TK MAXX

Adres: Marszałkowska 104/122, 00-017 Wrocław

NIP: 7010180875 KRS: 0000329221

2 366 393 5 1

Opinie o TK MAXX

Filtruj opinie po kryteriach:

Weronika

@byly "magazynier" Wrocław czyli w firmie nie ma jasnego podziału obowiązków? Możesz napisać o tym coś więcej? Jest on ważny w przypadku ponoszenia odpowiedzialności, ale też często minimalizuje nieporozumienia. W wielu firmach zdarza się, że pracownicy są delegowani na inne stanowiska, ale czy tutaj jest to porządek dzienny?

Tak13Nie1

dzięki Twojemu wpisowi
@Weronika

Jak na dziale jest mało pracy, to wysyłają ludzi gdzie indziej. Na zebraniu mówili, że będą ścigać ludzi kradnący czas pracy ! Nie ma możliwości, że staniesz i nic nie robisz bo nie ma pracy. Do pracy przyjmują każdego jak leci plus Ukraińców TAK jest to obóz pracy, dostajesz numerek i strój obozowy. W tej firmie jesteś jedynie cyferką w tabelce :/ Zagraniczne korpo ciśnie polaka za 500 euro/m-sc zagranicą dostajesz za identyczna prace w identycznym magazynie 1500 euro/m-sc brawo TK MAXX

Tak14Nie

Fiśka
@dzięki Twojemu wpisowi

Trzeba było się uczyć to nie musiałbyś/-łabyś pracować na magazynie. Idź na inny magazyn to będziesz jeszcze bardziej zapierdzielać za mniejsze pieniądze. Nierobom nigdy nikt nie dogodzi!

Tak11Nie5
............................
@dzięki Twojemu wpisowi

SAMA SIĘ DOUCZ tak samo w biurze powinni im liczyć czas trener fikcyjne stanowisko jeszcze parę lat temu tego nie było po prostu pracownik doświadczony cię szkolił ale normalnie pracował każdy zawód zasługuje na szacunek a do pracy biurowej nie trzeba studiować tylko znać język ,komputer gdyby nie ci nie wykształceni to by nawet tych koszul na sprzedaż nie mieli do kibla byś nie weszła wieśniaro gdyby rolników nie było co byś jadła matole

Tak7Nie

Ona
@Fiśka

Tu nawet nie chodzi o to czy jesteś nierobem czy dajesz z siebie 110%. Napocisz się jak świnia i tak marne 50%, a inna laska, która robi przez cały dzień skarpetki i mydełka wyrabia 150%... No kurcze :/ mega niesprawiedliwość. Rozumiem, że starsi pracownicy powinni być premiowani za staż, jednak też nie chodzi o to żeby gnoic nowych za to, że mają mniej procent przez "gorszy"w obrobieniu towar. Podsumowujac, praca mega słaba.

rozczarowany
@Ona

No niestety od niedawna pracuje w tej firmie i musze przyznac racje .... te wszystkie komentarze......to prawda...przykre :(

Adam
Nazwa działu: Handlowy
@Fiśka

Ty palancie jesteś bardzo wyuczony

Anita

To dlaczego nie zmienicie pracy jeśli jest tak źle? Przecież siłą nikt nie trzyma!

Tak2Nie2

ninaaa
@Anita

A skąd wiesz że nie zmienili pracy. Ja tam pracowałam i już nie pracuje. I sporo moich znajomych którzy pracowali już nie pracują.

Tak6Nie
stm

TJX- TK MAXX najlepsze marki, znani producenci...Tak się firma reklamuje. Ale warto wspomnieć jaki towar jest puszczany na sklepy. Odzież często jest potargana od detraszu, podziurawiona od pinów którymi odzież jest zabezpieczana. Buty często są spleśniałe, jedna para dwa różne rozmiary i różne odcienie. Działy przemysłowe gdzie są gadżety od skarpetek po garnki. Towar jest często uszkodzony, wybrakowany. Nie ma żadnych standardów , żadnej jakości. Ważne są sztuki.

Tak14Nie1

FLM TO KPINA

Nawet nie można spokojnie skorzystać z toalety bo od razu opiernicz że za często że za długo. To samo jak chcesz skorzystać z wodopoju i się napić to tez pojawiają się komentarze że za długo że kradzież czasu. Ale kierownicy co chwile biegają do kantyny ogladac tv i jeść i na fajki do palarni. Oni mają cały czas przerwe , na działach są rzadko kiedy.

Tak16Nie

lucy

jeśli mogę wyrazić opinie o tym zakładzie to niestety ale nie mam najlepszego zdania o tej firmie. reżim totalny. w powyższych komentarzach większość jest prawdą. STM tak selekcja totalna, silniejsze osoby dostają gorszą robotę, norma do zrobienia dziennie min. 1050szt jedna przerwa 30min na hale można wnieść tylko i wyłącznie czystą wodę żadnych soków, coli, pepsi itp i co dla mnie najbardziej chore nawet wody smakowej. telefonu i nawet zegarka nawet również nie można mieć. na przerwę wychodzi się o wyznaczonej godzinie i broń cię abyś się spóźnił/ spóźniła o minute wtedy gwarancja zj..ki! cieszę się że odeszłam z tej firmy i szczerze nikomu jej nie polecam!!! jeśli zobacza że jesteś szybka/szybki i wyrabiasz się z normą masz gwarancję że będziesz miał zaje...cie ciężką robotę

Tak25Nie

debiizmy sie zerzy
@lucy

lol :D możę trzeba było się zapytać dlaczego nie można wnosić kolorowych napoi czy też wody smakowej oraz zegarków?? nikt sobie tego nie bierze z (usunięte przez administratora) wystarczy pomyśleć co się stanie jak rozlejesz wode smakową kolorową na ubranie czy też inne przedmioty? po wodzie przynajmniej nie będzie plamy. A co do zegarków to dziwnie jakby pozwolili wnosić skoro na dziale STM są procesowane!

Ona
@lucy

Zgadzam się w 100%

TakNie

Amazon zakończył trzeci coroczny przegląd wynagrod

Odnośnie kasy w TJX pracownik stopnia początkowego zarabia miesięcznie 3000 zł brutto czyli 2200 - 2300 zł na rękę po za bonami na święta 2 x 300 zł i dodatek do urlopu, chcesz więcej zarobić musisz pracować na nadgodzinach podwyżka raz na rok około 40 zł czyli + 0,30 groszy do godziny pracy dla porównania kasa w Amazonie pracownik stopnia początkowego będzie zarabiać miesięcznie ponad 3400 zł brutto czyli 2400 - 2500 zł na rękę - Poza wynagrodzeniem podstawowym osoby zatrudnione w Amazon otrzymują premię pieniężną za frekwencję i produktywność w wysokości do 15 proc., co oznacza 3400 zł brutto * 15% = 3900 zł brutto około 2800 zł na rękę podwyżka raz na rok około 160 zł czyli + 1 zł do godziny pracy TJX pod względem wynagrodzenia i premiami wypada bardzo słabo.

Tak9Nie

Ona.
@Amazon zakończył trzeci coroczny przegląd wynagrod

Porównujesz Tjx czy To Maxx do Amazona A moje pytanie jest takie Dlaczego nie przedstawisz zarobków pozostałych 4 magazynów w Europie np.Niemcy? I przeprocesowanych sztuk? Prawda jest taka że robimy 3 razy więcej od każdego magazynu i 3 razy mniej zarabiamy . Jak to wytłumaczysz? Może tym że jak na Polskę to i tak dobrze? A ja powiem tak mało mnie to obchodzi jaki na Polskę skoro firma jest Amerykańska i powinna płacić nam równo wartość tego ci dostają wszyscy. Tym bardziej że najgorsze (usunięte przez administratora) jest przesyłane do Polski. A każdy z pracowników słyszy tylko "pobiliśmy następny rekord najwięcej sztuk jeszcze nikt tyle nie zrobił " A ja pytam kto pobił? Kierownicy somowie A może ktoś jeszcze nad somami? Kto dostaje premię za te sztuki? Pracownicy produkcyjni czy Ci wyższą rangą? ... Wymagania rosną A nasze pensje podniesione o 6 procent kpina... Dlaczego mieliśmy tak duży "PIK" odpowiedź jest prosta Bo w Niemczech magazyn stał bo był strajk przez 2 tyg i kto to nadrabial? Oczywiście Polacy A czy dostali premię za tak ogromna ilość sztuk? Jeśli chodzi o pracownikow magazynowych to na pewno NIE

Tak6Nie

Do Ona
@Ona.

Czlowieku piszesz bzdety i farmazony. Takiego debilizmu jeszcze nie bylo tu. Chcesz to wy.... do magazynow za granice i se zarabiaj ta kase i zyj w 10 w jednym mieszkaniu i zryj zarcie z asdy albo inny szajs. Nie bylo nigdy zadnego strajku u niemcow. Hlehlehle debiliada

Tak3Nie1
Ciekawski

Pracuję tutaj od jakiegoś czasu i nasuwają mi się pewne wnioski- przed pójściem na rozmowę kwalifikacyjną poczytałem sobie tutaj, jak to nie jest strasznie i tak dalej, ale nauczony doświadczeniem po prostu to olałem- uznałem, że w razie czego przecież nikt mnie tu nie będzie trzymał na siłę i mogę odejść. Co innego czasem bywa w ogłoszeniu o pracę, co innego na rozmowie, ale chodzi tu tylko o dział, na który jesteście rekrutowani- w okresie wdrożenia sprawdzają, gdzie najlepiej sobie radzicie oraz gdzie jest zapotrzebowanie i tam zostaniecie dołączeni. Trening/okres wdrożenia (2 tygodnie) nie był jakoś super trudny- nie oszukujmy się, ta praca to nie składanie promów kosmicznych i na upartego małpy dałoby się tego nauczyć. Widziałem, że za dziewczynami chodzą trenerki, a chłopaki po prostu robią i tyle- pomaga im ktoś z dłuższym stażem na danym dziale, co też wydaje mi się całkiem ok. Nikt nie będzie was jakoś super ganiał, początek jest bardzo spokojny, uczycie się, macie robić bardziej dokładnie niż w tempie- w końcu nikt nie wymaga, żebyś umiał wszystko od razu. Coś, co jest bardzo niemile widziane to nieprzychodzenie do pracy, ale to chyba nic dziwnego. Wiadomo, są wypadki losowe, ale właśnie po to dostajecie telefon na "trening", żeby w takich sytuacjach dać im znać. Zarobki mogłyby być większe, no ale tak jak mówiłem wcześniej- to nie składanie promów kosmicznych, poza tym jeśli chodzi o chłopaków to mogą starać się o pracę typowo magazynową- rozładunek tirów, układanie palet itp, gdzie ma się te 2.5 net na start. Są dużo gorsze firmy. Pozdro NCC

Tak3Nie

Daria

Do pracy idzie się pracować a nie robić wrażenie. Trzeba zmienić firmę z lżejszą pracą!

as

wykorzystują ludzi na maxa ... praca tam to totalna porażka....stracicie zdrowie i czas w tym (usunięte przez administratora) okłamują na kazdym kroku

Tak21Nie

ya

Więzienie o zaostrzonym rygorze.

Tak3Nie

Grzesiek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jaką umowę oferują na początek?

Nick

Weronika Wystrczy wejść na firmę Tjx jeśli chodzi Ci o opinię na temat magazynu na ul. Kiełczowskiej

Weronika

Ostatnimi czasy bardzo mało wpisów pojawia się w wątku na temat firmy TK MAXX. Chciałabym w związku z tym zapytać, czy coś względem poprzednich opinii się zmieniło w firmie? Jeśli tak, to jakbyście ocenili te zmiany i co moglibyście o nich powiedzieć? Ponadto, chciałabym wszystkich zachęcić do pisania własnych opinii na temat pracy tutaj. Możecie tym samym pomóc innym. Będę Wam za to wdzięczna.

Anita

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

..............................
@Anita

nie prawda nawet sprzątaczka może być zadowolona z pracy jeśli jest traktowana z szacunkiem,nie ma norm z kosmosu ci co wymyślają te normy powinni stanąć przez mieś i pokazać że zrobią jak nie to do zwolnienia choć 1% brakowało do normy

Tak4Nie

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najświeższy stan firmy TK MAXX?

Tak58Nie

Stella

Czy jest jakiś powód, ze tak rzadko piszecie? jaka macie atmosferę w pracy?

Tak32Nie

Możecie opisać świeżą sytuację TK MAXX? Przyda się to wielu użytkownikom zainteresowanym pracą tam.

Tak23Nie

D.

Teraz ja coś napisze bo juz żyjąc tego nie mogę. Pracuje w tjx od ponad 2 lat. I prawda jest taka ze jak ktoś chce pracować to będzie. Mówicie ze za wysokie normy ? (usunięte przez administratora) prawda. Jestem osobą która szkoli osoby na Stm. I gdybyście posłuchali tego co się do.was mówi to byście zrobili normy bez problemu. Ale po co. Przecież ja wiem najlepiej. A potem płacz i narzekanie. Wystarczyłoby posłuchać. Jak zaczynałem tez nie dawałem rady ale posłuchaLem starszych stażem i się opłaciło. Fakt umowy przez agencję były denerwujące. Ale miałem w sobie tyle zawzięcia żeby pokazać że potrafię i po 3 miesiacach otrzymałem umowę od tjx. Potem było już tylko lepiej. Ekipa jest świetna i zgrana. Jak się chciało to normę na cały dzień zrobiło się z 5 godzin później się luzowalo. Ale luzowalo to nie znaczy ze usidziesz z (usunięte przez administratora) i będziesz pic kawę tylko pracowało się na luźno. Kolejny temat to kolesiostwo o którym tak mówicie. Ja na to żeby dostać jakaś lepsza posadę na dziale pracowałem ponad rok na normach ponad 100 procent. Żeby robić coś więcej niż selektowanie czy metkowanie towaru trzeba poznać trochę proces. A na to potrzeba czasu. Narzekacie managerów i liderow . A poszedles jeden z drugim pogadać jak z człowiekiem? To też ludzie i rozumieją więcej niż wam się wydaje. Ja od poczatku szczerze o wszystkim co mnie bolało z nimi gadałem. Nie raz sie nawet wydarlem i poklocil em. Ale dziś jestem na etapie ze liczą się z tym co mówię bo sobie na to zapracowalem! I wracając jeszcze do norm. Po treningu nie robi ich 99 procent z was . I to normalne. Ale wystarczy pokazać że się chce. I to wystarczy by zostać. I nikt mi nie powie ze nie. Temat wieszaków. To ktoś też musi robić. Jakbyśmy ich nie wysortowali działy odzieżowe by poprostu stanęły. A fakTy czynię a okresy kiedy nie ma pracy na two dziale i nie ma co robić. Wiec idziesz tam. Co w tym dziwnego ? Co byś chciał robić. ? Posiedzieć sobie i żeby jeszcze zaplacili ? Jak znasz taka firmę gdzie płacą za siedzenie to podaj. Chętnie też tam pójdę. Podsumowując. Jeśli chcesz pracować i ci znasz ależ to będziesz pracował. A jak jesteś studenciakiem którego matka wysłała do roboty to sobie daruj. Tu na wynik pracuje cały dział. I sztuk których Ty nie zrobisz musi zrobić ktoś inny. Wiec szanuj prace innych i jak już przychodzisz to się przynajmniej postaraj. Rozumiem ze to może nie być praca dla każdego. Tyle. Pozdrowienia.

Tak19Nie

T.
@D.

Pawełek? Czy to ty? Jeśli tak to nie bądź hipokrytą, jeszcze tydzień temu wspominałeś, że pracy szukaszxD

Tak9Nie1

szok
@T.

Dobrze że umowy śmieciowe niedługo znikną zastąpią je sezonowe i zwykła umowa o prace.Niech pokażą warunki pracy jakie są w Anglii chociaż to jak płacić nie potrafią

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Tak7Nie

Paulina

Były pracownik - TK Maxx (Młyn - Korona; później Renoma) Ja bardzo dobrze wspominam pracę i w Koronie i w Renomie! Jako studentka dzienna pracowałam na 3/10 etatu, 12h tygodniowo to minimum jakie musiała zrobić, a robiłam oczywiście więcej, nie dlatego że musiałam, ale dlatego, że chciałam. Nie miałam problemu z połączeniem pracy i studiów, na wszystko był czas. Zarobki (15,5/h brutto) wydają mi się ok, w porównaniu z innymi odzieżowymi sieciówkami, gdzie płacą 6-7zł na rękę... Z pracy zrezygnowałam, ponieważ dostałam ofertę pracy w zawodzie powiązanym ze studiami. Pracują tam bardzo fajni ludzie, nie ma problemu z wolnym i dopasowaniem grafiku (no, a przynajmniej ja nie miałam). Szczerze mogę polecić :)

Weronika

@lucy a pracowałaś wcześniej w innych firmach typu TK MAXX? Nie do końca wiem, o jakim stanowisku dokładnie w tym miejscu pracujesz? Większość ofert pracy, które są obecnie w sieci dotyczy stanowisk sprzedawcy, ale też innych - biurowych stanowisk. O jakich normach więc mówisz? Możesz wyjaśnić?

Weronika

@Amazon a skąd masz takie konkretne informacje o zarobkach w tych firmach? Czasami porównywanie w ten sposób nie ma racji bytu, bo nie zawsze da się porównać prace w dwóch firmach tak jeden do jednego. Czy tutaj ona wygląda identycznie a zakres obowiązków jest taki sam?

Tak5Nie

Były ,, Magazynier ,, Wrocław

Szczerze NIE POLECAM. zatrudniony zostałem jako ,, operator wózków widłowych ,, od pierwszego dnia zrozumiałem że na wózek prędko nie wsiądę po mimo faktu ze mam od lat uprawnienia i sporo stażu, i nic się nie myliłem. Jest to praca na elektrycznym wózku paletowym, jak nie masz pracy na dziale to odsyłają ludzi na inne działy, to do sortowania wieszaków, albo pinów czy tagów, lub na inne działy, gdzie trzeba ciężko pracować biegać z wywieszonym jęzorem i zbierać szmaty za nierobów. kierownicy jak i liderzy mają cię głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Nie liczy się ludzie tylko rezultaty, co dzień podczas zejścia z działu czy to na śniadanie czy przed wyjściem do domu musowa kontrola ,, wyrywkowa ,, dla firmy jesteś potencjalnym złodziejem i intruzem. WIELKI NEGATYW DLA FIRMY I SERDECZNE POZDROWIENIA DLA CAŁEJ KADRY KIEROWNICZEJ

Weronika

Czy w takim razie żaden pracownik tej firmy nie jest zatrudniony na umowę o prace na czas dłuższy niż miesiąc? Dla wielu osób jej istnienie to jedyny gwarant stabilnego zatrudnienia.

Adam
@Weronika

pod swietach 90+% pracownikow jest na umowie o prace (na rok, dwa, piec, potem na czas nieokreslony), problem pojawia sie przed swietami. Wtedy jakies 30-40% jest przez agencje. W zeszlym roku wzieli na umowe na rok jakies 70-80% ludzi z agencji ktorzy dotrwali do konca swiat.

Tak2Nie

Zadowolony

Ale Ty jesteś głupi, w głowie się nie mieści. Co za bzdury wypisujesz o defraudacji pieniędzy, normalnie żal. A tak na marginesie to zwolnili cię bo byłeś słaby i do niczego się nie nadawałeś.

Tak8Nie

Asiula

Witam dostałam propozycje pracy na kielczowskiej tjx. Chciała bym się dowiedzieć jak wygląda praca przy metkowaniu? Coś ktoś wie

Piotrek
@Asiula

Nie polecam, normy są takie że polecisz po dwóch tygodniach jak 98 % ludzi tu.

odpowiedż
@Asiula

Stoisz przy stanowisku 7,5 godz non stop musisz mieć zdrowe nogi wyciągasz ubrania z kartonów,metkujesz ,dajesz zabezpieczenie, na wieszak i od nowa, średnia to 120 sztuk na godz.Norma dzienna to zrobienie nawet 1000 sztuk.Bardzo ciężko.

Tak10Nie

człowiek nie robot

Nie zatrudniają ludzi na normalnych umowach o pracę tylko na miesięcznych przez agencje za 2100 do ręki ,ludzie się zwalniają idą do innych zakładów na umowy o pracę.Każdy chce wiedzieć na czym stoi.W tym zakładzie harówa, non stop praca stojąca,normy kosmiczne i zastanawiasz się czy za miesiąc dostaniesz kolejną umowę.

Tak4Nie

miki kiki

Minęły moje trzy lata w tk. teraz mam normalną prace, ale nawyki z tego miejsca zostały- wszystko biegiem, nie ma stania, nie ma gadania, więcej więcej, szybciej, szybciej. z perspektywy czasu się z tego śmieje, ale niestety tak tam jest. Do ludzi się nie przywiążesz bo ciągła rotacja. co tydzień 20 nowych osób, po treningu zostają trzy. Najgorsze jest lato- zapraszam na drugie piętro, w te upały można gacie z tyłka odklejać, kilka wiatraczków na całą hale. najlepiej jest się tam wyłączyć i pracować dosłownie jak robot. Osiem godzin stoisz w miejscu i powielasz swoją pracę. duszno, kurzy się, nie ma rozmawiania, nie ma możliwości postoju. dosłownie fabryka, co dzień to samo, spinasz się żeby wyrobić norme, jest się rozliczanym z każdej sztuki. raczej nic się w tym czasie tam nie poprawiło, poza większym naciskiem na sztuki, tylko one się liczą. Można się tam nauczyć pokory, ciężkiej pracy i gryzienia się w język. Nikomu znajomemu raczej bym tej pracy nie poleciła. Jest ciężko i czuć to przede wszystkim po kręgosłupie, bo jak już tu pisano, normy ile może podnieść kobieta to fikcja, bo jeśli kogoś poprosisz o pomoc to rzadko się ktoś taki znajdzie. Pozdrawiam wszystkich liczących na kariere tam:)))

Tak8Nie

agencyjna

Na dzień dzisiejszy poprzyjmowali dużo ludzi z agencji ,czy ktoś wie dlaczego??Czy po urlopach wszystkich nowo przyjętych pozwalniają?

Paweł
@agencyjna

Brakuje ludzi do pracy. Jeżeli ktoś nie będzie ściemniał jak Zorro i normalnie chodził do pracy na bank po paru miesiącach zostanie na stałe.

blaska

daremni ci managerowie, a niektórzy liderzy to masakra...

Tak5Nie

Zostaw opinię o TK MAXX - Wrocław

Chcę opublikować: