KIR

Opinie o KIR

Lidia

KIR, poszukuje obecnie kilku kandydatów na wybrane stanowiska, głownie Pracownicy Biur i Specjaliści. Ktoś z Was posiada doświadczenie w firmie? Jeżeli tak to napiszcie, jak na początku wygląda tam praca, jakie panują zasady? Z pewnością będzie klika osób zainteresowanych ,którzy będą pytać o zatrudnienie w KIR. Dajcie znać a tym samym ułatwicie podjęcie decyzji o przyjęciu pracy przez osoby zainteresowane.

tobiasz

firma KIR aktualnie poszukuje pracownika na stanowisko specjalista w biurze obsługi klienta @see, wymagana jest dobra znajomość języka angielskiego i doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta. Oferują kursy i szkolenia a także atrakcyjny pakiet socjalny.

Zostaw opinię o KIR - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KIR