Opinie o computer-alliance.pl - Computer Alliance Sp. Z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Computer Alliance Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Computer Alliance Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Computer Alliance Sp. z o.o. w Warszawa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Computer Alliance Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

@Jacek Nowy wpis
Pracownik
@Pytanie

Są 2 etapy rekrutacji - część ogólna oraz zadaniowa. Wyniki rekrutacji są podawane 7 dniach po zakończeniu procesu zatrudniania nowego pracownika.

UM Nowy wpis
Inne
@@Jacek

Negatywny feedback jest w tym zawarty? Zastanawiam się co z kandydatami, którzy spełniali wymogi ale znalazł się ktoś lepszy. Czy tamte aplikacje będą przez jakiś czas przetrzymywane i może jeszcze się odezwa?

Matrix Reaktywacja
Pracownik

Jestem pracownikiem Computer Alliance z dość krótkim stażem, wcześniej pracowałem dla dużej firmy sprzedającej elektronikę, za jedną z największych zalet pracy tutaj uważam, że głos pracownika (pomysły dotyczące spraw firmy, oraz ułatwienia samej pracy) ma tutaj ogromne znaczenie, dobrze jest być w miejscu gdzie nie jesteś numerkiem w tabelce, wiadomo nie ma miejsc pracy bez wad, natomiast ilość plusów tutaj jest naprawdę znacząca, a przy tym ludzkie zarobki, oraz współpracownicy wspierający się nawzajem. No i najważniejsze, jak coś w ciągu dnia wypadnie do załatwienia, bądź coś się po prostu wydarzy, nie ma problemu żeby móc to na spokojnie załatwić. Krótko mówiąc polecam :)

BO Nowy wpis
Inne
@Matrix Reaktywacja

Ale to super, że inicjatywa pracowników jest słuchana i ma znaczenie, serio, to fajna polityka firmy. Jak praktycznie pracownik może zgłaszać takie pomysły? Jest do tego jakiś system komputerowy czy tak tradycyjnie kartka i jakaś skrzynka? I jak plusem są zarobki, to jaka jest kasa na start?

Małgosia
Inne

Hej, nie orientujecie się przypadkiem ile mniej więcej lat doświadczenia powinien mieć kandydat na starszego specjalistę ds. marketingu i Social Media? Nie jest to w zasadzie wskazane wprost i po prostu zastanawiam się jak jeszcze ewentualnie mogliby to na rozmowie weryfikować? Kiedyś ktoś pisał, że miał ją przez telefon. Teraz jest już stacjonarnie?

Mateusz
Pracownik

Pracuję dla Computer Alliance od niedawna , ale już widzę, że pracują tu fantastyczni ludzie. Każda osoba jest chętna do pomocy i bardzo uczynna. Atmosfera pracy sprzyja do efektywności i zaangażowania. W firmie dzieje się mnóstwo interesujących i innowacyjnych projektów, które mogą przyczynić się do, nie tylko sukcesu firmy, ale też pracowników. Generalnie polecam :)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Key Account Manager w firmie Computer Alliance Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Warszawa
GoWork.pl
(537 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Administrator Systemów Linux
Warszawa
PN standard Sp. z o.o.
(19 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Wdrożeniowiec systemu ERP
Kraków
INITIUS Projekty Sp. z o.o.
(20 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Badanie i audyt banku
Słubice
QualitySite
(308 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
VG
Inne

Ciężko jest wykręcać takie wyniki, które jeden pan opisywał? Z tego co było napisane wychodzi że z 8,5 tys netto można wyciągnąć? Ale to nie cale na rękę skoro to kontrakt? co z umowami o prace, nie da się w ten sposób zatrudnić? nie chce jeszcze zakładać działalności

Tadeusz
Kandydat
 Pytanie

Największe minusy: -miejsce pracy - sklep z komputerami, fatalnie nasłoneczniony, gorąco, ciasno, duszno, klienci siedzący na jakiejś mini kanapie, brzydki zapach, kiepska wentylacja, -godziny pracy - od 11:00 do 19:00, serio?, do tego co druga sobota od 11:00 do 13:00, bez jaj, naprawdę?, -kasa - na b2b podczas okresu próbnego 5 tys. netto, czyli po odjęciu zus-u i dochodowego poniżej 3 tys.?, -właściciel - typ cwaniaczka, od razu przechodzi na per Ty, przeprowadza jakieś testy z obsługi komputera, z obsługi programu księgowego, z prezentacji... żałosne, do tego mydli oczy wizjami wielkich zarobków. W tej firmie jeden człowiek pracuje od 4 lat, reszta to świeżaki. Oferta dla desperatów, firma sprzedaje głównie poleasingowy, tani sprzęt, co determinuje grupę docelową klientów i użeranie się właśnie z taką grupą.

Natalka
Inne
@Tadeusz

A odnośnie formy umowy, pisano tu że możliwy jest kontrakt b2b albo zlecenie. To teraz już inaczej jest? Na początek wolałabym jednak zlecenie niż zakładać JDG specjalnie. Aha, a te 5 tysięcy na działalności to faktycznie nie kokosy, ale po okresie próbnym jest podwyżka? Czy to wszystko zależy od prowizji od sprzedaży np?

Tadzik
Pracownik
@Natalka

Po okresie próbnym rzekomo podwyżka do 6 tys. netto. Plan sprzedaży to chyba 200 tys. miesięcznie, wypłata prowizji dopiero po wyrobieniu planu. Ciężko to zweryfikować, w tej firmie pracuje jedna osoba, która ma staż dłuższy, niż rok (oprócz szefa, oczywiście). Skoro średni koszt laptopa to 2 tys. łatwo wyliczyć, że trzeba sprzedać sto laptopów, żeby dostać prowizję.

Patryk
Pracownik
@Tadeusz

Pracuje w tej firmie od 4 lat. Dostaje 5000 netto na rękę + premia 2500-3500 netto na rękę za wyrobiony plan sprzedaży. Szef wydaje sporo na reklamę e commerce wiec spora cześć zamówień wpada sama. Reszta to praca własna i kontakty z firmami B2B. Dodatkowo dostałem auto służbowe za dobre wyniki pracy o wartości 50k do użytku prywatnego. Nie znacie realiów i pracujecie w CA wiec nie piszcie głupot!!!! Bardzo dobrze rozwinięty system motywacji - najlepsi handlowcy spędzają dodatkowy urlop w Miami za bardzo dobre wyniki w pracy opłacony przez firmę

Administrator

Szukam pracy w mieście Warszawa. Zainteresowała mnie oferta firmy Computer Alliance Sp. z o.o.. Czy ktoś wie, jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na zarobki rzędu 27500 PLN?

Sylwia
Inne

Można pracować u nich tylko na kontrakcie b2b? Na swojej stronie w ogłoszeniu dla Handlowca piszą o stabilnym zatrudnieniu, więc myślę czy to oznacza szansę na umowę o pracę? Ktoś napisał niżej, że wyrabia nawet 12 tys. miesięcznie.. A ile jest gwarantowanej podstawy? Jeśli w ogóle takowa jest :)

Patryk D
Pracownik

Atmosfera w pracy jest fajna – dobre warunki pracy – Pracuje od 4 lat jako handlowiec na kontrakcie i zarabiam powyżej 12.000 miesięcznie – Szef spoko motywuje do pracy wysoką prowizja od sprzedaży oraz dodatkami oraz bardzo dobrą atmosferą pracy. Pracuje dużo ale wiem za co…. – wole pracę za 12k miesięcznie na kontrakcie niż 4000-5000netto na rękę na umowę o pracę. Ponadto płatny urlop 20 dni i pełny social – nie zamieniłbym tej pracy na żadną inna. Po 2 latach dostałem od Szefa samochód firmowy o wartości 50k tylko dla własnej dyspozycji za dobre wyniki w pracy – nie gadajcie więc głupot jeśli nie pracowaliście w Computer Alliance Patryk D

Filip
Inne

Nie znam firmy jako pracownik, ale jako klient byłem tam wielokrotnie i za każdym razem byłem traktowany w bardzo profesjonalny sposób. Z tego co zdążyłem zaobserwować atmosfera wśród pracowników też jest bardzo fajna. Jednym słowem - wielki plus dla firmy za jakość obsługi i oferowanego sprzętu. Polecam!

1
xyz
Kandydat

Potwierdzam kontrakt menadżerski Czyli umowa b2b bądź zlecenie, zarobki zawyżone by zachęcić potencjalnego kandydata do pracy. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej właściciel odbiera telefony i sprzedaje (wciska) produkty zamiast przeprowadzić solidną , konkretną rozmowę z kandydatem. Brak szacunku, nie polecam..

Diva
Inne
 Pytanie

Hej hej, jak z reklamowaniem komputerów? Bez problemu naprawiają, przyjmują, wymieniają na nowe? Ktoś miał jakieś doświadczenia? Czy są jakieś sytuacje, w których reklamacji nie uznają...

Darek
Inne

Czy firma zatrudnia w ogóle pracowników? Ten spokój podpowiada jest zastanawiający.

Nick
@Darek

Trudno powiedzieć, ze to pracownicy. Tzw kontrakt menadżerski. Czyli umowa b2b. Jak mamwia Lotek , cała przyjemność po MOJEJ stronie. Taki gentelnen.

Olgierd
Inne

Świetne opinie o firmie można znaleźć w internecie jednak żałuję, że na forum pracowników nikt nic nie zamieszcza.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Computer Alliance Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Computer Alliance Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Computer Alliance Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Computer Alliance Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Computer Alliance Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Bukowińska 22A
  02-703 Warszawa
 • NIP: 5213800023 REGON: 368597910 KRS: 0000700703
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 725 514
 2. pracuj.pl 3 349 188
 3. LinkedIn 2 988 252
 4. olx.pl 2 874 042
Computer Alliance Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii