Bank Polskiej Spółdzielczości

Opinie o Bank Polskiej Spółdzielczości

Janosik

Dlaczego piszesz wielkie rozczarowanie? Chyba nie ma powodu, takie wietrzenie w firmach uzdrawia atmosferę!

Dariusz

Jaki jest powód takiej listy ofert? Trzech dyrektorów szukają do różnych placówek? Jakieś zmiany są przeprowadzane w firmie? Podzielcie się troszkę informacjami z pozostałymi osobami. Z góry bardzo dziękuję

Rozczarowany

Szkolenie wdrożeniowe -brak. Możliwość podnoszenia kwalifikacji -brak. Atmosfera-naganna. Silnie rozwinięta hierarchia i kolesiostwo. Mobbing -nacodzien. Brak kultury pracy. Jedyne co się liczy to znajomości. System bankowy zacofany i niezintegrowany. Oferta bankowa bardzo przeciętna. Jedynie czego nie brakuje to pełne szafy papierow i róznych dokumentow. jeden wielki skansen bankowości.

Nick
@Rozczarowany 21.07.2017 17:45

Dokladnie tak! Wielkie rozczarowanie!

Kuba

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Taka cisza na forum zupełnie jakby wszyscy przenieśli się na inna stronę? Patrząc na nowe oferty pracy widzę, że Bank Polskiej Spółdzielczości poszukuje nowych pracowników czyli normalnie funkcjonuje.

Karolina

Co można dodać w temacie oferty pracy dla pracownika ds. Ryzyka Koncentracji i Raportowania Zarządczego ?

Nikt

Proponuję w tym wpisie powyżej Kadr dodać jeszcze, że na stanowiskach sprzedażowych są bardzo wysokie plany sprzedażowe, zmieniąjce się do nich zasady premiowania co kwartał, plany naprawcze, raporty aktywności a w bonusie jeszcze wypowiedzenia

ala

no ale przecież na wielu stanowiskach do tej podstawy dochodzą premie/prowizje i masz dużo więcej pieniędzy

Rekrutacja - Bank BPS S.A.

Witam, zatrudnienie w Banku BPS S.A. na stanowiskach w sieci sprzedaży i Centrali jest w ramach umowy o prace. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem mailowym: rekrutacja@bankbps.pl Pozdrawiamy, Zespół Rekrutacji i Rozwoju Banku BPS S.A.

afera

afera za aferą

Zostaw opinię o Bank Polskiej Spółdzielczości - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Polskiej Spółdzielczości