Trace Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Trace Sp. z o.o.

Renegat

Czy Trace ma aktualnie zapotrzebowanie na nowych pracowników? Nie mogę nic znaleźć , może ktoś słyszał i mógłby podzielić się na forum?

Alicja

Pracujesz w Trace Sp. z o.o.? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy w firmie? Czy organizowane są imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne dla pracowników?

majki

Na pewno nie tak dawno była tutaj rekrutacja na stanowisko jako Sales & Project Manager i całkiem dobrze im to wychodziło z tego co wiem.. tylko, ze obecnie nie widze już żadnych ofert niestety.

Macie doświadczenie w pracy w firmie Trace Sp. z o.o. ? Znacie osoby, które tam pracowały? Czekamy na Wasze komentarze!

Zostaw opinię o Trace Sp. z o.o. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trace Sp. z o.o.