Nestle Polska S.A.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Pytania do firmy Nestle Polska S.A.

Pytanie
 Pytanie

Co jaki czas w Nestle Polska S.A. można ubiegać się o podwyżkę?

Jeszczeniestetypracuje
Pracownik
@Pytanie

W dziale sprzedaży nie ubiegasz się o podwyżkę. Pracujesz na nią cały rok, aby ją zdobyć musisz zrobić plany wartościowe i jakościowe w danym roku kalendarzowym.

Teresa
@Jeszczeniestetypracuje

Jakieś w miarę te plany, czy trudno je osiągnąć? I kiedy się dostaje tą roczną premię, w grudniu?

Jeszczeniestetypracuje
Pracownik
 Pytanie
@Teresa

Premia, jeśli ją wypracujesz, wypałacana jest co miesiąc. Nie ma premii rocznej. Nic takiego nie napisałem. Czy trudno osiągnąć plany? Aby się nie rozwodzić zbyt długo, jak zepniesz na 100% 26 targetów wartościowych i ilościowych, to dostaniesz 40 % premii za dany miesiąc.

Bbb
Pracownik
 Pytanie
@Jeszczeniestetypracuje

Jaka podwyżka? Chyba obniżka... W Nestle masz średnio podwyzkę pomiędzy 1-2% czyli 50-100zl brutto, w tym roku wyjątkowo i zarazem jednorazowo podwyżka była rzędu 4% przy inflacji 12% łatwo policzyć o ile tak naprawdę mniej zarabiasz niż w roku poprzednim... szacuje, że za 4-5 lat pensja w Nestle zrówna się z najniższa krajową

Maria
Pracownik
@Pytanie

Nie możesz się ubiegać, znaczy no możesz podanie wysłać ale to nic nie da bo daja podwyżki raz w roku w kwietniu a jej wysokość to 50- 120zl uwaga brutto zależna jest od twojej oceny rocznej.ogolnie to brak słów

Jakub Nowy wpis
@Maria

I tak co rok? Przecież obecnie to nawet inflacji pewnie nie wyrówna ;/

.. Nowy wpis
Pracownik
@Jakub

Pracownicy sami się śmieją że to na waciki już nawet nie wystarczy.jeszcze mi się nie zdarzyło żeby "podwyżka" pokryła infalcje a trochę tu pracuje.

Edyta Nowy wpis
@..

Czyli nie może to aż tak Ci przeszkadzać, skoro wciąż tu jesteś? ;p To co byś tu u nich pochwalił dla równowagi?

Jeszczeniestetypracuje
Pracownik
 Pytanie

Kiedy dożynki? Ile osób ze sprzedaży straci pracę? Ktoś coś? Do końca miesiąca będzie po wszystkim? Pierwsze głowy "poleciały" w kwietniu, więc czekamy na "promocje" za porozumieniem stron. P. S. Pozdrawiam anżeja.

Maria
Pracownik
@Jeszczeniestetypracuje

No do końca miesiąca ma się doroczna rzeź zakończyć, a kolejne zwolnienia podobno końcem roku zależy jak wyjdą im te zmiany..,tak właśnie się traktuje najlepszy SF w Polsce.podwyzki jedni mówią że będą drudzy że kombinują coś z systemem premiowym, nie zdziwiła bym się jakby podwyżki dali ale premie obcięli.tak czy tak pracuje tu 7 lat(to krócej niż inni) i wiem że 300 zł to pobożne życzenia.

Ja Nowy wpis
Pracownik
@Jeszczeniestetypracuje

Ja anżeja nie pozdrawiam , tak jak ktoś to z wyższego stołka powiedział przyszedł rozwalić kolejny dział sprzedaży to właśnie się od 2 lat dzieje dokończy i pójdzie dalej już i tak chyba nie wiele takich firmek mu zostało, na końcu będzie biedny musiał(usunięte przez administratora)..sam siebie

Jeszczeniestetypracuje
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.
Pracownik
 Pytanie

Drodzy decydenci! Jak się bawicie w Spale? To w końcu jak to jest, jesteśmy jedną drużyną w dziale sprzedaży czy nie? Tyle było w ostatnich latach analogii do sportu, do drużyny, do jedności zespołu, a tu taki podział w spotkaniach "konferencyjnych". Dzielicie sami dział sprzedaży na lepszy i gorszy. Przy okazji tej konferencji byla okazja scalić PH, lkam i DDR, bo przecież na codzień jedni i drudzy ze sobą współpracują. Mogliśmy przy tej okazji się poznać (na przestrzeni 2,5 roku było kilka zmian), stuknąć szklanką i zobaczyć na żywo po pandemii. No ale przecież pierwszy sternik raz mówił, że PH są na pierwszej linii frontu covidowego, później okazało się że macie nas w (usunięte przez administratora) Dzisiaj jest tak samo. Nie pozdrawiam.

Maria
Kandydat
 Pytanie

Wasze mleko dla dzieci pachnie śmiercią i martwymi ciałami, Czy zmieniliście coś w waszej recepturze, czy zawsze tak było ?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Nestle Polska S.A.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Krystian
Klient
 Pytanie

Czy w asortymencie macie też worki na zwłoki ? Zwróciłem uwagę że ostatnio działacie również w branży cmentarnej.

Aga
Klient
 Pytanie

Ile jest warte życie!?

Ketchup
Klient
@Aga

Majonez

1
Android
Pracownik
@Aga

Jak widać życie niewiele jest warte liczy się tylko zysk i sprzedaż trzeba zacząć omijać takie firmy długim długim łukiem

Wolna Ukraina
Klient
 Pytanie

Nie ma to jak kręcić biznesy z Rosja prawda? Jako świadomy konsument nigdy nie skorzystam z waszych produktów. Jako pracownik 10 razy bym się zastanowiła czy chce pracować w firmie która ma krew na rękach

2
Yeloob
Klient
@Wolna Ukraina

Jest stronnicza i nie na temat

3
Nena
Klient
@Wolna Ukraina

Przed wojną Nestle też miało złą opinię, ale dzisiejsza sytuacja sprawia, że uwaga idzie w stronę tych wszystkich wątpliwych firm, mówi się i pisze o ich brakach moralnych. Jest potrzeba resetu w takich koncernach, powinny inspirować się firmami, które albo wyszły z takiego w gruncie rzeczy zacofanego myślenia jak Nestle, albo były stworzone póżniej i na innych zasadach.

Oko
Klient
 Pytanie
@Wolna Ukraina

Czlowieku, to nie jest opinia na temat pracy u tego pracodawcy, po co sie spinasz? BTW , jezdzisz na ruskiej ropie czy ekologicznie rowerem do pracy?

3
Pol
Klient
@Wolna Ukraina

Wszystkie produkty tej firmy powinny zniknąć z asortymentu

JD
Pracownik
@Oko

Przynajmniej robię co mogę. A jesz trawę, też można.

Agata
Pracownik
 Pytanie
@Wolna Ukraina

A może spojrzeć z innej strony. W Rosji Nestle zostało z produktami dla dzieci i karmą dla zwierząt. Z pozostałych produktów wycofali się. Targetem są dzieciaczki 0-3 lat (co one są winne i czemu chcecie je głodzić) i zwierzęta, które w przypadku braku karmy w sklepach wylądowałby na ulicach. Naprawdę o to wam chodzi? Głodzić miliony dzieci, które w tym wieku najbardziej potrzebują regularnych i pełnowartościowych posiłków. Co one wam zrobiły, że tak chcecie je traktować? Wypędzić miliony zwierzaków na ulicę? I to wy uważacie się za tych dobrych i ludzkich? Łatwo jest oskarżać, trudniej pomyśleć.

Zawiedziona
Pracownik
@Agata

Nieprawda. W Rosji Nestle produkuje i sprzedaje całe swoje portfolio produktów, czekoladki, kawę i batony też. Ograniczenie produktów dla dzieci i zwierząt dotyczy tylko importu i eksportu.

jarek1012
Klient
@Oko

Jest, jak najbardziej, bo oprócz warunków pracy istotny dla wielu jest również aspekt etyczny. Nie jest dobrze pracować dla firmy, która wspiera zbrodniczy (usunięte przez administratora).

Tak
Klient
@Wolna Ukraina

Dobrze pisze

Tak
Klient
@Nena

Tak

Krzysztof Jarocki
Klient
@Nena

Nestle ma wspaniałe i przestronne biura. Świetne miejsce w którym bez problemu zmieściłoby się i schroniło co najmniej 200 ukraińskich uchodźców uciekających przed bombardowaniami armii rosyjskiej. Nie można uciec od dobrego smaku i pysznych produktów Nestle, tak jak kobiety i dzieci nie mogą uciec przed rosyjskimi rakietami. Każdy zagłodzony mieszkaniec Mariupola doceniłby tak pyszne jedzenie, albo chociaż wodę. Smacznego.

Maciej
Pracownik
 Pytanie

Wie ktoś czy planują jakieś zwolnienia w terenie? Nie ukrywam że liczę na odprawę(zresztą znalazło by się więcej osób niestety).. Niestety po kilkunastu latach tu spędzonych jestem zmuszony zrezygnować z tej pracy z powodów finansowych szczególnie że dowiedziałem się że "o podwyżkach można jak zwykle pomarzyć"..

Vg
Kandydat
@Maciej

Idź do Ustronianki . 3010 brutto

anonim
Pracownik
 Pytanie
@Vg

No i po co taki komentarz?, porównujesz Ustronianke do Nestle?.Wiesz równie dobrze można napisać idź do; i tu nazwy nie wymienię; jednego z głównych konkurentów 5200 brutto podstawa.Z tym że ja już nie chce pracować w tym sektorze dla tego pytałem o odprawy...

Jeszczeniestetypracuje
Pracownik
@Maciej

Chodzą słuchy, że "kolejne okrążenie" z redukcjami etatów będzie w czerwcu.

Maciek
Kandydat
 Pytanie

Witajcie! Po ślubie wróciłem z Norwegii i szukam roboty, więc obserwuję osądy pracowników. Czuję, że dowiem się jak się pracuje w firmach z Warszawy. Mam prośbę, napiszcie jak pracuje się w firmie Nestle Polska S.A.? Czy warunki pracy są dobre? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Nie będę robić kanapek bo mieszkam sam. Pozdrawiam Maciek

Matylda
Były pracownik
@Maciek

Hej Maćku. Odpowiadając na Twoje pytanie napiszę że warunki są OK. Wiadomo, mogłoby być lepiej. Odpowiadając w temacie posiłków dla pracowników to sugeruję firmę Lesaffre z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od siostry, która jest tam zatrudniona) mają tam system informatyczny, dzięki której codziennie zamawiają posiłek w którego koszcie partycypuje pracodawca. To wygodne rozwiązanie, dzięki temu pracownicy nie tracą czasu na spacery do kantyny albo stanie w kolejce. Powodzenia! Matylda.

Robert
Były pracownik
 Pytanie
@Matylda

Dzień dobry Pani Matyldo. Bardzo miło mi widzieć, że moi klienci doceniają to co dla nich robię więc dodam coś od siebie. Firma Lesaffre, o której Pani pisała organizuje proces żywienia pracowników poprzez aplikację SmartLunch. Skąd się o tym dowiedziałem? Nie musiałem tej informacji szukać - sam ten system tam wdrażałem. Od swoich klientów wiem, że wspólne posiłki integrują załogę i wpływają na obniżenie rotacji. Pozdrawiam Robert

Luk
Kandydat
 Pytanie

Jakie zarobki proponują na dwuletnim programie absolwenckim Finance Heroes?

Pytanie
 Pytanie

Czy Nestle Polska S.A. organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Nick
Kandydat
 Pytanie

Jakie są zarobki jako specjalista ds. analiz sprzedaży?

Kinga
Kandydat
 Pytanie

Widziałam ze jest rekrutacja na grafika w tej firmie, polecacie? Jak kasa i zespół tam?

Julia
Były pracownik
 Pytanie

Dzień dobry, jeśli jestem Ukraińcem i nie znam dobrze języka polskiego (ale rozumiem go ze słuchu) czy mogę pracować w tej firmie? jeśli tak, to do kogo się zwrócić?

Irena
Kandydat
@Julia

Witam, Julia. Musi zgłosić się do Agencji Pracy, oni już pokierują na badania, zaopiekują się. Pozdrawiam i powodzenia.Prosze o zwrotną odpowiedź.

Pytanie
 Pytanie

Czy pracownicy w Nestle Polska S.A. dogadują się między sobą?

7
Iks
Kandydat
 Pytanie

Na jaką pensję netto może liczyć Młodszy Specjalista ds Obsługi Klienta?

1
Wir
Pracownik
@Iks

Pensja na poczontek żenada z tyle godzin pracy średnio 10 dziennie. Ca)y czas jesteś poganiany jak niewolnik i jeszcze usłyszysz że przecież trzeba przychodzić do pracy nie do roboty. Najgorsza decyzja w moim zawodowym życiu rozpoczęcie pracy w tej firmie.

Iks
Kandydat
 Pytanie
@Wir

Ile konkretnie wynosi żenada? ;)

auta służbowe PH
Pracownik
 Pytanie

...to jak to będzie teraz z użytkowaniem samochodów służbowych ?

2
Autka, nie tylko.
Pracownik
 Pytanie
@auta służbowe PH

Ci decyzyjni , co mają użytkować samochody, to będą nadal dojeżdżać z drugiego końca Polski do pracy, czy też spod Łodzi do biura na koszt firmy. Im krzywda się nie stanie. Sami o to zadbali. Kruk krukowi oka nie wykole, a ty na nich zasuwaj matole.... . Czy jeszcze gorzej być może? Na pewno, bo oni uważają, że do dna jeszcze kawałek. Potem będzie kolejna fala zwolnień, outsourcing i tak jak było w poprzedniej firmie możnego jaśnie Pana. A jak wykorzysta wszystkie opcje , przeniesie się do innej firmy żeby dalej zwalniać. To w końcu też uzależnia. Teraz czekamy do lipca.... . I kolejne ruchy kadrowe...... .

1
Aha
Pracownik
 Pytanie
@Autka, nie tylko.

Myslisz, że będą kolejne zwolnienia w terenie?, wydaje mi sie ze zalatwili by wszystko poprzednim razem, ale cóż tu to nigdy nic nie wiadomo...

Dawid
Pracownik
 Pytanie

Zadowoleni po ostatniej przedświątecznej fali zwolnień? :))

Hepi
Były pracownik
 Pytanie
@Dawid

Są też pozytywy ze kierowników też ruszyli. I co były panie kierowniku, może powrót na tiry?

Były,Poinformowany
Były pracownik
 Pytanie
@Dawid

Oj uważaj bo okaże sie jeszcze, że ci zwolnieni lepiej na tym wyszli.. Ps.nie rozumiem bzdurnej polityki wielkich tajemnic, powiedzieli by o możliwości odejścia za odprawą to ku ich zdziwieniu wiecej chętnych by sie zgłosiło-tak drogi pseudo zarządzie Swiat na nestle(celowo z małej) sie nie kończy prestiż to żaden jak wam sie wydaje a i nie oszukujmy się wynagrodzenie za to co czego oczekujecie to kpina.Popytajcie po rynku innych ile zarabiają, a naprawde w innych firmach i to nie koniecznie korpo maja podstawy tyle co wy bierzecie z premią!, tak to nie żart. Ps.byly juz podwyżki? Dali wam chociaż cos wiecej po tych zwolnieniach, czy tradycyjnie ochłapy, które juz chyba nawet na waciki nie starczą.

1
Przyszły pracownik
Pracownik
 Pytanie

Witam. Czy jest darmowy dowóz do Nowej Wsi z Wrocławia? Gdzie są usytuowane przystanki ?

Blum
Kandydat
 Pytanie

Witam, Czy wiecie czy znaleziono już kogoś na PH na teren Łomży ?

Zostaw merytoryczną opinię o Nestle Polska S.A. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Nestle Polska S.A.