Opinie o Bank DnB NORD Polska w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bank DnB NORD Polska, oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bank DnB NORD Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank DnB NORD Polska w Warszawa

Pytanie Nowy wpis

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Bank DnB NORD Polska? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Julita Nowy wpis

Bank DnB NORD Polska w specjalnej zakładce kariera na swojej stronie internetowej, udostępnia wyszukiwarkę ofert pracy z możliwością podziału na każde województwo. To bardzo ciekawe rozwiazanie - czy ktoś już zdążył z niego skorzystać?

Nick Nowy wpis
@Julita

Never elsewhere was treated like this bank. I've resolved the contract. But they do not consider it resolved and inform me only by their inbank system. No email, not post. Like I am checking their system every day to see if thay have some info for me. After half of year they send me a conventional post. Not registered but normal post. Saying that contract is not resolved and they account me for keeping my empty account. Can not their system send email with notification "hey check our bank system we have some message for you.".

Julita Nowy wpis

@miminka aktualnie firma nie umieściła w sieci żadnych rekrutacji. Czy ktoś może napisać, jak aktualnie przedstawiają się warunki zatrudnienia dla osób odpowiadających na przyszłe oferty pracy?

miminka

nie wiem czy w p[rzypadku tak dużej i znanej firmy można mówić o jakimkolwiek przestoju, zobacz ile na bieżąco mają ciągle rekrutacji i to na specjalistów wysokich rangą, biznes się kręci jak szalony u nich

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Aneta

Była taka oferta rok temu, a póki co się nie zanosi.

Tom
@Aneta

Czy znacie jakieś sposób aby znowu przywrócili marżę do tej promocyjnej. Za brak wpłaty w jednym miesiącu 5000 tyś. podniśli mi marżę o 1%. To skandal, kara niewpółmierna do czynu. Odrzucili reklamację? Czy ktoś już pisał do nich przez rzecznika praw konsumenta ?

klaudia1

Od pewnego czasu dnb walczy z klientami wyszukując na nich "haków" w umowie lub załącznikach. Aby było śmieszniej, to niekoniecznie załączniki (choć wymienione) nie zostały dołączone do zawartej umowy. Nie przyjmują żadnych argumentów i podnoszą marżę do maksymalnego progu do końca obowiązywania umowy. UOKiK i KNF umywają ręce i odsyłają do rzeczników praw konsumenta. Myślę, że bez sądu się nie obędzie... STANOWCZO ODRADZAM KORZYSTANIE Z USŁUG TEJ INSTYTUCJI (nie nazywam ich BANKIEM bo banki są instytucjami zaufania publicznego) - ten "wynalazek" niestety nie !

Grzegorz

Bank od pewnego czasu traktuje mnie w okropny sposób. Zwiększył mi marżę twierdząc, że nie posługuję się kartą kredytową co było warunkiem korzystania z mniejszej marży kredytu - jednak nie wziął pod uwagę moich wyjaśnień, że nigdy nie dotarł do mnie PIN do tejże karty. Mimo zgłoszenia tego faktu, bank nie przysłał mi nowego PINU tylko zwiększył marżę. Ponadto od pewnego czasu - czas oczekiwania na infolinii dla Klientów kedytów hipotecznych osiągał zawrotne długości. Czekał czasami nawet po godzinę na połączenie się. Bank zwiększył mi marżę, ale pozostawił usługi, za które musiałem dalej płacić jak karta kredytowa i inne rachunki. Następnie na infolinii wskazano mi w jaki sposób mam je wypowiedzieć, aby nie płacić. Po wypowiedzeniu zgodnie z zaproponowaną przez bank deklaracją dowiedziałem się dziś na infolinii, że nie mam już dostępu do infolinii i jedyne jak mogę zaczerpnąć informacji to w placówce banku (tylko JEDNA w całej Polsce - w Warszawie) lub pisemnie.

rozgoryczony
@Grzegorz

Nie jesteś jedyny (są nas już setki - jak nie tysiące niestety) - to chyba taka nowa polityka dnb - czyli pozbycie się klientów indywidualnych. Brak możliwości jakichkolwiek negocjacji. Na infolinii niczego się nie dowiesz poza możliwością złożenia reklamacji, która i tak będzie odrzucona. Polecam dobrą kancelarię lub pozew zbiorowy - nowe grupy powstają na fb. Gdyby musieli płacić własnym majątkiem (my takim ryzykujemy), a oni mogą stracić jedynie pieniądze "banku" czyli i tak NASZE

jacob

typowy polak lubi ponarzekać.wydaje mi się że nikt nikogo do żadnej pracy nie zmusza.w korporacji źle bo wyścig szczurów, w państwówce źle bo za mało płacą, w prywatnej wszyscy mają plecy.moim zdaniem to jest bardzo dobry bank i z doświadczenia wiem że największe zarobki są w kredytach, więc dla chcącego nic trudnego

kopnięty przez dnb
@jacob

jak chcesz pracować w kredytach tego czegoś co niektórzy jeszcze nazywają "bankiem" to popatrz też na opinie klientów (bo to z nimi możesz mieć do czynienia) - zanosi się na grubszą aferę i sprawy sądowe... Bank ma klientów w d... , ale jak mu tak zależy na dobrej opinii to proszę - NIE POLECAM !

Mariusz

Jeżeli jest to typowa korporacja to znaczy, że raczej trzeba rezygnować ze swojego życia prywatnego i planów na nie. Chyba, że praca w Warszawie dla kogoś nie jest na tyle istotna, wtedy polecałbym zmianę pracy. Jeszcze kwestia tylko warunków jakie oferują w zamian za zmianę sposobu organizacji swojego życia, czy można wytrzymać finansowo?

tomek

Gdyby ktoś nie wiedział, to 15 listopada 2013 bank DnB Nord zmienił swoją nazwę na DNB Bank Polska, ale kontynuuje prowadzoną działalność jako specjalistyczny bank korporacyjny. Pytanie jak taki bank traktuje swoich pracowników, może bardziej warto próbować znaleźć pracę u konkurencji lub coś w tym stylu?

gekon
@tomek

sam sobie odpowiedziałeś w swoim poście na to pytanie. Jest tu atmosfera typowej korporacji i nie ma co z tym jakoś specjalnie polemizować. Niektórzy lubią taką organizacje w pracy inni niestety mniej... dość szybko jednak weryfikuje się którzy ludzie są stworzeni do tej roboty ,a którzy muszą dać sobie z nią spokój

bankier

Czyli ogólnie całość bardziej na plus czy na minus? W każdej pracy są jakieś mankamanety. Czekam na info i z góry dzięki

Z0zuoec

W zasadzie niby takie niuanse, a efekt końcowy jest najważniejszy i to od niego cała reszta zależy. Tak to wygląda mi.

Juker

Koledzy mają rację. Co kogo interesuje, że mieszkasz daleko.. przeprowadź się albo wstawaj wcześnie. Dobrze, że w DnB zachowują zdrowy rozsądek.

morgan

to było dobre :) może jak już dojdziesz punktualnie do swojej pracy to daj znać jak obecnie z warunkami w DnB

martka

Rzeczywiscie zgadzam sie z przedmówcami, oglosili nowa strategie Banku korporacyjnego i pion detaliczny został zmniejszony o połowe co wiecej dysektorzy sa zwalniali wiec nikt nie chce brac odp za decyzje własciela a wystarczyłoby tylko w sposób cywilizowany dac ludziom alternatywe. Zamiast tego wreczaja papier bez zadnego konkretnego uzasadnienia a człowiek haruje za psie pieniadze i ciagle tylko karmi sie resztami z Pańskiego stołu.

Ex Menadżer

Jak chcesz sprawdzić czy zmieniło się na lepiej zobacz jaka reklamę kredytów zamieścił ten bank. A konkretnie " ŚPIESZ SIĘ ". Błąd ortograficzny w reklamie świadczy nie "swiadczy" o profesjonaliźmie tej gromady.

sol

ja idę na spotkanie na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Pisania Umów Kredytowych- podejrzewam, że w jakiejś centrali czy coś się w tym banku zmieniło i jest już lepiej??????? po przeczytaniu powyższych postów jestem zawiedziona bo myślałam, że to właśnie to pracowałam w banku i przeżyłam 3 fuzje, więc wiem co to zmiany na gorsze

zosia

w IT chyba nie ma takiego syfu jak w oddziale, ja pracowalam w oddziale..to nie polecam!!!! (usunięte przez administratora) , ale w IT...moze byc oki.

Witam !! Po takiej ilosci negatwynych opinii prosze o informacje czy warto podjac prace w dziale IT DnB Nord. Jak wyglada praca w tym dziale. Mam propozycje podjecia pracy w tym banku w dziale IT, Stanowisko o ktorym mowie to: ADMINISTRATOR APLIKACJI BANKOWOŚCI INTERNETOWEJ W DEPARTAMENCIE DOSTARCZANIA USŁUG IT Prosze o informacje czy warto podjac w dziale IT, czy praca jest w normowanych godzinach (tzn; nadgodziny platne) i czy duzo jest nadgodzin, jak wygladaja zarobki, czy jest duzy stres ? PRosze o jak najwiecej informacji ktore pozwola mi podjac decyzje czy warto zaczac przygode IT w tym banku ?

kasik

Ja pracuje w nowym oddziale, Bank jako Bank, bardzo mnie się podoba, niestety mam problem z dyrektorem ... nie będę wypowiadała się na forum, ale niestety tragedia... bardzo duzo ludzi odradzało mi ... szkoda, że ich wtedy nie posłuchałam .

Zostaw merytoryczną opinię o Bank DnB NORD Polska - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Bank DnB NORD Polska