4 Dodaj opinię
4 176 102 5 1

Opinie o BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

uchtor

Firma naprawdę spoko. Zwłaszcza atmosfera: na co dzień wesoło i bez żadnej korporacyjnej spiny. Przełożeni wyrozumiali, potrafią docenić, nie wymagają niemożliwego. Generalnie wszystko po ludzku. Bardzo miło wspominam (pracowałem w biurze).

Tak7Nie
KTO
Nazwa działu: Handlowy

Ogólnie miło wspominam kilka lat spędzonych w tej firmie. Wiele się wymaga od pracownika (np. samodzielności czy zajmowania się wieloma sprawami jednocześnie) ale jak się dobrze pracuje to można oczekiwać, że zostanie to zauważone i docenione przez przełożonych. Są duże możliwości rozwoju a praca jest ciekawa. Polecam, szczególnie dla osób ceniących rozwój, które są na początku swojej ścieżki zawodowej.

dobre wspomnienia

Ja również mam pozytywne odczucia po współpracy z firmą.

mi-lady Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Byłam na "rozmowie" o pracę , rekruterka zadawała mi tak dziwne pytania że zastanawiałam po co jej te informacje (usunięte przez administratora)

Nowy wpis

@mi-lady

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry, bardzo istotny jest dla nas proces rekrutacji, podczas którego staramy się poznać kandydata. Jesteśmy firmą rodzinną i ważne jest dla nas, z kim współpracujemy. Jeśli któreś z pytań rekrutacyjnych, w naszej opinii jednak standardowych, było Pani zdaniem niestosowne, zawsze można na nie nie odpowiedzieć:) Nasze rozmowy kwalifikacyjne zawsze odbywają się w otwartej atmosferze pełnej zrozumienia i dialog jest dla nas kluczowy. Pozdrawiamy.

karola Nowy wpis
@mi-lady

a jakiego typu to byly pytania ?

Nowy wpis

@karola

Dzień Dobry, jeśli chodzi o pytania jakie zadajemy na spotkaniach rekrutacyjnych sa to typowe pytania rekrutacyjne. Jeśli ktoś miał przerwę w zatrudnieniu, która nie jest odnotowana w CV, pytamy z jakiej przyczyny była przerwa. Jeśli CV kończy się nagle bez dalszej ścieżki kariery, pytamy co dalej się działo.

Marta
Nazwa działu: Produkcja

Witam czy rekretujucie Państwo w chwili obecnej na pracownika produkcji ?

@Marta

BROWIN, zespół HR: Witam, tak obecnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko Operatora maszyn oraz Montera. Zachęcamy do przesłania swojej aplikacji na adres mailowy: hr@browin.pl.

TakNie

Czy w obrębie jednego działu w BROWIN Sp. z o.o. sp.k. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

@Pytanie

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry, w sprawie wszystkich rekrutacji wewnętrznych prosimy o kontakt bezpośredni bądź przez adres mailowy: hr@browin.pl Pozdrawiamy:)

Przed nami XI Ogólnopolski Konkurs win Domowych
A na nim masa atrakcji!
W programie spotkania m.in. panele dyskusyjne
Pierwszy z nich odbędzie się o godz. 10:00 i dotyczyć będzie TANIN.
W trakcie prezentacji dowiesz się czym są, jaki wpływ na wino czerwone mają oraz czy warto je stosować.
Resztę szczegółów zdradzimy Ci niebawem!

Serdecznie zapraszamy!
KTO
Nazwa działu: Handlowy

@KTO

BROWIN, zespół HR: Bardzo dziękujemy za tak pozytywny feedback. Serdecznie pozdrawiamy:)

Paweł
@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Szanowny zespole HR, proszę podać stawkę w ogłoszeniu na Product Managera z dwoma obcymi językami i 5-cio letnim doświadczeniem. Niech oświeci nas PRAWDA.

@Paweł

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie. Uprzejmie informujemy, że nasza polityka wynagrodzeń jest sprawą poufną i nie dzielimy się takimi informacjami na forum. Jeśli jest Pan zainteresowany tym procesem rekrutacji, to zachęcamy do wysłania swojej aplikacji na adres: hr@browin.pl. Pozdrawiamy i życzymy miłego dnia:)

@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Czy firma BROWIN może potrzebuje pracowników na nie pełny etat. Np w weekendy w godzinach popołudniowych albo nocnych??? Posiam doświadczenie na magazynie. Pozdrawiam.

@Pracownik

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry, niestety na chwilę obecną nie poszukujemy pracowników na niepełny etat. Takie zatrudnienie jest możliwe jedynie w okresie wakacyjnym. Pozdrawiamy.

Dudu
Nazwa działu: Produkcja

Czy moze.ktos powiedziec na jakie zarobki mozna liczyc na poczatku na magazynie?

@Dudu

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry, w tej chwili nie prowadzimy już rekrutacji na Magazyn. Jeśli chodzi o poziom wynagrodzeń, to oferujemy konkurencyjne stawki.

Świętuj z nami 40-lecie!

Sprawdź, jak przez te wszystkie lata zmienialiśmy się dla Ciebie!

Kubaaa90

Czy firma prowadzi teraz jakieś rekrutacje?

Aktualność
Serdecznie zapraszamy zarówno początkujących, średnio-zaawansowanych, jak i wprawionych już wędliniarzy na kameralne warsztaty.

Więcej informacji znajdziecie pod linkiem: https://www.facebook.com/events/459815894798184/

Sakso
Nazwa działu: Produkcja

Witam, chciałbym się zapytać o stanowisko operatora produkcji. Jakie warunki płacowe, jak wygląda praca i czy są szanse na długoterminowe umowy jak się ktoś sprawdzi. Dziękuję za odpowiedzi.

@Sakso

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry. Serdecznie zachęcamy do przesłania swojej aplikacji na adres mailowy: hr@browin.pl. Chętnie również udzielimy wszystkich dodatkowych informacji. Pierwsza umowa, jaką proponujemy naszym nowym pracownikom to umowa o pracę na 3 miesięczny okres próbny. Następnie oferujemy długoterminowe umowy. Nasza firma dynamicznie się rozwija: inwestujemy w nowe maszyny produkcyjne i jesteśmy w trakcie budowy nowej hali produkcyjnej. Zapraszamy do przesyłania CV:)

Bamar

Niedoświadczeni kierownicy, które są spłatane na pracę po rodzinnych związkach. Bezsensowni liderzy z za niedoświadczeniu których cierpi cały roboczy zespół.

@Bamar

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się swoją opinią. Zapewniamy, że w naszej firmie kadra kierownicza jak i cały zespół są mocno zróżnicowane pod względem wieku, doświadczenia, kompetencji, osobowości. W naszej firmie jest miejsce dla doświadczonych managerów jak i młodych liderów, których sukcesywnie szkolimy i podnosimy umiejętności. Wszystkie rekrutacje są przeprowadzane przez zespół HR, żadne związki rodzinne nie są tu determinantem do zatrudnienia danego kandydata. Choć oczywiście zdarza się, że pracują z nami całe rodziny, z czego jesteśmy dumni:) Serdecznie pozdrawiamy!

qaz
@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

każdy dział HR tak odpowie że atmosfera, ludzie, szkolenia, profity , kokosy z nieba itd. Rzeczywistość to wiecznie nie zadowolony kierownik wymyślający plany, zajęcia itd. wzięte z kosmosu, wymagania aby znać co najmniej 5 języków przy czym angielski,niemiecki,chiński,wietnamski,szwedzki,i koreański PŁYNNIE W PIŚMIE I MOWIE - DO PRACY NA MAGAZYNIE, gdzie będziesz ładować samochody a język będziesz miał tylko po to żeby go trzymać za zębami bo na twoje miejsce JEST 3 ZA BRAMĄ. DZIĘKUJĘ

@qaz

BROWIN, zespół HR: Rozumiemy, że powyższa opinia jest w formie żartu:) Absolutnie nie potwierdzamy, aby znajomość jakiegokolwiek języka była kryterium rekrutacyjnym do pracy na Magazynie. Poza tym, doceniamy naszych pracowników i chyba czasy tak łatwiej dostępności nowych pracowników, którzy czekają ponoć za bramą już dawno się skończyły? :) Serdecznie pozdrawiamy.

Alwin

Możecie coś powiedzieć o pracy na magazynie? Dosyć długo jest ogłoszenie... warto próbować?

REKRUTACJA

Poszukujemy chętnych do pracy na magazynie.

Wszystkie szczegóły znajdą Państwo w ogłoszeniu ->zakładka "Oferty pracy" Zainteresowanych prosimy o składanie aplikacji.

Czekamy na Państwa zgłoszenia!
Zainteresowany

Cześć wszystkim jest tu ktoś może z rozmowy kwalifikacyjnej na teren Podkarpacia? Jeżeli tak to dajcie znać jak wrażenia po rozmowie i kto dostał zaproszenie na dalsze etapy :D Pozdrawiam.

rekrutowany

po miłej rozmowie kwalifikacyjnej, brak informacji o wyniku rekrutacji, pomimo takiej deklaracji. w związku z czym opinia negatywna.

@rekrutowany

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry, Uprzejmie prosimy o kontakt bezpośrednio z nami pod adresem mailowym: hr@browin.pl. Sprawdzimy co się zadziało i przekażemy informację zwrotną. W tej chwili prowadzimy wiele procesów rekrutacyjnych, niektóre uległy przedłużeniu, za co bardzo przepraszamy. Zachęcamy do kontaktu bezpośredniego, co pomoże uniknąć podobnych sytuacji w przyszłości. Serdecznie pozdrawiamy:)

Tak1Nie1
uchtor

Tak7Nie
wprowadzanie danych

czy można jeszcze aplikować na specjalistę ds. wprowadzania danych? będę wdzięczny za informacje od firmy

Marta

Cześć wszytskim, Mam pytanie jak wygląda praca na stoniwsku biotechnologa, jak atmosfera, potencjalne zarobki. Ktoś coś?

dobre wspomnienia

Ja również mam pozytywne odczucia po współpracy z firmą.

Zyx

Pojawiają się na temat tej firmy różne opinie, zapewne zależne od punktu widzenia czy przełożonego z którym komuś było dane pracować. Wśród setek pracodawców, którzy są nieuczciwi, i tysięcy tych, którzy udają że znają i cenią wartość pracowników niewielu jest takich którymi nazwać można dobrymi pracodawcami. Miałem odczynienia z kilkunastoma, znam także z opowiadań wielu. Tym bardziej chcę polecić Browin jako miejsce pracy im dłużej i dogłębniej poznaję rynek pracy. Jeśli otrzymasz ofertę współpracy z Browinu i szukasz opinii kogoś kto zna tę firmę to wiedz że: Jeśli bedziesz się starał, zostaniesz doceniony, Jeśli czasem się potkniesz, zostaniesz zrozumiany, Jeśli masz problem to ktoś Ci pomoże. Są oczywiście minusy, wady jak wszędzie, bo nigdzie nie jest idealnie. Wadą może być czasem chaos i dużo nowych twarzy - co związane jest z organicznym rozwojem. Ale Browin to z pewnością uczciwy i solidny pracodawca, z dokumentami i pensją zawsze na czas. Jeszcze nie Korpo już nie „Grażynex”

@Zyx

BROWIN, zespół HR: Bardzo dziękujemy za tak pochlebną opinię:-) Rzeczywiście wiele się dzieje, czasem może wkraść się chaos, ale gdzieś w tym wszystkim nadal ważny jest CZŁOWIEK, ZESPÓŁ I WARTOŚCI, które wbrew wszystkiemu nie znikają nam z horyzontu! P.S. A do korpo nie aspirujemy, oczywiście warto sięgać po pewne wzorce, ale nie tracąc przy tym swojej tożsamości:-)

Tak4Nie

Podałby ktoś z Was jakieś wskazówki odnośnie rekrutacji w BROWIN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.? Na co zwrócić uwagę? Zapewne zainteresuje to osoby chcące się tam zatrudnić.

Oceniacz

Niestety nie potrafimy doceniać, że firma jest świetna.

@Oceniacz

BROWIN, zespół HR: Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię na temat naszej firmy:-)

Wowa

Firma ma tak zaufanych pracowników że opowiadają jaki to chiński shit sprzedają. Brawo tylko więcej takich pracowników a firma upadnie.

@Wowa

BROWIN, zespół HR: Zapewniamy, że opisana przez Pana sytuacja miała charakter incydentalny. Wielu naszych pracowników korzysta z firmowych produktów, bo łączy nas wspólna pasja! Sprzedajemy produkty, które testujemy najpierw na sobie. Wierzymy w nie, dlatego są w naszej sprzedaży:-)

Tak3Nie

Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym użytkownikom zainteresowanym pracą w firmie BROWIN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.. Chce ktoś się podzielić swoją opinią?

Aplikantka

Myslalam o tej firmie , ale ciagle szukaja pracownika do zakupow (usunięte przez administratora)

@Aplikantka

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry. Rzeczywiście od jakiegoś czasu prowadzimy rekrutację do zespołu Zaopatrzenia, a jest to związane zarówno z rozwojem naszej firmy, jak i rozbudowaniem tego zespołu. Z uwagi na specyfikę naszej firmy i fakt, że chcemy, aby każdy członek zespołu pasował do naszej firmy i czuł się w niej dobrze, w niektórych przypadkach proces rekrutacyjny może zostać wydłużony. Zachęcamy do aplikowania. Pozdrawiamy.

coliber
@BROWIN Sp. z o.o. sp.k.

Jak wygląda praca w magazynie bo widzę ogłoszenie na lidera magazynu

@coliber

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry. Tak, otworzyliśmy rekrutację na stanowisko Lidera Zmiany na Magazynie. Poszukujemy osób, które mają doświadczenie w pracy na magazynie i w zarządzaniu niewielkim zespołem, oraz, które są dyspozycyjne do pracy w systemie 3 zmianowym na okres sezonu. Jeżeli jest Pan zainteresowany, to zachęcamy do przesłania swojej aplikacji na adres mailowy: hr@browin.pl. Pozdrawiamy.

Tak4Nie

Co od czasu dodania ostatniej opinii zmieniło się w BROWIN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. w kwestii wynagrodzeń?

Tak8Nie

Tymon

Słyszałem , że BROWIN to bardzo dobry pracodawca. Podpowiedzcie czy potrzebują pracowników?

@Tymon

BROWIN, zespół HR: Dzień dobry. Bardzo się cieszymy z tak pochlebnej opinii na nasz temat. Obecnie prowadzimy kilka procesów rekrutacyjnych, np. do zespołu Eksportu i Zaopatrzenia. Jeśli byłby Pan zainteresowany, to zachęcam do śledzenia naszych ogłoszeń na portalu rekrutacyjnym i do wysłania swojej aplikacji. CV można również przesyłać bezpośrednio na adres mailowy: HR@browin.pl. Pozdrawiamy.

Natalia

@truth czy możesz uzasadnić, dlaczego odradzasz pracę w BROWIN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.? Skąd taka opinia? Czy chodzi o warunki zatrudnienia? Te informacje będą pomocne dla potencjalnych pracowników

xy

Nie polecam żadnemu pracownikowi zetknięcia się z tą firmą. Zastanówcie się kilka razy zanim podejmiecie decyzję podjęcia tam pracy. Najlepszym dowodem na to jest duża rotacja pracowników. Jeżeli firma jest ok to ludzie nie odchodzą.

Tak6Nie

baya

Co Wy piszecie za głupoty. To jest najlepsza firma na świecie. Atmosfera jest rodzinna, a nie korporacyjna. Wszyscy się wspierają i tworzą jeden zespół.

Tak2Nie1

Zostaw opinię o BROWIN Sp. z o.o. sp.k. - Łódź

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie