Opinie o BPS (Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. w Warszawa

Zdana

Również chciałam powiedzieć o procesie rekrutacji - brak jakiegokolwiek kontaktu pomimo tego, iż obiecano odezwać się do tygodnia - brak szacunku dla kandydata, skoro to się zdarza nagminnie, patrząc na poniższe, to można od razu zaznaczyć, że skontaktujecie się Państwo tylko z wybranym kandydatem, a nie, że oddzwonicie jakakolwiek byłaby odpowiedz.

Jaki jest wkład kierownictwa Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Renia

Absolutnie żaden, wręcz przeciwnie

minionek

Moja kierowniczka z mrozów jest siłą oderwana od pługa i zbiorów ziemniaków, przez co jest dużo śmiechu...i pozytywnej atmosfery...

W jakie godziny pracujecie w weekendy?

adam
@Marek

w weekendy nie pracujemy

Rozczarowany

Szkolenie wdrożeniowe -brak. Możliwość podnoszenia kwalifikacji -brak. Atmosfera-naganna. Silnie rozwinięta hierarchia i kolesiostwo. Mobbing -nacodzien. Brak kultury pracy. Jedyne co się liczy to znajomości. System bankowy zacofany i niezintegrowany. Oferta bankowa bardzo przeciętna. Jedynie czego nie brakuje to pełne szafy papierow i róznych dokumentow. jeden wielki skansen bankowości.

@Rozczarowany

Dokladnie tak! Wielkie rozczarowanie!

Mateusz
@Rozczarowany

Czy nadal jest tak samo?

Rozczarowana@

Potwierdzam wszystko w 200%

tiffany

Tak jak przedmówcy pisali - brak profesjonalnej rekrutacji, brak poszanowania dla czasu osoby poszukującej pracy. Mimo deklaracji o kontakcie z wynikiem rekrutacji - brak kontaktu w wyznaczonym terminie. Po kilku dniach poprosiłam @ o wskazanie i wynik rekrutacji i otrzymałam odp. zwrotną, że proces się przedłużył i pani rekrutująca odezwie się w ciągu 2 dni. Oczywiście nie odezwała się.. W żadnej innej firmie nie spotkałam się z takim procesem rekrutacji i takim brakiem szacunku dla rekrutującego.

tiffany
@tiffany

Literówka się wkradła :) miało być : W żadnej innej firmie nie spotkałam się z takim procesem rekrutacji i takim brakiem szacunku dla rekrutowanego.

alojzy
@tiffany

Przesadzasz wiekszosc firm nie odpisuje jak nie dostaniesz pracy. Ja tutaj bralem udzial i po okolo miesiacu bodajze dostalem odpowiedz, chyba nawet dwoch.

@tiffany

Witam, dziękujemy za Pani komentarz i przepraszamy za problemy związane z uzyskaniem informacji zwrotnej.Dołożymy wszelkich starań, aby ten proces przebiegał jeszcze sprawniej.

Jakie są mocne strony pracodawcy Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.?

Dział HR

Dzień dobry: To m.in.: Stabilność zatrudnienia i wynagradzania Merytoryczni, pomocni współpracownicy Adaptacja PPE, opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe, ZFŚS Dobra atmosfera Równowaga między życiem prywatnym, a zawodowym - brak pracy w nadgodzinach Pozdrawiamy

jaaa
@Dział HR

stabilność zatrudnienia zwolnione 15% pracowników w 2020 roku planowane 15% na 2021, zarówno w centrali jak i w oddziałach z 34 zostaje 14. Współpracownicy stara sfrustrowany, nie mili, tepia każda oisobe , która potrafi cos wiecej

jaaa
@Dział HR

PPE ogromna atrakcja inwestycja w fundusze inwestycyjne bez gwarancji kapitału

tadek
@jaaa

hej skad wiesz o zwolnieniach? :D u nas lacza departamenty heh

Natalia

Wystawianie opinii o firmie po odbyciu jedynie rozmowy nie jest obiektywne!!

Sylvanka
@Natalia

Niestety nie zgadzam się z tą opinią- ja również tak zostałam potraktowana, zero odzewu. Skoro tak dużo osób o tym pisze, to jest to po prostu standard w tej firmie.

Historia się powtarza
@Sylvanka

Też mogę się pod tym podpisać - brak kontaktu mimo zapewnień że na pewno będzie, a już dawno po terminie, żałosne...

Aga

Czyli za multisporta się dopłaca ?

dr pi

Praca w porządku, wynagrodzenie na czas choć mogłoby być wyższe. W kuchni brak kawy, herbaty. Karta sportowa kosztuje ponad 100 zł. Pracodawce i zasady panujące oceniam na plus. Największy minus koleżanki w pracy w wieku emerytalnym komentujące i mobingujace wszystko i wszystkich dookoła. Wiecznie niezadowolone plotkary. Hierarchia w głowie z czasów PRL została.

Danuta
@dr pi

Dziękuję Ci za opinię. Jestem ciekawa, jak oceniasz wysokość pensji, jak ma się ona do stawek obowiązujących na rynku pracy w bankowości? Liczę, że odpowiesz i dziękuję z góry.

Maria

23.08.2019 r. w jednej z Państwa placówek, podpisywaliśmy dokumenty dotyczące kredytu hipotecznego oraz związanych z nim ROR i karty kredytowej. To co nas spotkało to jeden wielki dramat. Od godziny 13 do 17, podpisaliśmy co najmniej ryze papierów, kompletnie nie byliśmy świadomi co podpisujemy, bo gdybyśmy chcieli się z nimi zapoznać zajęłoby nam to 2-3 dni. Nie rozumiem dlaczego bank będąc w posiadaniu naszych danych nie przygotował formularzy i na każdym dosłownie dokumencie musieliśmy ręcznie pisać imię i nazwisko, rodzaj i nr dokumentu tożsamości, pesel i adres. To był istny DRAMAT! Na kazdej stronie parafka, dwa podpisy a stron miliony. To w dobie cyfryzacji jest już nie do pomyślenia, nie wspominając już o ochronie środowiska i ilości zużytego papieru. Siedzieliśmy w 4 osoby przy małym biurku, przez 4 godziny nikt nam nie zaproponował nawet wody a w dystrybutorze za nami nie było kubeczków. Może ostre słowa ale przez 4 godziny bez wody w lato to już prawie tortury. Obawiam się nawet zalogować w systemie bankowości elektronicznej ponieważ na pytanie czy jest do pobrania aplikacja mobilna usłyszałam "tak, w każdej przeglądarce może się Pani zalogować". Ten bank zatrzymał się w czasie co najmniej 20 lat temu.

askier
@Maria

Po pierwsze szanowno klientko to forum o warunkach pracy pracujących w banku, jak tak Pani czytała te dokumenty jak krótkie info o czy jest forum to gratuluję; po drugie nikt Was do niczego nie zmuszał i z batem nie stał.

Dickens

Prowadzicie obecnie jakieś rekrutacje na Warszawe? Doradca VIP lub Biznes MŚP.

@Dickens

Dzień Dobry, dziękujemy za zadanie pytania. Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji w Oddziale Banku BPS w Warszawie, natomiast proszę śledzić nasze ogłoszenia na stronie Banku www.bankbps.pl oraz na stronie www.pracuj.pl. W strukturach oddziału nie ma wyodrębnionego stanowiska Doradcy VIP, zatem jeśli będziemy prowadzić rekrutację to proszę zwracać uwagę na ogłoszenia: Pracownik Zespołu Sprzedaży - doradca klienta Detalicznego lub Pracownik Zespołu Sprzedaży - Doradca Klienta Biznesowego. Zachęcamy do udziału w prowadzonych przez nas rekrutacjach.

AD

Niestety opinie dotyczące sposobu kończenia procesu rekrutacji w pełni prawdziwe. Po spotkaniu rekrutacyjnym milczą. Nie odpowiadają na emaile, nie odbierają telefonów.

Muff

Na stanowiska dot. wszelakiego rodzaju informatyków do siedziby, rekrutacja prowadzona jest od minimum 4 miesięcy. Byłem na rozmowie, na wszystkie pytanie odpowiedziałem poprawnie, ale jednak od miesięcy się nie odzywają (choć Pani z HR obiecała odzew bez względu na werdykt). -Nie szanują potencjalnych pracowników -Jak się domyślam brak odzewu jest spowodowany zbyt wysoką stawką jaką chciałem, co oznacza że wynagrodzenia w tym banku są poniżej rynkowych Odradzam.

@Muff

Witam, jeśli proces rekrutacyjny jest zamknięty przekazujemy informację o wynikach rekrutacji, jeśli w Pana przypadku tak się nie stało proszę o bezpośredni kontakt z pracownikiem Zespołu Rekrutacji, który przekaże status procesu. Pozdrawiamy, Dział HR Banku BPS

IMHO
@Muff

Ja podobnie. W styczniu byłem na rozmowie i obiecali, że do końca stycznia się odezwą. Nie zadzwonili więc na początku lutego zadzwoniłem z pytaniem co się dzieje. Pani powiedziała, że proces się przedłuża i do końca lutego dadzą znać. Znów cisza więc na początku marca znów chciałem zadzwonić i co? Poczta głosowa. Żenada. Wolą zablokować numer niż powiedzieć, że ich na mnie nie stać.

IMHO

Mimo zapewnień nie informują o wyniku rekrutacji. HR Bezczelnie unika odbierania telefonu gdy się dzwoni.

Iza

Czy bank prowadzi aktualnie rekrutacje? Maja jakieś wymagania od kandydatów i jak prowadzą rekrutacje?

Sylwia

A mi się pracuje w tym banku bardzo dobrze. Ludzie są przyjaźni a plany sprzedazowe możliwe do wykonania dzięki naprawdę dobrej ofercie. Życzę kazdemu takiej pracy.

Janosik

Dlaczego piszesz wielkie rozczarowanie? Chyba nie ma powodu, takie wietrzenie w firmach uzdrawia atmosferę!

Dariusz

Jaki jest powód takiej listy ofert? Trzech dyrektorów szukają do różnych placówek? Jakieś zmiany są przeprowadzane w firmie? Podzielcie się troszkę informacjami z pozostałymi osobami. Z góry bardzo dziękuję

Kuba

Czy jesteście pewni, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Taka cisza na forum zupełnie jakby wszyscy przenieśli się na inna stronę? Patrząc na nowe oferty pracy widzę, że Bank Polskiej Spółdzielczości poszukuje nowych pracowników czyli normalnie funkcjonuje.

Co można dodać w temacie oferty pracy dla pracownika ds. Ryzyka Koncentracji i Raportowania Zarządczego ?

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.?

Kandydaci do pracy w Bank Polskiej Spółdzielczości S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bank Polskiej Spółdzielczości S.A.