PwC Polska

4 Dodaj merytoryczną opinię
PwC Polska
counter
4 308 933 5 1

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy siecią firm działającą w 157 krajach. Zatrudniamy ponad 276 tys. osób, które dostarczają naszym klientom najwyższej jakości usługi w zakresie doradztwa biznesowego, technologicznego, podatkowo-prawnego oraz audytu. W Polsce PwC posiada biura i oddziały w 8 miastach oraz Financial Crime Unit w Gdańsku i dwa Centra Usług Wspólnych w Katowicach i Opolu. PwC w Polsce zatrudnia ponad 6000 osób.

 • 1990

  Rok założenia

 • 6000

  Liczba pracowników

ovis
Kandydat
 Pytanie

Jaki jest czas oczekiwania na odpowiedź po spotkaniu w biurze (busiess case study) - praktyki w dziale audytu?

ola p.
Kandydat
 Pytanie

Cześć, widzialam kilka ogłoszen na praxy do zarzadzania ryzykiem, zna ktoś ten dział? warto aplikować/?

Anonim
Kandydat
 Pytanie

Po jakim czasie można ponownie aplikować na dane stanowisko w PWC?

Zobacz wszystkie opinie (933)

Praktykant 2020-03-31 19:23 przez Malinowa

Przebieg rekrutacji

Dziwne, wręcz nieprofesjonalne podejście... Aplikowałam na praktyki, wszystkie testy przeszłam pozytywnie, zostałam zaproszona na rozmowę. Ze względu na sytuację z COVID-19, obie strony zdecydowały się na rozmowę on-line. Jakie było moje zdziwienie, gdy dosłownie 10-15 minut przed rozmową weszłam na swój profil (żeby odświeżyć sobie ofertę) I... status "not selected". Pomyślałam, że być może to błąd systemu, bo nie marnowali by swojego czasu na rozmowę z kimś, kogo I tak nie przyjmą I wiedzą to przed rozmową. Rozmowa trwała 30-45 minut, nie pamiętam dokładnie. 5 dni później weszłam na swój profil, status nadal "not selected" a ponadto nowa oferta pracy IDENTYCZNA jak ta, na którą aplikowałam dodana, uwaga, w dzień mojej rozmowy on-line. Napisałam maila, niestety status się potwierdził. Stąd moje pytanie, drogie PwC... po co marnowaliście mój czas, równie cenny jak Wasz, skoro już przed rozmową wiedzieliście, że Wam nie odpowiadam? Naprawdę wolałabym dostać 30 minut przed planowaną rozmową telefon z informacją, że się rozmyśliliście. Nie sądzę, żebym kiedykolwiek zdecydowała się aplikować do tak niepoważnej firmy ponownie, skoro tak podchodzą do kandydatów I każdemu będę to odradzać.

Pytania

.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Nie dostałem pracy

Pracodawca

 Aktualność

Nasz #SocialImpact na rzecz walki z Covid-19

Kierując się wartością Care podjęliśmy działania wobec przedsiębiorców takie jak m.in. bezpłatna infolinia prawna czy opracowanie pakietu kryzysowego dla firm, jako Fundacja PwC udało nam się wesprzeć przedsiębiorstwa społeczne i walkę z koronawirusem. Z jednej strony pomagamy podmiotom ekonomii społecznej przetrwać, zamawiając u nich produkty i usługi, a z drugiej strony walczymy bezpośrednio z zagrożeniem epidemiologicznym i jego skutkami.


 • 20 000 maseczek medycznych z atestami.  Spółdzielnia Socjalna Panato z Wrocławia uszyła maseczki, które bezpłatnie przekazaliśmy potrzebującym instytucjom - Sztab Zarządzania Kryzysowego w Łodzi, UCK WUM, Urząd Marszałkowski Woj. Kujawsko-Pomorskiego, Szpital Bielański w Warszawie, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach oraz Fundusz Górnośląski SA w Katowicach. 

 • ponad 1000 posiłków dla lekarzy przygotowanych przez PES w Gdańsku, Warszawie, Łodzi i Wrocławiu dla wybranych placówek medycznych - lekarzy z SOR i innych oddziałów walczących bezpośrednio z COVID19.  

 • 1000 przyłbic wyprodukowanych przez Spółdzielnia Socjalna ManuMania, które bezpłatnie przekazaliśmy dla personelu medycznego z wybranych szpitali

 • 600 przyłbic -  8 Klubów Fundacji Coder Dojo wydrukowało przyłbice dla personelu medycznego używając swoich drukarek 3D.


Dodatkowo wsparliśmy finansowo wykonanie 4 000 testów dla służb medycznych w ramach programu BADAMY-WSPIERAMY Medyków, realizowanego przez laboratoria medyczne należące do Grupy DIAGNOSTYKA.

#WeCare!

PwC Polska