Opinie o Uzdrowisko - Konstancin Zdrój Sp. z o.o. w Konstancin-Jeziorna

Uzdrowisko - Konstancin Zdrój Sp. z o.o.
counter
1 3 6 5 1
Mira Nowy wpis

Czy macie jakieś informacje o ewentualnej pracy? Jaka atmosfera i zarobki?

Konstanty Nowy wpis

Popieram przedmowcow.w zarządzie ludzie którzy patrzą czy ich pasek wynagrodzenia się zgadza. Przybyli ułani ze Świeradów i wiochę czynią. Hotel eva rzadzony przez bandę niedouków.(usunięte przez administratora)A wszystko firmuje facet z funduszy, który zgodził się na bycie giermkiem na dworze klanu z południa Polski. A najgorsze jest to że wszyscy plują w twarz RNadzorczej.i (usunięte przez administratora) z tego.

Smarkowski,Śmieciak&Jebiorski Nowy wpis

Podobnie jak w wielu tego typu spółkach, rada nadzorcza promuje do zarządu ludzi bez charakteru i wizji, ale za to posłusznych i giętkich, a z kolei zarząd promuje dyrektorów byle jakich, ale - posłusznych i giętkich. Członek zarządu podwarszawskiego uzdrowiska chwlący się tym, że 'nie lubi Warszawy', chodzi po obrzydliwie brudnym hotelu Konstancja wraz z niezatapialnym "dyrektorem" administracyjnym I jego małym pomagierem- donosicielem i ... wykręcają co którąś żarówkę, żeby 'zmniejszyć koszty'. Każdy zakup i przetarg (ten sam "dyrektor") przeprowadzany latami i byle jak, ze stratą dla UKZ. Za prowadzenie jedynego na Mazowszu uzdrowiska wzięli się ludzie o mentalności rzeźników- z obrazą dla tych ostatnich. Nie trzeba dodawać, że każda osoba inteligentna I przejawiająca pozytywną inicjatywę, stanowi dla nich I ich minionów zagrożenie, które natychmiast neutralizują. Póki pracuje tam obecny “zarząd” oraz ich niezatapialny “dyrektor”, odradzam stanowczo podejmowanie pracy w tym miejscu- na jakimkolwiek stanowisku.

Bogdan Nowy wpis
@Smarkowski,Śmieciak&Jebiorski

Znasz może warunki zatrudnienia, które oferuje firma Uzdrowisko - Konstancin Zdrój nowo zatrudnionym pracownikom? W wątku nie ma informacji na ten temat, dlatego mam nadzieję, że od Ciebie dowiem się czegoś na ten temat. Twoje informacje będą pomocne dla czytelników tego wątku, dlatego zachęcam do wypowiedzi.

fizjoterapeuta

Zarobki dla fizjoterapeutów kpina, nie dają umów o pracę, bo się nie opłaca. Co najwyżej umowa zlecenie 14,50 zł brutto za godzinę lub zatrudnienie w ramach własnej działalności gospodarczej. Do tego praca w soboty. Nie polecam. Szukają frajerów.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Sądzisz, że masz większą wiedzę niż inni na temat firmy Uzdrowisko - Konstancin Zdrój Sp. z o.o.? W takim razie dodaj komentarz i pokaż innym jak jest naprawdę.

Zostaw merytoryczną opinię o Uzdrowisko - Konstancin Zdrój Sp. z o.o. - Konstancin-Jeziorna

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Uzdrowisko - Konstancin Zdrój Sp. z o.o.