Opinie o computer-alliance.pl - Computer Alliance Sp. Z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Computer Alliance Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Computer Alliance Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Computer Alliance Sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
Administrator Nowy wpis

Na stronie internetowej Pracuj.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Asystent/-ka. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

Administrator Nowy wpis

Jesteś już po rozmowie kwalifikacyjnej na Przedstawiciel Handlowy w Computer Alliance Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią związaną ze spotkaniem z rekruterem. Twoja opinia może pomóc innym użytkownikom.

Patryk D Nowy wpis
Pracownik

Atmosfera w pracy jest fajna – dobre warunki pracy – Pracuje od 4 lat jako handlowiec na kontrakcie i zarabiam powyżej 12.000 miesięcznie – Szef spoko motywuje do pracy wysoką prowizja od sprzedaży oraz dodatkami oraz bardzo dobrą atmosferą pracy. Pracuje dużo ale wiem za co…. – wole pracę za 12k miesięcznie na kontrakcie niż 4000-5000netto na rękę na umowę o pracę. Ponadto płatny urlop 20 dni i pełny social – nie zamieniłbym tej pracy na żadną inna. Po 2 latach dostałem od Szefa samochód firmowy o wartości 50k tylko dla własnej dyspozycji za dobre wyniki w pracy – nie gadajcie więc głupot jeśli nie pracowaliście w Computer Alliance Patryk D

Filip Nowy wpis
Klient

Nie znam firmy jako pracownik, ale jako klient byłem tam wielokrotnie i za każdym razem byłem traktowany w bardzo profesjonalny sposób. Z tego co zdążyłem zaobserwować atmosfera wśród pracowników też jest bardzo fajna. Jednym słowem - wielki plus dla firmy za jakość obsługi i oferowanego sprzętu. Polecam!

1
 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Handlowiec - Manager ds. Sprzedaży w firmie Computer Alliance Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Aplikant Adwokacki do Kancelarii Adwokackiej
Warszawa
Kancelaria Prawna Pasternak Legal
Wyślij CV
logo firmy Aplikant adwokacki / radcowski (1-2 rok)
Warszawa
Jabłoński Koźmiński Kancelaria Adwokata i Radcy Prawnego Spółka Partnerska
Wyślij CV
logo firmy Lekarze Specjaliści
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(159 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
xyz
Kandydat

Potwierdzam kontrakt menadżerski Czyli umowa b2b bądź zlecenie, zarobki zawyżone by zachęcić potencjalnego kandydata do pracy. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej właściciel odbiera telefony i sprzedaje (wciska) produkty zamiast przeprowadzić solidną , konkretną rozmowę z kandydatem. Brak szacunku, nie polecam..

Diva
Klient
 Pytanie

Hej hej, jak z reklamowaniem komputerów? Bez problemu naprawiają, przyjmują, wymieniają na nowe? Ktoś miał jakieś doświadczenia? Czy są jakieś sytuacje, w których reklamacji nie uznają...

Darek

Czy firma zatrudnia w ogóle pracowników? Ten spokój podpowiada jest zastanawiający.

Nick
@Darek

Trudno powiedzieć, ze to pracownicy. Tzw kontrakt menadżerski. Czyli umowa b2b. Jak mamwia Lotek , cała przyjemność po MOJEJ stronie. Taki gentelnen.

Olgierd

Świetne opinie o firmie można znaleźć w internecie jednak żałuję, że na forum pracowników nikt nic nie zamieszcza.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Administrator

Twoja opinia o przedsiębiorstwie Computer Alliance Sp. z o.o. w mieście Warszawa jako o pracodawcy może stać się na rynku pracy drogowskazem dla wielu osób szukających tutaj zatrudnienia. Dodaj komentarz i rozpocznij dyskusję już teraz.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Computer Alliance Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Computer Alliance Sp. z o.o.?

  Zobacz opinie na temat firmy Computer Alliance Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Computer Alliance Sp. z o.o.?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 1 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Computer Alliance Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 2 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Bukowińska 22A
  02-703 Warszawa
 • NIP: 5213800023 REGON: 368597910 KRS: 0000700703
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Computer Alliance Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii