A&A Young Professionals

Łódź

Opinie o A&A Young Professionals

Czy ktoś może opisać, jak w tym momencie prezentuje się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Łódź.

Magda

Ludzie.... A&A Young Professionals tj. program stażowy został zakończony w 2014 roku.... Nie wiem po co ta sztuczna dyskusja.

Agata

@piotrek, możesz napisać coś więcej na temat pracy w A&A Professional? Z ,Twojej opinii wynika, że jesteś zadowolony ze współpracy, z czego konkretnie? Poruszajmy takie kwestie ,ponieważ są one najważniejsze dla kandydatów chcących pracować w firmie. Może firmy prowadzi rekrutację?

piotrek

Dobra i porzadna firma, jesli ktos nie utrzymuje sie w niej to tylko swiadczy o checiach lub umiejetnosciach tej osoby

piotrek

dziki borsuk

Super firma, świetnie zarządzana z fajną profesjonalna i wykształconą kadrą.

redt

Wiadomo czy w najbliższym czasie bedzie szansa załapać się na cieślę szalunkowego? Oferty mają rozsądne.

klient

Faktycznie firma ma wymagania, i na pewno dla młodych osób styczność z rzeczywistością nie jest łatwe. Szczególnie kiedy sobie uświadamiają że nie są tak genialni jak im ich rodzice przez całe życie mówili i nauczyciele na studiach że będą od razu zarabiać duże pieniądze po studiach. Lubię i śledzę firmę A&A bo moi rodzice kupują w ich sklepach biżuterię, a ja ostatnio w ich nowym salonie w Porcie Łódź kupiłem obrączki :-D. Firma cały czas się rozwija, otworzyła Hotel Łódzki Pałacyk, kupiła Zamek w Niemodlinie i rozwija golfa. Jest to nieliczna firma lokalna, która się rozwija, teraz świat opanowują duże korporacje (sam pracuję w HP), którym tylko zależy na wyciskaniu z ludzi , a podatki płaca za granicą przez swoje spółki córki. Piszecie że A&A nie zależy na pracownikach i jest tylko zainteresowana aby wyciskać zysk?? Poczytajcie ile robią dla miasta, ile pieniędzy przeznaczają na projekty nie dochodowe.

Obrońca

Z grona stażystów zostało zatrudnionych 3 osoby, które pracują do dziś. Jak ktoś zamiast się czegoś nauczyć przychodził grać w pasjansa to się nie dziwmy, że firma podziękowała za współpracę, a pełni goryczy ex praktykanci wylewają publicznie swoje żale. Ja mam dobre wspomnienia, nauczyłem się wystawiać fv, robić korekty fv, przerobiłem ofertowanie, robienie raportów sprzedaży, pokazywałem lokale, uzupełniałem umowy najmu. Śmiało powiedzieć mogę, że nie przestałem przed ksero 3 miesiące. Nie czułem się wyzyskiwany, fajna przyjacielska atmosfera. Na koniec dostałem referencje.

nie

miałem przyjemność pracy w A&A. powiem krótko - WYZYSK. Docenia się tam tylko cwaniaków którzy dobrze w t.. włażą. Wykształconych i sumiennych niestety już nie, nie warto się dla nich poświęcać, i tak nie będziesz doceniony. Moja rada - jeśli masz trochę oleju w głowie - nie daj się wrobić.

viki

pracowałam tam, ale krótko. Co tydzień spotykają się i robią burze mózgów. Chodzi o to, żeby wyciągnąć pomysły od młodych kreatywnych ludzi, które przekładają się na zyski dla firmy ale nie dla pomysłodawcy. Atmosfera nie do wytrzymania, jeden drugiego utopiłby w łyżce wody ale udają zgrany, świetnie zintegrowany kolektyw. Praca dobra dla pomysłowych, cynicznych cwaniaków.

trol

Idz pracuj za małe pieniądze. Jak masz czas w wakacje. Pozniej uciekaj, może są fajni ludzie tam, tylko po co sie męczyć. Największe schody zaczynają się jak powiesz im że inne biura płacą większą prowizje. Tragedia zmarnowany czas. Adrian się uśmiecha ale mało go obchodzi że ty nic nie zarabiasz, chociaż będzie cie gorąco motywować do tego byś dalej pracował, nawet za free. Miesiąc to aż za długo by tam pracować.

andrzej89

maciejko mamy widze te same rozterki życiowe. też szukam praktyk w doradztwie i marketingu i dlatego chciałbym sobie zorganizować praktyki właśnie w A&A Young Professionals, czy już może masz na ten temat jakieś informacje którymi mógłbys się podzielić i co ułatwiłoby mi sprawę? pozdrawiam serdecznie

Oszustwo i manipulacja

Właściciel zna się na psychologii zarządzania, potrafi bardzo dobrze manipulować ludźmi, aby się zaangażowali na 100% a jak się zorientujesz, że to oszustwo to niestety maska spada... I widzisz paskudny obraz rozczarowania. Przykre,przecież można być zarówno biznesmanem i człowiekiem klasy.. Kimś z honorem.

Malza

Dokładnie płacą samą prowizje, w dodatku dosyć niską w porównaniu z innymi. Jeśli chcecie to zapytajcie się ich konkretnie jaką oferują prowizje. A później zadzwońcie do 2-3 innych biur i tam się zapytajcie. Rożnicę są około 30 % na niekorzyść A&A. Po za tym ceny najmu u nich są dosyć wysokie. Przedsiębiorca to nie jest idiota. Zanim wynajmie to popyta się w innych miejscach zobaczy że z m2 jest 2-3 zł taniej i sobie gdzie indziej wynajmie. Gadanie że pośrednik jest najważniejszy to tylko takie gadanie. Dziwne że pomimo takich wspaniałych warunków nikt w tej firmie nie zostaje. Nie dajcie sobą manipulować bierzcie zaświadczenie o praktykach i uciekajcie.

Piotrek

na pierwszy rzut oka wszystko wygląda profesjonalnie, jednak po bliższym poznaniu okazuje się że to jedna wielka bańka mydlana. Pęka w momencie kiedy zdasz sobie sprawę,że znaleźli osła który pracuje za darmo...Wtedy odchodzisz albo sami Ci podziękują z byle powodu. Przez 3 miesiące, może uda Ci się znalezc kogos komu wynajmiesz biuro badz magazyn. Najemca zostaje i placi czynsz a CIebie juz dawno nie ma i nie dostajesz nawet zlotowki.. Nie warto marnowac czasu

R

Ludzie tam za samą prowizję pracują, ciastka mogą sobie za to kupić :D Atmosferę zmienić od siebie? To nie zmieni podejścia właścicieli

Radu

nie rozśmieszaj mnie, 2000 zł za 3 dni pracy , chyba ktoś z A&A to napisał... byłem tam i był problem żeby dać 150 zł prowizji by było wieczne szukanie wymówek. Po rozmowie z Administratorami można wywnioskować , że też nie jest wesoło. Z tego co opowiadali mają co tygodniowe spotkania , każdy rozlicza się z efektów pracy , tym którym poszło gorzej straszeni są wyrzuceniem. Prawda jest taka,że większość ich budynków jest w słabym stanie a sumy za m2 jakich żądają nijak się mają do tego standardu(usunięte przez administratora) trzeba mieć dużo szczęścia , żeby zarobić na śniadanie w tym systemie prowizyjnym

Sisa

Jeżeli chodzi o zarobki to ja dostaję BRUTTO 2000zł ( czyli kwota już po odprowadzeniu podatku)- na pół etatu ( 3 dni w tygodniu po 8 h). Nic strasznego;-)

A.
@Sisa 22.02.2014 16:59

Brutto to kwota bez odprowadzenia podatku geniuszu...

Sisa

Skąd takie negatywne opinie i dlaczego niby mam Wam uwierzyć? To tylko jedyny portal z opiniami o tej firmie, więc dlaczego tak ją obrabiacie?

heh..
@Sisa 22.02.2014 16:57

Brzmi jakby właściciel, Adrian, to napisał... :D

I.

Jaki kapitan taka załoga... Atmosfera do bani,(usunięte przez administratora)

KoD

Bez przesady, ja cały pierwszy tydzień miałem przede wszystkim szkolenia i to nie na "odwal się", tylko takie, z których coś wyniosłem i na pewno przyda mi się część tej wiedzy w życiu. Przełożony na pewno nie traciłby swojego czasu na te szkolenia, gdyby z góry zakładał że i tak mnie nie zatrudni. Jeśli ktoś ma w sobie coś z handlowca i będzie dobry w sprzedaży (albo raczej w wynajmie w tym przypadku), na pewno nie zostanie odesłany z kwitkiem. Poza tym podobała mi się atmosfera w biurze. Gdyby aktywna sprzedaż jako taka bardziej przypadłaby mi do gustu. na pewno bym został ;)

art.

Ocena w skali : (1-10), gdzie , 1- nagana , 10 -celujący Płaca - Jest to praktyka tak więc brak przez okr 3 msc. Po tym okresie otrzymujesz umowę zlecenie - płaca- staż. -Ocena 6 Narzędzia - Wyposażenie, jak i dostępność do urządzeń elektronicznych jest na średnio zaawansowanym poziomie, wymaga jeszcze dopracowania i wkładu. -Ocena 7 Szkolenia- Przeprowadzane są przez przełożonego, który posiada jakąś wiedzę.Kończą się bez zaśw.- Ocena 4 Przełożony- Młody Dżentelmen, człowiek sprawia pozytywne wrażenie, jest wymagający, posiadający wiedzę, jednak, że musi popracować nad stanowczością, decyzyjnością, oraz tym jak to przekłada by bilans był dodatni,dawać przykład . Ocena 6 Współpracownicy- Młodzi ludzie- zazwyczaj, pełni werwy, otwarci na współpracę, głodni wiedzy, sukcesu, zaangażowani, pracowici prawie każdy - Ocena 8 Integracja- Imprezy gdzie jest możliwość rozmowy z właścicielem marki co uważam za bdb.Muzyka, taniec trambambule, kalambury, integracja ze starszymi pracownikami marki - Ocena 9 Podsumowanie. A&A Young. Oceniam na 3+ . Każdą podstawą firmy jest jego właściciel i jego pracownicy, to jaki daje przykład. Dobrze naoliwiony mechanizm, gdzie każdy wygrywa, trafia do dołka.

Kamilos

Jedno wielkie [usunięte przez moderatora]. Zaluje mojego czasu jaki tam spedzilem. Wszystko tam to jeden wielki teatrzyk... Wszystko polega na tym zeby wyssac z Ciebie jak najwiecej nie dajac przy tym zlotowki... Te ich praktyki sa wrecz smieszne. Zadnych szkolen tylko sluchawka i do roboty. Podejrzewam ze dostaja dotacje na kazdego praktykanta dlatego tak ochoczo przyjmuja nowych a starym dziekuja..

Boney M

Jedno [usunięte przez moderatora] A&A Young Professionals to nie jest profesjonalna firma tylko ludzie, którzy mydlą oczy innym obiecując złote góry, a kiedy do pracownika ewidentnie dociera, że to to przekręt zwalniają go pod jakimkolwiek pretekstem. Prawdę mówiąc bardzo dobrze im to wychodzi ale nie dajcie się nabrać. Jeżeli chcecie całymi dniami dzwonić do potencjalnych klientów, oczywiście za darmo bez perspektyw na jakiekolwiek zatrudnienie to ta praca jest dla was. Pozdrawiam

rob

potwierdzam opinie przedmowcy... niby zgrywaja profesjonalan firme niby tyle opowiadaja czego tam ma nie byc a tak na prawde wszystko sprowadza sie do call center

jan

Jedno wielkie [usunięte przez moderatora] Wszystko polega tam na tym aby nabic im jak najwiecej klientow a potem i tak CIe wyrzucaja!!! Przez caly okres ktory tam bylem nie mialem nawet 1 profesjonalnego szkolenia o ktorych tyle pisza:/ Z moim kolega zachowali sie bardzo nieladnie... nagral im klienta na kilkanascie tysiecy a oni go wyrzucili zeby nie zaplacic mu prowizji:/

Zostaw opinię o A&A Young Professionals - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie A&A Young Professionals