Opinie o TK Maxx (TJX Poland Sp. z o.o.) w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy TJX Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie TJX Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.


Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TJX Poland Sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
Klaudia

Hej, jak wygląda pensja brutto na cały etat? Da radę wyrobić premie?

Adam
@Klaudia

Też jestem tego ciekaw, może ktoś pracujący w TJX jest stanie odpowiedzieć na te pytania? Interesuje mnie też kwestia atmosfery w pracy, jakie jest podejście szefostwa do pracowników? Osoby bez doświadczenia też są mile widziane w firmie? Jeśli ktoś ma informacje na ten temat, to bardzo proszę o odpowiedź.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
N

Wszyscy narzekają, od 2 miesięcy pracuje w sklepie 707- blue city. Atmosfera jest świetna, wszyscy są pomocni, co do godzin, jestem na 12/tyg zazwyczaj robie 20, a jak chce więcej, dzwonię i mówią żebym przyszła na 8. Co do umów, niedawno doszła dziewczyna która na dzień dobry dostała umowę 3/4. Uż dają bez żadnego problemu, dostałam wolne wtedy kiedy chciałam, taka dyspozycyjność jaka wpisałam-tak pracuje, bez żadnego dodatkowego dnia. Co do stawki każdemu będzie za mało bo nawet za siedzenie w domu chcielibyśmy pieniądze, sadze, ze jak na ta prace jest ok. Słyszałam ze na Targówku wychodzą 1-2 po czasie po zamknięciu sklepu, my kończymy 22.30 i nie zdarzyło się żebyśmy wyszli później niż 23- było to tylko raz.

Piotr
@N

Fajnie, że grafik pracy jest na tyle elastyczny, że możesz dopasować go do siebie. Prócz pensji dostajesz jakieś benefity na przykład zniżkę na asortyment sklepu lub prywatna opiekę zdrowotną?

Rafal Nowy wpis
Klient

Kupiłem zimową kurtkę na promocji. Po dwóch miesiącach okazało się że zaczyna się pruć na łączeniach. Zgłosiłem reklamację ale została odrzucona przez rzekomego rzeczoznawcę Monikę Czyż. Przestrzegam przed zakupem jakichkolwiek rzeczy w tym sklepie ( Tarnów ul. Nowodąbrowska ). Towar jest wybrakowany i w większości przypadków ze skazami. Dodam że zwróciłem się do RZECZNIKA PRAW KONSUMENCKICH.

1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 53 dni.
 Pytanie

Jakie są widełki i od czego zależy wysokość premii w TK Maxx (TJX Poland Sp. z o.o.)? Dodali 15 stycznia na Pracuj.pl ogłoszenie o prace na stanowisko Analityk - dajcie znać o swoich doświadczeniach z pracy tam.

Unknown Nowy wpis
Były pracownik

Zatrudniają pracowników od sierpnia do stycznia bo mają większy ruch, a potem wyrzucają tłumacząc się, że etat jest za niski by dalej przedłużyć umowę. Jak się nie spodobacie to i tak zatrudnią was na 12h tylko po to by mieć ręce do roboty.

Zbigniew Nowy wpis
@Unknown

A co im się może nie podobać, żeby wyciągać wnioski i zwalniać człowieka po 12 godzinach pracy? Jak ich podejście do zatrudnienia jest prezentowane podczas rozmowy, mówią wprost, że mogą nie przedłużyć umowy?

Pytanie
 Pytanie

Jakie są widełki i od czego zależy wysokość premii w TK Maxx (TJX Poland Sp. z o.o.)? Dodali 30 grudnia na Pracuj.pl ogłoszenie o prace na stanowisko Analityk - dajcie znać o swoich doświadczeniach z pracy tam.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie TJX Poland Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Shift Operations Manager
logo firmy Lekarze Specjaliści
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(159 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawiciel ds. Sprzedaży
Warszawa
Liberty Direct
(53 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Aplikant Adwokacki do Kancelarii Adwokackiej
Warszawa
Kancelaria Prawna Pasternak Legal
Wyślij CV
logo firmy Specjalista ds. SEO (techniczne)
Warszawa
GoWork.pl
(496 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
zainteresowana
Kandydat
 Pytanie

Czy możecie powiedzieć coś na temat wielkości zniżek pracowniczych?

Były pracownik
Były pracownik
@zainteresowana

10% zniżki. Tylko. Bo oni już mają te zniżki duże. Ale zaraz przed samą wypłata 20%. Kiedy człowiek spłukany. Zdążą się, że namawiają do kupna czegoś tam, aby zrobić dzienny target :) no cóż, każdy orze jak może ????

Alicja
@Były pracownik

te targety to tak trudno się robi czy zależy? I jeśli o zniżkach akurat była tu mowa to ciekawa bym była czy coś na święta tu przysługuje skoro okres świąteczny jest. Większe zniżki np czy jak się je tu obchodzi?

klientka rozczarowana
Klient

W Promenadzie należy bacznie zwracać uwagę na produkty nie wycenione. Znalazłam wodę perfumowaną dla męża, nie miała metki (brak ceny pierwotnej i brak ceny z przeceny), podeszłam do kasy i nie otrzymałam informacji o cenie pierwotnej tylko wydrukowano mi cenę właściwie pierwotną, za taką mogłam ten produkt kupić w internecie. Sprawdziłam to niestety po powrocie do domu. Jestem zawiedziona. Uważajcie na ceny. Nie wszystko jest tak piękne jak próbuje się podać klientom w TK Maxx :(

Klaudia

Hej, jak wygląda pensja brutto na cały etat? Da radę wyrobić premie?

Adam
@Klaudia

Też jestem tego ciekaw, może ktoś pracujący w TJX jest stanie odpowiedzieć na te pytania? Interesuje mnie też kwestia atmosfery w pracy, jakie jest podejście szefostwa do pracowników? Osoby bez doświadczenia też są mile widziane w firmie? Jeśli ktoś ma informacje na ten temat, to bardzo proszę o odpowiedź.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Angelika
@Adam

Zakończyłam pracę w tk maxx niecały rok temu. Stawka godzinowa jest naprawdę w porządku jak na sklep, ale nowi pracownicy dostają umowę na 3/10 etatu, raczej bez wyjątków. Bardzo ciężko o zwiększenie etatu. Niby pracujesz tyle ile chcesz, ale tak naprawdę pracujesz tyle, ile menadżerowie sobie wymyślą. Jeśli jest potrzeba, będą Cię brać na 40h tygodniowo, ale jak nic się nie dzieje, mogą Ci dać dwie sześciogodzinne zmiany w tygodniu i do widzenia. Na całym etacie myślę, że te 2500 na rękę mniej więcej jest. Nawet pewnie trochę więcej. Tylko, że naprawdę jest ciężko o cały etat, na 30/40 osób pracujących, na cały etat zatrudnionych było maksymalnie 8 osób, jeżeli mówimy o zwykłych sprzedawcach. Premie w tk maxx praktycznie nie istnieją, raz w roku pracownicy dostawali a wysokość premii była uzależniona od stażu pracy. No i były to jakieś tam ochłapy raczej. Osoby pracujące mniej niż rok nie dostawały nic. Osoby bez doświadczenia owszem są mile widziane, ale raczej nie na długo jeśli się szybko nie wdrożysz. Rotacja jest ogromna. Co do atmosfery - między sprzedawcami super (jedyna rzecz, która mnie tam trzymała), ale szefostwo tragedia. Obwinianie za wszystko pracowników, brak pomocy z ich strony i jakiegokolwiek zainteresowania. Wymyślanie kar i złośliwości. Z tego co wiem, teraz trochę mieli robić porządki z kierownictwem w wwa, ale niektóre osoby zamiast usunąć z firmy - degradują i przenoszą do innych sklepów. Menadżerowie w ogóle nie przeszkoleni z podstaw, okropne niedociągnięcia np przy układaniu grafiku. Po 3 nocnych zmianach jeden dzień przerwy i później zmiana poranna na 7. Być może teraz się coś poprawiło. Z tego co wiem w nowych sklepach np. galeria północna i galeria młociny jest całkiem przyjemnie, ale targówek - tragedia. Jeśli chcesz iść na kilka miesięcy sobie dorobić - można, tylko, że przez system zmianowy nie masz życia prywatnego. Myślę, że wiązanie się na dłużej z tk maxx nie ma sensu. Możliwości awansu i tak praktycznie brak - masz szansę tylko, jeśli odpowiednio podliżesz się menadżerom. A, no i zmiana trwa 8h tylko w teorii - tak naprawdę wyjdziesz z pracy jak zrobisz to co masz zrobić. Często wychodziliśmy godzinę po czasie. Po nockach parę razy się zdarzyło, że nawet 2 albo 3 godziny. Ogólnie nie polecam. Plusy: kasa (ale tylko jeśli "dobrze" pracujesz i ktoś uzna, że możesz przyjść na więcej niż 12h w tygodniu) i można poznać naprawdę super ludzi wśród sprzedawców. Ale nie ma co się przywiązywać, bo większość pracuje 3 miesiące i nie przedłużają mu umowy. Znam ludzi, którym ta praca pasuje, ale narzekają i tak no i musisz przymknąć oko na pewne rzeczy.

Adam
@Angelika

Dziękuję za Twoją odpowiedź i szczegółowy opis, jak wygląda kwestia zatrudnienia w firmie TJX Poland. Szkoda, że w firmie brakuje stabilizacji pod względem zatrudnienia. Myślę, że dla wielu osób ciężko będzie zaakceptować zatrudnienie tylko na część etatu. W sumie tak jak napisałaś, nigdy nie wiadomo, ile godzin w ciągu miesiąca przepracujemy. Zastanawia mnie, co trzeba zrobić, aby znaleźć się w tej wąskiej grupie osób, które otrzymały zatrudnienie na pełen etat?

Angelika
@Adam

Przepraszam, że odpowiadam po tak długim czasie. Trzeba kumplować się z managerami :) albo mieć naprawdę długi staż pracy. Mi po 5 miesiącach zaproponowano umowę na pół etatu - gdy poprosiłam o 3/4, usłyszałam, że nie ma takiej możliwości. Niektórzy pracowali po rok, dwa i nie mieli pełnego etatu. Ale były też osoby, które "wykłóciły się" o ten pełny etat i go dostały. Tylko, że to trzeba mieć nerwy.

Honorata
@Angelika

Dobrze, że tak dokładnie wyjaśniasz wszystkie te kwestie, ponieważ sama chętnie rozpoczęłabym pracę w TJX i w związku z tym szukam właśnie tak rzetelnych informacji. Praca na pół etatu jak najbardziej odpowiadałaby mi. A powiedz mi, czy wymagają tam wcześniejszego doświadczenia?

Angelika
@Honorata

Na stanowisko sprzedawcy nie wymagają doświadczenia. Wiadomo, jest mile widziane, ale ja i wiele innych osób przychodząc tam nie miała żadnego doświadczenia na takim stanowisku. Praca nie jest trudna, jak chcesz się nauczyć to bardzo szybko wszystko załapiesz. "Trudniejsze" rzeczy np. na kasach robią bardziej doświadczeni pracownicy, stopniowo będą Cię wszystkiego uczyć, co akurat jest plusem, że raczej nie ma rzucania na głęboką wodę.

Ememems
@Angelika

Udało mi się kiedyś być wybrańcem na pełen etat. Pracowałam ponad dwa lata, zanim go dostałam. Netto wychodziło ok 1800-1900zl. Atmosfera... Różnie. Czasem i twój niby dobry kolega potrafił "donieść" szefostwu wymyślone rzeczy, z których się trzeba tłumaczyć. Jak dla mnie - kołchoz. Z uż był duży problem, wmuszanie zaległego urlopu w terminie, który ci zupełnie nie pasuje. Jedynym plusem dla mnie była godzinna przerwa.

Nick
@Adam

Atmosfera jest podkręcana z samego rana /dają do zjedzenia bannanna/ A podchodzą do Ciebie różni pojawiają się znienacka Takie to są podchody bydła do zagrody. Ty chcesz pracować czy pytania zadawać. U mnie " trza tyrać" jak to bredził niko dem dyzma.

Były pracownik
Były pracownik
@Klaudia

Nie ma pełnego etatu. 18 brutto było na 1/4 etatu. Możesz dorobić do pełnego, ale każda nadgodzina płatna potem jest 11 czy 12zl na godzinę. Tego nikt Ci nie powie, dopiero na pasku zobaczysz. Ale to jest zgodne z kodeksem pracy i oni to wykorzystują.

Były pracownik
Były pracownik
@Klaudia

Premie dostajesz dopiero po dwóch latach pracy.

Alicja
@Były pracownik

Czemu aż dwa? To tak odnośnie tego to ile średni staż pracy tutaj wynosi? Ciekawa jestem ile osób się na to łapie

N

Wszyscy narzekają, od 2 miesięcy pracuje w sklepie 707- blue city. Atmosfera jest świetna, wszyscy są pomocni, co do godzin, jestem na 12/tyg zazwyczaj robie 20, a jak chce więcej, dzwonię i mówią żebym przyszła na 8. Co do umów, niedawno doszła dziewczyna która na dzień dobry dostała umowę 3/4. Uż dają bez żadnego problemu, dostałam wolne wtedy kiedy chciałam, taka dyspozycyjność jaka wpisałam-tak pracuje, bez żadnego dodatkowego dnia. Co do stawki każdemu będzie za mało bo nawet za siedzenie w domu chcielibyśmy pieniądze, sadze, ze jak na ta prace jest ok. Słyszałam ze na Targówku wychodzą 1-2 po czasie po zamknięciu sklepu, my kończymy 22.30 i nie zdarzyło się żebyśmy wyszli później niż 23- było to tylko raz.

Piotr
@N

Fajnie, że grafik pracy jest na tyle elastyczny, że możesz dopasować go do siebie. Prócz pensji dostajesz jakieś benefity na przykład zniżkę na asortyment sklepu lub prywatna opiekę zdrowotną?

chmurka
Pracownik
@Piotr

znizka jest stala dla pracownikow i jednej osoby, ktora dostanie od nas karte oraz mozna wykupic sobei za nieduza kwote luxmed :) ja polecam

Były pracownik
Były pracownik
@N

Rzeczywiście na Targówku tak jest, że wychodzi się sporo po czasie. Pracowałam tam i menadżerowie są kiepscy, dlatego dużo ludzi dzwoni z chorobowym. Nie chcą przychodzić. Ja akurat nie byłam studentka, ale jak studenci chcieli pogodzić grafik że studiami, to było ciężko. Na rozmowie jest pięknie, ale potem studenci mają wpisane, że muszą być w grafiku, a np wczesniej podali, że nie, bo mają egzamin. Targówka to raczej nie interesuje. Ja akurat potrzebowałam dorobić miesięcznie 1200-1500 zł (był to koniec 2018 i tak mniej więcej mialam. Ale był chłopak, który chciał mieć 2tys,bral wszystkie możliwe etaty i nie dostawał tyle. Bo wg prawa za nadgodziny w PL nie trzeba płacić więcej. Stąd stawka wyjściowa była 18zl, a każda nadgodzina po pół etatu była za 11 czy 12. Znacznie niższa. Ja neutralnie wspominam TK maxx. Ile chciałam to zarobiłam, atmosfera średnia tam. Menadżerowie są zwykłymi sklepowymi, a panosza się jakby byli prezydentem miasta. Wszystkie słoiki. Co sklep to opinia, bo wszystko zależy od menadżerow.

Pracownik
Były pracownik
 Pytanie

Praca w tej firmie to przykre rozczarowanie dla kogoś kto chce się rozwijać i myśli, że globalny jej zasięg w tym pomoże. Odeszło mnóstwo pracowników do konkurencji (usunięte przez administratora), ale firma zamiast pomyśleć dlaczego(?) to tłumaczy to sobie tak jak najwygodniej, czyli wyższym wynagrodzeniem. Prawda w oczy kole … rozumiem, jednak ona nie jest taka jak w obiegowej opinii. Ci ludzie odeszli, bo w końcu ktoś dał im szanse rozwoju, czyli coś czego w Tk Maxx nigdy by się nie doczekali. Programy rozwojowe to coś w rodzaju „program dla programu” odhaczone, albo jak kto woli „done”. I tak sobie siedź z tym programem rok, 2, 3, a może i 10. On po roku przestaje być poniekąd „aktualny”, bo wkoło coś się zmienia a taka osoba po programie nie ma żadnych szkoleń odświeżających. Jeżeli chodzi o wakaty w HO … pomarzyć można :) Dla szaraczka ze sklepu jest kilka etapów rekrutacyjnym, swoisty assessment, podczas którego musisz udowadniać, że na pewno się nadajesz, że po przepracowaniu X lat w sklepie jesteś na tyle rozgarnięty umysłowo, że ogarniesz tematy z którymi de facto pracujesz na codzień ….np. w roli coacha RDF, ale już wiesz, że nie jesteś, bo nie jesteś żoną country managera ;) Praca w tej firmie to praca bez perspektyw (chyba, że mówimy o wózku inwalidzkim od podnoszenia i noszenie). Każdemu, kto chce się rozwijać, chce pracować w dynamicznej firmie, w której każdy dzień jest inny …. gorąco odradzam :)

Zuzanna
@Pracownik

No to słabo jak nie ma rozwoju, tak jak piszesz. Wiesz, może faktycznie wynagrodzenie na przejście do innej firmy ma wpływ. Pytanie ile zarabia się w tej firmie, a ile u konkurecji, wiesz może? Ale u wielu osób na pewno nie tylko to jest powodem, ale zarobki też ważne. Biorąc pod uwagę dzisiejszą inflację :)

Pracownik
Były pracownik
 Pytanie
@Zuzanna

Skoro wszyscy dostali awans to raczej wiąże się to również z podwyżką :) Dodatkowo Ci pracownicy z uwagi na ekspansję podróżują po różnych krajach w celu budowania sklepów tym samym nawiązuje nowe kontakty (czy to ze sprzedawcami, czy kierownikami, ale również dystrykt managerami) co może być bardzo pomocne przy budowaniu swojej ścieżki kariery. W Tk Maxx otwiera się 1-2 sklepy w roku … support zagraniczny(??) Tk Maxx nie zna takiego terminu. Ogólnie to siedź w swoim sklepie, haruj jak (usunięte przez administratora) i ciesz się, że firma kupi Ci czekoladki w sobotę (albo pizzę) ???? Bo przecież pracownicy sklepów to takie duże „dzieciaczki”, którym do szczęścia brakuje darmowych cukierków, i gadania o pierdołkach ☺️ No i konsumpcja musi być uwieczniona zdjęciem i szerzona wszem wobec żeby firma widziała jacy pracownicy są happy ????

Kamil
Klient
 Pytanie

Cześć, czy pracownicy dostają premię od sprzedaży czy tylko podstawowe wynagrodzenie? I jak wygląda sprawa z weekendami wszystkie pracujące czy można liczyć na jeden lub dwa wolne?

.
Były pracownik
@Kamil

Nie ma żadnej premii od sprzedaży. Jeśli chodzi o pracę w weekendy to zazwyczaj dwa pracujesz, a dwa są wolne, ale to zależy kto układa grafik

Iwona
@Kamil

Skąd w ogóle myślę że dostają jakieś premie, ha ha? To nie stwierdzenie, pytam szczerze, wszyscy wiedza jak teraz jest na rynku pracy :)

Alicja

Z tego co widzę był tu jeszcze parę miesięcy temu jakiś dziwny problem z odrzucaniem reklamacji, podobno jedna osoba jest odpowiedzialna za ich odrzucanie w kilku miastach. W sumie to faktycznie tak każdemu je odrzucali? Teraz też tak jest? Dalej macie problemy z tymi reklamacjami?

Anka skakanka
Klient
 Pytanie

Hej Szmatland! Mam madzieje ze fantastycznie sie bawicie z Panią Czyż z Czestochowy, ktora jak leci odrzuca wszelkie reklamacje? Odrabiacie pandemie? Sprytnie. Nigdy wiecej zakupow w TK Maxx.(usunięte przez administratora)

Krysia
Klient
 Pytanie
@Anka skakanka

Jezu, ona też w Warszawie ocenia? W Krakowie odrzuca wszystko A kierownik sklepu nie potrafi ustosunkować się do tego, neguje jak leci

J. Rol
Klient

Tk Maxx widze zmienil polityke w pandemii- 100% odrzuconych reklamacji. Wszystkie podpisane przez kobiete z Czestochowy, kolo mnie w kasie az 2 osoby z odrzuconymi reklamacjami takze stawiam ze jest nas tysiące. Zawsze mowie: jaki proces reklamacji, taka firma. Ciekawe czy sie Wam to opłaci. Ja juz nic wiecej nie kupie.

HR what?
Kandydat

Proces rekrutacyjny do Zespolu HR - rekruter nie zadzwonił o umówionej porze. Właściwie to nie odezwał się od dwóch tygodni i w sumie to dobrze, bo w tak rozumianym HR nie chciałbym pracować. Porażka!

Iwona
@HR what?

A może ci się pomyliło i nie miałeś mieć rozmowy zdalnie tylko w siedzibie firmy co? :P

Iwona

Cześć, nie orientuje się zbytnio co do dokładnych warunków pracy w TJX Poland. Dlatego też chciałam się tutaj na forum zwrócić do was o pomoc. Czy ktoś mógłby powiedzieć, jaki tam jest rodzaj umowy i jakie benefity? Będę naprawdę wam ogromnie wdzięczna.

Michał

Czy można umówić się tam na tygodniówki?

X
Były pracownik
@Michał

Nie

Były pracownik
Były pracownik
@Michał

Nie. To jest korporacja. I nie można. Wszystko idzie taśmowo.

Paulina
@Były pracownik

A jak się generalnie pracuje w TJX obecnie? Jak atmosfera pracy? Czy można liczyć na wsparcie współpracowników na starcie?

Fox Hunter
Kandydat
 Pytanie

Mam pytanie w jakich godzinach są zmiany (chodzi mi o konkretne godziny np 8-15? 15-22?) Jak wygląda grafik? Chodzę na studia i chciałbym wiedzieć czy uda mi się je pogodzić z pracą. I ostatnie pytanie czy podoba Wam się praca w TK Maxx? :)

Były pracownik
Były pracownik
@Fox Hunter

Można, ale czasem så takie kwiatki jak np masz egzamin, ale wpiszą cie w grafik tak czy owak i przyjść musisz. No, ale pamiętaj, że masz prawo zadzwonić i zgłosić chorobowe. Ogólnie średnio polecam tam pracę, ale jak ktoś nie ma wyjścia to lepszy Wróbel w garści.

Piotr
Były pracownik
 Pytanie

Jaka jest teraz stawka godzinowa dla nowych i starych pracowników ?

PREDATOR!

Jak narazie jesteśmy projektom rodem z Wielkiej Brytanii na zapobieganie strat firmy. Łapiemy złodzieji sklepowych oraz pilnujemy porządku ( źle zachowujących się klientów do personelu sklepu lub między sobą itp.). Jesteśmy jak tarcza strzelnicza na pierwszych załatwiom potem pójdą dalej...! Kasa za nararzanie zdrowia i życia za innych 2500 zł/netto. Jesteśmy w fazie eksperymentu po firmie ochroniarskiej KONSALNET. Docelowo ochraniamy wszystkie sklepy lecz jest nas za mało. Natomiast jak pisaliście wcześniej co innego mówią na rekrutacji a co innego jest w realu czyli gorzej! Cześć.

4
Bass
@PREDATOR!

Serwus. Faza eksperymentu tzn. że może w każdej chwili się odwidzić i wróci normalna ochrona? 2500 netto to nie jest wielka tragedia, jeśli się stoi etat. Jak z możliwością nadgodzin? Jest szansa na dorobienie? Czy tylko 168h i narty? No i jak z umowami? faktycznie o pracę? Pełny etat na kwicie? Czy jakaś partyzantka?

Stojący Koń i piszczące bramki
Były pracownik
@Bass

Wypłaty ostatnio spadły o 1% potem wyrównali i dołożyli 0.85 gr ???? a od czasu przyznania jednorazowej premi 5% wszyscy stali się zawistni a donoszenie do szefostwo nie zna granic. Wypłaty do tej pory były 2300 zł na umowę o pracę nie za siedzenie w domu. Teraz jest moda na zwalnianie i nie przedłużanie umów przez te 5% jedni donoszą na innych oraz ciągle nie zadowoleni klijenci, że muszą myć łapy w alkoholu 70% i nosić maski. (usunięte przez administratora) się odgrażaja, że jak ich złapiesz to dostaniesz kosę. Przy takim donoszeniu nie przedłużają umów potrafią wypomieć ci jakie błędy popełniało się na okresie próbnym. Chociaż wtedy tego nie wspominali jak byłeś potrzebny.

Daria

Może mi ktoś podpowie czy firma potrzebuje pracowników? Bardzo firma zabezpieczyła pracowników przez wirusem?

pracownik
@Daria

Raczej nie szukaja. Pracownicy robia gole etaty, z malymi szansami na nadgodziny z powodu wirusa. Zawsze jednak mozna zostawic cv przy kasie sklepu, bo moze sie okazac ze ruch w sklepach bedzie na tyle duzy (a juz jest duzy) ze potrzebni beda nowi pracownicy. Jesli chodzi o pracownikow podczas kwarantanny - wyplata 99%, mozliwosc zakupow przed otwarciem sklepu, kiedy byly te najwieksze znizki. A poza tym w czasie pracy kazdy ma dostep do maseczek i rekawiczek oraz srodkow dezynfekujacych. Najgorzej z klientami ktorzy nie nosza maseczek bo nagle wszyscy maja astme... Oni sa najwiekszym zagrozeniem.

nemesis
@Daria

Znowu ruszają rekrutacje w TKMAXX więc polecam aplikować przynajmniej w mniejszych miastach ruszyło.Firma bardzo dba o pracowników przyłbice,maseczki i żele/rękawiczki wszystko jest.

Em
Były pracownik
@Daria

Teraz szukają pracowników, bo zaczyna się okres wzmożonego ruchu, ze względu świat. Co do zabezpieczenia, tak bardzo. Wypłaty były obniżone tylko o 1%. Co do pracy podczas pandemi firma zapewniała wszystkie środki ochrony

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o TJX Poland Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w TJX Poland Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy TJX Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 309 200
  2. GoWork.pl 4 049 352
  3. olx.pl - praca 3 255 228
  4. jooble.org 2 682 558
TJX Poland Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii