Bank Spółdzielczy w Andrespolu

Andrespol

Opinie o Bank Spółdzielczy w Andrespolu

Agnieszka
użytkownik zarejestrowany

A czy Bank Spółdzielczy w Andrespolu oferuje szkolenia swoim pracownikom? Jak to wygląda?

all

Byle jakość przy szczególnym zafbsniu o własne interesy. Oczywiście prezesów tego banku.

ree
@all 13.11.2016, 15:46

100 x TAK, TAK, TAK własnie jest, niestety.....

re
użytkownik zarejestrowany

no tak to jest jednak wazne @Antek a dlaczego twierdzisz ze to nie tutaj tak wlasnie jest w firmie??

Antek

Dbałość o pracownika? To chyba jakaś pomyłka! Nie tutaj ;)

iza

taki mały lokalny bank a podobno mają aż czterech prezesów? ciekawe czy aż tak dobrze stoją i dobrze się tam zarabia? może warto tam złożyć cv

koleś

do jacek. zaaplikuj i negocjuj, praca do emerytury jak się sprawdzisz

koleś

do daria. bank spółdzielczy radzi sobie kiepsko, zero podwyżek od kilku lat, premie coraz mniejsze wręcz marne, nie warto, komercja płaci dużo więcej

antek

Do anonim - 2014-12-10 16:58:10 to zostań sekretarką w tym banku to będziesz kimś i lepiej będziesz zarabiać ;)

marlena, mam więcej lat doświadczenia w banku niż Ty, ale tu jestem "nikim" bo nie mam znajomości, decyzja należy do Ciebie

nick

filary tego banku rozglądają się za nową pracą (no może oprócz jednego), ale spoko kapitan schodzi ostatni z tonącego okrętu

antek

No jak ktoś nie ma znajomości to ...robi na tych co mają :))

antek

Jak się ma znajomości to się nie pracuje :)

zróbmy wszyscy coś głupiego nie czekajmy na pierwszego :))

nuda nuda nic się nie dzieje ...nuda

wczoraj pani kierownik była wkurzona(usunięte przez administratora)ł

moje

na dole wśród kasjerów jest super, gorzej na górze, nie ma kto zarządzać, a kierowniczka za pracownika robi opisy spraw. W sumie niezły z niego przy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] as.

Zostaw opinię o Bank Spółdzielczy w Andrespolu - Andrespol

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bank Spółdzielczy w Andrespolu