First Data Polska S.A.

Opinie o First Data Polska S.A.

mada

Pracowałam tam. Jest to korporacja, ale ma świetną atmosferę. Ludzie są naprawdę fajni i pomocni. Można się dużo nauczyć. Praca w środowisku międzynarodowym - zależy co komu pasuje. Dojazd też albo dobry albo nie - zależy dla kogo. Warunki finansowe w porządku, rynkowe. Ja mogę polecić, bo byłam zadowolona. Odeszłam bo wyjechałam z Warszawy.

bo

ale

kebabq

Dalej nic sie nie zmieniło. Stawka gwarantowana umowa o pracę 2700 br + prowizje. Wszystko ładnie, ale umowę dostajesz tymczasową-agencyjną, z nic niewartą stawką godzinową 16zł/br. Prowizje, za trudne w realizacji cele 1 000 brutto oczywiscie. Szefowa nie ma pojęcia o prowadzeniu zespołu ( a zostały 2-3 osoby...). Co miesiąc demotywujące lincze na oczach innych pracowników. Nic dziwnego, że nikt nie chce pracować.

Masza

dba - skoro wiedzę o firmę czerpiesz "bo byłeś kilka lat temu na rekrutacji" to gratuluję. Opinia na forach? równie dobrze, czytaj pisowskie badziewo.... Tam też dowiesz się tylko "prawdziwych" rzeczy... żenada....

dba

Byłem u nich na rekrutacji parę lat temu. Z opinii na forach wynika, że od lat tam się nic nie zmieniło. Mają słabe wynagrodzenia, więc zatrudniają ludzi bez doświadczenia. Jadą na starych projektach pochodzących z "lepszych czasów". Trudno znaleźć argument, żeby wysłać tam CV - nie da się zarobić i nie ma się od kogo uczyć.

Mieliście styczność z firmą First Data Polska S.A. lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

Zostaw opinię o First Data Polska S.A. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie First Data Polska S.A.