PwC Polska

4 Dodaj opinię
PwC Polska
4 297 732 5 1

Czym się zajmujemy?

Korzystając z wiedzy i kwalifikacji ponad 236 tysięcy pracowników w 158 krajach, dostarczamy naszym klientom najwyższą jakość usług w zakresie audytu, doradztwa biznesowego, prawno-podatkowego oraz transformacji cyfrowej. Nasza oferta jest skierowana do firm działających we wszystkich sektorach gospodarki – zarówno do największych koncernów, jak i lokalnych przedsiębiorstw rodzinnych.

  • 1990

    Rok założenia

  • 4700

    Liczba pracowników

Ciekawy
 Pytanie

Pytanie o oddzial w Warszawie: na jakie zarobki moze liczyc Subject Matter Expert AML?

Pola

Hej, poradzono mi, żebym tutaj zapytała: otóż wybieram się w tym roku na praktyki do PwC. Tj.taki mam plan, liczę, że się uda. Szukam wszelkich informacji na temat tych praktyk, takich newsów, ciekawostek, których nie znajdę w oficjalnych broszurach czyli może ktoś kto już takie praktyki odbywał coś mi podpowie? Czekam na każde info, wiem, ze czasu zostało sporo ale chciałabym juz wiedzieć czy idę w dobrym kierunku. Pozdrawiam

Pytanie
 Pytanie

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Zobacz wszystkie opinie (732)

Pracodawca

 Aktualność

Czy wiesz, że na dachu warszawskiego biurowca PwC stoją 2 ule z pszczołami? Jest to ekologiczny projekt PwC, którego celem jest wspieranie ginącego gatunku pszczół oraz rozwoju pszczelarstwa miejskiego. Co roku, pracownicy biorą udział w edukacyjnych warsztatach pszczelarskich oraz w degustacji miodu od naszych pszczół :) 

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

PwC Polska