Nestle Polska

2 Dodaj opinię
Nestle Polska
2 20 18 5 1

Beata Burlińska – Marczuk <p align="justify"> Kierownik Działu Szkoleń, Rozwoju i Rekrutacji, HR Biznes Partner </p>, Nestle Polska S.A.

Manager HR z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi, rekrutacji, selekcji i oceny pracowników głównie w obszarze rozwoju osobistego. Ze szczególnym zainteresowaniem zgłębia możliwość wykorzystania psychologii w szkoleniach, warsztatach, coachingu i mentoringu w celu rozwoju managerów i pracowników. Jest coachem, absolwentem „Coach Biznesu” Akademii Norman Benett oraz „The Art and Science of Coaching” w Erickson College Inernational (ICF). Jej największym źródłem inspiracji i rozwoju są dwaj synowie. Od 6 lat związana zawodowo z Nestlé Polska.

Przeczytaj cały wywiad »

Patrycja

Osoby zainteresowane pracą w Nestle Polska zachęcam do zapoznania się z treścią wywiadu, którego udzieliła dla nas przedstawicielka firmy. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,35251,wywiad-beata-burlinska-marczuk Znajdziecie w nim m.in odpowiedź na pytania takie jak: W jaki sposób przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej? Jakie wartości powinien reprezentować pracownik, aby idealnie odnaleźć się w specyfice firmy?

miga

Produktów Nestle jest masa, ja rownież szczerze polecam płatki sniadaniowe czy kaszy dla dzieci od malego moje dzieci jedza i zawsze im smakuje wszystko.

zainteresowany

Witam kierowca dostawca C jakie zarobi i ile godzin dziennie? może ktoś takie informacje podać? serdecznie pozdrawiam:)

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
Nestle Polska