Opinie o Luxrad Polska Sp.j. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Luxrad Polska Sp.j., i Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Luxrad Polska Sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Luxrad Polska Sp.j. w Warszawa

Pt klient Nowy wpis
Klient

Nobla temu, kto pakuje i sprzedaje 3 sztuki uchwytów do grzejników w komplecie. Grzejniki są w większości prostokątne lub kwadratowe, po co więc w opakowaniu oferowanym do sprzedaży przez Państwa firmę 3 sztuki a nie 2 lub 4. ? Chyba jedynie po to aby od klienta wyciągnąć z kieszeni dodatkowe pieniądze - bardzo brzydko. Kupiłem uchwyty z konkurencyjnej firmy 4 sztuki w opakowaniu. Mimo to życzę sukcesów sprzedażowych.

Alicja Nowy wpis
@Pt klient

Luxrad Polska istnieje na rynku od ponad 21 lat i ponoć dzisiaj jest liderem wśród producentów grzejników dekoracyjnych i łazienkowych w Polsce. Myślałam zatem, że firmie o takiej renomie nie zdarzają się takie wpadki. Pierwszy raz miałeś okazję tam kupować?

pt klient Nowy wpis
Klient
@Alicja

Tak jak napisałem kupiłem u konkurencji. Ale przy takim podejściu firmy chyba nigdy nie kupię ich produktu.

Waldi

Czy tak dobrze się pracuje, że nikomu nie chce się nic pisać?

Byly handlowiec
@Waldi

Ze 2 lata temu było więcej komentarzy ale zostały usunięte przez moderatora.

Byly
@Waldi

Atmosfera - porazka.

Ciekawy
@Byly

Czemu tak uważasz?

Tomasz Nowy wpis
@Ciekawy

Cześć! Możecie napisać coś więcej o atmosferze, która aktualnie panuje w firmie Luxrad Polska? Poszukuję rzetelnej i pewnej informacji.

Admin

Drodzy użytkownicy forum, przypominam, że to obszar w którym powinny znajdować się opinie o pracodawcy. Potencjalni kandydaci poszukują tu merytorycznych informacji na temat zatrudnienia. Czy możecie powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia oferowanych przez pracodawcę? Czy można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe, dodatki do wynagrodzeń?

Bartosz

Nie szukajcie opinii sprzed kilku lat. Po co komu ta historia?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Remik

Jak ktoś już stracił pracę w firmie to nigdy nie będzie obiektywny

Kandydat
@Remik

A to często są zwolnienia?

Bor

Mile widziane osoby z własną działalnością gospodarczą.

Zostaw merytoryczną opinię o Luxrad Polska Sp.j. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Luxrad Polska Sp.j.