Deutsche Bank

Biała Podlaska

Opinie o Deutsche Bank

stanko

no i jak wyglada u nich oferta na stanowisko Konsultant ds. Obsługi Kampanii Sprzedażowych i jak to teraz stawki się u nich zmieniły czy jak to wygląda?

Bebe

W deutsche nie wymagają doświadczenia na stanowisku dyrektora? Czyźby niedługo zwinęli się z Polski?

Placówka db kredyt Deutsche Bank PBC (.solidna, profesjonalna, rozwojowa, ): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako istotny element w dążeniu do osiągnięcia założonych celów . Atmosfera i ludzie tam pracujący są wymagający,rzetelni, profesjonalni oraz mili . Dzięki Nim wiele się nauczyłam i wiele mogę teraz zaoferować.

Zostaw opinię o Deutsche Bank - Biała Podlaska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Deutsche Bank