Opinie o Sanatoria Iwonicz-Zdrój (Uzdrowisko Iwonicz S.A.) w Iwonicz-Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Uzdrowisko Iwonicz S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Uzdrowisko Iwonicz S.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Uzdrowisko Iwonicz S.A. w Iwonicz-Zdrój

Dzień dobry. na stronie Uzdrowiska widnieje oferta dla fizjoterapeuty. Odnośnie wykształcenia jest napisane, że może to być magister jak również licencjat. Zastanawiam się jakie mogą obecnie występować różnice w stawkach?

Beti Nowy wpis

Sanatorium, miało leczyć z boleści szyjnych. A skończyło się tak, że mój mężczyzna z którym byłam 4 lata zadurzył się lub oczarował w jakiejś kurwie/kuracjuszce Asi z Warszawy. I teraz nie wie co to jest, ale musi się przekonać. I nasze plany, emocje zostały zamiecione pod dywan. Także nie polecam

Nowy wpis

Witam, w ostatnim czasie widziałam na forum opinie od samych kuracjuszy, mnie natomiast interesuje opis warunków pracy z perspektywy fizjoterapeuty. Można wiec o niego prosić? Na stronie widnieje ogłoszenie o naborze na pełen etat przy umowie o pracę. co konkretnie oznaczają zawarte w opisie dobre warunki pracy? jakie są zarobki i atmosfera?

Krysia Nowy wpis

Czy ktoś z Rybnika jedzie do Iwonicza Zdroju 9.02.2023 ?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Uzdrowisko Iwonicz S.A. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Dorota

Jadę z Sosnowca do Iwonicza zdroju dnia 20 luty 2023 ,mogę kogoś zabrać

@Dorota

Dobry wieczór, ja mam się zgłosić 19 lutego. Też jestem z Sosnowca i chętnie bym podzieliła się kosztami paliwa. Szkoda

zuzaa23@gmail.com

Serdeczne podziękowania dla Pani Magdy z sanatorium Biały Orzeł za bardzo serdeczne podejście do kuracjuszy i profesjonalne wykonywanie zabiegów cudowną osoba ❤️pok 202

Zibi

Cześć, jadę na turnus do Iwonicza 17 11 22 z okolic Mysłowic mam wolne miejsce w aucie. Mogę kogoś zabrać.

Kuracjusz

Byliśmy z żoną w Białym Orłem kwiecień, maj 2022 r Zabiegi- główny budynek ok 500m, dobre i dobrze wykonywane, miła obsługa - polecam.Warunki socjalno-bytowe w Białym Orłe fatalne - jedzenie nie do jedzenia , bez smaku, chłodne, nieprzyprawione kateringowe,nie urozmaicone W łazience z kratki śmierdziało, drzwi do łazieńki przesówne, głośne, nieszczelne Interweniowałem u dietetyczki i kierownika - zadufani w sobie, najmądrzejsi,bo covid , bo przepisy.Szkoda uzdrowiska bo ładne,kameralny park i ładna okolica.

Miroslaw

Czy jedzie ktoś z Bialej Podlaskiej lub okolic do Iwonicza na turnus od 19 06 2022

Danuta
@Miroslaw

To Twój pierwszy wyjazd do tego uzdrowiska? Wiesz już może jaki pokój Ci przydzielono, jedynkę czy dwójkę? Będę wdzięczna za opinię po Twoim pobycie, bo szukam jakiegoś sprawdzonego miejsca dla mamy

Justyna

Witam. Czy jedzie ktoś z okolic Katowic na turnus 09.04.22.

Wiktoria
@Justyna

Ja niestety nie jadę, ale bardzo jestem ciekawa ile Pani czekała na turnus? :)

Justyna
@Wiktoria

Miesiąc i pare dni .

Marzena
@Justyna

To tak właściwie długo czy krótko? Ile ludzie średnio muszą czekać?

Bartek

Witam.Czy jedzie ktoś do BO na turnus 2.05.2022 z Warszawy lub okolic?

kuracjuszka

Byłam w tym sanatorium w grudniu 2021r. Na zabiegi trzeba chodzić do innego budynku oddalonego o około 300m. Zimą nie jest to fajne. Po basenie czy zabiegach wodnych trzeba wychodzić na mróz i przechodzić do Białego Orła. Tam warunki dość skromne. Raz w tygodniu 5 minutowe sprzątanie pokoi. Przez cały turnus pościel nie była zmieniona. Najgorsze jest jedzenie na stołówce. Posiłki beznadziejne, porcje bardzo małe. Produkty chyba najgorszej jakości. Nigdy nie było np jogurtu, nawet dla osób na diecie. Zupy mleczne beznadziejne- rozgotowany ryż czy kasza na mleku z wodą. Nikt tego nie jadł. Dwa razy był dżem na śniadanie ale tylko po małej łyżeczce prosto na talerz. Porcja nie wystarczyła nawet na kromkę chleba. Zupy beznadziejne, nawet trudno je nazwać, bez smaku .Masakra. Nigdy więcej! Gdy zapytałam o dzienną stawkę żywieniową to nie udzielono mi informacji. Tam jest to tajemnicą. Przypuszczam, że była nie większa niż 8 zł czyli 2 zł śniadanie, 4 zł obiad i 2 złote kolacja. Może nawet niższa skoro liść sałaty był tam dzielony na pół lub na czworo, w zależności od jego wielkości. Jestem przekonana, że więźniowie w zakładach karnych mają lepsze wyżywienie niż kuracjusze w tym sanatorium. Nie polecam.

Nic

Witam jak obecnie wyglonda rechabilitacja w sanatorium biały orzeł jakie wyżywienie jaka kadra

Krystyna

Pobyt w tym sanatorium to czysty koszmar. Pokoje gorzej jak za (usunięte przez administratora) Podłoga skrzypiąca, okno na wysokości głowy, ciemny, ponury, brzydki.. Nie wspomnę o już o tym, że na zabiegi trzeba iść około 300 metrów. Jedzenie mieliśmy okropne, wstrętne i zimne. Po naszym głośnym proteście troszeczkę się zmieniło. Pobyt w Białym Orle uważam za tragiczny. Nie polecam nikomu.

Magda

Czy uzdrowisko przyjmuje osoby sezonowo ?

sanatorium a covid

Jak teraz wygląda pobyt w sanatorium? Czy można jechać bez testu na covid. Czy można wychodzić na zewnątrz -poza sanatorium?

Jerzy

Dość długo żaden z pracowników uzdrowiska nie wypowiadał się w tym wątku, a takie informacje są bardzo ważne dla osób szukających zatrudnienia. Czy firma szuka osób do obsługi gości hotelowych lub prac porządkowych w pensjonacie?

admin

Jak wyglądają nadgodziny w firmie Uzdrowisko Iwonicz S.A. Sanatorium Biały Orzeł ? Jest łatwo pracować w firmie czy trzeba zostawać po godzinach? Podziel się z nami swoją opinią!

kura cjusz
@admin

kuracjusze biegają, załatwiają zabiegi do 14 (bo dancing od 15) i wolnyś

marek

SANATORYJNA SATYRKA Kuracjuszy nic nie ruszy, oprócz gimnastyki. Pani ciągnie nas za uszy, jak ogiery bryki. Na basenie prądy wody unoszą - nie rażą, ale na orłowskich salach prądami nas smażą. Lampy, krio i kąpiele, terapulsy, tensy i to wszystko za zusowskie wyłudzone pensy. Relaks „psycho” nam fundują, żeby uśpić zmysły, żeby głowa i kręgosłup od bólu nie prysły. Żeby kreatywnym być i by sie nikt nie lękał, a właściwie by kręgosłup w pracy nam nie pękał. Na kręgosłup relaksacja ma tu wpływ ogromny. Każdy wie od urodzenia nawet ten bezdomny. Dzionek cały na zajęciach ledwo mijasz próg, a wieczorem na dancingu gimnastyka nóg. Nic nie boli kiedy drinki wypełniają brzuszki i cyckami wywijają fajne kuracjuszki. Doktor nas przed tym przestrzega i „dokładnie bada”. A naczelna pielęgniarka nam o prohibicji gada. Mówi: wszystko jest dla ludzi ale po zabiegu. Potem można seks uprawiać nago i na śniegu. Turnus minął bezszelestnie czas wracać do domu. To kto tutaj narozrabiał nie mówcie nikomu. Dziś z "Białego Orla" turnus do domu wyruszył. Wyjeżdżają lecz zostawią tu kawałek duszy.

bidaznyndzom
@marek

TAAA. trafiasz ze złamanym kręgosłupem - wychodzisz. WYBIEGASZ! myślami. co to jest! ORLIK?

Zostaw merytoryczną opinię o Uzdrowisko Iwonicz S.A. - Iwonicz-Zdrój

• Jak się pracuje w Uzdrowisko Iwonicz S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Uzdrowisko Iwonicz S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Uzdrowisko Iwonicz S.A.?

Uzdrowisko Iwonicz S.A.