Opinie o TK MAXX w Wrocław Marszałkowska 104/122

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy TK MAXX. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w TK MAXX o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy transportowe i spedytorzy morscy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TK MAXX w Wrocław Marszałkowska 104/122

Akceptuję regulamin:*

Witam Dlaczego firma ukrywa sie pod nazwa TJX ? a nie TK MAXX - Wrocław, żeby nie szkalować sklepów negatywnymi opiniami = spadek sprzedaży ;-) Na gowork pl mamy dwa tematy odnośnie jednej firmy: - opinię o TJX - Wrocław - opinię o TKMAXX - Wrocław W sklepach tkmaxx czy w centrum dystrybucji Tjx (małe chiny) mamy identyczne zasady/warunki/menadżerów itd. TJX sterowany przez panią Magdę ma jeden cel maksymalny wynik produkcji kosztem pracownika. Przykładowo zwiększenie produkcji o 10 milionów szt. z 40 do 50 mln (wzrost o 25%) w zamian za 3% podwyżki dla pracownika (około 60-75zł) Tak taką podwyżkę pensji dostali zwykli pracownicy TJX/TKMAXX w tym roku 60-75zł !! Zwykły pracownik dostał 3% a kierownictwo ? Nasi przełożeni dostają premie uznaniową za wyniki, kiedy podnosimy produkcje o 25% to premia jest na grubo $$$. Dlatego nasze kierownictwo tak maksymalnie wykorzystuje pracownika ponieważ im więcej pracownik zrobi tym większa premia dla przełożonego. Taki kij i marchewka na nasze kierownictwo od zagranicznego właściciela, zęby "cisnąc" Polak Polaka. Warunki pracy na hali są fatalne, pracownik traci zdrowie. Bardzo dużo kurzu - zatoki/płuca/oczy :( Zakaz własnego picia oprócz wody, woda zapewniona przez TJX to jest najtańszy SYF + brudne dystrybutory (odważni/ spragnieni piją). Czy szatnia to tez "warunki pracy" pracownika ?? - TAK ! Czy pracodawca (pani Magda) może pogarszać warunki pracy ? - NIE ! Hmm o co chodzi ? O nasze szafki do przebierania. W szatni brakło miejsca na nowe szafki dla nowych pracowników, efektem tego jest zmniejszenie szafki o połowę tzn: @@ Stare szafki: Wymiary szafki wynoszą 180 cm wysokość x 40 cm szerokość x 48 cm głębokość. Wymogi dodatkowe: • drążek poprzeczny, • wieszadła umieszczone na stałe na środku ścian, • pólka, • przegroda (dzieląca szafkę na dwie połowy). Ciuchy osobiste / pracownicze. @@ Nowe "skrytki" Wymiary skrytki wynoszą około ~80 cm wysokość x 40 cm szerokość x 48 cm głębokość. Brak : • przegroda (dzieląca szafkę na dwie połowy). Ciuchy osobiste / pracownicze mix razem. ups - sorry nie zapominajmy o ? tak dodatkowa • pólka, którą można we własnym zakresie zamontować i zmniejszyć jeszcze bardziej skrytkę ponieważ nie ma miejsca na ? buty ! buhahaha Koleżanki mają dramat, zimą kozaki + płaszcz wymieszane z ciuchami całe w błocie ze śniegu zal + torebka. Dla zobrazowania jest to szafka jak na basenie AQUAPARK Wrocław - tak ta mała połówka dla dzieci. W tym miejscu pozdrawiam pana od BHP, ze pozwolił pracodawcy na pogorszenie warunków pracy pracowników. UWAGA pracodawca złamał prawo pracy o zakazie pogarszania warunków pracy pracownika. Wracamy do naszej pracy na "hali" Jest jeden dział o którym nikt wam nie powie na rekrutacji czyli dział wieszaków. Praca polega na ... sortacji "śmieci" i idziesz tam za kare. Brak słów na opisanie tego miejsca :( Jak chcą się kogoś pozbyć ale pracownik spełnia wszystkie wymagania norma/bhp itd. to wysyłają taka osobę na sortacje. Wybaczcie ale samo opisanie tego miejsca (dział wieszaków) odebrało mi chęci do pisania dalej o tej firmie .... :( CDN w przyszłości PS. na zebraniu dali dyplomy pracownikom za staż 5 lat w firmie. Pracuje teraz ~550-600 osób, dyplom dostało ~20-30 osób. AA agencje rekrutujące to na epoce plantacji bawełny się zatrzymały. Pozdrawiam

miki

Aż weszłam na forum żeby się pośmiać, podobno takie bzdury wypisują tu osoby które popracowały max miesiąc lub ich kariera kończyła się na treningu że głowa mała. Przez ostatnie dwa lata z naszego stałego zespołu odpadło może 2,3 osoby. pojawiają się tylko nowi bo docelowo ma być więcej osób i tu pojawiają się niemoty które nie potrafią policzyć 10% albo nie wiedzą jaka waluta jest w Anglii. Przemiał jest, ale tylko nowych pracowników, każdy kto pracuje dłużej nigdzie się nie wybiera. Normy można zrobić na spokojnie, nikogo nie trzeba przekupywać, mrugać, podlizywać. Szkoda tylko że tjx nie podnosi poprzeczki, ostatni sort to porażka, jedną rzecz z worka 10min wyciągać, no zlitujcie się, a potem się skarży jedna z drugą na forum jaki to wyzysk w tjx... wstyd! Złota rada dla wszystkich którzy chcą się przyjąć- jeśli nie jesteś przyzwyczajony do ciągłej pracy 7,5h na nogach, bez ciągłych przerw na ploty to nie zagrzejesz tu miejsca.Lubimy się, gadamy, działamy ale non stop pracujemy. Praca jest bezstresowa, czasem są lepsze, czasem gorsze dni, ale nie słyszałam, żeby ktoś żył tą pracą. Przychodzisz, robisz swoje i wychodzisz.

nickt
@miki

Na jakim dziale pracujesz?

olk

hej, słuchajcie, czy ktoś z pracowników ma numer tel badz email do HRu??? z góry dzięki :)

Kajoj

Gówniana firma, tyle w temacie.

Magazynier

Rozmowa wsprawie pracy w tk maxxie była super,test na rozmowie kwalifikacyjnej oczywiście na refleks,pytania z matmy proscizna wszystko na logike,ludzie pisali że będzie ciężko no ale zero stresu

Pytania z liczbami i procentami wszystko proste

logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
....

Heh wew. A rekrutacje??? No zobaczymy czy tak kazdy pracownik moze sie dostać? Czy tylko lizuski i znajomi. Ciekawe kto sie dostanie do HR od dzis mozna składać cv a cala firma trzeszczy ze juz pani , , menager " dostala ta robotke. Kolejnej blondyneczki tam nie brakuje!

Yoyo

Jednak nie polecam byłem i sie przekonałem. Na początku wszytko ładnie i fajnie a pózniej sie zaczyna. Nacisk na normę najlepiej powyżej 100% a jak jest mniej 70,80 to sie z Tobą pożegnają bo zaniżasz im normę. Niekiedy nie da sie szybko robić ... jesteśmy tylko ludźmi a nie robotami .. Nie polecam na dłuższa mete

ann

Hej! chciałabym dowiedziec się, jakie jest wynagrodzenie w magazynie na normlanym stanowisku, mówie tu o pracy juz na kontrakcie? z górki dzieki ;)

fgfgfg

Witam, zaczynam prace wTjx na Kiełczowskiej przez agancje asisnet. I chciałbym sie dowiedzieć czegoś wiecej jak z wynagrodzeniem, urlopem na wakacje itp. I niby po 3 miesiącach daja bezpośrednio przez firme umowe o prace. Jak narazie umowa tymczasowa na 2 tyg treningu. Prosze o jakies informacje

Moja żona miała tam iść do pracy ale po tych opiniach niech siedzi w domu. A wy którzy już pracujecie w tym obozie i pewno jest Was wielu odstąpcie ale wszyscy od pracy jak jeden czy jedna bo wszystkich WAS nie wyrzucą i spytajcie kierownictwa czy to faktyczne (usunięte przez administratora) a liderzy to gestapowcy z psami.

ziomek

Praca jak praca, wymagają zeby zapieprzac, narobić się trzeba. Jak ktos szuka lekkiej pracy, to nie w TJX. Na plus, pakiet luxmed vip z 27 zl, ubezpieczenie na zycie i kantyna za pol darmo. I fajni ludzie. Da sie przezyc.

mat

Odradzam prace w tjx i ostrzegam. Tez nie wierzyłem w te złe opinie i naiwnie poszedłem i się przekonalem że to sama prawda. To jest wyścig szczurów z którego i tak odpadniesz nawet dając z siebie 200proc normy. A przy tym trzeba wchodzić w tyłek liderom i menadzerom. Zapierdzielasz i nic się nie odzywaj bo nie masz żadnych praw. Współczuję przyszłym pracownikom wykończą was tam i psychicznie i fizycznie. Na początku obiecuja gruszki na wierzbie a już w czasie treningu wychodzi jakie to jest (usunięte przez administratora) i że lepiej uciekać.

Huhu

Ma ktoś może emaila do tjx Wrocław, żeby wysłać CV ?

man
@Huhu

Przez jaką agencje teraz były przyjęcia?

Olo
@man

Towarzyską.

Huhu
@man

Chyba wyraźnie napisałem ze chce emaila ..... a nie pisałem o agencji ........... naucz sie czytać z zrozumieniem

Obserwator

W magazynie tjx jest ciężko, a już na pewno na początku i podczas peaku. Jedyne, co jest na mega plus, to pozbywanie się ludzi z trudnymi charakterami. Ostatnie tygodnie są na to dowodem. Zaproponowali przejście pod TJX wszystkim agencyjnym, którzy przetrwali ciężki okres peaku, a podziękowali niektórym swoim pracownikom. Moje podsumowanie jest następujące: jeżeli ktoś jest spoko z charakteru, a od tego jest zaradny, będzie pracował tam nadal. Tyle, pozdrowienia....

A
@Obserwator

Obserwator . Osobiście uważam że praca nie powinna zależeć od charakteru człowieka. A firma tjx to jedna z najgorszych firm w których pracowałem..

Obserwator
@A

A to źle uważasz, ponieważ w tjx pracuje się w zespole. Nie ma to znaczenia, kiedy skręcasz długopisy w domu...

kaja

czy ktoś wie coś na temat TK MAXX OPOLE ? Jaka atmosfera, zarobki, opinie?

magda

STM - Chyba zaczne od tego że dzielimy na gorszych i lepszych na starsze stazem i młodsze pokolenie, które chyba zagarneło sobie serca naszych MENAGERÓW I LIDERÓW przez co dostaja lepsze i lzejsze prace wystarczy sie usmiechnac dac komplement puscic oczko, pochwalic sie pełnym białym uzebieniem, moze jeszcze cukierka i czekam na skarpetki! cały STM ! Mocniejsze osoby dostaja wazony, kartony bo to przeciez normalne ktos musi sie wyrobic ?! A kto dział pociagnie jak nie MOCNE OSOBY ! Szkoda ze tak sie dzieje na kazdym z działów NCC i nie tylko.... Załosne chłopaki !

Welka
@magda

Potwierdzam, sama byłam świadkiem sytuacji, że babka z dłuższym stażem pracująca obok mnie, kiedy chłopak dowożący chciał jej jakiś gorszy towar (pojedyncze sztuki) dać, tylko jęknęła jego imię i od razu ten poleciał gdzie indziej... a kierownictwo upiera się, że niby każdy sprawiedliwie dostaje.. jedna wielka bzdura. Poza tym dopisują sobie sztuk, zaniżają cele.. i wychodzi każdej jednej po ponad 100%..

medias

NCC - unikac jak ogniaaa

M

Co dokładnie robi Floor Manager - Zastępca Kierownika Sklepu?

Patryk

Pracowałem w Tjx Maxx na kiełczowskiej na działe NCC (chyba) na samej górze na sekekcji. Ogołnie masakra, normy są ogrome, choćbyś dał z siebie wszystko nie wyrobisz się. I dostajesz (usunięte przez administratora) od niejakiego G.Trumpa. Że za mało. Ogolnie najgorszy dział na hali. Najebiesz sie i nachodzisz w (usunięte przez administratora) do domu dochodzisz na czworaka. Co poniedziałki co dwa tygodnie przychodzi nowe mięso. Może tak na górze funkcjonują bo ludzi jest bardzo mało.

od rana do rana

Co to jest sortacja pracowników, sama się zastanawiam, pewnie podział, selekcja, odchodzenie, przychodzenie. I jak dzień w dzień przychodzisz do pracy, słyszysz rozmowy takie a takie i puste szafki, a powód każdy jest inny, a, że jak nie jesteś od razu wkręcony, bardzo ulubiony to trafiasz na śmieszny dział ze śmiesznymi celami i śmiesznymi towarami odpowiednio wybranymi dla każdego. Oby kierownictwo nie obudziło się za późno, bo ludzi więcej ubywa niż przybywa, szczególnie że przeszkolenie trwa dwa tygodnie, zanim wysłuchasz kim powinienieś być;) albo czym ;) Jeżeli masz ugruntowane doświadczenie, umiesz pisać, liczyć jak kalkulator, nie dasz się wkręcić od początku że źle robisz to, czy to, jesteś silny psychicznie i fizycznie, masz rewelacyjną koncentrację, spostrzegawczość i pamięć, nie przeszkadzasz nikomu, umiesz być plastyczny emocjonalnie , pomysłowy, prędki, konkretny, to ambicja nie jest potrzebna by być najlepszym i awansować tylko wytrwałym. Próbować złapać szczęście nawet trzeba.

od rana do rana

Wypłata jest w granicach 1950 netto, szału nie ma moim zdaniem , a pracowałam tam krótko i to co mnie wręcz zdziwiło to ogromna sortacja pracowników, i może się mylę, ale bardziej wygląda mi to na zakład o tymczasowym/chwilowym (jak nie masz co robić/lubisz ciągła spinę/masz tam kogoś kto Cię poleci) zatrudnieniu niż stałym. Także i chyba nie na darmo dają umowy miesięczne, niby na okres 3 miesięcy, ale sama od osoby z góry usłyszałam, że i do roku czasu dają chwilówki. I też chyba nikt tym stanem rzeczy się nie przejmuje, a co tam, że na działach brakuje po 30 osób, stali pracownicy wyrobią normy, ewentualnie wstrzymają produkcję. Uważam, że zakład jest solidnie skonstruowany i można by było wykotrzystać jego moce produkcyjne do bardziej precyzyjniejszych i ambitniejszych celów np. chociaż produkować odzież, kosmetyki,anajlepiej aparaturę medyczną, kosmiczną, militarną - by inni od nas kupowali, a nie tylko metkować, detraszować, wkładać, wykładać do tołpów i z tołpów, ale to nic przecież Polska to kraj, a nie holding pańczszyźniany.

Zostaw merytoryczną opinię o TK MAXX - Wrocław

• Jak się pracuje w TK MAXX?

Zobacz opinie na temat firmy TK MAXX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TK MAXX?

Kandydaci do pracy w TK MAXX napisali 12 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TK MAXX
2.1/5 Na podstawie 368 ocen.

TK MAXX