TK MAXX

Walsall

Opinie o TK MAXX

karo
użytkownik zarejestrowany

no wiadomo, że będziemy cenić takich pracodawców, jakim jest TK Maxx, zwłaszcza, że lojalność tutaj popłaca w dwie strony i każdy zainteresowany i pracodawca i pracownik naprawdę ma z tego wiele korzyści, a szukają teraz np. kierownika sklepu we wrocławiu :) pewnie chodzi o pracę w koronie

ktostam

W UK pensja godzinowa jest troche powyzej najnizszej krajowej na najnizszych stanowiskach. W PL jest podobnie (tzn pracujac na pelnym etacie masz znacznie powyzej najnizszej krajowej).

Daniel1232

Witam znalazłem oferte pracy w tkmaxie na magazynie w uk i chcialem sie zapytac czy ta praca jest godna polecenia? Oraz jeszcze jedno pytanko ta pani co to zalatwia ta prace kazala najpierw kupic bilet i przeslac im scan a pozniej oni wysylaja mail z imieniem i nazwiskiem osoby na ktora mam wplacic pieniadze 260f za mieszkanie i wlasnie nie wiem co robic placic czy nie???

andzia

czesc.chwilowo maja zastuj wiec czekaj zadzwonia napewno ok sierpnia

Osobiscie dzwonilam tam 2 miesiace temu uslyszalam oddzwonimy i nic!dzwoniac po raz kolejny po dwoch dniach znow to samo - oddzwonimy i nic. Mimo ze ogloszenia wciaz sie pojawaiaja i dziwnym trafem wciaz te same i ciagle potrzebuja 100 osob nie oddzwaniaja

ja pracowałam w tk najpierw 3 miesiące przez agencje,później agencję zwolnili,po paru miesiącach przyjęli mnie już bezpośrednio przez tk,pracowałam pół roku,ale musiałam wrócić do PL,obiecali że mnie przyjmą jak tylko wróce do UK...wróciłam po roku i co?.... oczywiście mnie nie przyjęli,najwyżej miałabym szanse znów przez agencję,co przypuszczam,że niedługo skończą współprace po raz kolejny z tą agencją,no i tak tk-max mnie(że tak powiem)wykiwał...

kim

sllyszalam ze potrzebuja ludzi do pracy to prawda????

Moze kiedys TK MAXX byl dobra firma teraz to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i nieszanuja pracownikow, masz pracowac i nic nie mowi liczy sie tylko norma.

oszukany

Ja rowniez nie polacam. Zanim zaczniesz pracowac obiecuja gory, potem okazuje sie cos innego. Ciagle za malo ludzi do pracy, ciagly stres a menagerowie nic nie robią. W UK tez pracowalem i bylo fajnie, najlepsza praca natomiast w PL najgorsza! Nie marnuj sobie zycia i tak tego nikt w PL nie doceni!!

chcialabym pracowac w tkax.co musze zrobic?czy maja tam teraz jakies wolne miejsca?i czy trudno jest sie tam dostac?bardzo prosze o odp

@anonim 26.04.2009, 21:31

Witam, mozna prosic o jakis kontakt, poniewaz chcialabym tez zaczac tu prace.

obecnie pracuje w tk maxxie od 10miesiecy i jestem zadowolona. to moja najlepsza praca jaka mialam w anglii. zarobki dosyc dobre. premium shifty, znizki na zakupy w tikeju. zalezy gdzie pracujesz praca moze byc zarowno ciezka jak i niewyczerpujaca.

użytkownik zarejestrowany

czysta.solidna,malo stresujaca,rozwojowa, Możliwość rozwoju i szkoleń bardzo milo wspominam prace w tkmaxie..ocena 5+

Zostaw opinię o TK MAXX - Walsall

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TK MAXX