Huawei Polska Sp. z o.o.

3 Dodaj opinię
Huawei Polska Sp. z o.o.
3 325 289 5 1
Lopj3

Kolega pracował w Huawei. Niekończący się chaos. Organizacja pracy jest okropna. Najgorsze jest to, że nikt nie chce tego zmienić. Mam wrażenie, że jedynie co firma oczekuje od pracownika to pomoc w wyciąganiu pieniędzy z Polski. Wiem, że to jest cecha każdej korporacji, natomiast można to robić na różne sposoby. Pracownik jest szanowany dopóki jest użyteczny. Granice są dobrze rozstawione. Czasami firma chce pokazać, że nie istnieje kogoś, kogo nie można by było zastąpić. W branży wszyscy o tym wiedzą, więc obecnie firma szuka absolwentów. Coraz więcej stanowisk zajmują chińczycy. Chaos informacyjny powoduje to, że nigdy nie wiesz co odbędzie się w przyszłym tygodniu. Robisz co ci każą. Dobra praca dla juniorów i na pozycji middle. Płacą średnie, ale są bonusy, premia itd. Możliwości rozwoju, ale dopiero w nadgodzinach. Jestem pewien, że są gorsze korpo, a mimo wszystko po pracy w Huawei kolega szybko znalazł nową pracę. Pracodawcy cenią takie doświadczenie.

Ecia12

Polecam firmę Huawei i zapraszam wszystkich do wypróbowania tak solidnych urządzeń

Pytanie
 Pytanie

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Huawei Polska Sp. z o.o.?

Zobacz wszystkie opinie (289)

Regionalny koordynator sprzedaży 2018-03-07 07:34 przez Michał

Przebieg rekrutacji

Pierwszy etap rozmowy kwalifikacyjnej przez agencje Adecco. Następny etap w siedzibie Huawei, którą przeprowadza Menadżer Regionalny

Pytania

Pierwszy etap przez rekrutera Adecco dość prosty i przyjemny. Podczas drugiego etapu pojawiły się dość ciężkie pytania (psychologiczne, analityczne, pomysł na strategie, jak zwiększyć sprzedaż itp). Dwa pytania po Angielsku.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Nie dostałem pracy
Huawei Polska Sp. z o.o.