Opinie o TU EUROPA S.A. w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TU EUROPA S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie TU EUROPA S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Wrocław

Najnowsze opinie pracowników i kandydatów do pracy o TU EUROPA S.A. w Wrocław

Znajdź szybko pracę!
Załóż Profil Zawodowy w 3 krokach!

Załóż profil Zawodowy

Швидко знайдіть роботу!
Створіть професійний профіль за 3 кроки!

Створіть профіль професіонала
Zenon profesjonalista

Stanowczo nie polecam pracy w tej firmie!!! Zwalniają pracowników dając im do podpisania "wygodne" dla firmy porozumienie stron. Straszą, że jeśli się nie podpisze porozumienia w tej chwili to firma wyciągnie konsekwencje w inny sposób, ale nie powiedzą jakie, tak by zastraszyć pracownika, aby tylko podpisał dokumenty. Rzucają jakieś ogólniki na temat zwolnienia, tak, że pracownik nie ma prawa się obronić, bo decyzja o zwolnieniu już dawno zapadła. Wszystko załatwiane w kilka minut w otoczeniu prawnika firmy, traktują człowieka jak przestępcę, nie mówiąc tak naprawdę za co został zwolniony. Potem z miejsca zdajesz wszystkie służbowe przedmioty, masz kilka minut na zabranie swoich rzeczy i na koniec słynne odprowadzenie pracownika do windy, a potem już mają cię gdzieś. Mega nieprofesjonalne zachowanie firmy!!! Odradzam jeśli ktoś się zastanawia obecnie nad pracą w tym miejscu!

kongo

Pykneło mi w Europie już pare miesiecy, wiec moge napisac, co nieco jak sytuacja wyglada w srodku. Rekrutacja była okey. Nie rozni sie zbytnio o tej, ktora przechodzilem w innych firmach. Na maly plus jest to, ze nie kaza robi tych chorych testow, tylko jest rozmowa plus proste zadanie. Zarobki w porzadku - tyłka nie urywaja, ale dostalem tyle co chcialem Sama firma jest w porzadku. Sporo pracy, ale jak sie dobrze pouklad to czlowiek o 15 wychodzi do domu :) W porownaniu z moja poprzednia praca w finansach, gdzie łopata co dzień przerzucało sie to samo, w Europie dużo się dzieje. Widać, że firma postawiała na szybki skok do przodu i robi się dużo projektów i produktów w tym samym czasie. Na pewno nie mozna sie nudzić. Wadą są sfrustrowane leśne dziadki, ktore siedzą w tej firmie po 15 lat i dla ktorych to byla pierwsza praca po studiach. Poziom narzekactwa i krytykanstwa z ich strony jest giga. Wszystko jet dla nich zle, nie mowiac o braku jakiejkolwiek pomocy dla nowych. Reszta to mlodzi, ktorzy sa w sztos :)

Góral

Posprzątamy po cieniasach, którym podziękowano! Ktoś wreszcie musi, na szczęście już bez Was - porypani malkontenci :))

Maciek

Może to dziwne że komuś się chce zostawić po prostu dobra opinię o firmie ale właśnie to zrobiłem. Firma nie ma łatwo ale kierownictwo daje radę a kadry traktują ludzi z sercem i uczciwie. Polecam

Pytanie Nowy wpis

A jak nowy prezes?

Karolina Nowy wpis
@Pytanie

od jak dawna jest ze liczysz na jakies zmiany w firmie i opinie o nim ?

Ex ex Nowy wpis
@Pytanie

A to już MN nie ma na stołku?

Pytanie Nowy wpis
@Karolina

Nigdy nic nie wiadomo, może być trzęsienie ziemi od samego początku, a może być 0 zmian.

Jagoda
@Zenon profesjonalista

Czyli nic nowego i od wielu lat ten sam schemat "procedury zwalniania". Reszta milczy i zachowuje się jakby nic się nie stało, bo przecież niepokorni mogą być następni. Tylko po kątach szepty i łzy. Generalnie oficjalnie wszyscy biją brawo jak na spotkaniach partyjnych. Raczej to smutne.... no i straszne zarazem.

Malina
@Jagoda

Reszta milczy, co nie znaczy, że nie ma zdania na temat firmy, Zarządu, procedur zwalniania - tylko wyraża je w inny sposób. Wyniki zadowolenia pracowników spadają od wielu lat, pomimo ciągłych działań naprawczych, nieprzypadkowo Europa ma najgorsze notowania ze wszystkich spółek Talanx, bardziej zaradni pracownicy szukają sobie planu B (kursy, studia, itp), wielu odchodzi. A Ci co zostali próbują jakoś przetrwać, licząc, że może w końcu ktoś rozliczy ten nieudolny Zarząd, HR, itd i nadejdę lepsze czasy. Bo mimo wszystko Europa to dobre miejsce pracy.

Zasmucony
@Jagoda

Firma zachowuje się niczym gangster usuwając różnych pracowników, którzy wg firmy nie pasują do nowego ładu …

Szymon
@Zenon profesjonalista

A ja bardzo polecam! Nie jest to prawda - nigdy nie zwolnili nikogo wręcz przeciwnie bardzo dbają o pracowników i kiedy ktoś się chce zwolnić to za wszelką cenę zatrzymują go. Znam taka osobę 3 razy chciała się zwolnić ale za każdym razem ja jakoś powstrzymywali. Pewnie nie przemyślała swojej decyzji bo już nie chce się zwolnić. A jak ktoś przychodzi i jednak udaje mu się zwolnić to go odprowadzają do windy robią to z szacunku do tej osoby. Tak więc nie jest to prawda co pisze Zenon profesjonalista.

Dziewczyna
@Szymon

Czytam wszystkie opinie i tak naprawdę zależą one od punktu widzenia ( i siedzenia ;)) Jedni narzekają inni cenia- tak jak w innych firmach- zawsze są te pozytywne i negatywne opinie. Ja jestem zadowolona z warunków pracy - potwierdzam pensja zawsze na czas, dodatkowe benefity to tez plus. Elastyczny czas pracy, dodatkowo w dobie covid hybryda. Faktycznie na minus zmiana w sposobach wypłacania premii - kiedyś były roczne, obecnie nowe podejście - bardzo ograniczone grono ludzi które może je dostać. Co do zwolnień, to zdazaja się (jak w każdej firmie ) jednak czy faktycznie osoby zwolnione zostały źle potraktowane- to już one musiałby się wypowiedzieć. Na pewno niemiłym jest dostać wypowiedzenie po kilku latach pracy, jednak z czegoś ono wynika- to juz kwestia mocno indywidualna. Szanuje Europe za atmosferę w pracy, dużą elastyczność i samodzielność w wykonywaniu obowiązków, narzędzia niezbędne do pracy i innowacyjność samej firmy- to dla mnie duży plus ze firma ma na siebie pomysł i chce się ciągle rozwijać. To nie zawsze jest łatwiej, bo każda zmiana na początku wywołuje niezadowolenie i większości pracowników i być może stąd też te nie raz negatywne opinie. Pozdrawiam i polecam:)

Dziewczyna
@Szymon

Zgadzam się z tym co napisał wyżej Szymon:)

Girl
@Dziewczyna

Droga dziewczyno, Jak widać pracujesz chyba jeszcze za krótko by poznać wszystkie historie, które wydarzyły się w ostatnich latach. Uważasz, że akceptowanie przez firmę przez wiele lat (usunięte przez administratora) to dobre warunki pracy? Później zaproszenie do pomocy zewnetrznego doradcy przeciwko mobbingowi i wykorzystanie go ostatecznie przeciwko pracownikom, którzy mu opowiedzieli prawdę? Uważasz, że nagłe zwalnianie i podawanie jakiś wyciągniętych z palca powodów zwolnienia są w porządku? Przy okazji prowadzenie rozmowy tak, że człowiek się boi nie podpisać wypowiedzenia… czy w każdej normalnej firmie wypowiedzenie wręcza prawnik? Szkoda tylko, że główny właściciel spółek chyba nic o tym nie wie, bo u Niemców chyba takie akcje by nie przeszły i kilka głów by od razu za to poleciało i to głowy na samej gorze. Bo ryba zawsze psuje się od głowy. A to, że wypłata wpływa o czasie i są jakieś dodatkowe benefity czy odpowiednie narzędzia do pracy to standard, a nie jakiś wielki wyczyn.

@Szymon

Hahaha co Ty człowieku piszesz - "odprowadzają z szacunku", "nigdy nikogo nie zwolnili" dobre sobie. Chyba pracujsz tam dość krótko i nie wiesz jakie rzeczy tam się działy. Nie mówimy tu o wypowiedzeniu złożonym przez pracownika, tylko zwolnieniu odgórnym, jest to zasadnicza różnica. Stąd wzięło się słynne odprowadanie do windy, bo firma wie, że pracownik na odchodne mógłby narobić dużego zamieszania, a tego się boją najwyraźniej... PS. Jeśli firma zwalnia człowieka po kilku/kilkunastu latach pracy nie podając powodu to nie widzę w tym " chęci do zatrzymania pracownika w firmie".

Zainteresowana
@Szymon

A zwolnienia w okresie kwiecień-czerwiec 2021 to rozumiem były na życzenie pracowników? ;)

lemon
@Zainteresowana

Od tamtego roku w Europie nastał nowy ład ,w ostatnich latach zwolnili bardzo wiele osób merytorycznych, zaangażowanych ale nie pasujących do nowego ładu jaki dyktuje Naczelny firmy. Bardzo trudne warunki, atmosfera strachu jest podtrzymywana i podsycana zwolnieniami zarówno przez Naczelnego jak i Hr. Atmosfera jest na tyle kiepska, że ludzie odchodzą sami nie mogąc nawet napisać ze odchodzą bo ogólny @ został zlikwidowany przez Hr. Co do odprowadzania do windy to jest to manifest wyższości nad właśnie zwolnionym pracownikiem, zabierają rzeczy i pod ochroną wyprowadzają z firmy :(. Nie ma to nic wspólnego z kultura i szacunkiem dla pracownika. Płace kiepskie zabrane 20 % wynagrodzenia (covid) a wcześniej zlikwidowana premia roczna. Obecnie ponoć jest premia uznaniowa tylko nikt nie zna ich zasad. Pytasz o regulamin zasady przyznawania premii w Hr to tylko oczami wywracają, pytasz przełożonego znów widzisz wywrócone oczy. Ogólne w firmie gęsta i ciężka atmosfera i brak wsparcia i motywacji do bardzo ciężkiej pracy której jest bardzo dużo. Brak podwyżek, brak perspektyw i rozwoju.

jaa

tragedia

Dariusz
@jaa

Niby czemu? Nie napisałeś za wiele, delikatnie mówiąc. Uargumentujesz to jakoś? Chciałbym poznać bardziej Twój punkt widzenia

były

Kciuk do góry

Marzena
@były

Czemu :)? Weź coś opowiedz coś o pracy tam:)...

Góral

też były
@Góral

I to jest najlepsze świadectwo kultury, szacunku z jakim można teraz spotkać się w Europie. Tak teraz tam panuje taki wysoki poziom kultury!

@też były

Ja sama pożegnałam się z firmą i żałuję, że tak późno to zrobiłam (9 lat)

Taaa
@kojot

Nie rozumiem ludzi, którzy sami odchodzą z firmy i cały czas żyją jej życiem np. na bieżąco śledząc i komentując na forum...

Kefir
@Góral

@Góral super! Trzymamy Ciebie za słowo :) Tyle nie zapomnij się przedstawić aby wiadomo było komu te sukcesy w "sprzątaniu w firmie" mamy przypisać. Problem jedynie polega na tym, że ludzie to najczęściej w fabrykach sprzątają albo z nudów albo po bałaganie spowodowanym ciężką pracą. Gdy ma się co robić to się nie marnuje czasu na latanie z miotłą tylko się tworzy, sprzedaje. No ale jak się nie ma co robić, to się zmienia, szuka się sobie zajęcia aby uzasadnić swoją obecność. A tu nie ma ani co, ani kim sprzątać bo sytuacja w firmie od kilku ostatnich lat ustabilizowana. Tam gdzie prawdziwa robota, to i bałagan. Nie da się zrobić chleba bez rozsypania mąki. To czego trzeba tej firmie to nie ciągłego sprzątania ale normalnej regularnej roboty i sprzedaży i ludzi do prawdziwej pracy - mądrych, doświadczonych w ubezpieczeniach i z dobrymi intencjami. Więc jak już posprzątasz @Góralu, to może pomyśl jak tu trochę nabałaganić aby chleb z tego był. A jak już się wszyscy chlebem najedzą i przyjdą nowi i powiedzą "ale tu bałagan, trzeba posprzątać" to odeślij do tej konwersacji. Życzę pokory i szczerego zaangażowania w życie tej firmy, a nie sianie zamętu i obrażanie ludzi (których się najprawdopodobniej wole nie zna) na forach.

@Taaa

masz do tego prawo, nie musisz wszystkich mierzyć swoją miarą:))

Kreg
@Taaa

@Taaa, ja tez nie kumam tego. Jestem juz 5 lat i całkiem spoko jest. Byłem wcześniej u innego chlebodawcy. Wole tu. I kasa tez mi sie zgadza i rośnie. Nie jakos bardzo ale tyle ile stać to dają. Jak komuś jest zle to dobrze ze szuka cos nowego tylko po co tym żyć tu. A kulturę mamy spoko i ludzi tez. I pewnie kogos z moich kumpli poniosło i juz napisał o porządkach bo nam jest fajnie a nowi tez sa spoko co przychodzą.

@Kreg

"Wszystko jest SPOKO". To mówiłem ja Jarząbek.

gremlin
@Góral

@góral = sprzątać sprzątać sprzątać .... metoda rodem z państwowych spółek. Tworzyć tworzyć, tworzyć - tak powinno się pisać o tej firmie. A tu ciągle zmiana, zmiana, zmiana. Porządki, sprzątanie, roszady kadrowe, mniej lub bardziej udane i kuriozalne. I dalej nic. Każda zmiana w tej firmie odbywa się z inicjatywy najwyższego. Po odejściu Jacka stabilność i ciągłość będące filarem tej firmy zostały zastąpione epoką zmian. VUKA tak nazwała to zewnętrzna konsultantka (nie mylić z Buką). Inicjatorem każdej ze zmian był zawsze jeden i ten sam człowiek. Reszta zarządu milcząca, pisano o tym tutaj. Przy okazji powstali tym liderzy zmiany. Pani się zajmie produktami ? Proszę bardzo, pani zarządzi, kompetentna głowa spadła. Teraz czas na audyt ? A dlaczego nie, pani da radę ? 25 lat dorobku poprzedniego audytora w piach - karton, winda. Szybka zmiana na krócej niż rok. Operacje? Dlaczego nie, jasne bez problemu coś tam pani zrobi... scenariusz jak zwykle, winda, wypad. Swoją drogą to chyba najbardziej uniwersalna pani zarządzająca w dziejach finansowej historii tego kraju. Ryzyko ? Zmieniamy. Międzynarodowa, wieloletnia kariera zarządzającej się skończyła przy windzie. Kadry ? Wystarczy poczytać. Sprzedaż ? Doszło tam niemal do bratobójczych walk pomiędzy paniami. Nawet naczelna trendseterka tego nie wytrzymała. Oddaliła się lub została oddalona, to już tylko kwestia formalna. Tak czy tak wyniki mówią same za siebie. Pan od przestarzałego, jak napisano tutaj, IT teraz zajmie się administracją. Budynek, garaże, samochody. Ma chłop auto, kołek w ścianę pewnie nie raz wkręcił. Nada się. A przy tym pani Agatka pyk do windy. Da się ? Ma się dać. Bo jak nie to i ciebie obejmie zmiana za brak chęci do zmian. Zmiana to czas a czas płynie i kosztuje. Pan zarabia, pani zarabia. Czas leci i gra gitara. Rzecz w tym, że w grze rynkowej flauta...lub też regres....

Mewa
@Kreg

W pewnym sensie masz racje, bo z tego co można przeczytać dobrze się pracuje tym, „co im na czas wpłynie wypłata” i „kasa się zgadza”. Ludzie ambitni niestety stad odchodzą bo nie maja z kim pracować. Ktoś pisze, ze przez 2 lata się dużo nauczył … No właśnie, każdy przychodzi się teraz uczyć, wyjść o 15 i znaleść kasę na koncie na czas.

Kreg
@Mewa

Trudno wam pogodzić sie ze bez was tu tez jest spoko. i firma ma sie tez spoko. Nie oceniaj jak nie wiesz . Odeszłaś bo było ci zle to dobrze. Każdy szuka co chce. Mi jest spoko i głupkiem nie jestem tez.

Magda

Ale polski słaby :)

@Kreg

Piszesz, że nie jesteś głupkiem. Nie przekonałeś mnie. Wróć do podstawówki i naucz się pisać po polsku.

@gremlin

Znałeś Panią Agatkę? Naprawdę akurat jej żałujesz? Myślę, że na wieść o jej zwolnieniu (może przeszła na emeryturę?) wystrzeliły szampany u wszystkich osób mających kiedykolwiek z nią styczność. Miotła wymiata na oślep. Wymiata też tych, którzy już dawno powinni być usunięci

Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś do firmy TU EUROPA S.A.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Samdzielna/y Księgowa/y
Biuro Rachunkowe Rachexpert Paulina Wojtasiewicz-Słowińska
(14 opinii)
logo firmy Pracownik recepcji
Katarzyna Antczak
logo firmy Kierownik Działu Realizacji
Wrocław
Agencja Pracy Pixy Sp. z o.o.
(10 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Zainteresowany
Kandydat

Spółka szuka lidera do zespołu oceny ryzyka m.in w zakresie gwarancji ubezpieczeniowych. Czy ktoś może podzielić się wiedzą na temat tego działu? Może ktoś tam pracował? Jak wyglada tam atmosfera, zarobki? Pozdrawiam

Klembek

Korpo do kwadratu. Brak procesów tylko procedury. Systemu premiowego nie ma, poza widzi mi się przełożonego. Znikome sukcesy sprzedażowe i niekończące się projekty. Człowiek w tej firmie to słupek i wyrobnik. Systemy it przestarzałe podobnie jak ten dział. Awaria programu czy kompa wyłącza Cię z pracy na godziny. Stawki średnie i brak wyzwań. W likwidacji reżim, pomimo że naddyrektora już zmietli. Sprzedaż to śmiech na sali, odgórny paraliż totalny. Jedyne plusy to że można wyjść o 15 i nawet zegarek wyregulować. W 2021 1/3 kadry wyszła na zawsze, a reszta szuka roboty poza chyba dworem, choć łaska pańska na pstrym koniu.... Jeżeli trafisz na dobry zespół czy biuro to chwilę można przegibać zanim zrozumiesz gdzie jesteś.

@Klembek

Wszystko to prawda, najbardziej to widać gdy już wyrwiesz się z tego kotła i spojrzysz na to z dystansem. I brak możliwości rozwoju, to duży minus pracy w korpo.

Kcin
@kojot

Nie trzeba być poza, żeby to widzieć. W sprzedaży kiepsko, bo jak za pisanie umów bierze się panienka co pojęcia zielonego o ubezpieczeniach nie ma to czego oczekiwać?

независимые новости

Niestety jest prokremlowski ;(. Nie wygłosił żadnego przemówienia - udaje, że nic się nie dzieje - jak widać wg Prezesa jest to wewnętrzna sprawa Federacji Rosyjskiej.

Dyktator
@независимые новости

Jak to nic nie powiedział, na spotkaniu ze swoim ludem przypomniał date powstania armii czerwonej… przecież on ma cały czas swoje prorosyjskie obrażające Polaków komentarze, stosuje putinowska politykę braku własnego zdania i wyrzuca tych, którzy mu nie przytakują, czy to nie wyglada jak dyktatura?

KAMA3

Ja nie lubię tefałenu lecz nie uważam za stosowne informować o tym przy każdej okazji. Wyłącz telewizor. Poza tym nie mam uwag.

Były Europejczyk

Wiadomo za co Marta wyleciała? Kto teraz odpowiada za jej obszar?

też były
@Były Europejczyk

Za co ? Za październik 2020, i nie tylko. Myślała że jak będzie milcząco popierać Prezesa i Jego działania utrzyma się na stołku i w swoim mercedesie :) Niestety pozbył się Jej jak wszystkich innych, szkoda to Pracowników, których się pozbyli nie Pani wiceprezes.

Maciek

Klezmer
@Maciek

Podejście do pracownika z sercem ? Jarałeś coś czy ci płacą za pisanie tych opinii? Na dobre traktowanie mogą liczyć tylko klakierzy najwyższego.

Fernando

Sporo przez ponad 2 lata się nauczyłem od mojego przełożonego. Ogólnie dużo merytorycznych ludzi w firmie, ale tych co nic nie wnoszą a tylko psują klimat tez sporo. Niestety.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu TU EUROPA S.A.?

Kinga
@Pytanie

Trzeba złożyć CV, odbyć pozytywnie rozmowy rekrutacyjne i zostać zatrudnionym w TU EUROPA S.A.

Dariusz
@Kinga

A na rozmowie czego się wymaga od kandydata? I z ilu etapów składa się cały proces rekrutacyjny?

Yuri
@Dariusz

To zależy od działu. Za merytoryczną część odpowiada zawsze kierownik danej jednostki. Najczęściej ogólne pytania dotyczące stanowiska (w przypadku IT nawet test pisemny z programowania) + standard HR (a czemu ubezpieczenia, a czemu takie stanowisko, a czego oczekujesz od swojego przyszłego pracodawcy itp.). Najczęściej dwa etapy - pierwszy z HR, drugi z kierownikiem .

@Yuri

Mogę prosić o informacje jakie są warunki pracy w dziale IT?

Michał
Kandydat

Interesuje mnie praca w zarządzie firmy. Czy ktoś może wie jak wygląda praca w tym dziale i czy warto aplikować?

Magdalena

W Europie nie zaszly żadne zmiany od ostatnich zmian. Główny macher od zmian nadal przyczepiony do stołka pazurami, chociaż wie, że nadzór, rynek i pracownicy mają dość jego artystycznej nieudolności. Ale będzie trwał, pozwalania wszystkich i dalej będzie psuł tą firmę. Swoją drogą przez tyle lat same porażki. Spieprzone najdrobniejsze rzeczy.... Ci właściciele to chyba ślepi są.

kongo

Basia
@kongo

Czesc, zastanawiam się nad aplikowaniem do europy. Jak często wychodzisz o 15? Czy każdy może? Super pasowałoby mi, by dziecko odbierać wcześniej z przedszkola :)

Sim
@Basia

w firmie obowiązuje ruchomy czas pracy (7-9), więc w zależności o której przyjdziesz po przepracowaniu 8h możesz wyjść. Są tacy, którzy codziennie przychodzą na 7.

Basia
@Sim

Dziękuje za odpowiedz :)

Nicki
@kongo

Może ktoś odpowiedzieć jakie są średnie zarobki? W ofertach pracy brak podanych widełek wynagrodzenia, interesuje mnie szczególnie dział IT. Są jakieś szkolenia?

Borys
@Nicki

Tez prosze o odpowiedz na to pytanue. Ktos? Cos?

Marta
@Borys

Dzień dobry, zastanawiałem się nad aplikowaniem do firmy. Ten ruchomy czas pracy brzmi super. Czy na prawdę jest tak, że ludzie wychodzą z pracy o 15?

kasia
@Marta

jak przyjedziesz na 7 to wyjdziesz o 15, co w tym dziwnego?

P.
@Marta

Marta, nie w każdym departamencie taki przywilej obowiązuje. Niestety, ruchomy czas pracy w niektórych przypadkach jest fikcją. Radzę się wcześniej dowiedzieć czy w departamencie, do którego aplikujesz, ruchomy czas pracy w praktyce istnieje.

Marek88
@P.

Czy w IT tez mozna wyjsc o 15 czy kiblujesz bo projekty? Ile placa w IT w porownaniu z rynkiem?

P.
@Marek88

O takie rzeczy musisz zapytać ludzi z IT. Ja nic niestety nie wiem na ten temat.

europejczyk
@Sim

jeśli przełożony pozwoli...u mnie nie było takiej opcji.

Kasia P.
@europejczyk

Czesc, ta praca do 15 wygląda super! Czy rekrutują do księgowości? Mam doświadczenie w banku.

Łukasz
@Kasia P.

Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/towarzystwo-ubezpieczen-europa-s-a,7699 znajdują się aktualne ogłoszenia rekrutacyjne. Jedno z nich mogłoby Ci pasować. To specjalista w departamencie rachunkowości. Wymagane jest wykształcenie wyższe, preferowane o kierunku: finanse, rachunkowość, księgowość i doświadczenie w księgowości lub w branży finansowej. Pracodawca oferuje szkolenia, pakiet medyczny, dofinansowanie do karnetu sportowego, bezpłatne zajęcia językowe i inne benefity. Chętnie dowiem się jaką podejmiesz decyzję w sprawie zatrudnienia.

A.

Programista na poziomie mid widełki ok. 6-8 tys brutto

A.
 Problem
@Nicki

Programista backend to około 6000 brutto, administrator podobnie.

Jagoda
@kongo

Kongo widać że jesteś tak młody, że leśne ludki to dla Ciebie 35 latkowie ;-) nie licza sie dla Ciebie doświadczeni ludzie tylko dobre towarzystwo, to tylko wskazuje na Twoją niedojrzałość zawodową kasa w porzo, modzi w porzo ...... jutro tez jest dzięn fajnie jest!

Programista Baz danych
Kandydat

Jakieś opinie o zespole programistów? Szczególnie od SQL?

Czy w TU EUROPA S.A. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Anonim
@Pytanie

Pewnie zmieniła się struktura firmy. Rok bez zmiany struktury to rok stracony ;)

Anonymus
@Anonim

Zapewne tak… nowa struktura, nowe auta służbowe, a podwyżek brak dla szarych pracowników ????

TUx
@Pytanie

Ludzie siedzą cicho, po boją się, że ich też wciągną na czarną listę do spektakularnych zwolnień… w tej firmie lepiej kiwać głową niż próbować walczyć o lepsze.

Kandydat

Zastanawiam się nad aplikowaniem do Działu Ryzyka. Zakres z ogłoszenia ok, czy ktoś mógłby napisać jak atmosferą, szef/szefowa, zespół? I na jakie wynagrodzenie można liczyć?

Odp
@Pytanie

Tam ostatnio było dużo zwolnień, nowy szef robi swoje porządki, nie ma on dobrej opinii, w szczególności jeśli chodzi o prace z ludźmi i to nie tylko w swoim obszarze.

Ktoś

Firma jest daleko w tyle za innymi firmami finansowymi. Podwyżek brak, premii brak, pieniądze zabrane 20% podczas pandemii. Prezes nie ma pomysłu na firmę, nie docenia pracowników, wypowiada się,że nowi pracownicy są cennik a starzy mogą odchodzić jak chcą. To już mówi samo za siebie. Nie polecam firmy. Cenni pracownicy odchodzą ale to niestety niczego nie uczy zarządzających. Firma bez przyszłości.

ABC
@Ktoś

Starzy pracownicy juz dawno poznali "wartość" firmy i Prezesa. Nowym można ciagle opowiadać bajki. Poza tym jedyna władzę jaka ma ten Zarząd to wladza nad pracownikami. Stad ciągłe zmiany organizacje, personalne. A ze to nie działa najlepiej świadczą spadające wyniki. Może czas spojrzeć w lustro Panie Prezesie?

„Prezes”
@ABC

Spółka nie posiada prezesa - bo nadal nie ma zgody KNF i pewnie nie będzie, jest on jedynie p.o. Prezesa, a jednak każe się tytułować ...

ABC
@„Prezes”

Co nie zmienia faktu, że rządzi totalnie firmą a pozostali członkowie Zarządu albo się nie odzywają albo tylko potakują. Skądś to znamy?

@ABC

Skoro tak Wam źle to czemu nie zmienicie pracy? Macie odwagę tylko narzekać na forum.

Zmiana
@Pytanie

Ja zmieniłem prace akurat, nie zmienia to jednak faktu o rzeczywistości jaka tam się dzieje. 3 osoby w zarządzie + jeden dyktator, ta trójka boi się odezwać/sprzeciwić bo inaczej stracą swoje świetne stołki i niezła pensyjkę. Tak poza tym to im więcej zabiorą swojej sile roboczej tym więcej oni dostaną na końcu ... wiec stad te wszystkie ograniczenia jakie wprowadzili, najłatwiej ciąć koszty a nie szukać nowego biznesu na rynku.

Kxyz

Zdecydowanie nie polecam. Ruchy zarządu i głównej kadrowej to jakaś kpina i komedio-dramat jednocześnie. Lada moment a nie zostanie nic z tej firmy. Awansów brak, podwyżek brak, szkoleń brak. Wynagrodzenie niskie a lista obowiązków coraz większa. Dyrektorzy i kierownicy również są siebie warci. Tworzą kółko wzajemnej adoracji i klepią się po plecach, zakłamując rzeczywistość. A ostatnie likwidację premii zadaniowych (z wielką pompą wprowadzanych) oraz zwolnienia pracowników tylko potwierdzają, że nie dzieje się tam dobrze.

Xyz
@Kxyz

I taki proceder trwa już od dłuższego czasu, podobno jak się pojawia ta „kadrowa” to takie dantejskie sceny zaczynają się dziać w firmie. Szkoda, że już tyle pracowników zostało potraktowanych w taki sposób.

Pytanko
Kandydat

Czy ktoś może wie coś na temat stanowiska Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta – infolinia przychodząca? Czy to serio jest tylko infolinia przychodząca, czy trzeba dzwonić do klientów i sprzedawać? Jak wyglądają zmiany? Można np brać tylko zmiany poranne, czy podział jest sprawiedliwy?

pracuś
@Pytanko

Jest miesiąc szkolenia, potem zaczynasz odbierać, nie dzwoni się i nie sprzedaje, ewentualnie możesz po jakimś czasie zacząć dzwonić leady, których jest kilka ma dzień, na początku pracuje się tylko do 16, potem dochodzą zmiany popołudniowe, mniej więcej pół na pół

Zostaw merytoryczną opinię o TU EUROPA S.A. - Wrocław

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w TU EUROPA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy TU EUROPA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TU EUROPA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie TU EUROPA S.A.?

Liczba opinii klientów firmy TU EUROPA S.A., to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

TU EUROPA S.A.