Opinie o Hadex-Gaz Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Hadex-Gaz Sp. z o.o., lecz również Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hadex-Gaz Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hadex-Gaz Sp. z o.o. w Poznań

Pytanie Nowy wpis

Co jaki czas w Hadex-Gaz Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

zainteresowany Nowy wpis

Powiedzcie jakie są szanse na pracę w firmie? Jakie warunki proponują nowemu pracownikowi?

Pytanie Nowy wpis

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Hadex-Gaz Sp. z o.o.?

Witek Nowy wpis

Widziałem informację, że baza w Poznaniu jest zamknięta, czy to jus na stałe?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bodzio

Hej ludziska a co się stało z bazą w Legnicy ??? Tak mieli się rozwijać a tu się zwinęli. A czy to prawda, że Hadex został łyknięty przez Gaspol ? A miało być pięknie.

zenek
@Bodzio

Firemka Hadex przeinwestowała, bo chciała wejść tam gdzie rządzą giganci, chodzi o rynek gazu ziemnego. Takie bazy jak Legnica są do likwidacji, bo Gaspol ma swoją sieć dystrybucji. Irek zapewne trzęsie tyłkiem, bo Gaspol zapewnił miękkie lądowanie tylko prezesom, reszta w swoim czasie będzie musiała odejść. A Irek jest już delikatnie mówiąc nie młody i krótkie obcowanie z nim pokazuje jego słabe kompetencje. Ale może na stróża go gdzieś przyjmą.

Irek

Może podzieli się ktoś informacjami jak sytuacja w firmie i czy warto składać CV?

He
@Irek

He he he he he

Firma godna polecrni

Lubię atmosferę w Hadex-Gaz Sp. z o.o. za: Firma godna polecenia

Weronika
@Firma godna polecrni

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w Hadex-Gaz, ale Twoja wypowiedź w takiej formie niewiele wnosi do dyskusji na temat tego pracodawcy. Zachęcam Cię do podzielenia się nieco bardziej rozbudowaną i rzeczową opinią na temat pracy w tym miejscu. Jak oceniasz atmosferę tam panującą?

Weronika

@Prawda, masz dość zdecydowaną opinię o Hadex-Gaz. Oczywiście masz prawo ją wyrażać na forum, ale proszę o nieużywanie słów obraźliwych oraz takich, które mogą zostać odebrane za pomówienie. Pracowałeś w tej firmie czy piszesz z pozycji obserwatora?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Czy tak samo jest w Hadex-Gaz Sp. z o.o.? Napiszcie, co sądzicie na ten temat.

Stach

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać? Idealnych firm nie znajdziecie.

jazda z pedalami

sama patologia tam robi (usunięte przez administratora) nie dlugo to w powietrze!!!!!!!!!!!!!!inspekcja pracy mile widziana w zakladzie czeste kontrole na rozlewni gazu mozna robic po 6 h maksymalnie ludzie nawet po 12 (usunięte przez administratora) jak reksy tak ze czas najwyzszy wziasc sie za ten zaklad pozadnie

koalicja anty mobing

Do tego niby dyrektorka z grubą dupą-nosił wilk razy kilka,ponieśli i wilka. ZA DUŻO KŁAMIESZ I KRADNIESZ.SZABER I KŁAMSTWO MA KRÓTKIE NOGI-TAKIE JAK TWOJE. OBRAZEM TWOICH KOMPETENCJI W ZARZĄDZANIU JEST (usunięte przez administratora) W LEGNICY.ZA POMIATANIE NAMI NIEDŁUGO WYLĄDUJESZ W SĄDZIE Z POZWU GRUPOWEGO.MY TEŻ UMIEMY KORZYSTAĆ Z URZĄDZEŃ WIELKIEGO BRATA

Łuki
@koalicja anty mobing

Kolego chętnie się z Tobą zgadam i napewno znajdzie się wielu więcej w Legnicy do pozwu grupowego, jak jesteś zainteresowany daj znać

Natalia

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Bazyl

Hadex gaz - firma godna polecenia, ale jak zawsze są jakies "ale". Jeśli ktoś chce być kimś w tej firmie to musi liczyć się z dwulicowymi ludźmi M.in. Pan K. (obiecuje wiele, mało robi . Czytając opinie ww. Prawda (usunięte przez administratora) nosem wychodzi. Gdyby mógł to by wszedł w (usunięte przez administratora) a za plecami zmieszal by Cię z błotem, człowiek o wielu twarzach, dobrze gra przed wszystkimi . Miejmy nadzieję że trafisz kiedyś na odpowiedniego człowieka.) Druga dwulicowa osoba to Pan W. (również człowiek o bardzo wielu twarzach, człowiek który mówiąc jedno robi drugie. Nie wiem jak ten człowiek może spoglądać w lustro.) Moim zdaniem w tej firmie zarzad powinien się zmienic, te dwie osoby powinny być prezesami niż aktualni. Patrząc na ich działania i podjęte decyzję. Nie pozdrawiam. I przez te dwie osoby nie polecam.

Tomek
@Bazyl

Tomek. Co ty wypisujesz...

lawyer
@Bazyl

Szanowny Użytkowniku Portalu. Podpisz się imieniem i nazwiskiem to uwiarygodnisz swoje opinie. Napisz wszystkim co robisz, kim jesteś i skąd obrażające innych słowa. Z tego co piszesz wynika, że pracujesz w Hadex-Gaz. Tak reklamujesz swoją firmę? Twoje IP, dostawca internetu i inne dane są Twoją wizytówką w sieci. Opinie powinny być merytoryczne , wszystkim zależy na tym, by użytkownicy mogli jak najwięcej dowiedzieć się prawdy o pracy w Hadex-Gaz.

tumiskocz

byłem w tej firmie-z dala od nich

Johny

To nic się nie polepszyło nawet Pani Buri.. ostatnio napisał ogłoszenie na olx i nie jest wstanie mi odpisać ile się zarabia ????????????????

s

Jedyna korzyść z pracy w Hadex to otwieracz do butelek, którego zawsze brakowało.

Johny

Co tak tu cicho... Czy to prawda ze byly podwyzszki ze kierowca ma tera 3.5 tys? Jak tak to wracam...

Zenek bez panienek

Pracuje ktos tam z e starej ekipy ? Ten rudy Zdzisław kulawy przemo? Czy wszysyc poszli s choj z tej gemeli? Czy już tam są Ukraińcy?

Pracownicy

Do D, byłego na emeryturze, który nie ma co robić, tworzy. Sam wiesz zacny człowieku, ze jeszcze niedawno w imię prawa ścigałeś podżegaczy, pomawiaczy i tych co swoim zachowaniem powodują szkody moralne innych. A może zgłosimy się o pomoc w tej sprawie do dawnej twojej firmy i ustalimy czy to twoje dzieło ? Ostatecznie nikt tu nie jest anonimowy. A szkoda jest szkodą. I kilku z nas czuje się pokrzywdzonymi .

Zostaw merytoryczną opinię o Hadex-Gaz Sp. z o.o. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hadex-Gaz Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 1 ocen.