Depilacja.Pl Sp. z o.o.

Opinie o Depilacja.Pl Sp. z o.o.

Urszula

No niestety nie każda branża w ogóle może zaoferować jakiś rozwój. A z tymi zarobkami to co? są jakieś premie do tego?

Robert

Jestem zadowolony z efektów, polecam ????

NIKO

WYKUPIŁEM pakiet soft miałem 6 z 9 zabiegów miałem zapewnienie że owłosienie będzie przynajmniej dużo mniejsze po pół roku jest jakie było wcześniej więc nawet te 9 zabiegów by tego nie zmieniło. Szkoda czasu i pieniędzy ponad 3tyś wyrzucone w błoto - JEDNYM SŁOWEM - (usunięte przez administratora)

Firma

Bardzo nam przykro, że praca nie spełniła Pani oczekiwań i miała Pani wątpliwości jak rozliczamy prowizję. Faktycznie w Pani mieście mamy bardzo dużo klientów i nie wszystkim taki model pracy może odpowiadać. Mimo wszystko nie upoważniało to Pani do wychodzenia z pracy nawet godzinę przed końcem zaplanowanych zmian i (usunięte przez administratora)pracodawcy. Odnotowaliśmy to i dlatego musieliśmy się pożegnać. Mimo wszystko dziękujemy i oczywiście życzymy powodzenia!

RM
@Firma

Dzień dobry Chciałam zapytać, czy nadal trwa rekrutacja na stanowisko managera/koordynatora salonów ?

Firma
@RM

Dzień dobry, niestety już zamknęliśmy rekrutację na to stanowisko. Mimo wszystko zachęcamy do wysłania CV na przyszłość!

Depilacja.Pl Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Kosmetolog. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
RM

Dzień dobry Chciałam zapytać, czy nadal trwa rekrutacja na stanowisko managera/koordynatora salonów rejon mazowiecki ?

Kamiś

Nie polecę tej pracy nikomu. Nierealne plany sprzedażowe, kiepski sprzęt i mnóstwo ,mnóstwo niezadowolonych klientów. Wypłata to ciut powyżej najniższej krajowej i jeszcze bardziej śmieszna premia. Niezbyt długo wytrzymałam, żałuję każdego spędzonego dnia w tej firmie notabene zwykłym., polskim yanuszexie...

Na szkoleniu i podczas rozmowy rekrutacyjnej mówili, o ,,dużych” premiach, podczas pracy okazało się że premia jest na pół z drugą pracownicą.. Na zadawane pytania nikt nie odpowiadał. (usunięte przez administratora)ogólnie firma mało profesjonalna, jedyny plus to taki, że wypłata na czas.

Polecam pracę w depilacja.pl. Pracuję w firmie 5 lat. Wynagrodzenie zawsze na czas. Możliwość wyrobienia premii, więc to pracownik ma duży wpływ na to ile zarabia. Jesteś ambitna to na prawdę dobrze możesz zarobić. Dodatkowo konkursy na nagrody rzeczowe lub dodatkową premie. Możliwość ustalenia grafiku pracy. Ubezpieczenie medyczne. Ludzie z biura pomocni, mili. Fakt w sezonie dużo pracy, ale o to chodzi by było dużo klientów i możliwość większego wynagrodzenia. Uważam, że firmie można się rozwijać, dużo nauczyć. Firma wciąż się rozwija i poszerza swoje usługi.

EWA
@Ewa

chodziło o prywatną opiekę medyczną* ;)

Jaki jest okres rozliczeniowy w Depilacja.Pl Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

wszystko zawarte jest w umowie

Xxxxxx

W stu procentach się zgadzam z opinią powyżej, zero reakcji na zgłaszane problemy. Liczy się tutaj tylko ilość a nie jakość. Klienci to widzą że liczy się tutaj tylko sprzedaż, a nie dobro klienta. Kosmetolog ma marne szanse żeby zdobyć premię i sprzedać pakiet, ponieważ infolinia jest szybsza, wysyła od razu linki do płatności, tłumacząc to tym że w salonie nie ma możliwości płatności kartą lub gotówką, co nie jest prawdą. Studentkom ta praca opłaci się najbardziej, na umowie zlecenie, natomiast na umowie o pracę nie ma co liczyć na dobre zarobki

Łucja

Co się składa na zarobki dla pracownika Depilacja.Pl? Czy jest to stała miesięczna pensja? Czy może wpływ na jej wysokość ma ilość klientów, sprzedaż itp.? Czy jakieś normy trzeba wyrabiać? Czy obowiązują premie?

Profesjonalna obsługa i miła atmosfera jaką zapewnia Pani Roksana sprawiły, że salon na Hożej powinien stać się obowiązkowym punktem na mapie Warszawy dla każdego, komu estetyka własnego ciała leży na sercu. Polecam Piotr.

CappyHappy

W firmie nigdy nie pracował żaden Kazimierz.

aaa

dlaczego nowe komentarze się nie pojawiają? Napisałam dwa i nic, chyba juz blokują albo usuwają wszystko, bo się boją gdy tyle tu prawdy sie wysypuje

studentka kosmetologii

Chciałabym zapytać jakie warunki rekrutacji musi spełniać studentka kosmetologii (gdyż w ofercie jest napisane, że studentki również są mile widziane) aby dostać pracę? :)

Dominika

Czyli osoby bez doświadczenia także mają szansę na pracę w Depilacja.Pl? Wspominasz o przeszkoleniu pracownika, możesz powiedzieć, ile ono trwa? Ciekawi mnie, czy pracodawca dba o rozwój pracowników.

Tragedia, po 9 zabiegach około 15 max 20% utarty owłosienia - zgłoszona reklamacja ze zdjęciami - propozycja ze strony depilacja.pl to 3 zabiegi w cenie 1 ... boje się ryzykować wydać kolejnych pieniędzy i że nadal nie będzie efektu- nie polecam! Byłam u konkurencji i po 5 zabiegach zero owłosienia- efekt utrzymuje się już przeszło 2 lata

T. Y
@Anna

Niestety sprzęt w salonach to totalna lipa. Zapewne wmówią Pani że to wina hormonów... Pracowałam na tym sprzęcie i sama robiłam sobie zabiegi- efekt taki, że włosy nadal rosną. Nie mam zaburzeń hormonalnych, robiłam ponad 20 zabiegów. Wiem, że ta firma (usunięte przez administratora) klientów.

Łucja

Twój wpis niewiele mówi innym użytkownikom. Czy rozwiniesz temat? Dlaczego nie wspominasz miło tej pracy? I jaki był problem z managerem?

NaszczescieJuzByłyPracownik

Od kilku dobrych miesięcy śledzę komentarze dotyczące. Postanowiłam napisać prawdę. Czytając komentarze jak najbardziej utwierdzam sie w przekonaniu i wielkim farcie i szczesciu, że się pożegnałam z tą firmą. Będąc obiektywnym śmiem twierdzić że ta firma schodzi na psy! Są w niej plusy i minusy jednak. Jednak potwierdzam część wpisów, że kiedyś było fajniej.(usunięte przez administratora) Jego pomysły może innowacyjne, może kreatywne i niestety z sukcesem realizowane, może przynosiły dużo pieniędzy i rozwoju szeroko pojętego…ale jednak (usunięte przez administratora)wcześniej pracował w Korpo, chciał zrobić megaaaa korpo z firmy Depilacja.pl. Na samym początku ta firma miała jakiś status i jakość, jednak później wszystko było popsute przez nowych (usunięte przez administratora). Branża beauty w jego głowie to chyba maszynka do robienia na akord pieniędzy i nie przejmowania się jakością, tylko aby jak najwięcej zarobić, (usunięte przez administratora)klientów. Nie mając o tej branży zielonego pojęcia wprowadza się rzeczy, które nie trzymają się kupy. plusem jest tutaj że rzeczywiście kosmetolog mógł nawet zarobić 4-5 tys na rękę doliczając dużeee premie od wykupionych zabiegów. Jednak była tuta ciemna strona medalu- konkursy o które dziewczyny się zabijały (pisał o tym Asterdam). Torebki były o (usunięte przez administratora) potłuc, te konkursy tylko wprowadzały niezdrową konkurencje wśród dziewczyn, jeśli dla kogoś motywacją do pracy były te torebki to wiadomo co świadczy o takim człowieku. Nie jeden pacjent mi mówił że da się to wyczuć że to jest niesmaczne że wręcz odpycha…. Dzwonili do mnie abym ich przyjęła bo atmosfera u moich koleżanek jest tragiczna…. Dodatkowo czasy zabiegów były skrócone do minimum że na nogi,biki,pachy były przeznaczone 40 minut razem z konultacja i przygotowaniem pacjenta do zabiegu. to wszystko spowodowało, że jakość wykonywanych zabiegów spadła, były wykonywane niestarannie byle szybko, była nie było opóźnień, byle tylko góra była zadowlona bo inaczej były niewybredne komentarze o nas kosmetologach. Dodatkowo lasery na których pracowałyśmy były jak dla mnie podejrzanego pochodzenia, psuły się co chwile, nie działały jak powinny, ich moc jak dla mnie również nie była odpowiednia ponieważ rozmawiając z innymi osobami pracującymi na Light Sheer były zdziwione jak my pracujemy i jakie efekty osiągamy… widać to nawet po reklamacjach i opiniach klientów. Również rozpatrywanie reklamacji ocierały się o śmiechu warte, pacjenci pokazywali mi jakie dostawali odpowiedzi. Aż mi było wstyd, no ale trzeba było bronić firmy! Dodatkowo firma nie zapewniała niektórym nowym osobom nawet podstawowego a nawet najważniejszego szkolenia od prodcenta, wiec prawnie nie mieli uprawnień do obsługi tego laseru. A szkolenia wewnątrz kosmetologów prowadziła osoba która sama nie wiedziała jak pracować i robiła tyleeee błędów…aż żal mi było nowych osób. Warunki pracy również nie były dostosowywane do pracy ciągłe nawet po 12-13h. Po opuszczeniu firmy miałam tę przyjemność spotkania kilka pacjentów z różnych miast w sferze prywatnej i niestety dowiedziałam się ze jest coraz gorzej i bardzo żałują że zostali tak omamieni. Bardzo mi smutno czytania i dowiadywania się takich rzeczy bo ja lubiłam to co robiłam, lubiłam swoich pacjentów jednak atmosfera która się działa wewnątrz była niedozniesienia. Nie wiem dokładnie jaka sytuacja mogła być na infolinii ale poznając osoby które dalej tam pracują a były tutaj wymieniane to śmiem podejrzewać, że osoba która jest tu wyszydzana może mieć rację. Te osoby nie są dobre i miłe. Szkoda mi własiciela firmy bo wydaje się naprawdę fajnym człowiekiem ale chyba trochę się zagalopował i dał władze niekoniecznie dobrym ludziom i sam przez to chyba nasiąknął takimi zachowaniami.

NaszczesceJuzBylyPracownik

Pracowałam dlugooo... Mogę wymienić z imienia i nazwiska większość pracowników. Skąd mogłabym wiedzieć tyle szczegółów?! Mogę dać Ci tyle szczegółów które świadczą że przepracowalam tam kilkanascie pieknych miesięcy;)

LS

W tej firmie jest dużo pracy, klienci wchodzą jeden za drugim. Sytuacja firmy jest dobra. Wszystko zgodnie z umową ale faktycznie pracy jest bardzo dużo i na to się trzeba przygotować

LPG

Praca dobra na krótki czas, żeby się załapać i szukać czegoś lepszego... Niestabilne zatrudnienie, w głowie masz, że firma w każdej chwili może zwinąć się z rynku. To taki start up z ambicją, by stać się dużą prężną firmą, ale coś nie pykło. No nie pykło zatrudnienie niektórych ludzi, którzy po płaszczykiem chęci rozwoju firmy doprowadzili ją niemal do upadku. No cóż, kto sieje wiatr....marne zarobki, słaba atmosfera. Ja osobiście polecę tę pracę wyłącznie osobom, których nie lubię.

Kosmetolog
@LPG

Bzdury i tyle. Firma jako jedna z niewielu w branży radzi sobie bardzo dobrze. Relacje i atmosfera na o której piszesz świadczy tylko, że nie znasz tej firmy. Celowo piszesz te bzdury, żeby zniechęcić ludzi do aplikowania ale każda rozsądna osoba powinna sama sobie wyrobić zdanie. Polecam depilacje jako miejsce pracy, nikt tu nikogo nie okłamuje tu tak jak było powiedziane na rekrutacji.

Kosmetolog

Zupełnie nie zgadzam się z negatywnymi opiniami, pracujemy na umowę o pracę. W firmie są jasne zasady pracy, atmosfera jest dobra. Wynagrodzenie zgodne z tym co było mi przedstawione na rozmowie rekrutacyjnej. Mam zadowolone klientki i polecam prace w Depilacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Depilacja.Pl Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Depilacja.Pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Depilacja.Pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Depilacja.Pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Depilacja.Pl Sp. z o.o.