pracę.

użytkownik zarejestrowany

@wzz walka czy pracujesz w MM Service Security? Powiesz coś o warunkach pracy na jakie można liczyć? Co Ci się najbardziej podoba w pracy? A może coś byś zmienił? Jeśli tak to co? @Muruś Muruś czy na pewno chodzi Ci o mobbing? Pamiętaj, że mobbing zazwyczaj ma na celu lub skutkuje: poniżeniem, ośmieszeniem, zaniżeniem samooceny lub wyeliminowaniem albo odizolowaniem pracownika od współpracowników. Czy ktoś jeszcze to odczuwa? Skąd taki osąd co do koordynatorki?

wzz walka

Muruś Muruś
@wzz walka 10.08.2017, 10:35
proponuję nie narzekać ,tylko zapisać się do związku zawodowego ,chyba że jesteście w stanie tylko bać się...

A jest związek zawodowy w tej firmie? jeśli tak, chętnie przystąpię.

NICK

za wczasy po gruszą kto dostał wypłate ?

Co to znaczy lepszy obiekt? Jestem u Pani Joli G. na jednym z tych obiektów na który nikt nie chce przyjść. Jak się komuś nie chce pracować tylko brać wypłate za siedzenie na tyłku i nic nie robienie to zawsze znajdzie powód do narzekania. Ja tam nie narzekam i nie jestem znajomym Pani Joli.

Muruś Muruś

Pani Jola G., drugi koordynator stosuje mobbing wobec jednych pracowników po to, żeby usunąć ich z lepszego obiektu, wsadzić tam gdzie nikt nie chce przyjść a na ich miejsce zatrudnia swoich znajomych.

kaja

a jak inni koordynatorzy ? też tacy porąbani ? bo niektórzy też nie są milaskami

Oburzeni

Dość pomiatania pracownikami!!!!!

Inteligentny pracownik

Nad p.Grycem wiszą czarne chmury. Wreszcie pracownicy wzięli sprawy w swoje ręce. Dość znęcania się nad nami i traktowania nas jak śmieci. Pisma skargi pozwy zostały wysłane do wszystkich możliwych instytucji. Prezesi firmy nie reagują na skargi pracowników. Pan Gryc czuje się panem na włościach.

johnyyy

pracowalem dlugi czas w tej firmie jednak nie dalem rady patrzec dluzej na wyczyny pana Piotra Gryca ktory ma zolte papery jest to udowodnione ze zneca sie nad ludzmi wyzywa ubliza i nie tak dawno na przetargu zastraszal i grozil osobie ktora nie chciala zostac w firmie MM.... jak mozecie trzymac tak chorego psychicznie czlowieka w firmie ten czlowiek nie powinien pracowac nawet ze zwierzetami a co dopiero z ludzmi nie pozdrawim tego pana

ASP

Poznałem ASIORA P.G. osobiście. Rzeczywiście to wyjątkowe THE THING .Dlatego proponuję żeby dalej nie zajmować się każdą rzeczą niech odejdzie w niesławne zapomnienie i niebyt. To najlepszy sposób na potraktowanie takiego ,, ELEMENTU". Przecież obecność tego na forum to jakby nobilitacja dla niego o nim się mówi , pisze i czyta -VIP. Dość tego - Wymazać go z forum gumką.

OBURZONY

Paweł tzn Piotrze a nie pamięta Pan jak p. G pisał wlaśnie na tej stronie jaka to firma jest beeee??? Jak oszukuje i wyzyskuje pracowników???? Sam p. G namawiał ludzi do buntu i kierowania pozwów do sądu. A teraz nagle ta strone i te opinie są niewiarygodne. P. G jak mozna być takim fałszywym i dwulicowym człowiekiem???? Jakie wygaduje pan głupoty na swoich pracodawców. Czasem trzeba pomyśleć zanin się coś powie a papla pan ozorem wszędzie i do każdego i za każdym razem inną wersje. Wystarczy p.G spojrzeć na pana profil na fb i już się wie z kim ma się do czynienia. Pochodzi pan z Denver???? Ukonczył pan Uniwersyter Warszawski???? My pracownicy już niewiemy czy nad panem płakać, śmiać się czy współczuć.

@OBURZONY 05.05.2017, 11:50

MA AN RACJE PANIE OBURZONY TO WARIAT Z PIERWSZEJ LAPANKI

Uczciwy

może być Ale dupy nie urywa

Pracownik ochrony

Paweł a skąd wziąłeś cennik za te pomówienia???? Chyba sam p. G wybajdurzył sobie tą kwotę. Dobrze że za marzenia i fantazje nie karają bo p G dostałby dożywocie. Ha ha ha

ALICJA

GRYC JAK WIDZE TU MASZ WIELE IMION ALE PRZESTAN JUZ SIE PRODUKOWAC BO I TAK JESTES DO NICZEGO

@ALICJA 02.05.2017, 20:49

Widze że jesteś jasnowidzem. Widzisz i wiesz kto pisze. No właśnie tego pokroju ludzie co ty, tutaj sìę wypowiadają. Czy widzisz jakie mam imie? Ja w porównaniu do większości tutaj - nie kłamie i nie podszywam się pod kogoś. Mam na imie Paweł, a jak wydaje ci się, że wiesz najlepiej to warto skorzystać ze specjalistycznej pomocy. Opinie na tej stronie są mało wiarygodne i dlatego nie warto tej strony odwiedzać. Ja osobiście już tutaj nie zajrzę, bo nie ma po co. Jednak podtrzymuję wersję, że w razie pomówień osobiście powiadomie Prokuraturę. Pozdrawiam.

@Paweł 03.05.2017, 00:37

TY TO SOBIE MOZESZ PISAC PO PISANIU JUZ KAZDY CIE POZNAJE DURAKU

@Zuzanna 07.04.2017, 09:29
A na jakie benefity mogą liczyć pracownicy firmy? Chętnie dowiemy się więcej na temat Waszych doświadczeń....

o benefitach nie można liczyć w tej firmie oni chyba nawet nie wiedza co to jest , nie ma paczek, bonów na święta premii, płacą tyle co ustawa przewiduje nic wiecej od nich sie nie dostaje i tak ich boli ze musza płacić pensje to jest przykre ale prawdziwe

Krzychu

Pan P.G, jest koordynatorem, smiech na sali, on jest psychopatą wiele osób się o tym już przekonalo. W takim razie tej firmy nie mozna nazwac profesjonalną, jeżeli na tak odpowiedzialne stanowisko przyjmowane są osoby psychicznie chore!

@Krzychu 01.04.2017, 18:52

Każde kolejne pomówienie kogokolwiek na tej stronie zostanie zgłoszone do prokuratury. Odszkodowanie za zniesławienie będzie egzekwowane na drodze sądowej. Kwota odszkodowania to 5000 złotych za zniesławienie. Pozdrawiam.

@Paweł 01.05.2017, 06:59

PAWEL A RACZEJ GRYCU TY SIE NADAJESZ DO KOPNIECIA W DUPE A NIE NA KORDYNATORA CWOKU

oburzony

widać, że kiepsko stoją finansowo skoro na koordynatora biorą ćwoka bez wykształcenia, z żółtymi papierami, ale to jest do czasu w końcu zainteresują się tą firmą . Zaczną sie skargi równiez i do państwowej inspekcji pracy. firma dostanie wreszcie taką kare, że będa musieli ja zamknąć!

@oburzony 01.04.2017, 16:51

Dupku skoro tak piszesz to przedstaw się a nie obmawiasz kogoś. Za pomówienie dostaniesz niezłą kare od prokuratora. Sam osobiście się tym zajmę.

@oburzony 01.04.2017, 16:51

Co prawda to prawda.

Maniek

wystarczy że 10 do 20 osób z grupą odejdzie z mm service i oni leżą bo nie beda mieli kogo wstawic na obiekty a w innych firmach już dobre zachety daja żeby do siebie zwerbować z innych firm ludzi z grupą

ochroniarz
@Maniek 12.03.2017, 22:36

no ja właśnie myśle nad tym żeby do innej firmy iść mówisz prawde Maniek w innych firmach zaczynają lepiej płacić ludziom z grupą bo chyba brakuje ich na rynku pracy

AA

Płacą tylko tyle ile muszą czyli na umowę o pracę 2000brutto w innych firmach płacą więcej znaczy czym wyższą grupę masz to możesz liczyc na więcej ja przeniosłem się do innej firmy i mam lepszą stawkę niż miałem w mm service

inwalida

jakie stawki są teraz w mm service ? warto do nich przyjść czy w innych firmach więcej płacą ?

pracownik solidu

Powiem tak całość godzin mam liczone jako 11 zł i teraz będę miał stała pensje 2640 zł za 240 godzin miesięcznie, mam umowę o pracę na cały etat. Jeżeli mam 200 godzin mam stawkę 11 zł, powyżej 220 godzin stawka 11.70 zł, powyżej 240 12.20 do ręki. Nie jest źle, mogło być gorzej w porównaniu do tamtego roku gdzie miałem 8 zł na godzinę. Jakby co to zapraszam do pracy w solidzie

NICK

zgłoszenie do PIP poszło niedługo beda mieli kontrole

Kamila

tutaj też maja stawki wyższe mm service cienko pod tym wzgledem wypada Zatrudnimy pracowników z 2 grupą. stawka 13 zł - 14 zł brutto ,2180 do 2350 brutto Praca od zaraz, na stanowisku pracownika ochrony. Wymagania: pracownik nie może być emerytem. Obowiązków na obiekcie nie wiele. Prosimy o kontakt telefoniczny 609 080 919

kaja

jakby ktoś chciał to to znalazłam Firma ochrony zatrudni pracowników z orzeczeniem specjalnym ( PFRON ) o niepełnosprawności – 2.500 pln. Obiekty stacjonarne - nie markety. Tel: 661–029–135 lub 669–115–343 w godz. 10.00-12.00 Czytaj więcej: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-ochrony-3603526.html

miro

2300 w konsalnecie płacą

Zbyszek z Kons

pfff jak macie problemy z ta firmą to zatrudnijcie się w Konsalnecie tam stawki sa najwyższe umowa o prace 2150 do 2200 brutto z gr inwd paczki na święta premie

KAMILA
@Zbyszek z Kons 29.01.2017, 23:48

cZY MOZE PAN PODAC NUMERY TELEFONOW DO TEJ FIRMY BARDZO PROSIMY

Ania
@KAMILA 12.02.2017, 18:55
cZY MOZE PAN PODAC NUMERY TELEFONOW DO TEJ FIRMY BARDZO PROSIMY

na gratka pl znajdziecie tel

piguła

nie zawsze praca w takich firmach to szczyt marzeń ale MM w Łodzi jest ok.Mam pensję na czas,spokojny obiekt.Z powodu stanu zdrowia nie mogę jeszcze pracować w swoim zawodzie ale myślę ,że niedługo to się zmieni i zwolnię miejsce dla kogoś innego.Wpisy powyżej są niewątpliwie od osób które w ochronie chcą pracować chyba do śmierci.Takie firmy dają możliwość pracy na czas niesprawności a ten kto nie może pracować to siedzi w domu lub biadoli na każdą firmę[a zmienia ja co chwila].Nie plujcie do swojego gniazda bo możecie z niego wypaść poślizgnowszy się na własnym jadzie!

ciekawski

branża może ma się i dobrze szczególnie duże firmy a właściwie ich właściciele prezesi, dyrektorzy a szaraki ciągle jeszcze pracują za 3 zł lub niewiele więcej a 5 zł/g to już jest rarytas

cieciunio

rozumie pewnie chodzi głównie o właścicieli firm,że ukoronowaniem pracy n.p w policji jest założenie firmy ochroniarskiej ,choć ty piszesz o pracownikach dozoru myśle że szeregowych,też pracuję w ochronie ale głównie że muszę ze względu na niepełnosprawność i brak znajomości na lepszą prace np.w biurze

ASP

Znam p( usunięte przez administratora )i kilka innych person. Jedni z wykształceniem podstawowym inni z wyższym po,,Prestiżowych"stażach. Co ich łączy to to że praca w ochronie na stanowisku pracownika dozoru jest ukoronowaniem i zwieńczeniem ich zawodowych ambicji.Dla innych jest to schyłek kariery zawodowej ze względu na koleje życiowe i niepełnosprawność. Jak czytam to wnioskuję że nawet kierownictwo firmy o geriatrycznych umysłach miało już dosyć takiego tuza jak( usunięte przez administratora ).

cieciunio
@ASP 30.01.2016, 16:38

co ty piszesz o jakimś ukoronowaniu i zwieńczeniu ambicji zawodowych...jeżeli praca w ochronie jest takim czymś to ,,jesteś mniej niż zero''ta druga część wypowiedzi, że jest to schyłek kariery zawodowej jest jak najbardziej trafna!!!

APS
@cieciunio 14.02.2016, 20:52

Pisałem o Konkretnych osobach , a ty cieciuniu naucz się czytać ze zrozumieniem.

połykacz baranów

co za ciecie nawet jeśli się powie na nich ciecie to obraża się ludzi , którzy pracują jako cieciowie. Jacy ludzie z doświadczeniem . Powinni im zrobić egazminy z WF . Grupa interwencyjna ha ha ha. Prędzej zawału dostana zanim kogoś złapią.Sami tworzą armie PFRONÓW. Dobrze, że ludzi o kulach nie biorą. Graupa interwencyjna , która dojezdza do Czepowa w 15 minut juz. to widze, wszędzie maja ręce umaczanei biora obiekty po najszych kosztach , które w pale się nie mieszczą. Banda byłych psów i inwalidów

Loluś

Niestety muszę stwierdzić, że firma nie ma szacunku dla pracowników. Wyzyskiwacze, kretacze. Firma zarabia na nieszcześciu, braku zdrowia ludzi. Płacą Ci złotówkę a sami dostają za ciebie 3 razy tyle. Od taki biznes i się kręci.

men
@Loluś 17.12.2015, 20:08

nie wiedziałem że w mm ludzie pracują za 1 zł to naprawdę wyzysk aż trudno pomyśleć ale popis się tym zajmie tak nie może być[ale że ktoś się na to godzi]

michno45

pracowalem w MMS na biurowcu, stawka jak wszedzie, wymagania w zaleznosci co sobie zyczyl zleceniodawca a żę nie pilismy alk.umundurowanie mielismy regulaminowe i postepowanie w czasie dyzuru wiec nikt sie nie czepial,jak ktos jest opier@@lacz,alkoholik i nygus niech nie wylewa krokodylich łez nad swoim parszywym losem, trzeba bylo sie uczyc i być z zawodu DTREKTOREM

to ja
@michno45 18.10.2015, 11:16

panie kochany, chyba się panu cos mowiąc delikatnie pokiełbasiło, nie ma takiego zawodu dyrektor!

biuro

Firma się ponoć "kurczy" i trzeba zwalniać.Piszecie o pracownikach dozoru i tym jak są traktowani.Hmm nie chcecie wiedzieć jak traktuje się tam osoby w biurze oczywiście te "wybrane" bo reszta ma jak w niebie!

MMM

Czyli już szukacie i studentów do roboty. Najlepiej od razu z orzeczeniem o grupie inwalidzkiej. Nie ma to jak ściemniona reklama swojego kołchozu :)

PIOTR GRYC

WITAM JA ODSZEDŁEM Z WINY PRACODAWCY I ODDAŁEM SPRAWE DO SĄDU

Jola
@expertinio 11.08.2015, 09:13
o panie kochany ja naprawdę mam się czym pochwalić moja kariera zawodowa jest również bogata ale nie jest to czas i miejsce na...

Pracownik biurowy, panie kochany nie opowiadaj pan głupot, pisać pan po polsku poprawnie nie potrafisz ( w jednym wyrazie po dwa byki ) i na dodatek podstawowe wykształcenie chyba pomylilo się panu, może pracujesz pan jako pracownik budowy chociaż też nie wydaje się żeby tam przyjmowali ludzi z żółtymi papierami!

podwładny
@PIOTR GRYC 02.08.2015, 17:34
WITAM JA ODSZEDŁEM Z WINY PRACODAWCY I ODDAŁEM SPRAWE DO SĄDU

p.P.G powiedz pan w sądzie wszystko nie tylko o swoich sprawach ale również zwykłych cieci którzy nie mogą iść do sądu bo ich zwolnią albo będą traktować jak zło konieczne.pan jest mądry człowiek to nie muszę udzielać wskazówek...zawsze wierny endriu

nieznajomy

Mam do państwa pytanie. Jak was skrzywdzili to dlaczego jeszcze nikt nie złożył pozwu do sądu pracy jak nie jako jednostka to można grupowy pozew złożyć. A sąd pracy ustali kto złamał prawo pracy i czy zostało złamane prawo. Jak na razie widzę że na forum publicznym pierzecie swoje brudy i tylko narzekacie. Zażalenia można składać w P I P oraz sądzie pracy . Tam wam pomogą a tu na forum robicie z siebie błaznów. Rozumiem że jesteście osobami niepełnosprawnymi ale litości macie wsparcie w różnych instytucjach państwowych. Więc ruszczie się z przed komputera i do P I P - u zapraszam. zapraszam Inspektor .

@nieznajomy 04.03.2015, 09:21

dziękuje p.inspektorze za zaproszenie ,tylko nie wiem czy z takimi organami jak pip czy sąd warto zadzierać wobec pracodawcy bo skutki mogą być odwrotne

żyleta

Pracowałam w tej firmie i jest to prawda są ludzie wykorzystywani - biali murzyni po za tym gdzie ta premia która była na umowie gdzie te pieniądze za nadgodziny za dyżury nocne za święta ? Po za tym koordynator pan Czesław Miśkiewicz nie jest lepszy po prostu aż się scyzoryk w kieszeni jakie podejście mają koordynatorzy tej firmy "MM" do pracowników Więc jaka płaca taka praca

@żyleta 17.02.2015, 23:12

z jednym się zgadzam ,jest w umowie premia uznaniowa ,ale może jakaś mądra głowa powie kiedy i za co można dostać taką premie.nie przypominam sobie żeby taką premię ktoś dostał.prezes pewnie wie bo podpisuje umowę ,ale druga strona również powinna wiedzieć

krzys

Jestem pracownikiem firmy i nie zgadzam sie z ogolna opinia o firmie. Czego wy chcielibyscie? Jaka praca taka płaca.Jesli komus nie odpowiada to droga wolna.Nikt nikogo na sile nie trzyma.Oczernianie kogos na forum jest oznaka wrodzonego debilizmu i ograniczenia umyslowego.P

miro
@krzys 08.12.2014, 11:37

proszę poczytać forum innych firm co tam dopiero piszą to można się przekonać co jest obrażliwe a co nie

inny
@krzys 08.12.2014, 11:37

,,JAKA PRACA TAKA PŁACA'' są to słowa rodem z PRL a my wykonujemy pracę sumiennie,jest to praca odpowiedzialna ,z narażeniem na różne czynniki zewnętrzne a płaca jak[prawie] wszędzie w ochronie min.płac.

ZIBI

oczywiście każdemu należy się szacun bo żadna praca nie hańbi ale często słyszę słowo cieć szczególnie w marketach gdzie łazi za człowiekiem ochrona jakby każdy był złodziejem a ludzie tego nie lubią ,bo większość to uczciwi klienci.myślę że słowo cieć wzięło się z tego ,że jest a właściwie była praca dla osób bez szkoły,starszych najmniej płatna taki stróż ,dozorca ,lokaj nisko postawiony w chierarchi zawodów zatrudniali się ludzie którzy do innej pracy się nie nadawali itp ale myślę że nie jest to obrażliwe słowo tak jak np.pies czy glina lub trep,zlew

zawiedziony

po tych wszystkich wpisach nie ma się co spodziewać jakiejś rewelacji bo zazwyczaj dokonują ich ciecie a CIEĆ wiadomo to osobnik o małym współczynniku inteligencji pracujący w ochronie lub innych tego typu pracach ,wyróżnia się małą elokwencją i nieciekawą osobowością itp.PRZEPRASZAM JEŚLI KOGOŚ URAZIŁEM

Zostaw opinię o MM Service Security - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MM Service Security