Depilacja.Pl Sp. z o.o.

2.6 Dodaj merytoryczną opinię
baner wywiady

Aktualności

Pracodawca

 Aktualność

Dzień dobry!

cieszymy się, że za pośrednictwem GoWork.pl możemy być z Wami w kontakcie i odpowiadać na nurtujące pytania.

Depilacja.pl to sieć salonów depilacji laserowej i klinik medycyny estetycznej. Jesteśmy na rynku od 2016 roku i mamy już ponad 50 lokalizacji w Polsce. Zatrudniamy blisko 150 osób i codziennie dokładamy wszelkich starań by tworzyć nie tylko przyjazną i bezpieczną przestrzeń dla naszych Klientów w  salonach ale również budować silną, odpowiedzialną i zaangażowaną organizację dla naszych Pracowników.

Depialcja.pl to zespół Kosmetologów i Lekarzy medycyny estetycznej, którzy wykonują dla Was zabiegi w naszych salonach i klinikach ale również są nieocenionym wsparciem merytorycznym dla pozostałych komórek organizacji. Centrala firmy mieści się w Warszawie i tam rozwijamy zespoły, które na co dzień zajmują się realizacją strategii podległych marek: dział sprzedaży, marketingu, consumercare, rozwoju biznesu, finanse i księgowość i zespół projektowy.

Wasze opinie są dla nas bardzo cenne – dzięki nim poznajemy oczekiwania pracowników a poprzez to rozwijamy się, udoskonalamy funkcjonowanie naszej organizacji oraz podnosimy standardy obsługi klienta w salonach.

Zdajemy sobie sprawę, że zamieszczeniu opinii na takim forum często towarzyszą emocje ale aby móc odpowiadać na pojawiające się wpisy zachęcamy do pozostawiania merytorycznych opinii i zachowania kultury wypowiedzi – gdyż tylko na takie będziemy w stanie rzetelnie odpowiedzieć. Pragniemy przypomnieć, iż opinie, które nie są zgodne z regulaminem serwisu są usuwane przez administratora GoWork.

Jesteśmy przekonani, że dzięki temu jeszcze lepiej się poznamy, dołożymy wszelkich starań by odpowiadać na Wasze pytania. Jednocześnie zachęcamy do kontaktu poprzez maila bok@depilacja.pl na który prosimy o wysyłanie i opisywanie niewyjaśnionych, problematycznych sytuacji.

Miłego dnia!
Zespół Depilacja.pl

Depilacja.Pl Sp. z o.o.