counter
2 7 13 5 1
MG

ja nie stety nie mam dobrego zdania o firmie - zatrudniłam się z nadzieją, że to praca miła i przyjemna, natomiast praca szybko to zweryfikowała - zła atmosfera oraz złe traktowanie przez szefostwo. unikać jak ognia.

@MG

Czym dokładnie przejawia się "złe traktowanie przez szefostwo"? Bardzo mnie interesuje kwestia elastyczności grafiku oraz samego zespołu w A&A, nawet nie kierownictwa, czy jest zgrany?

Agnes
Kandydat

Nie polecam - zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Pan (najprawdopodobniej szef firmy bądź jej kierownik), który przeprowadzał rozmowę wziął sobie na celu upokarzanie kandydatów. Ton rozmowy, traktowanie człowieka z góry nie wywarły na mnie dobrego wrażenia... Dodatkowo Pan w trakcie rozmowy zrobił zagadkę logiczną cyt. "a teraz zrobimy zagadkę na inteligencję"... Pragnę zaznaczyć, że ubiegałam się tylko i wyłącznie o stanowisko sprzedawczyni w sklepie z biżuterią... Pan moje kilkuletnie doświadczenie w innej branży (bardziej odpowiedzialnej i wymagającej wielu umiejętności) skwitował gorzkim "nie interesuje mnie to, przejdźmy dalej". Celem rozmowy rekrutacyjnej jest zapoznanie przyszłego pracownika, ale też firmy i ludzi, którzy w niej pracują. Działa to w obie strony. Ja dowiedziałam się, jak kierownictwo traktuje ludzi, dlatego będę omijać sklepy A&A z daleka i wszystkim to odradzam. Byłam na wielu rozmowach rekrutacyjnych w wielu firmach. Nigdzie nie zostałam tak źle potraktowana jak podczas rozmowy o pracę w A&A.

Izka
Kandydat
@Agnes

Ja też byłam na rozmowie kwalifikacyjnej i też odniosłam bardzo złe wrażenie o firmie - Pan, który przeprowadzał rozmowę bardzo obcesowy - rozłożył monety przede mną i zadał jakąś zagadkę logiczną (tak jak u Ciebie). Oczywiście, odpowiedziałam prawidłowo, ale sam fakt takiego prowadzenia rozmowy jest po prostu żenujący. Odnoszę wrażenie, że więcej dowiedziałam się o nich, niż oni o mnie. Najlepszym jest, to, że zadzwoniła do mnie Pani i powiedziała, że zostałam zaproszona na drugi etap rozmowy. Oczywiście odmówiłam - lepiej omijać takich z daleka!

Dom Jubilerski A&A
@Agnes

Szanowna Pani, Dziękujemy za Pani komentarze. Przeprowadziliśmy już rozmowę z osobami rekrutującymi w naszej firmie – Pani opinia została omówiona w naszej firmie i będziemy wyciągać wnioski z Pani spostrzeżeń. Jeżeli nie czuła się Pani komfortowo w czasie spotkania rekrutacyjnego - przepraszamy. Zależy nam żeby rozmowy rekrutacyjne były dla kandydatów profesjonalnym, rzetelnym, ale też miłym doświadczeniem dlatego zapraszamy do jednego z naszych salonów na kawę. Będziemy mieli okazję wyjaśnić nieporozumienia w miłej atmosferze. Zależy nam żeby Domy Jubilerskie A&A budziły pozytywne emocje nie tylko wśród klientów, ale i kandydatów, z którymi się spotykamy. Jeśli będzie Pani zainteresowana, prosimy o kontakt drogą mailową: dj@aia.pl. Pozdrawiamy i zapraszamy do Domów Jubilerskich.

Dom Jubilerski A&A Nowy wpis
@Izka

Szanowna Pani, Dziękujemy za Pani opinie, jest nam przykro, że nie była Pani zadowolona ze spotkania rekrutacyjnego. Rozmawialiśmy z osobami, które prowadzą rekrutację, staramy się z każdej opinii wyciągnąć odpowiednie wnioski i pilnować jakości naszych spotkań rekrutacyjnych. Będzie nam miło jeśli skorzysta Pani z naszego zaproszenia na kawę w jednym z salonów naszej firmy. Moglibyśmy omówić wtedy Pani uwagi i wyjaśnić techniki, które stosujemy w rekrutacji (np. wykorzystanie zagadki logicznej). Będziemy wdzięczni za kontakt mailowy: dj@aia.pl. Pozdrawiamy i zapraszamy!

@Agnes

Czy ktoś też aplikował w ostatnim czasie? Ja szukam ofert, ale nie mają żadnych aktualnych. Przykro mi, że miałaś złe doświadczenia związane z procesem rekrutacyjnym, a powiedziałabyś jaką umowę proponowali Ci w A&A?

Zofia Nowy wpis

Na jaką prowizję ze sprzedaży można liczyć w A&A? Jak ona się ma do doświadczenia sprzedawcy? Ile można sobie dorobić, ciężko zrealizować cel?

instagirl07

praca w ich salonie w jednej z galerii handlowych - po 12 godzin 2 dni pod rząd za bardzo niską stawkę... pracujesz z exkluzywnym produktem, masz reprezentować elegancko firmę, a dostajesz tyle co kot napłakał. wstyd

Edzia
@instagirl07

ja pracowałam u nich jakiś czas i źle wspominam ten okres. przeszłam do konkurencji i robię praktycznie to samo, ale na lepszych warunkach.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Była pracownica

Pracowałam jakiś czas w sklepie A&A. Byłam zmuszona zmienić pracę ze względu na bardzo słabe zarobki oraz brak rozwoju. Praca jest niestety monotonna i słabo płatna.

Krzychu87
Klient
@Była pracownica

Ja kiedyś kupiłem żonie pierścionek na 10 rocznicę małżeństwa. Żona zawsze chciała mieć pierścionek z pięknym, dużym kamieniem, a jak się pobieraliśmy nie było mnie na taki stać. Niestety pierścionek mimo wysokiej ceny okazał się wątpliwej jakości... Musiałem go dwa razy w ich salonie reklamować i zawsze były jakieś problemy. Gwarancja satysfakcji i zakupu, którymi chwalą się na swojej stronie i podczas zakupów mija się z rzeczywistością.

Mamy nadzieję na nowe sprawozdania odnośnie pracy. Czy ktoś z Was pracuje w firmie Dom Jubilerski A&A Sp. z o.o. w miejscowości Łódź, bo nic jeszcze nie pojawiało się na ich temat? Wasza opinia jest ważna!

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Jubilerski A&A Sp. z o.o. - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

2/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zobacz wywiad