PwC Polska

3 Dodaj opinię

Jak wygląda rekrutacja?

Jak wygląda rekrutacja?

Osoby zainteresowane odbyciem praktyk lub zatrudnieniem zapraszamy na naszą stronę pwc.pl/kariera. W pierwszym kroku prosimy o zaaplikowanie na konkretne ogłoszenie. Aplikujący może udostępnić nam CV albo profesjonalny profil w mediach społecznościowych.

W przypadku studentów, po zaaplikowaniu on-line prosimy o wypełnienie testu weryfikującego analityczne myślenie. Osoby, który uzyskują pozytywny wynik testu zapraszamy do kolejnego etapu jakim jest weryfikacja kompetencji przez narzędzie HireVue. Kandydat może w dogodnym dla siebie miejscu i czasie nagrać swoje odpowiedzi na pytania weryfikujące np. poziom znajomości języka angielskiego.

Ostatnim etapem jest spotkanie w biurze PwC - w zależności od działu, do którego prowadzona jest rekrutacja może to być rozmowa z menedżerem albo mini Assessment Centre.

Proces rekrutacji Experience Hires oparty jest na rozmowach kwalifikacyjnych. Na tym etapie, Kandydaci nie przechodzą przez testy, a rozmowy opierają się na wywiadzie kompetencyjnym. W trakcie takich spotkań możesz spodziewać się pytań merytorycznych, krótkich business case’ów, czy też pytań sytuacyjnych. Liczba rozmów jest uzależniona od poziomu stanowiska, czy też potrzeb związanych z rolą, na którą aplikujesz. W proces rekrutacji mogą być włączeni, oprócz rekrutera i menedżera zespołu, również inni menedżerowie, a także poszczególni Dyrektorzy, czy Partnerzy PwC.

Ścieżka kariery

Rozpoczynając pracę w PwC od początku wiesz, jakie będą kolejne etapy Twojej kariery, i co najważniejsze - masz realny wpływ na jej rozwój. Raz w roku razem z przełożonym wyznaczasz cele, które konsekwentnie
realizowane prowadzą Cię do awansu na coraz wyższe stanowiska. Każdy pracownik może również korzystać z bogatej oferty szkoleń stacjonarnych i e-learningowych, a także brać udział w programie coach - coachee.

 

 


www.pwc.pl/kariera

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
PwC Polska