Depilacja.Pl Sp. z o.o.

2.7 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Opinie o Depilacja.Pl Sp. z o.o.

Pracodawca

 Aktualność
Dzień dobry!

cieszymy się, że za pośrednictwem GoWork.pl możemy być z Wami w kontakcie i odpowiadać na nurtujące pytania.

Depilacja.pl to sieć salonów depilacji laserowej i klinik medycyny estetycznej. Jesteśmy na rynku od 2016 roku i mamy już ponad 50 lokalizacji w Polsce. Zatrudniamy blisko 150 osób i codziennie dokładamy wszelkich starań by tworzyć nie tylko przyjazną i bezpieczną przestrzeń dla naszych Klientów w  salonach ale również budować silną, odpowiedzialną i zaangażowaną organizację dla naszych Pracowników.

Depialcja.pl to zespół Kosmetologów i Lekarzy medycyny estetycznej, którzy wykonują dla Was zabiegi w naszych salonach i klinikach ale również są nieocenionym wsparciem merytorycznym dla pozostałych komórek organizacji. Centrala firmy mieści się w Warszawie i tam rozwijamy zespoły, które na co dzień zajmują się realizacją strategii podległych marek: dział sprzedaży, marketingu, consumercare, rozwoju biznesu, finanse i księgowość i zespół projektowy.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne – dzięki nim poznajemy oczekiwania pracowników a poprzez to rozwijamy się, udoskonalamy funkcjonowanie naszej organizacji oraz podnosimy standardy obsługi klienta w salonach.

Zdajemy sobie sprawę, że zamieszczeniu opinii na takim forum często towarzyszą emocje ale aby móc odpowiadać na pojawiające się wpisy zachęcamy do pozostawiania merytorycznych opinii i zachowania kultury wypowiedzi – gdyż tylko na takie będziemy w stanie rzetelnie odpowiedzieć. Pragniemy przypomnieć, iż opinie, które nie są zgodne z regulaminem serwisu są usuwane przez administratora GoWork.

Jesteśmy przekonani, że dzięki temu jeszcze lepiej się poznamy, dołożymy wszelkich starań by odpowiadać na Wasze pytania. Jednocześnie zachęcamy do kontaktu poprzez maila bok@depilacja.pl na który prosimy o wysyłanie i opisywanie niewyjaśnionych, problematycznych sytuacji.

Miłego dnia!
Zespół Depilacja.pl
Pracownik

Polecam pracę w firmie Depilacja.pl. Na start jest umowa o pracę i niezłe wynagrodzenie. Pracy jest sporo - to prawda. Nie można się nudzić. Dla osób ambitnych to dobre miejsce do rozwoju. Można więcej zarobić, a pracodawca jeśli o to chodzi jest otwarty i elastyczny (nadgodziny są dodatkowo płatne, dostaje się też premie od utargu). Ja pracuję tu już 2 lata i nie narzekam. Wg. mnie atmosfera też jest ok. Lubię chodzić do pracy :)

11
Krokiet
Były pracownik
 Pytanie
@Pracownik

Przepraszam, proszę rozwiń myśl dotyczącą rozwoju. Jakim rozwoju? Tutaj żaden pracownik się nie rozwinął i nie będzie rozwijał, bo wykonuje stale jedną czynność, brakuje możliwości realnego pionowego awansu, brak możliwości podwyżki. (usunięte przez administratora) to wszystko w temacie

An
 Rekomendacja

Ja również nie zgodzę się z negatywnymi opiniami. Pracuje tutaj już dłuższy czas, nigdy nie narzekałam na warunki ani finansowe ani warunki pracy. Wszyscy ludzie z Warszawy z biura bardzo pomocni, ze wszystkimi problemami można się do nich zwracać. Dodatkowo nadgodziny są płatne, czasem można wygrać w konkursach fajne nagrody. Rozumiem ze narzekają tylko ci którym brakuje zaangażowania, ja je mam, konkursy oraz premie wygrywam :) i będę się tym chwalić Z całego serca polecam prace w depilacja.lk

7
Ashley
@An

No nie... Klaudia przecież już nie pracujesz jako kosmetolog, więc nie wciskaj, że świetnie się pracuje. Może w biurze nic nie robiąc, jak ty...

4
Kosmetolog

Wszyscy kosmetolodzy pracują na umowę o pracę. Taką umowę firma oferuje na start. Wynagrodzenie kosmetologa to ok. 3500 na rękę. Jeśli ktoś ma duże utargi to więcej. Firma jest dobrze zorganizowana a zasady oczywiste, opinie jakie tu czytam odnośnie warunków i pracowników nie są prawdziwe. Nie znam nawet jednej osoby która pracuje na umowie zlecenie.

5
J.p
@Kosmetolog

Zgadzam się z tym. Pravuje już kilka lat w tej firmie i moje zarobki nigdy nie były niższe niż 3000 netto. Oczywiście pod warunkiem że ludzie chcą pracować bo z tym bywa różnie :)

Anna Gaweł Nowy wpis
Klient

Ja jestem bardzo zadowolona z usług, 10 mcy temu skończony pakiet PREMIUM, nic nie odrasta, jedynie bikini głębokie zostało 5% włosków. Obsługa bardzo fachowa i doświadczona. Firma jak dla mnie uczciwa.

Nowy wpis

Pracodawca

@Anna Gaweł

dziękujemy za podzielenie się opinią! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z efektów zabiegów :)

Łucja Nowy wpis
Kandydat

Orientuje się ktoś jak pracuje się przedstawicielom handlowym w firmie? ;) Znalazłam w necie aktualne ogłoszenie, branża mnie całkiem interesuje więc czemu by nie spróbować. Pytanie jak wyglądają podstawa i prowizja za sprzedaż, tak mniej więcej chociaż ile na miesiąc wychodzi? Stabilne warunki zatrudnienia, tzn. jest UoP czy jednak preferują B2B? :)

Nowy wpis

Pracodawca

@Łucja

Dzień dobry Pani Łucjo, stanowisko przedstawiciela handlowego to nowa rola w naszej strukturze, powstała w wyniku szybkiego rozwoju biznesu: naszych sieci oraz sprzedaży naszych urządzeń, podlega pod dział Business Development. Poszukujemy osoby z doświadczeniem w sprzedaży najchętniej w branży beauty / medycznej, komunikatywnej z wysoko rozwiniętymi kompetencjami analitycznymi. Każdy nowy pracownik po podpisaniu umowy odbywa 3-miesięczny okres próbny. Po jego upłynięciu podpisujemy umowę o pracę lub kontrakt b2b - w zależności od preferencji. Wynagrodzenie jest w systemie premiowym: podstawa + premia. Życzymy miłego dnia!

Klientka
Klient

Niestety nie polecam uslug tej firmy. Po wykupionym pakiecie 9 zabiegow plus paru dodatkowych nie widac efektow zadnych. Proces reklamacji i dzial reklamacji to koszmar. Nie mozna sie skontaktowac telefonicznie, tylko mailowo. Maile sa odpisywane po miesiacu. Osoba ktora odpisuje nawet nie podpisze sie kim jest w tej firmie. Na oficjalna reklamacje, dostaje maila z jednym zdaniem bez podpisu osoby. Olewaja czlowieka jak smiecia. Nie polecam nikomu. Sprawa trafi do Rzecznika praw konsumenta

Pracodawca

@Klientka

Szanowna Pani, jesteśmy poruszeni Pani wpisem. W myśl zasad, którymi kierujemy się wewnątrz organizacji zarzut o traktowaniu drugiego człowieka jak śmiecia jest krzywdzący. Rozumiemy emocje związane ze sprawą, wiemy też, że Internet jest przestrzenią, w której granice komunikacyjne nie istnieją natomiast godzi to w dobre imię marki i osób, które tu pracują. Niestety nie możemy w odpowiedzi odnieść się do wspomnianych braków efektów - do tego potrzebne nam są informacje zawarte w Pani karcie medycznej, dotyczące między innymi: parametrów zabiegowych, regularności wykonywania zabiegów, ewentualnych, odbytych kuracji farmakologicznych w trakcie wykonywania zabiegów depilacji itp. - to wszystko ma wpływ na efekt zabiegowy. Wyżej wymienione to dane wrażliwe, co nam - marce zabiera możliwość ewentualnej publicznej obrony, co za tym idzie jedyną drogą weryfikacji Pani procesu i zawartych we wpisie zarzutów jest bezpośredni kontakt Pani z naszym Kosmetologiem. Z uwagi na ochronę danych osobowych oraz poufność informacji medycznych Klienta wszystkie sprawy załatwiamy drogą mailową - dbamy tym samym o bezpieczny i klarowny przepływ informacji oraz komfort komunikacji - Klient jest obsługiwany wówczas przez tą samą osobę, która zna sprawę, co ułatwia i przyśpiesza proces. Natomiast zgadzamy się, że wiadomości powinny być podpisane, każdy z nas chce wiedzieć kto znajduje się po drugiej stronie ekranu - niezwłocznie zwrócimy na to uwagę. Czas odpowiedzi na zgłoszenie reklamacyjne to 30 dni – jest on określony w regulaminie (link: https://depilacja.pl/regulamin/) i zgodny z ustawą o pozasądowym rozwiązywaniu sporów konsumenckich. Zgadzamy się, że jest to długi czas dlatego, wprowadziliśmy usprawnienia, które skracają ten czas od 7 do 14 dni w procesie reklamacyjnym, na pozostałe wiadomości odpisujemy maksymalnie do 2 dni roboczych, pragniemy tu nadmienić, że nie zdarzyło nam się udzielić odpowiedzi po wyznaczonym terminie. Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z kolejnością nadesłania. Wszystkich Klientów traktujemy na równi, a ich sprawy rozpatrywane są indywidualnie. Zadowolenie z efektów i komfort naszych Klientów jest dla nas priorytetem zarówno podczas wykonywania zabiegów jak i w kontakcie poza salonami. Jesteśmy dostępni telefonicznie oraz mailowo. Miłego dnia, zespół Depilacja.pl

Sia
Klient
@Klientka

Nie wygląda to zachęcająco, wykupiłam zabiegi ale jeszcze nie skorzystałam i zastanawiam się, czy warto

Pracodawca

@Sia

Dzień dobry, nic nie pozostaje jak się przekonać :) w pierwszej kolejności polecamy umówić się na konsultację z kosmetologiem, podczas której zostanie przeprowadzony wywiad medyczny i pozna Pani szczegóły procesu. W wywiadzie medycznym zostaną wykluczone wszelkie przeciwskazania - proszę przygotować w pamięci wszelkie leki, suplementy diety i kosmetyki, których Pani używa - ich skład ma bardzo duże znaczenie w sukcesie depilacji laserowej. Miłego dnia!

Pytanie
 Pytanie

Jaka atmosfera jest między działami w Depilacja.Pl Sp. z o.o.?

Pracodawca

@Pytanie

Nieśmiało przyznamy, że bardzo dobra - koleżeńska i wspierająca, dużo rozmawiamy, wymieniając się spostrzeżeniami oraz dzieląc doświadczeniem, co powoduje jasność komunikacji i sprawną realizację zadań. Lubimy też spędzać ze sobą czas poza pracą, podczas wspólnych aktywności jak np.: kręgle czy bieganie - i to z własnej woli :)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Depilacja.Pl Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Lekarz Medycyny Estetycznej. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Pytanie
 Pytanie

Jak jest z pakietem medycznym w Depilacja.Pl Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Pracodawca

@Pytanie

Dzień dobry, z pakietu medycznego i karty multisport można korzystać po okresie próbnym wraz z bliskimi osobami.

Anna
@Depilacja.Pl Sp. z o.o.

A ile trwa taki okres próbny? 3 miesiące, jak w większości firm czy może krócej? :) Czy można prosić o informację, jakie inne benefity czekają jeszcze pracownika po okresie próbnym? :)

Pracodawca

@Anna

Pani Anno, okres próbny trwa 3 miesiące, po tym czasie następuje zmiana umowy oraz przydzielone zostają benefity: pakiet medyczny, multisport ( dla członków rodziny również), możliwość korzystania z zabiegów zarówno w salonach depilacji laserowej jak i w naszych klinikach, miłego dnia!

M
Klient

Wykupiony pakiet komfort miałam , miało nie być włosów , dalej muszę się golić , jestem nie zadowolona , szkoda kasy która wam dałam ...(usunięte przez administratora)...

Pamela
Klient
@M

Mam taka sama sytuacje. Po 9 zabiegach zero efektów. Złożyłam reklamację, dorzucili mi 2 zabiegi ale chciałabym odzyskać pieniądze lub chociaż część pieniędzy aby preznaczyc w innym profesjonalnym i lepszym gabinecie.

Dawid9908
Klient
 Pytanie
@Pamela

Można wiedzieć gdzie najlepiej złożyć reklamację? Też nie jestem zadowolony z efektu lecz niewiem gdzie się z tym najlepiej zgłosić.

Pracodawca

@Dawid9908

zapraszamy do kontaktu poprzez bok@depialcja.pl

Pracodawca

 Aktualność
Dzień dobry!

cieszymy się, że za pośrednictwem GoWork.pl możemy być z Wami w kontakcie i odpowiadać na nurtujące pytania.

Depilacja.pl to sieć salonów depilacji laserowej i klinik medycyny estetycznej. Jesteśmy na rynku od 2016 roku i mamy już ponad 50 lokalizacji w Polsce. Zatrudniamy blisko 150 osób i codziennie dokładamy wszelkich starań by tworzyć nie tylko przyjazną i bezpieczną przestrzeń dla naszych Klientów w  salonach ale również budować silną, odpowiedzialną i zaangażowaną organizację dla naszych Pracowników.

Depialcja.pl to zespół Kosmetologów i Lekarzy medycyny estetycznej, którzy wykonują dla Was zabiegi w naszych salonach i klinikach ale również są nieocenionym wsparciem merytorycznym dla pozostałych komórek organizacji. Centrala firmy mieści się w Warszawie i tam rozwijamy zespoły, które na co dzień zajmują się realizacją strategii podległych marek: dział sprzedaży, marketingu, consumercare, rozwoju biznesu, finanse i księgowość i zespół projektowy.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne – dzięki nim poznajemy oczekiwania pracowników a poprzez to rozwijamy się, udoskonalamy funkcjonowanie naszej organizacji oraz podnosimy standardy obsługi klienta w salonach.

Zdajemy sobie sprawę, że zamieszczeniu opinii na takim forum często towarzyszą emocje ale aby móc odpowiadać na pojawiające się wpisy zachęcamy do pozostawiania merytorycznych opinii i zachowania kultury wypowiedzi – gdyż tylko na takie będziemy w stanie rzetelnie odpowiedzieć. Pragniemy przypomnieć, iż opinie, które nie są zgodne z regulaminem serwisu są usuwane przez administratora GoWork.

Jesteśmy przekonani, że dzięki temu jeszcze lepiej się poznamy, dołożymy wszelkich starań by odpowiadać na Wasze pytania. Jednocześnie zachęcamy do kontaktu poprzez maila bok@depilacja.pl na który prosimy o wysyłanie i opisywanie niewyjaśnionych, problematycznych sytuacji.

Miłego dnia!
Zespół Depilacja.pl
A.
Klient
 Pytanie

#depilacja laserowa Chodzę na depilację mam za sobą 8/9 zabiegów wcześniej salon widziałam że miał 4-5 i miały być super efekty. Aktualnie efekty są słabe a zapłaciłam prawie 3 tys za 3partie. Za polecenia mam niby jeszcze 3zsbiegi no ale to powinno być na coś innego a nie kontynuację słabej jakości kliniki. Moc podobno praktycznie mam najwyższą już przy każdym razie piecze i parzy tak że się idzie (usunięte przez administratora)... Czy tak ma być ? Robić reklamacje?

Pracodawca

@A.

Szanowna Pani, chcielibyśmy pomóc i przyjrzeć się sprawie, potrzebujemy do tego bezpośredniego kontaktu z Panią i weryfikacji informacji zawartych w karcie medycznej. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego / przez panel klienta lub na bok@depilacja.pl Miłego dnia, zespół Depilacja.pl

anonim
Kandydat
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Elżbieta

A co się za Twoich czasów tu działo, że znielubiłaś ten zawód? Trudno było się dogadać po prostu czy coś gorszego?

Kinga
Kandydat
 Pytanie

Widzę, co miesiąc ogłoszenie do pracy na infolinię. Ktoś z pracowników lub ewentualnie byłych pracowników mógłby napisać, jaka atmosfera w zespole, ile ludzi pracuje, jakie godziny i wymagania?

Niezadowolony klient
Klient

Nie polecam salonów depilacja.pl Panie obsługujące bardzo miłe i profesjonalne jednak efekt po 9 zabiegach żaden. Włoski odrastają tak jakby byly tylko uśpione. Reklamacja zgłosiłam mailowo, odpowiedź była taka, że podpisałam oświadczenie, które informuje o tym iż efekty mogą być indywidualne dla każdego. Także uważajcie. Strata pieniędzy i czasu.

Klient
Klient

Strata pieniędzy . Po całej serii 10 zabiegów włoski odrastają już dwa dni po goleniu i jest ich bardzo dużo! Początkowe efekty były super szkoda ze tylko na chwile. Pieniądze wyrzucone w błoto. Radzę się zastanowić i omijać każdy salon dużym łukiem

iska
Klient
@Klient

moge z doświadczenia stwierdzić to samo

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Urszula

No niestety nie każda branża w ogóle może zaoferować jakiś rozwój. A z tymi zarobkami to co? są jakieś premie do tego?

Robert
Klient

Jestem zadowolony z efektów, polecam ????

NIKO
Klient

WYKUPIŁEM pakiet soft miałem 6 z 9 zabiegów miałem zapewnienie że owłosienie będzie przynajmniej dużo mniejsze po pół roku jest jakie było wcześniej więc nawet te 9 zabiegów by tego nie zmieniło. Szkoda czasu i pieniędzy ponad 3tyś wyrzucone w błoto - JEDNYM SŁOWEM - (usunięte przez administratora)

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Firma
Pracownik

Bardzo nam przykro, że praca nie spełniła Pani oczekiwań i miała Pani wątpliwości jak rozliczamy prowizję. Faktycznie w Pani mieście mamy bardzo dużo klientów i nie wszystkim taki model pracy może odpowiadać. Mimo wszystko nie upoważniało to Pani do wychodzenia z pracy nawet godzinę przed końcem zaplanowanych zmian i (usunięte przez administratora)pracodawcy. Odnotowaliśmy to i dlatego musieliśmy się pożegnać. Mimo wszystko dziękujemy i oczywiście życzymy powodzenia!

1
RM
Kandydat
 Pytanie
@Firma

Dzień dobry Chciałam zapytać, czy nadal trwa rekrutacja na stanowisko managera/koordynatora salonów ?

Firma
Pracownik
@RM

Dzień dobry, niestety już zamknęliśmy rekrutację na to stanowisko. Mimo wszystko zachęcamy do wysłania CV na przyszłość!

RM
Kandydat
 Pytanie

Dzień dobry Chciałam zapytać, czy nadal trwa rekrutacja na stanowisko managera/koordynatora salonów rejon mazowiecki ?

Kamiś
Były pracownik

Nie polecę tej pracy nikomu. Nierealne plany sprzedażowe, kiepski sprzęt i mnóstwo ,mnóstwo niezadowolonych klientów. Wypłata to ciut powyżej najniższej krajowej i jeszcze bardziej śmieszna premia. Niezbyt długo wytrzymałam, żałuję każdego spędzonego dnia w tej firmie notabene zwykłym., polskim yanuszexie...

Były pracownik
Były pracownik

Na szkoleniu i podczas rozmowy rekrutacyjnej mówili, o ,,dużych” premiach, podczas pracy okazało się że premia jest na pół z drugą pracownicą.. Na zadawane pytania nikt nie odpowiadał. (usunięte przez administratora)ogólnie firma mało profesjonalna, jedyny plus to taki, że wypłata na czas.

Ewa
Pracownik

Polecam pracę w depilacja.pl. Pracuję w firmie 5 lat. Wynagrodzenie zawsze na czas. Możliwość wyrobienia premii, więc to pracownik ma duży wpływ na to ile zarabia. Jesteś ambitna to na prawdę dobrze możesz zarobić. Dodatkowo konkursy na nagrody rzeczowe lub dodatkową premie. Możliwość ustalenia grafiku pracy. Ubezpieczenie medyczne. Ludzie z biura pomocni, mili. Fakt w sezonie dużo pracy, ale o to chodzi by było dużo klientów i możliwość większego wynagrodzenia. Uważam, że firmie można się rozwijać, dużo nauczyć. Firma wciąż się rozwija i poszerza swoje usługi.

4
EWA
Pracownik
@Ewa

chodziło o prywatną opiekę medyczną* ;)

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Depilacja.Pl Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Depilacja.Pl Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Depilacja.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Depilacja.Pl Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 3 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Depilacja.Pl Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii