PwC Polska

3 Dodaj opinię

Staże i praktyki

Staże i praktyki

Praca w PwC wyróżnia się przede wszystkim ogromną różnorodnością, ze względu na to, że pracujemy dla klientów z niemal wszystkich branż. Co ważne, wszystkie oferowane przez nas praktyki są płatne.

W zależności do zespołu praktyki w PwC trwają od 3 do 9 miesięcy. Na praktyki mogą aplikować absolwenci i studenci 3. roku studiów I stopnia oraz studenci i absolwenci studiów II stopnia. Nie wymagamy wykształcenia kierunkowego - najważniejsze są dla nas zdolności analityczne, umiejętności logicznego myślenia i chęć rozwijania swoich umiejętności. Jako jedni z niewielu pracodawców na rynku mamy program praktyk letnich WEX skierowanych już do studentów I i II roku I stopnia.

Na praktykach każda osoba od razu aktywnie włącza się w pracę swojego zespołu wykonując odpowiedzialne zadania. Bierze udział w projektach realizowanych dla klientów PwC i wspiera bardziej doświadczonych kolegów, od których może czerpać wiedzę. Daje to możliwość szybkiego rozwoju, a także sprawdzenia się w różnych obszarach i nabycia różnorodnych umiejętności. Osoby, które dobrze realizują swoje zadania i są zainteresowane dłuższą współpracą mogą otrzymać ofertę zatrudnienia na stanowisku Konsultanta.

Prowadzimy również program Influencer PwC dla studentów, którzy interesują się social mediami i aktywnie działają na swoich Uczelniach w całej Polsce.


www.pwc.pl/kariera

×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-DyrdaOfiara mobbingu - Radca prawny
PwC Polska