Opinie o MM Service Security w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MM Service Security. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MM Service Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Service Security w Łódź

Szczery

Najgorsze Ścierwo Gryc Piotr, bo tylko tak można go nazwać powiniwn ponownie wyleciec z Zyskaliby wszyscy I może przypomniano by sobie w tej firmie,ze pracownik nie jest niewolnikiem a zaslugującym na poszanowanie ego praw człowiekiem.Gryc wycina z kodeksu pracy co mu niewygodne a zostaeia tylko to co ppzwala mu strofować podwładnyvh.Ciekawe jak udało mu sie utrzymac na stanowisku .

Agnieszka

Niezależny. Zmieñ lekarza bo ten Ci nie mówi prawdy i żle dobiera leki.

Olek

Czy widzicie jakieś wyjście w tej sytuacji? Pewnie jest jakaś możliwość poprawy sytuacji .

Bodyguard

Dlaczego Zuza uważasz, że koordynatorzy z pierwszej łapanki. Znasz wszystkich?

Heniek

Pracuję na innym obiekcie u innego koordynatora ale słyszałem o p. Grycu różne dziwne rzeczy ale jedno mnie zastanawia dlaczego u niego pracujecie? Poproscie o zmianę koordynatora lub zmiencie obiekt nikt Was na siłę nie trzyma.

Heniek

Jakie są obiekty które nie ma piotr Gryc?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w MM Service Security. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. SEO?
H

oburzony

widać, że kiepsko stoją finansowo skoro na koordynatora biorą ćwoka bez wykształcenia, z żółtymi papierami, ale to jest do czasu w końcu zainteresują się tą firmą . Zaczną sie skargi równiez i do państwowej inspekcji pracy. firma dostanie wreszcie taką kare, że będa musieli ja zamknąć!

@oburzony

Dupku skoro tak piszesz to przedstaw się a nie obmawiasz kogoś. Za pomówienie dostaniesz niezłą kare od prokuratora. Sam osobiście się tym zajmę.

ASP
@oburzony

Co prawda to prawda.

DUPEK Z CIEBIE GRYCU

IDIOTEN

NICK

za wczasy po gruszą kto dostał wypłate ?

NYGUS
@NICK

HAHAHA GRUSZKA U SASIADA ROSNIE HH TO NIE LASKA WYLEGAC SIE POD NIA HIHIHIHI

Piotr gryc

Jak pan nie czytał do końca to proszę jeszcze raz przeczytać, natomiast takie oszczerstwa jakie pan wysnuł są także karane. Jak pan był pracownikiem to mniemam że pan został zwolniony z jakiejś przyczyny lub odszedł sam bo warunki panu nie odpowiadały. Proszę skończyć z tymi pomówieniami, Jeżeli pan twierdzi że jest złożony pozew do sądu to proszę o konkretne oskarżenia, a nie fikcyjne absurdy i plotki na mój temat

Aga M
@Piotr gryc

p. Gryc ma jakąś obsesje na punkcie prokuratury. Może w poprzednim wcieleniu był prokuratorem ha ha ha!

Szczery
@Piotr gryc

Gryc,kto jak kto,ale nikt nie jest takim mistrzem arogancji I obludy w kwestiii prawdy na wlasny temat.jak wlaśbie Ty-Sam sobie dysponuje urlopami pracowników,zatrudnia wiecej ludzi niz potrzebuje, a gdy pracownik ma wlasne sprawy,ten Gad stawia go pod scianą.

ALEKS
@Aga M

HIHI ON PODSTOWOWKI NIE SKONCZYL

Krzychu

Pan P.G, jest koordynatorem, smiech na sali, on jest psychopatą wiele osób się o tym już przekonalo. W takim razie tej firmy nie mozna nazwac profesjonalną, jeżeli na tak odpowiedzialne stanowisko przyjmowane są osoby psychicznie chore!

@Krzychu

Kolejne pomówienie zostanie zgłoszone do prokuratury.

@Krzychu

Każde kolejne pomówienie kogokolwiek na tej stronie zostanie zgłoszone do prokuratury. Odszkodowanie za zniesławienie będzie egzekwowane na drodze sądowej. Kwota odszkodowania to 5000 złotych za zniesławienie. Pozdrawiam.

ALICJA
@Paweł

PAWEL A RACZEJ GRYCU TY SIE NADAJESZ DO KOPNIECIA W DUPE A NIE NA KORDYNATORA CWOKU

@Paweł

GRYCU DUPKU A CO POWIESZ TERAZ HIHIHI KOPA W (usunięte przez administratora) DOSTALES I CO JUZ NIE STRASZYSZ PROKURATURA

Były

Nie pomówenie a oinia

dyzma nikodem

PROFESSIONAL SECURITY Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstw usługowych w Łodzi. Oferujemy stabilną pracę i dobre warunki, gwarantujemy bogaty pakiet świadczeń socjalnych. SZUKAMY STRAŻNIKÓW (NIEKWALIFIKOWANYCH PRACOWNIKÓW OCHRONY) W ŁODZI i okolicach. Zatrudnimy osoby z aktualnym orzeczeniem o niepełnosprawności ze stopniem: • ZNACZNYM • UMIARKOWANYM • LEKKIM WYMAGAMY: • aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności • chęci do podjęcia pracy • dobrze widziane doświadczenie w pracy KAŻDY PRACOWNIK NIEPEŁNOSPRAWNY OTRZYMUJE: • umowę o pracę, wypłatę zawsze na czas, raz w miesiącu + PREMIĘ • możliwość pracy na zmiany, blisko miejsca zamieszkania • dodatkowe 10 dni urlopu • Bony okolicznościowe (Wielkanoc, boże narodzenie) Kontakt telefoniczny 502 136 701 od poniedziałku do piątku, w godz.: od 8:00 do 14:00 polecam przeniosłem sie z mm service

bodygard
@dyzma nikodem

Ojej a w mm service nie można liczyć na takie rzeczy jak premię a o bonach na święta to chyba jeszcze nikt nie dostał

@bodygard

Nieprawdą jest to, że nie można w tej firmie liczyć na premię. Faktem jest jednak to, że ciężko ją zdobyć ale jest to realne. Można dostać ją np. za szkolenie nowych pracowników (ale nie jednej osoby tylko wielu osób i zależy jeszcze na jakim obiekcie), i np. za bardzo duże zaangażowanie w pracę. Jeśli chodzi o mnie to dostałem za to drugie.

bodygardo
@Bodyguard

a bon na świeta jakis dostałeś ?hahaha

pfronnn
@dyzma nikodem

Professional Security a szukacie tylko przepraszam za określenie inwalidów. No to jest piękne. PFRON-Dozór powinniście się nazywać. Czas oddzielić wreszcie profesjonalną ochronę osób i mienia od usług portierskich. Mam nadzieję, że rządzący kiedyś raz na zawsze skończą z oszustwem i wyłudzeniami ogromnych pieniędzy na profesjonalnych agentów ochrony.

benjamin
@pfronnn

akurat mm service też tylko szuka z grupą inwalidzką najlepiej 2 lub 1 z 3 nie przyjmują tylko że u nich nie ma bonów na święta , dofinansowania do wczasów pod gruszą chociaż się należą

@dyzma nikodem

No i znowu nie bedzie bonów na świeta ?

MORFI
@dyzma nikodem

oooo w ochronie tez zaczyna się podbieranie pracowników hehe i bardzo dobrze zawsze ktoś się znajdzie kto lepiej zapłaci

OBURZONY

Paweł tzn Piotrze a nie pamięta Pan jak p. G pisał wlaśnie na tej stronie jaka to firma jest beeee??? Jak oszukuje i wyzyskuje pracowników???? Sam p. G namawiał ludzi do buntu i kierowania pozwów do sądu. A teraz nagle ta strone i te opinie są niewiarygodne. P. G jak mozna być takim fałszywym i dwulicowym człowiekiem???? Jakie wygaduje pan głupoty na swoich pracodawców. Czasem trzeba pomyśleć zanin się coś powie a papla pan ozorem wszędzie i do każdego i za każdym razem inną wersje. Wystarczy p.G spojrzeć na pana profil na fb i już się wie z kim ma się do czynienia. Pochodzi pan z Denver???? Ukonczył pan Uniwersyter Warszawski???? My pracownicy już niewiemy czy nad panem płakać, śmiać się czy współczuć.

ALICJA
@OBURZONY

MA AN RACJE PANIE OBURZONY TO WARIAT Z PIERWSZEJ LAPANKI

@OBURZONY

TO JESZCZE NIC W POROWNANIU CO ROZMAWIAL ZE MNA .POWIEDZIALAM ZE MAM NOGI CHORE ON POWIEDZIAL JA TEZ POTEM POWIEDZIALAM ZE MAM ASTME ON MA JA TEZ POWIEDZIAL JA MOWIE ZE MAM CHORE SERCE ON TEZ A JA POTEM ZE SMIECHEM POWIEDZIALAM ZE MAM PSIOCGE CHORA TO ON POWAZNIE POWIEDZIAL ZE ON TEZ MA JA CHORA HIHIHIH TO CO MOZNA O TAKIM CZLOWIEKU POWIEDZIEC ZENADA

@PERELKA

POPRAWKA PSITOCHE ON TEZ HIHIHIHI

johnyyy

pracowalem dlugi czas w tej firmie jednak nie dalem rady patrzec dluzej na wyczyny pana Piotra Gryca ktory ma zolte papery jest to udowodnione ze zneca sie nad ludzmi wyzywa ubliza i nie tak dawno na przetargu zastraszal i grozil osobie ktora nie chciala zostac w firmie MM.... jak mozecie trzymac tak chorego psychicznie czlowieka w firmie ten czlowiek nie powinien pracowac nawet ze zwierzetami a co dopiero z ludzmi nie pozdrawim tego pana

@johnyyy

TAK JA TO MOGE POTWIERDZIC BO WLASNIE TAM PRACUJE I WIEM TO CO MOWISZ TO PRAWDA

@PERELKA

P GRYC TO CZUBEK A WARTA KTORA TAM WYGRALA PRZETARG JEST SPOKO OK

@johnyyy

TAK JA TO POTWIERDZAM BO TAM PRACOWALEM ZROBIL Z SIEBIE IDIOTE A SZEFOWIE ZEBY GO USPOKOIC WSADZILI GO DO SAMOCHODU

Ryzyko

Kolorowy dostał po d. ostatnio. Uwazaj z kim walczysz bo mozna sie naciąć.

Małgorzata

Ja osobiście jestem zadowolona z pracy w mojej firmie .Szefowie są super i koordynator też.Serdecznie ich pozdrawiam.Łódz UL.Wydawnicza5.

Lekarz

Wariaci :) i to wcale nie w przenośni. Kto ma wiedzieć ten wie o co chodzi :)))

Słyszałem, że nasza firma przegrała ( i to podobno w głupi sposób) ostatnio w jakimś sądzie sprawę i duże pieniądze. Mam nadzieję, że nie odbije się to na naszych wypłatach

Albo
@anonymous

Buhahahaha też słyszałem. Profesjonaliści :)

Ta firma jest super

Zuzanna

@Bodyguard dziękujemy za pozostawienie opinii na temat pracy w MM Service Security. Czy ktoś podzieliby się jeszcze z nami informacjami o pracy w firmie? Z czego jesteście najbardziej zadowoleni pracując tutaj?

Zuzanna

@ksywka co powiesz o pracy w firmie MM Service Security? Na jakie warunki pracy można liczyć? Co najbardziej nie podoba Ci się w pracy? @Bodyguard jakie masz doświadczenia związane z pracą w tej firmie?

@Zuzanna

Może nie jest bajkowo, bo obiekt nie należy do najłatwiejszych ale płacą na czas. Okres rozliczeniowy kwartalny, jak się pojawią jakieś nadgodziny to wypłacają, dodatek nocny zawsze doliczony. Za poprzedniego Koordynatora bywało różnie a teraz u Pani Joli jest ok.

Demon

Słyszałem od znajomego, że dalej istnieją propozycje nie do odrzucenia 1 zł za nadgodziny ? hahah

Zostaw merytoryczną opinię o MM Service Security - Łódź

• Jak się pracuje w MM Service Security?

Zobacz opinie na temat firmy MM Service Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MM Service Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 33, z czego 1 to opinie pozytywne, 23 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MM Service Security