BROWIN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Łódź

Opinie o BROWIN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.

Aplikantka

Myslalam o tej firmie , ale ciagle szukaja pracownika do zakupow (usunięte przez administratora)

Natalia

@truth czy możesz uzasadnić, dlaczego odradzasz pracę w BROWIN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.? Skąd taka opinia? Czy chodzi o warunki zatrudnienia? Te informacje będą pomocne dla potencjalnych pracowników

xy

Nie polecam żadnemu pracownikowi zetknięcia się z tą firmą. Zastanówcie się kilka razy zanim podejmiecie decyzję podjęcia tam pracy. Najlepszym dowodem na to jest duża rotacja pracowników. Jeżeli firma jest ok to ludzie nie odchodzą.

baya

Co Wy piszecie za głupoty. To jest najlepsza firma na świecie. Atmosfera jest rodzinna, a nie korporacyjna. Wszyscy się wspierają i tworzą jeden zespół.

Czarek

Wiesz może jak wygląda z pracą na stanowisku przedstawiciela handlowego? Jakie zarobki, atmosfera, wolne stanowiska?

cc

a jaa atmosfera w laboratorium? /Polecacie próować starac sie o posade laboranta?

Hej

A jak jest w zakupach na stanowisku produkt managera?

monek

Specjalista ds. Obsługi Klienta w Dziale Eksportu jest u nich potrzebny, nie wiem tylko jakie stawki tak na start tam oferują, czy też są ciekawe.

Jędrzej

No przez telefon to sie nic nie dowiesz, ogólnie warunkami jest umowa o prace po trzech miesiącach jeśli się wykażesz oczywiście, do tego dają z tego co wiem telefon służbowy i laptopa, fajna fucha jak masz dryk

roko
@Jędrzej 14.10.2016 15:34

A o jakich progach zarobkowych dla PH tutaj mówimy. Osobiście nie interesuje mnie podstawa mniejsza niż 2.5k netto a realnie chciałbym zarabiać średnio na poziomie 3.5k - 4k netto Są to osiągalne wartości w tej firmie bo nie wiem cy warto się fatygować na spotkanie rekrutacyjne na którym usłyszę min krajową za podstawę

Bodo
@roko 14.10.2016 18:05

Z tego co mi wiadomo praca na stanowisku przedstawiciela handlowego wiąże się z tym, że można zarobic tyle ile się sprzeda. Tak mawiają ze nie ma górnego poziomu zarobku na takich stanowiskach. Chyba ze w Browinie jest stała kwota bez względu na wyniki sprzedaży? To chyba nie miało by sensu na stanowisku PH bo nikt by się nie starał.

kruk

Cześć. Zdradzi ktoś jakie warunki oferują na stanowisku PH bo przez telefon nic nie chcieli zdradzić i nie wiem czy nie tracić czasu na rozmowę kwalifikacyjną. Interesuje mnie podstawa, o jakich realnych zarobkach z premią tutaj mówimy oraz czy samochód jest na użytek własny i ewentualnie jakie limity km prywatnie o ile istnieją. Pozdro.

Zainteresowany

Witajcie, widziałem że poszukują PH na teren śląska. Ktoś zna szczegóły? Czy może na innych terenach też będą rekrutacje? Interesuje mnie województwo mazowieckie. Czytałem wcześniejsze opinie, że praca stabilna na stanowisku PH w tej firmie.

gf

@Max no w sumie to masz racje..podobnie jest pewnie z doświadczeniem tez jakies trzeba posiadac raczej

Max

No nie jest to w sumie jakaś tajemnicza rzecz, że trzeba mieć to wykształcenie, generalnie wydaje mi się to dość oczywistą rzeczą i dość odpowiedzialną z ich strony

arajdo

Przede wszystkim musisz posiadać wykształcenie wyższe, najlepiej techniczne @56y7. A tak poza tym to podobno wymagają 3 lat doświadczenia na podobnym stanowisku.

56y7

hej hej no ja czekam wlasnie az wstwia jakies nowe foerty pracy na przylk;ad na stanowisko iznyniiera produktu trzzeba meic odpowiednie wyksztalcenie na pewno

hejo

Raczej potencjalni klienci są zadowoleni z tego co są w stanie zaoferować @damen. Zobacz, że ich produkty z dziedziny piwowarstwa są na wysokim poziomie, a wiadomo czy są jeszcze jakie oferty pracy? Dzięki za odpowiedź

damen

Maja kilkanasice różnych produktów do zaoferowani z różnych produktów, bo specjalizują się w dziediznie winiarstwa, przetwórstwa, piwowarstwa, urządzen pomiarowych oraz akcesoriów ogrodniczych, działąją nieprzerwalnie od 1972 roku na rynku,

Jajx

Dokładnie. Dobrych pracowników się trzyma przy sobie, bo bardzo ciężko takich znaleźć obecnie na rynku, więc nikt się ich nie pozbywa od tak. W dodatku w Biowin nie ma dużej rotacji. Aktualnie widzę tylko jedną ofertę na grafika kreatywnego, gdzie wymagają wykształcenia wyższego najlepiej jakaś grafika czy kierunek podobny. I trzeba mieć doświadczenie na podobnym stanowisku.

damen

ale nikt nie pisal ze maja zatrudniac nowych lub wymieniac starych przedstwicieli handlowych, jezeli sa skuteczni i dobrze pracuja to po co by tak szef robil.

dj

Przedstawiciele pracuja od lat Ci sami i nic się nie zapowiada aby ktoś zmieniał prace

tadek

No własnie, konkurencyjne wynagrodzenie mówi tyle co nic, może jakieś widełki ktoś zna albo chociaż cyfre z przodu. Pytanie tez co jest w socjalu?

maja

co to znaczy, że oferuja konkurencyjne wynagrodzenie? w takim razie średnia w firmie powinna być 3000 zł.

foka

@arlekin moge ci na pewno powiedziec jak to w Biowin jako pracownik biura obslugi klienta.. a wiec oferuja konkurencyjne wynagrodzenie. rozwój i szkolenia, czy pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie w młodym, kreatywnym zespole, wiec brzmi to niezle, jedyne czego nie wiem jak tam z umowami ale tak to cala oferta wydaje sie wporzo, wiec mysle ze na twoim stanowisku tez bdzie dobrze

Źle nie jest ale jak się chce tam zarobić to niestety trzeba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak wszędzie, wiadomo pracownik ukraiński jest tańszy choć moim zdaniem w biowin każdy zarabia tak samo. Do tego mają oferty pracy w Łodzi ale jak ktoś szuka pracy siedzącej to niech poszuka jako nauczyciel http://preply.com/pl/lodz/oferty-pracy-dla-nauczycieli-języka-ukraińskiego

arlekin

Witam wszystkich, chciałbym zapytać, czy może jest na forum jakaś życzliwa dusza i doradziłaby mi, czy warto zainteresować się stanowiskiem pracownika salonu sprzedaży w Biowin. Bardzo prosiłbym o krótką informację, czy warto starac się o pracę, czy pensja jest na czas, jak tu z atmosferą i tego typu rzeczy. Pozdrawiam.

ph

Jak wygląda praca PH w firmie Biowin/Browin?

Bronzu

Mogę też wypowiedzieć się na temat termometrów tej firmy. Faktycznie może się zdarzyć, że wyblakną nie tylko ciecz ale również skala. Kupowałem termometr w jednym ze sklepów mniejszej popularnej francuskiej sieci w którym można dostać bardzo szeroki asortyment Biowinu (termometr rurkowy przyklejany modelu nie pamiętam). Pracownik poinformował mnie, że termometr nie może wisieć na słońcu bo nie ma mocnych jak świeci na niego słońce przez pół dnia to wyblaknie. Z resztą na opakowaniu też była taka informacja. Wątpię żeby termometry innych producentów wytrzymały taki sprawdzian. Za to muszę pochwalić Biowin bo termometry są produkcji POLSKIEJ!!! w przeciwieństwie do innych firm które importują takie termometry z ChRL. A ja wspieram polskie firmy z polskim kapitałem i polskimi produktami.

gogz

Może jednak lepiej by było gdybyś do nich przedzwonił albo wysłał maila. Bo listownie to nigdy nie wiadomo. A jeśli chodzi o ich produkty to raczej nie ma z nimi problemów, nie słyszałem przynajmniej, żeby było więcej takich problemów, nie wiem jak z zatrudnieniem, no ale zarobki raczej do najwyższych nie należą.

kandydat

Witam. Może ktoś by się podzielił opinią jak wygląda praca jako PH w tej firmie? Jakie warunki, zarobki? Widać firma rozwojowa, mają dużo ciekawych produktów i rozpoznawalną markę (przynajmniej wśród wtajemniczonych w domowe wyroby różnego typu). Chętnie wystartowałbym na stanowisko PH, ale nie ma żadnych ofert pracy. Widzę u mnie na terenie że chyba flote wymienili bo PH jeździ nowym autem. I od kilku lat ten sam gość. Chyba musi być dobrze skoro tyle lat się trzyma. Macie jakieś info o pracy u nich?

Johnny
@kandydat 17.04.2015 00:31

Hehe to chyba jest nas dwóch :) Mam takie same spostrzeżenia zarówno co do firmy jak i przedstawiciela. Też ten sam koleś od kilku lat i ma nowy samochód. Chyba że jesteśmy z tego samego terenu (pomorskie)?

kandydat
@Johnny 24.04.2015 11:14

Nie. Ja z okolic Wrocka. Ale dzięki za info. To daje pogląd na firmę i pracę u nich na takim stanowisku bo widzę, że opinie różne. Ale to pewnie jak wszędzie. Może będę miał możliwość kiedyś się przekonać... Pozdro i powodzenia

niko

Trochę czytałem o tej firmie i wydaje mi się być ciekawa. Produkują przeróżne akcesoria do domowego wyrobu między innymi: wina, piwa oraz innych alkoholi. Poza tym również do przetoworów i wędlin. Interesują mnie tego typu sprawy i chciałbym się bliżej zakręcić koło tego tematu. Macie jakieś info na temat pracy w BIOWIN ?

cvccc

a na umowe o prace nie zatrudniaja tyko tzw smieciowe dlaczego? Komu będzie podlegał pracownik, który zostanie przyjęty na to stanowisko? Co powinienem wiedzieć o pracy na tym stanowisku w tej firmie? jak jest z atmosferą w pracy da sie pracować bez problemów? z góry dziekuje za odpowiedz pozdrawiam serdecznie.

frik

oczywiście , że tak nie jest , ale z drugiej strony nie ma co łodzi przedstawiać jako miasto wielkich szans i perspektyw gdzie na każdym kroku czeka na Ciebie pracodawca z otwartymi dłońmi. Prawda jest taka, że tej pracy nie jest wcale tak dużo i niektórzy boją się zostawić biowin i szukać czegoś nowego

BYŁY BIAŁY MURZYN

Cześć. Pracowałem w tej firmie jako regionalny ph przez parenaście latek. Praca dla pracoholików ogólnie. Trzeba być mocno ogarniętym. Mercha trzeba robić, odbierać reklamacje, pisać oferty, co tydzień obdzwaniać platności. Kasa marna w stosunku do ilości obowiązków. Ogólnie nie polecam osobom z doświadczeniem. Jeśli jednak go nie macie to jest praca dla was.

ja

już nie pracuję w tej firmie , ale każde stanowisko jest jak w każdej firmie lepsze i gorsze, a produkty są jednak na czasie o czym świadczy sprzedaż i nie tylko z Chin :) Nie istnie na rynku dużo firma, która nie ściąga rzeczy z Chin, ta chociaż ma taki plus że większość produktów sama testuje i daje własne projekty do zrobienia. Oczywiście buble też się zdarzają, ale jak kupisz tv i nie koniecznie z Chin też może Ci się rozwalić.... Nie ukrywam że jest w sezonie stresująco ale i też często sympatycznie, odeszłam bo znalazłam ciekawszą ofertę pracy, ale miło będę wspominała firmę... Mają też własną produkcję wielu rzeczy...

nic

parenascie latek....dobre...ciekawe w jakiej firmie :)

matrix

a o jakie stanowisko Ci chodzi?

matrix

-samochody z tego co wiem to właśnie wymieniane na nówki :) -chaosu zawsze trochę jest szczególnie w sezonie bo pracy tyle że nie wiadomo co robić najpierw:) ale ogólnie organizacja ok, każdy wie za co odpowiada -wynagrodzenie w standardzie, możliwe premie -artykuły na czasie:))

Darco69
@matrix 12.07.2014 12:45

Wynagrodzenie powiedzmy w standardzie.... ale chyba powinienem wiedzieć wcześniej ile mam premii a nie czekac na przelew i dopiero sie dowiedzieć (usunięte przez administratora) Nie polecam pracy na magazynie. (usunięte przez administratora)

Joanna
@Darco69 05.10.2014 08:54

Ile się tam zarabia na produkcji proszę o odpowiedź na mail przedsionekraju@wp.pl

II

Czy jest osoba, która może napisać co jest nie tak w tej firmie? Nie ma we wpisach żadnych konkretów, ludzie czekają na krótkie żołnierskie słowa np.: 1. słabe wynagrodzenie, 2. złe zarządzanie, 3. "wyjeżdżone" samochody, 4. chaos i amatorszczyzna, itp. NIECH KTOŚ NAPISZE KONKRETNIE.

dorin

szanse są jak praktycznie wszędzie, tylko akurat u nich te oferty dość rzadko się pojawiają w internecie

dorin

Rodney

Taka tutaj cisza na tym forum, że w ogóle nie wiem, czy są jakiekolwiek szanse dostania pracy w Biowin, zaczynam w to wątpić.

KRYNIA

produkty na czasie

Jaka podstawa przysługuje PH w tej firmie, jakie samochody są do dyspozycji? I jeszcze gdyby ktoś napisał, ile mniej więcej trwa roboczogodzina, bez urazy :))

xyz

Na umowę o pracę.

Anonim

Na jaką umowę zatrudniają?

klient

po śląsku to ktoś jeździ czy nie jeździ? wie ktoś coś w tym temacie?

xyz

czy PH mają GPS-y w samochodach?

kandydatka

ktoś - 2010-06-21 16:06:32 nie polecam nikomu zetknięcia się z tą firmą jako pracownikWszyscy piszą o dziale sprzedaży, a co z resztą działów? Wysyłałem aplikację do działu zakupów.

Magda

Czy mogłabym się dowiedzieć, dlaczego nie polecasz tam pracy? Właśnie złożyłam aplikację do tej firmy.

ktoś

nie polecam nikomu zetknięcia się z tą firmą jako pracownik

Zostaw opinię o BROWIN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BROWIN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K.