saunopol

Łódź

Opinie o saunopol

pom

ufc, z tego co słyszałem i mi opowiadał kumpel u nich można liczyć na umowę o pracę od samego początku o ile oczywiście ktoś będzie chciał się z nimi wiązać na dłuższą perspektywę. Inaczej ludziom proponują umowę zlecenie. Ale plus taki, że w obu przypadkach nie naciskają na pracowników.

firma prowadzi usługi na wysokim poziomie oraz wykonywane z najlepszych materiałów..instalacje wykonane przez saunopol 20 lat temu działają do tej pory a klienci są zadowoleni...czasami zdarzy sie inwestor który narzeka, chociaż wszystko mu działa bez zarzutów...ogólnie polecam tą firme

bartek

saunopol to porządna firma ponad 20 lat na rynku...BW

klient

Witam. potwierdzam poprzednie opinie, też nie polecam tej firmy, nierzetelna, niekompetentna a w dodatku klienta mają \"za nic\". komunikacja na poziomie -5( z zasadzie to brak poziomu).

ja

Zgadza się. ( usunięte przez administratora )- aż szkoda się wypowiadać. Nie polecam, omijać Saunopol z daleka, do klienta nawet nikt się nie podniesie.

( usunięte przez administratora ) NIE POLECAM

Zostaw opinię o saunopol - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie saunopol