counter
5 49 67 5 1
Olek

Słabo płacą, ogromna rotacja

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Krajowy Integrator Płatności S.A.?

Pytanie Nowy wpis

Czy w Krajowy Integrator Płatności S.A. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Kasia Nowy wpis
@Pytanie

W standardzie oferujemy klasyczne umowy o pracę zarówno w okresie próbnym jak i późniejszym. Jeśli jednak oczekiwania kandydata są inne i zależy mu na innej formie zatrudnienia to każdorazowo podchodzimy do tego indywidualnie. Mam nadzieję, że pomogłam i rozwiałam wątpliwości :)

Michał Nowy wpis

Macie młoda ekipę ?

Kasia Nowy wpis
@Michał

@Michał, nasze zespoły są zróżnicowane wiekowo i korzystamy z doświadczenia wszystkich osób w jednakowy sposób, a wiek nie jest dla nas wyznacznikiem czegokolwiek dlatego nie obliczaliśmy do tej pory średniej wieku dla całej firmy ale myślę, że plasuje się w zakresie 34-38l.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Krajowy Integrator Płatności S.A.?

Kasia
@Pytanie

Każdorazowo do uruchamianej rekrutacji powstaje osobny i dedykowany profil kompetencyjny poszukiwanej osoby. To do niego odnosimy się rozmawiając i poznając kandydatów w trakcie procesu rekrutacyjnego. Określone w profilu oczekiwane kompetencje i umiejętności przenosimy do treści ogłoszenia więc są one komunikowane każdorazowo w jego treści.

Julita

Podpowiedzcie jaka mimo stresującej pracy jest atmosfera w firmie bo ma to dla mnie duże znaczenie?

Kasia
@Julita

Hej @Julita! jestem w stałym kontakcie z naszymi pracownikami i nie skarżą się oni na stres wywoływany pracą ;) Natomiast panująca w firmie atmosfera jest bardzo pozytywna, przyjacielska i sprzyjająca do zawierania koleżeńskich relacji. Do wielu sytuacji podchodzimy indywidualnie i elastycznie bo ważne jest dla nas aby ludzie czuli się po prostu dobrze i swobodnie. Działamy w intensywnie rozwijającej się branży, którą charakteryzuje dynamizm tak więc i nasza kultura taka nieco jest. Wiele się dzieje!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Czy Krajowy Integrator Płatności S.A. zapewnia kartę multisportu?

Krajowy Integrator Płatności
@Pytanie

Tak, dofinansowujemy kartę multisport dla pracowników, którzy chcą korzystać z tej możliwości :) pozdrawiamy!

Martyna

@pracownik tpay czyli ile całościowo zajęła rekrutacja ?

Jak długo czekaliście na odzew z Krajowy Integrator Płatności S.A.? Oddzwaniają zawsze?

@Pytanie

Moj proces rekrutacji trwal bardzo dlugo, ze wzgledu na chec poznania firmy, przed duza dla mnie zmiana. Dostalam odpowiedz na kazde pytanie, wiele osob bylo ze mna w kontakcie przez caly czas. Z tego co wiem, HR bardzo dba o komunikacje z osobami, ktore do nas aplikuja.

Olek

Słabo płacą, ogromna rotacja

mythbuster
@Olek

pracuje w tej firmie i ten wpis wyglada na dzialania konkurencji, bo nie ma nic wspolnego z rzeczywistoscia

handlowiec
@Olek

Bzdura. Zarobki są na bardzo fajnym poziomie plus premie. Rotacja? pracuje dla nich od 1,5 roku i nie zaobserwowałem żadnej "rotacji".

n.kornecki@wp.pl
@handlowiec

hej @handlowec, jak wyglądała twoja rozmowa kwalifikacyjna?

@Olek

To firma o praktycznie zerowej rotacji. Ktos tu chyba chce kijkiem w mrowisko :) Firma jest w sektorze bardzo specjalistycznym i dba o ludzi, ktorzy sie tu ucza tego biznesu.

Młoda sympatyczna dama
@Pytanie

Atmosfera jest mega dobra, mogę śmiało polecić :) Dużo młodych i nieskromnie mówiąc fajnych ludzi, brak "korpo klimatu". Atmosfera jest chyba jednym z większych atutów tej firmy, więc jeśli jest to dla Ciebie istotny aspekt (a pewnie dla każdego jest) to uderzaj do nas śmiało :)

Czesław
@Młoda sympatyczna dama

Napisz co ma wpływ na atmosferę w firmie. Wspomniałaś że atmosfera w pracy jest jednym z atutów Krajowego Integratora Płatności, a jakie są inne?

Młoda sympatyczna dama
@Czesław

Dla mnie atmosfera pracy to przede wszystkim fajny, komunikatywny zespół, zgrani ludzie, wspólne wyjścia itd a tego u nas nie brakuje :) Co do pozostałych atutów to jest ich więcej, przede wszystkim brak korporacyjnej atmosfery, co również ułatwia współpracę i umożliwia szybkie wdrażanie swoich pomysłów (nie jest to zachodnie korpo tylko poznańska firma, a co za tym idzie mniejsza struktura umożliwiająca łatwą współpracę). Poza tym biuro w centrum miasta, spoko zarobki, bezpośredni kontakt z zarządem jeśli jest taka potrzeba etc.

@Pytanie

Na atmosfere ma tez wplyw to, ze w tej firmie sie rozmawia. Wiele inicjatyw oddolnych jest realizowanych / wdrazanych. Ludzie odnosza sie do siebie z szacunkiem i akceptuja roznorodnosc. Klient nie jest traktowany jak petent, jest tu zdrowe rozumienie tego, ze to inne biznesy buduja nasz. Chce nam sie usprawniac procesy. Mamy dowolnosc w trybie pracy: zdalna czy biuro. Nie sciemniamy w procesie rekrutacji nowych pracownikow - sa obszary do podniesienia i jasno to komunikujemy. Ludzie sa pomocni i dziela sie wiedza ze swoich obszarow, pomagaja sobie nawzajem rozwiazywac problemy. To nie jest kraina mlekiem i miodem plynaca, bo jedyna stalosc tutaj to zmiana :) Ale to sa dobre zmiany, pozwalajace miec po czasie satysfakcje z ich przeprowadzenia.

Czy w Krajowy Integrator Płatności S.A. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

@Pytanie

Hej! Jestem w firmie od jesieni 2019. Mozna w firmie zglosic kazdy problem. Na pewno zostanie wysluchany. Reakcja zalezy od skali tego problemu i czasu / zasobow potrzebnych na jego rozwiazanie. Firma sie zmienia, bo ludzie ja zmieniaja, wlasnie poprzez jasne komunikowanie wszystkiego, co nie gra oraz swoich potrzeb. To bardzo elastyczny i uczacy sie zespol. Rozmowa wiele mozna osiagnac.

Ula

Polecam pracodawcę.

Marcin

@Insider_women a jakie pytania zadawali na rozmowie? Była w języku angielskim?

Insider_women

Brałam udział w rekrutacji i napisze jedno. Inne firmy powinny się uczyć jak powinien wyglądać taki proces właśnie na przykładzie Tpay. Od pierwszego kontaktu wszystko jest jasne. Pytać można o wszystko, atmosfera sprzyja budowaniu relacji. Tym razem sie nie udało, ale wrazenie zostało jak najbardziej pozytywne.

Sympatyczny

Miejsce pracy dla osób, które szukają stabilnego zatrudnienia. W KIP wszystko się zgadza. Zarobki, atmosfera, szef. Polecam, chwalę sobie.

@pracownikbyćmoże

Z informacji z rynku wynika, że pracownicy chwalą sobie pracodawcę. Słyszałem o kilkuetapowych prcesach rekrutacyjnych. Mówi się o dobrych warunkach płac. Będę w przyszłosci startować.

Anita

Interesuje mnie kwestia ewentualnej pracy w firmie. Czy są jakieś możliwości?

Jan

Uwaga! - kombinatorzy. Chciałem kupić bilety na spektakl w określonym terminie .Organizator do dnia poprzedzającego spektakl nie otrzymał wpłaty zrobionej 10 dni wstecz. Próbowano mnie namówić na ponowne zamówienie,co wiązało by się z kręceniem terminami. Krajowy Integrator Płatności - Kombinatorzy

Krajowy Integrator Płatności
@Jan

Dzień dobry, jeśli ma Pan jakieś uwagi odnośnie funkcjonowania systemu Tpay, prosimy o kontakt z naszym Biurem Obsługi Klienta (+48 12 35 02 477). Nasze działania są w 100% uczciwe i bardzo chętnie wyjaśnimy zainstniałą sytuację. Pozdrawiamy serdecznie :)

Erwin

Firma stosunkowo młoda ale bardzo dobrze radzi sobie, ma bardzo dobre opinie.

Mar

W KIP pracowałam przez okres 2 lat. Praca dawała mi dużą satysfakcję. Są bardzo dobrym pracodawcą.

Co jeszcze możesz powiedzieć o pozostałych warunkach zatrudnienia w Krajowy Integrator Płatności S.A.. Twoja wypowiedź będzie przydatna dla wszystkich tych, którzy rozważają aplikację do tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Krajowy Integrator Płatności S.A. - Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Krajowy Integrator Płatności S.A.
5/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • św. Marcin 73 lok. 6