Opinie o Deutsche Bank Polska S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Deutsche Bank Polska S.A., oraz Klientów firmy. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Deutsche Bank Polska S.A. o rekrutacji.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deutsche Bank Polska S.A. w Warszawa

John

Witam Przeczytałem w opiniach poniżej o mobbingu, molestowaniu w pracy i gwałtach na imprezach integracyjnych. Przeraziły mnie te opinie. Czy ktoś może to potwierdzić? Moja żona od niedawna pracuje w DB !!!

Bylay Nowy wpis

Nie polecam. Placa slabo - zwlaszcza jak na Wawe, niskie mozliwosci rozwoju, systemy informatyczne chyba pamietaja 2008.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 36 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Deutsche Bank Polska S.A.? Chętnie zatrudniają?

Czy w Deutsche Bank Polska S.A. występują paczki/bony świąteczne?

Ff Nowy wpis
@Pytanie

Nie

Bożena

Szukam informacji z pierwszej ręki od kogoś zatrudnionego w Deutsche Bank, najlepiej aktualnie. Czy znacie kogoś (lub sami tego doświadczyliście), kto awansował i dostał podwyżkę dzięki świetnej i rzetelnej pracy? Nie chodzi mi o okres po 10 latach pracy na jednym stanowisku - raczej "prężny rozwój", sytuacja w której ktoś wypełnia swoje zadania, a gdy zwalnia się jakieś stanowisko, firma prowadzi rekrutacje wewnętrzną.

Ff Nowy wpis
@Bożena

He he nie znam nikogo takiego. Ludzi traktuja gorzej jak bydlo. Odradzam

logo firmy Młodsz-y/a Księgow-y/a
GoWork.pl
(470 opinii)
logo firmy Projektant konstrukcji stalowych
Nedcon Silesia Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy Doradca Obsługi Klienta (2 stanowiska)
Rayner Intraocular Lenses Limited
logo firmy Kierowca kategorii C - lokalne trasy -umowa o pracę
Mas-Pol Przesmycki Leszek Przesmycki Antoni Przesmycka Anna Przesmycka Janina Łukasiak Sławomir Łukasiak Magdalena sp.j.
(15 opinii)
Aplikuj na wiele ofert
Home office
Kandydat

Dzień dobry, Czy w DB na chwilę obecną obowiązuje system pracy zdalnej?

@Home office

Przeglądam stronę internetową firmy ( https://db.com/poland/? ) i nie znalazłam żadnych aktualnych informacji na ten temat. Również interesuje mnie ta kwestia, mam jeszcze inne pytanie: czy firma zatrudnia na kontrakcie B2B?

xxx
@Home office

Aktualnie jest praca zdalna, choć można przyjść do biura. Teoretycznie jest nakaz odbębnienia tygodnia w miesiącu w biurze, ale raczej mało kto na to patrzy przy obecnej sytuacji pandemicznej. Nie wiem jak to będzie dalej wyglądać.

John

Maciek
@John

Jestem na szkoleniu i jakoś żadna mnie nie molestuje :(

Ka
@Maciek

Jak wygląda to szkolenie? Ile osób się szkoli, gdzie i jaki hotel zapewniony?

Ada
@John

Witam, jestem pracownikiem banku dobre parę lat i nie słyszałam o takich przypadkach. Gwałty, molestowanie ?? To chyba jakiś żart.

Miraż
@Ada

Na słuchawkach zarobki małe kierowniczki nic nie robią... Tylko o bachorach swoich gadają gdzie promocje na jakie pampersy pieluchy i szmaty... żenada 3 zestawienia dziennie prześlą i pierdzą w stołki o gwałtach nic nie słyszałam ale jak usłyszę to napisze

@rozczarowana
@John

ja też pracuję od niedawnaw centrali w Blue city Zaczynasz prace dostaje same puste karty do dzwonienia nic się nie da z tego wyciagnąc a niektóre alle tu pracujące nic nie robią tylko na botox chodzą... gęby spompowane lala malowane i tylko podzwonią pół godziny i spacery urządzają... na fajeczki na galerię na przerwę... dostają gotowców tzn. gotowych klientów od kierownika lub kierowniczki... albo z oddziału żeby wcisnąć mu czyli takiego co już chce coś kupić to znaczy wziąć kredyt i w dupie ma dzwonienie tych pustaków co nikt nic nie chce a jeszcze krzyczy na mnie i przeklina do słuchawki CO ZA BEZNADZIEJA SZUKAM NOWEJ PRACY!!! OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM

Ksawery
@@rozczarowana

W centrali faktycznie jest tak że pustaki dzwonią pustaki .Nikt Cie tam na sile nie trzyma ,zastanawiam się kto Cię zatrudnił skoro nawet tu nie potrafisz poprawnie napisać .Jeśli sobie nie radzisz poszukaj sobie nowej pracy najlepiej na budowie albo w firmie sprzątające.

Czarna
@@rozczarowana

Pracowalam tam I wiem Jakie dziewczyny Mozesz miec na mysli,ale Przeciez nie chodzi o wyglad tylko co kto robi,bo Pracujesz I tak na sluchawce. Biora pod uwage ton I sposob twej wypowiedzi.Nic dziwnego ze masz taki zal W sobie. Po prostu Ci nie szlo. Skupialas Sie na ladniejszych kolezankach ktorym zazdroscilas zamiast na Pracy. Z pustych kart Duzo da sie wycisnac o ile nie skupiasz Sie na tym Co do okola,tylko na Pracy. Jak wszedzie:)

@Maciek

Cześć Maciek, cieszę się, że nie padłeś ofiarą molestowania seksualnego:) Opowiedziałbyś coś o imprezach integracyjnych w Deutsche Banku oraz wyjazdach? Wiem, że Twój post jest z 2017 roku, ale w obecnej sytuacji atrakcji tego typu nie ma, więc najlepsze informację będą mieć pracownicy z dłuższym stażem:)

@@rozczarowana

Cześć, przykro mi, że nie byłaś zadowolona i mam nadzieję, że obecnie znalazłaś pracę która daje Ci satysfakcję. Zdradzisz na jakich warunkach i umowie zostałaś zatrudniona w Deutsche Banku? Czy jeżeli inni pracownicy z działu wciąż " robili sobie Botox i chodzili do galerii" , to znaczy, że dobrze zarabiali? Orientujesz się w średnich zarobkach na tym stanowisku?

aml
Kandydat

Ile dają na start w aml?

@aml

Hej, co masz na myśli przez aml? Widzę, że pisałeś/łaś w 2020 roku, czy dostałaś pracę w Deutsche Bank? Jeżeli tak, zależałoby mi żebyś opowiedziała o atmosferze w zespole.

Jan

@aml też proszę o info ile kasy można na start się spodziewać?

Ewa

Na wątku same pytania zostały zamieszczone, czy macie powód, że przestaliście tu zaglądać?

Grażyna

Ja mam dobrą opinię o firmie jako pracodawcy ,ale na wątku każdy może zamieścić swoje zdanie i niestety nie każdy zamieszcza obiektywne oceny!

Anita

Taka cisza od dawna na forum jest spowodowana??? Może ktoś napisze kilka informacji?

dbp

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku Senior Business Relationship Manager?

Ktoś

Żuczki z DB pożegnają się ze swoimi wysokimi pensjami od stycznia:)

Uciekajcie stamtąd

Cześć wszystkim ogólnie poszukują cały czas na słuchawki do pracy, nie polecam nikomu no może że dyrektorem została by A.Ł obecna kierowniczka bo pozostałych dwóch kierowników to tragedia zakłamane osoby, potrafią tylko dużo mówić lecz zrobić już trudno. Mówią tylko że będzie dobrze świetnie,a na koniec okazuję się że jest tragedia. Ja osobiście nie polecam pracy w tym CallCenter. Na rozmowie informacje że po 3 miesiącach umowa z Deutsche Bank bo na początku firma zewnętrzna która jest tragiczna ciężko się dogadać z tymi ludźmi zarówno jak w Deutsche Banku mam na myśli kierownictwo i dyrektorka jak i firmę zewnętrzną. Ogólnie to kierowniki J.M codziennie miał minę taką jakbym musiał wykonywać pracę za czyny społeczne, zero pomocy. Jeśli chcecie mieć zmarnowane zdrowie to polecam jeśli jesteście ludźmi ogarniętymi omijajcie szerokim łukiem.

Anonim
@Uciekajcie stamtąd

Cześć, a jak zarobki wyglądają? Rozumiem te 3500 brutto, ale mówili mi przez telefon coś o premii. Tylko nie wiadomo jak to jest z tą premia i czy w ogóle jest. Pozdrawiam

Uciekajcie stamtąd
@Anonim

Tak podstawa 3500 brutto a premia jest do wyrobienia ale bardzo ciężko zależy od humoru kierownika i od tego ile odbierzesz połączeń ale nie ma co liczyć na kokosy z premi jako nowy pracownik z 400 brutto będzie ????

Jacek

Powiedzcie czy w ogóle bank prowadzi aktualnie rekrutacje? Trudno się dostać?

Ola
@Jacek

Oczywiście ze prowadzi tylko ciężko im ludzi znaleźć.

Kandydat

Właśnie prowadzą rekrutacje na stanowiska managera. Aż tak jest źle? Składać papiery? Mam przerwę w kredytach i ogólnie w finansach.

Tom
@Kandydat

Od 12.11.2018 to będzie już Santander Bank Polska S.A. , Deutsche Banku już nie będzie, a Ty pytasz czy jest aż tak źle... :) Sami nie wiemy do końca jak będzie wyglądać to przejęcie, co będzie z pracownikami...

Ola
@Kandydat

Oni robią taki myk ze niby na menagera, a później proponują Ci zwykłego agenta.

joblover

Nie wiem jakie teraz warunki proponują ale ogólnie można było liczyć na podstawę 5000-5500 brutto na stanowisku menadzera kl. Oczywiście o premii można zapomnieć, jak ktoś wyżej napisał system motywacyjny- niby jest ale w praktyce nie działa (stąd wyższa podstawa niż w większości banków). Co do atmosfery, zależy jak się trafi...można mieć fajny zespół ale można też trafić kiepsko. Nie wiem jak bedzie sie pracować jak juz na dobre nastanie Santander, ale o (jeszcze) BZ WBK nie słyszałam dobrych opinii (parcie na sprzedaż, bombardowanie mailami, że aż biło po oczach od pokolorowanych tabelek z rankingami, zwolnienia za nierealizację planów i etc). Można tylko podejrzewać...

Misio

Jeśli chcesz pracować jako doradca/agent no to życzę Ci powodzenia. Bez doświadczenia w branży kilku lat w kredytach i bazy klientów którzy za Tobą pójdą lub swojej bazy pośredników to tylko stracisz swój czas i pieniądze. Odnosząc się do managerów i dyrektorów to jak wszędzie zależy gdzie trafisz ja trafiłem i atmosfera była ok. Mój dyrektor to był gość wcześniej przed db był właścicielem firmy która nakręcała ludzi na inwestycje :D

Michał

Polecam dla kogoś z doświadczeniem w sprzedaży kredytów + znajomością pośredników. Dla osoby, która ma kilkumiesięczne doświadczenie bądź też żadne - zdecydowanie odradzam.

Edyta

A jaka jest atmosfera wśród pracowników? Są przyznawane jakieś dodatkowe bonusy od firmy? Czy są teraz prowadzone jakieś rekrutacje? Nie widziałam nic na stronie Deutsche Bank. Jak przebiega sam proces rekrutacji? @Nie polecam, długo już pracujesz w tej firmie? Myślisz że są jakieś plusy zatrudnienia tam, warto próbować? Jest szansa rozwinąć swoje umiejętności?

anonymous
@Edyta

Atmosfera jedną wielką wkur...A ..to za przyczyną tepych dErektorów ..bo inaczej icj nazwac nie można.. teraz bank jest przed przejściem do Santander..to dopiero będzie jazda...dErektorzy cisną bo martwią się o swoje dupska..poza Tym mają obiecaną kasę ..pytam za co ??? Za przechodzenie do pracy na 3-4 godziny hahaha A potem fryzjer,załatwienie prywatnych spraw....No ale co tam nienormownY czas pracy ..chyba zapomnieli że w nienormowanym też 8 g obowiązuje...

Zostaw merytoryczną opinię o Deutsche Bank Polska S.A. - Warszawa

Deutsche Bank Polska S.A.
2.4/5 Na podstawie 73 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Deutsche Bank Polska S.A.