Opinie o PKO Bank Polski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PKO Bank Polski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PKO Bank Polski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PKO Bank Polski w Warszawa

Dyrektor

Jeśli pracownicy nie będą się domagać to nic nie dostaną. W poprzednim roku barometrem niezadowolenia było forum na Intrze. Dziś wszyscy tam zadowoleni, no trochę jęczą na dochodowość i tyle. Na dodatek badania zadowolenia z pracy wypadły znakomicie ponieważ zbyt wielu dało się spacyfikować. Teraz dzięki lenistwu i tchórzostwu pracowników nowy prezes nic nie musi robić. Dobrze, że zmieniam bank.

Taki jeden
@Dyrektor

Kiedy ktoś coś zrobi z prezesem PKO BP? Kiedy pracownicy PKO BP dostaną wreszcie podwyżki wynagrodzenia?

Doświadczony

PKO BP S.A.to znakomite miejsce pracy. Pensja wypłacana regularnie, respektowane prawo do urlopów, wolne soboty i niedziele, brak nocnych zmian, premie dla skutecznych i ambitnych, pomoc kadry menedżerskiej oraz wsparcie zaplecza technicznego i merytorycznego. Co najważniejsze etyka obowiązująca w banku sprawia, że stres praktycznie nie istnieje w relacjach podwładny - przełożony.

@Doświadczony

Nie wiem w jakim dziale pracujesz ale w detalu stres jest ogromny. Dobra atmosfera w pracy to za mało i w dodatku nie jest to zasluga pracodawcy. Ciagly chaos i nie realne wymagania powodują ciągła rotacje pracowników a nowy prezes to największa porażka.

Pracownik z 6 letnim stażem

Pracuje w Pko Bp od ponad 6lat , moje wyniki sprzedażowe są na poziomie 130%-170% wykonania planu kwartalnego. Bywało i więcej gdy trzeba było myśleć o koleżankach , które nie zamknęły planów i oddział był do tyłu. Jestem jednym z lepszych doradców , nie raz jeździłam po Polsce ponieważ byłam wyróżniania za realizację celów sprzedażowych. Praca w banku do najłatwiejszych nie należy , widząc rotację , która jest odpowiedzią na wiele pytań … nowi przychodzą i idą dalej , do łatwiejszej pracy , banków , które lepiej wynagradzają pracownika. My pracownicy z długim stażem poświęcamy im czas , żeby później za 3/6 miesięcy widzieć jak idą do innej pracy… to specyficzny kawałek chleba i wszystko byłoby w miarę okej bo człowiek ma charakter i ma umiejętności sprzedażowe , nawet na papierze z studiów. Techniki sprzedaży w małym palcu plus wiedzę. Jest jedno „ale” w tym wszystkim - nie rozumiem jak to jest , ze pracownik , który robi plany , zna procedury , pracuje od lat ma taką samą podstawę jak osoby nowozatrudnione? Skąd wiem jaka jest podstawa? Nie chwaliłam się bo obowiązuje nas tajemnica , niestety każdy z tych młodych ludzi mówi o tym otwarcie zmieniając prace. Uważam , ze jest to wysoce krzywdzące i na pewno pracowałoby się duzo lepiej gdyby Bank docenił ludzi , którzy są od lat i którzy ciągną wyniki co kwartał i nie uciekają po pół roku czy roku do innej pracy….

Karol
@Zdalna

Jak nie masz 10 lat doświadczenia, co ciągle jesteś młodziakiem :D

@Pracodawca
Inne

Moje nazwisko Łucja Knapik jestem klientem Banku PKO O/Trzebinia, pragnę przekazać moją pozytywną opinię o uprzejmej ,kompetentnej,cierpliwej obsłudze Waszych Pracownic Pani Anna Bartos-Zabawa i Pani Marta Kostuch. Jestem emerytką i trudno mi poruszać się w przepisach. Pani Anna Kostuch dokładnie i cierpliwie wytłumaczyła moją sprawę. Tą drogą pragnę podziękować za obsługę w Waszym Oddziale. Łucja Knapik ul. Trzebińska 4 32-543 Trzebinia

Obiecny klient banku
@@Pracodawca

Banku PKO pracuję pani paszek ta nie sanuje nikomu ta pani w szczecinie PKO Bank Polski i polecam pani paszek znami pracy bo nie turzy się nie na dajom czego lnie ta pani z szczecin bank polski PKO bardzo serdecznie pozdrawiam dnia życzę

wsciekly

co powiecie o zapędach odpisywania punktów za konsole które miały duże odpisy ub i prowizji? TO JUŻ NA DNIACH ….

Anonim Nowy wpis
@wsciekly

Z jednej strony rozumiem desperację doradców w kwestii wykonywania absurdalnie wysokich planów a a drugiej strony te konsole bardzo mocno uderzały w wynik banku... dla tych na górze liczy się tylko wynik a nie to czy będziecie mieli co do gara włożyć..

Bebe Nowy wpis
@wsciekly

Co, skąd wiesz. Żadnej informacji nie bylo

wsiekly Nowy wpis
@Bebe

dziś otrzymałem info… wszystko udzielone od 01/07 będzie anulowane w monitorze.

Ada

Słyszałam ostatnio coś o benefitach dla byłych pracowników emerytów, czy ktoś coś wie na ten temat?

Enter
@Ada

Skończyły się czasy (usunięte przez administratora) Emeryci nie powinni nic dostawać. Jedynie może darmowe konto i wystarczy. Deputaty i inne datki powinny być zlikwidowane!

Ada Nowy wpis
@Enter

@Enter Tylko pytałam, w końcu pracowałam na dobrobyt tej firmy 25 lat.

Ze względu na znaczne wzrosty planów a tym samym brak możliwości otrzymania premii, żenujące podwyżki oraz bark kultuty osobistej przełożonych, podjąłem decyzję o zmianie pracy. Mój pierwszy kierunek to rekrutacja wewnętrzna i uwaga jeszcze większe poniżenie jakiego mogłem się spodziewać. Tworzony jest nowy zespół, ludzi z całego kraju, a wynagrodzenie jaki mi zaproponowano to brak zmiany dotychczasowej stawki. Pracownicy wykonujący te same czynności mają mieć zupełnie różne stawki. Szok. Nie polecam pracodawcy.

Cecylia

Przerażające jest, że największy, państwowy bank tak potraktował swoich pracowników. Uważam, że sprawa powinna zostać zgłoszone do odpowiednich instytucji, jest rok 2024 a pracodawca wyzyskuje, ośmiesza i poniża ludzi, którzy tutaj pracują. Oto dlaczego: 1. Podwyżki około 300 zł netto ( podstawowa + uznaniowa ) przy zyskach, które wygenerował bank są poniżające. Jest to potwarz dla ludzi ciężko pracujących dla tej instytucji. Jest to jedyna podwyżka w tym roku dla przypomnienia. 2. Żebyśmy czasem nie opływali w bogactwie od dnia 1.07 obniżyli punktację za sprzedaż kredytów o około 40% przy jednoczesnym podwyższeniu planów kwartalnych (które i tak są bardzo, bardzo wysokie). I tak oto duzo doradców nie będzie w stanie wyrobić premii, pozostali będą się wykruszac z kwartału na kwartał. 2. Nawet jak jakimś cudem uda ci się wyrobic plan to premia za taki wkład finansowy jest zenująco niska, wypłacana raz na kwartał, jeżeli podzielisz to przez 3 miesiące to jest to ochłap. 3. Załóżmy jednak, że chcesz pracować rzetelnie, zarobić choć trochę, starasz się ale zrobisz 79 % procent planu, zarobisz dla banku setki tysięcy złotych, zgadnij ile dostaniesz premii ? ZERO. Dlaczego bank nie płaci od każdego pułapu premii ? Dzięki mojej pracy bank zarobił kupę kasy, nie płacąc mi nic ! No cóż, nie polecam.

@Cecylia

Tak się doprowadza do odejść ludzi bez zwolnień grupowych...ech klasyka

@Cecylia

300 nie netto tylko brutto, więc jakies 220 zl na rękę, za (usunięte przez administratora) w tej firmie. Ja złożyłem wypowiedzenie z dniem 1 sierpnia bo mam zaległy i obecny urlop, i się nie zgodzili, bo obowiqzuje mnie 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Macie jakiś pomysł aby jak najszybciej odejść z tej firmy?

Zona

A coś bezpłatnie? Narazie idę od poniedziałku na l4, i jak po powrocie nie zgodzą się dalej na skrócone wypowiedzenie, to będę ciagnac do urlopu to zwolnienie Nie przepracuję w tym obozie pracy za jałmużnę ani jednego dnia.

Askier
Inne

Trzeba było pisać do banku o rozwiązanie o umowy o pracę za porozumieniem stron. Tu wszytko zależy od Twoich przełożonych.. . Inaczej wypowiedzenie za okresem wynikającym zapewne z Twojej umowy tj. 3 miesiące. Pozostało zrobić to co zrobiłeś l4 i czekać na koniec umowy. Co nawyej ZUS po kontroli może Ci skrócić okres zwolnienia.

@Askier

Alw właśnie chciałem od 1 sierpnia aby skończyć z nimi współpracę, ale przełożony stwierdził ze się nie da i musi być 3 miesięczny okres wypowiedzenia. Zus się nie obawiam, bo mam spoko lekarza który mi wystawi na początku do końca lipca, potem przeciągnę na sierpień i kawałek września a potem juz urlop który muszą mi dać.

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Chciałam podziękować bardzo Panu Przemysławowi K za proces przeprowadzenie mnie przez etapy rekrutacji.Super kontakt, wszystko wytłumaczone, cierpiwy,uprzejmy.Dostawałam na bierząco informację co czeka mnie w kolejnych etapach rekrutacji..Rekrutacja była przeprowadzona w bardzo profesjonalny sposób.Rozmowa przeprowadzona na bardzo wysokim poziomie .Bardzo profesjonalna rozmowa ! Cały proces rekrutacyjny oceniam wzorowo. Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny. Czytelnie przedstawiono mi warunki pracy na jakich będę zatrudniona oraz zadania. Cały proces rekrutacji oceniam bardzo dobrze .POLECAM pracę w PKO BANKU POLSKIM

Pytania

Pytań było bardzo dużo np: Mój najtrudniejszy klient?Jak radzę sobie z trudnym klientem ? Moje cele i wiele innych . Nie spotkałam się z żadnymi pytaniami wykraczającymi poza zakres merytoryczny.

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Doradca

Pracuje w tym banku już ładnych parę lat. I nikomu nie polece. Gdyby nie to, że ciężko jest znaleźć pracę w moim mieście to już dawno bym stąd odeszła. Od października prosimy się o podwyżki przy rekordowych zyskach i dostajemy... 300 zł brutto i to od sierpnia. Jakby tego było mało przy zmniejszeniu punktacji mamy plan dowalony tak że to jest nieraelne żeby go wykonać, co za tym idzie nie otrzymamy premii, która każdemu z nas zrobiłaby święta (wypłacona dopiero w listopadzie). Taki "top employer", ze doprowadza do selekcji naturalnej i tego że ludzie się sami zaczynają zwalniać. Tylko że za bardzo dobrych doradców przyjda młodzi, którzy po 3 miesiącach wyśmieją te warunki i pójdą gdzie indziej, co za tym idzie i klienci odejdą, bo nie będzie kompetentych pracowników którzy dbają o klienta. Ostatnio dostaliśmy maila o etyce... przykład idzie z góry, tak więc o etyce już dawno władze pko zapomniały i traktują pracowników jak szczury - taka etyka. I żeby nie było - ja lubię swoją pracę. Ale zacznijcie bas traktować jak należy, bo nam, którym zależy jest już coraz mniej. @Pracodawca

klient
Użytkownicy czekają na odpowiedź 5 dni.

dlaczego podnosicie stawki? Zaraz będziemy musieli zrezygnować z uslug :/

abc

jak to jest, że plany co kwartał większe a na pensje kasy nie ma? co robią zz a może pomyśleć o proteście?

Taka ja
@abc

(usunięte przez administratora)pensje niewiele wyższe od najniżej krajowej,skandal przy takich zyskach.Przeciez to dzięki ludziom z pierwszej linii są te zyski,ludzie składają wypowiedzenia, dość pracy za (usunięte przez administratora)Jak pójdzie prąd,gaz,ceny żywności to nawet na (usunięte przez administratora) nie starczy bo rachunki wszystko zjedzą.W innych zakładach zz potrafią wywalczyć pensje od średniej krajowej, dodatek za staż, 13.A u nas? Pensja prawie jak najniższa i jeszcze za to strój do pracy trzeba kupić.Pracodawca porażka

Maestro
@Taka ja

Popieram m Cię w 100%, nic więcej nie muszę dodawać.

Enter
@Taka ja

Jeśli pracodawca wymaga stroju, to powinien go sfinansować. A jeśli tego nie robi to łamie prawo!

bogusław wojnas

radom malczewskiego 24..obsługa profesjonalna,zaangażowana w punktacji od 1 do 10 daję zdecydowaną dużą dyszkę polecam gorąco

Viola
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.
Inne

Napiszcie o pracy kontrolera znaków pieniężnych- liczarza. Jakie warunki pracy, ile na start.

tomek
Inne

Nie polecam Banku PKO BP do transakcji na Binance giełda kryptowalutowa Karta jest blokowana przy kazdej transakcji Po trzech transakcjach trzeba iść do punktu aby ja odblokować Nie pomagają wpisy na białą listę Ten Bank PKO BP to totalna porażka

Rozczarowany
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Jak tam plan ? Załapałem się na pewne miejsce w ostatnim konkursie i niestety moi przełożeni też . Cieszę się bardzo ale to wynik mojej ciężkiej pracy ale Oni za co ? Za to , że mnie demotywują ?

Krzysztof
Inne

Najbardziej atakujący bank telefonami klienta, kpina, żaden bank dotychczas nie wykonywał tyle telefonów co wasz celem naciągnięcia klienta na kredyt i dodatkowe koszty jednego dnia!!! wstyd ....kto wam każe by zarobić na premie aż tak

Jacka
@Krzysztof

Ktoś musi ich wykarmić, przecież muszą zapłacić za wciśnięty kredyt czy to za konsolidację nie potrzebną bo ta się kończy zaraz czy za dodatkowy (kredyt ciężar)

Kandydat

Miałem okazję być na rozmowie rekrutacyjnej dla tej placówki na ulicy Wandy Panfil w Tomaszowie Mazowieckim, tragedia to mało powiedziane , wyśmiewanie się z kandydata ze względu na małe doświadczenie w bankowości , dopytywanie o sprawy prywatne , jedna pani mam wrażenie że bardzo nie lubi mężczyzn . Nie polecam

Kandydat

Czy na stanowisku "Inżynier IT" - z ogłoszenia wynika, że junior, można liczyć na 8000 brutto podstawy? Jak wygląda sytuacja finansowa w IT?

@Kandydat

Niestety jest tragicznie również w IT. Ostatnia podwyżka to 300zł brutto od sierpnia 2024. Nie wiadomo, czy się śmiać, czy płakać. Nie aplikuj bo będziesz żałował. Dostaniesz standard laptopa o standardzie sprzed kilku lat. Ciężko na tym czymś w IT pracować. Nikt nie widzi problemu, że rozdają szroty pracownikom. Płace w IT generalnie są zaniżone o jakieś 20-30% w stosunku do tego, co możesz dostać na rynku. Biurokracją jest potężna. Cokolwiek musi być zatwierdzone przez sztab nikomu niepotrzebnych podpisów. Ta organizacja nie przeszła żadnej reorganizacji po PRLu. Tam się czas zatrzymał.

@Zona

Czyli chca zlikwidować bank? Są spore braki kadrowe na infolinii i w oddziałach. Nowi ledwo przychodzą, posiedzą 3,4 miesiące i uciekają. Jeżeli Ci jeszcze odejdą, to nie będzie miał kto obsługiwać klientów,, a więc odejdą do innych banków.

@Lola

tak pracodawca szanuje pracowników

@anonim

Ja z tą firmą rozstałam się w marcu. I widzę że słusznie zrobiłam. Współczuję tym którzy zostali, bo widzę co się dzieje. Kilku znajomych siedzi, ale z wrześniem tez się żegnają z tym bankiem. Wołą teraz odejść i zatrudnić się w innych firmach niż czekać az bank ogłosi upadłość, bo gdzie później rynek wchłonie tyle bezrobotnych ludzi...

Miki
@Lola

O jakiej upadłości piszesz?skąd ta teoria

@Miki

Ludzie jako podwyzki dostali ochłapy, zaczną sami odchodzić co już się dzieje, tylko w zwiększonej ilosci. Oddzialy i infolinia muszą wyrobić cele. Mało ludzi, mniejszy cele wyrobione a więc np. odziały do zamknięcia. Pomysl, gdzie pójdziesz załatwić sprawę, tam gdzie czekasz godzinę lub dwie w kolejce, czy tam gdzie np. 10 minut, bo nie chcesz całego go dnia spędzić w banku. Malo ludzi pracujących, mala liczba klientów, nikt takiego banku nie będzie trzymał. Gdyby waszemu prezesowi zależało na tej firmie doceniłby pracowników. Pamiętaj to infolinia i oddzialy utrzymują bank, nie jakis tam dyrektor od śrubek. To ci ludzie na najniższym szczeblu sprzedają produkty dzięki czemu bank ma pieniądze. Nie ma ludzi na tych stanowiskach, bank nie istnieje.

Bajojajo
@Kandydat

A skąd znasz kwote? Zaczęli podawać w ogłoszeniach? Przecież to tajemnica. Poza tym nie liczył bym na tyle. Po 4 latach ledwo 7k brutto.

Opiekun
@Doświadczony

Tak. Wolne soboty i niedziele. Prawo do urlopu i pensji. Bomba.

@Doświadczony

Dyrektor teraz jako Doświadczony dostajesz kasę za te głupoty czy w zakresie swoich czynności masz wypisywanie tych bzdur?? Pomoc kadry managerskiej ściemniacze zakłamany, wsparcie zaplecza merytorycznego - a to niby gdzie jest?? opisz to guru ściemy czytelnikom

Marta
@Doświadczony

Moje doświadczenia z bankiem są zgoła inne. Kadra managerska jest od tego, aby poganiać i wyciskać z ludzi na maksa, a nawet więcej. Oczywiście żadnej współpracy nie ma, a stres jest obecny na każdym kroku.

Klient

Wiesz co to sarkazm?

@Klient

wiesz ile ludzi czyta brednie takiego Doświadczonego vel Dyrektora i jeszcze w to może uwierzyć??

Monia
@Doświadczony

Etyka ha ha masz plan i musisz realizować klient jest tu nie ważny a czuwają nad tym właśnie Ci wspaniali menedżerowie, dać im jeszcze bat do poganiania ....pensja regularnie w dzisiejszych czasach to chyba nic nadzwyczajnego dla największego Banku w Polsce z takimi zyskami przypatrz się pensjom doradców kasjerów na południu Polski a na urlop to pójdziesz jak się z planu wyspowiadasz wtedy Dyrektor łaskawy pozwoli Ci pójść. Ludzie nie słuchajcie tych bzdur praca w PKO BP to jak akwizycja tylko po domach nie chodzisz, a nad pracownikiem sprzedaży stoi kierownik, Dyrektor, Dyrektor Sprzedaży i kamery które śledzą każdy jego krok przeszłam to wszystko i wiem jak jest i podziękowałam..

Maciej
@Monia

Zdaje sobie sprawę z tego, że początki pracy w PKO Bank Polski mogą być trudne, dlatego zastanawia mnie, czy pracownik rozpoczynający od szeregowego stanowiska ma realne szanse na to, aby zostać doceniony przez pracodawcę i otrzymać np. awans na wyższe stanowisko? Jak wygląda ta kwestia w przypadku tego banku? Mam nadzieję, że napiszesz.

Monia
@Maciej

To nie były początki pracy ale prawie 20 lat , na kogo awansujesz jak stanowisko Dyrektora czy Kierownika w Oddziale jest tylko dla góra 3 osób będziesz czekać do końca życia... wszyscy mają wyższe wykształcenie o awansie decyduje Dyrektor jak mu się chce bo jak nie to Ci powie że znajdzie kogoś nowego albo przeniesie Cię na stanowisko doradcy MSP lub BO (bo tam skąd weźmiesz od razu nowy portfel klientów przecież na to pracuje się latami) od razu z planem 2 razy wyższym i po pierwszym kwartale powie że no cóż nie radzisz sobie. Co innego doradcy hipoteczni tam klienci sami przychodzą zwłaszcza jak masz układy z firmami które budują nowe domy czy mieszkania ale tam doradcy też grzeją fotele od lat i jest ich tylko dwóch . Nie żałuję że odeszłam mam pracę spokojną nie myślę po nocach co jutro na odprawie zadeklaruję punkt po punkcie , Dyrektorka nigdy mnie nie wspierała ( a chyba że obserwacją stanowiskową he he uciekła z niej jak klient powiedział żeby usiadła do kasy bo jest kolejka a ona nic nie robi) Kierownik trząsł się przed nią jak osika niech się tam wszyscy zagryzą pa!

@Maciej

Jaki realny awans.. człowieku tu idzie kryzys i zwolnienia pracowników. Oczywiście słowo klucz do tego co nastąpi to automatyzacja a nie slabe produkty I rozrost wszelkiej maści kierowników, dyrektorów i managerów na których doradcy już po prostu nie wyrabiają.

Klient

Nikt w to nie uwierzy.

Tola
@Doświadczony

Najwyraźniej dopiero zaczynasz pracę i jeszcze nie wiesz z czym masz doczynienia skoro takie brednie wypisujesz. Jak Cie zaczną dociskac dzien w dzień gdzie punkty i co z tym robisz a skoro nie masz to znaczy sie do niczego nie nadajesz to Ci sie odechce wszystkiego. Dają plany do realizacji a żadnego wsparcia przełożonych, klientów trzeba szukac po rodzinie i znajomych a to nie jest studnia bez dna... Po za tym za duzo tam jest nierobów na górze na których premie trzeba pracowac...

Anonim

Niezła ściema!

Maciej
@aaa

Ciekawi mnie skąd u Ciebie takie stwierdzenie, że nadchodzi kryzys i mogą szykować się zwolnienia w PKO Bank Polski? Tego typu informacja jest niepokojąca, więc powinieneś ją uzasadnić, aby niepotrzebnie nie wprowadzać paniki wśród zainteresowanych kandydatów.

Opiekun
@Maciej

PKO regularnie zwalnia pracowników w ramach redukcji zatrudnienia, nowe miejsca pracy to wakaty po tych, którzy nie wytrzymali presji sprzedażowej. Aktualnie wdrażany jest model ,,nowoczesnego oddziału,, czyli infolinia plus iko plus ipko.

Kredytów
@Opiekun

Tak. Zwolnienia trwają. Niby bank szuka nowej krwi, a starych pracowników zmusza do odejścia.

Halina
@Kredytów

W jaki sposób starzy pracownicy są "zmuszani" do odejścia? Zwalniane są osoby, którym kończy się umowa o pracę, czy część z nich po prostu postanawia sama się zwolnić?

@Halina

W tym banku inaczej to wygląda.. Jeśli jesteś na sprzedaży dostaniesz plan którego nie wykonasz i przyjdzie ktoś inny albo nikt, w innych komórkach po prostu przesuwa się czynności na 2 kraniec Polski. Gdynia celuje w przejmowanie czynności zapleczowych czy restdukturyzacyjno-windykacyjnych i zatrudnianiu studentów za najniższą krajową czy na umowę zlecenie

Kredytów
@Halina

Mobing. Straszenie zwolnieniem, aneksy do umowy o pracę z obniżką wynagrodzenia. Słabsi sami odchodzą, twardsi są zwalniani za niewypełnienie obowiązków bo relizacja planów sprzedażowych jest obowiązkiem wynikającym z umowy o pracę.

ja
@Doświadczony

pensja - tak urlop -tak wolna sobota i niedziela - tak brak nocnych zmian - tak ale to chyba prawo pracownika pracującego w systemie 8 godzinnym :) w nocy do oddziału nikt nie przychodzi raczej Etyka- tu mam wątpliwości .Klient to punkty nie relacje....a Przelożony najczęściej mobbingowy bez umiejętnosci bojący się o własną posadę . Mam duze doświadczenie w Bankach i takich rzeczy nie widziałam nigdzie,..

Soja
@Kredytów

Atmosfera fatalna. Ciągle straszą, na każdym kroku pokazują ze nic nie zobaczysz

NEL
@Doświadczony

O etyce w tej instytucji (a w zasadzie jej braku) to by książkę mógł napisać

Rybka
@NEL

Jedna już powstała, pewnie będzie czas na kolejną;)

NEL
@Rybka

No to ja z miłą chęcią napiszę. Za to wszystko, co item bank wyprawia. Dziwię się, że mają jeszcze i pracowników i klientów.

Haha
@Doświadczony

Komentarz z działu PR banku? Popatrzcie, ile ma minusów pod tym stekiem bzdur. To świetnie oddaje, co myślą pracownicy o tym miejscu.

On
@Doświadczony

Chyba ta wypowiedź nie dotyczy pkobp

Smutna
@Doświadczony

Tylko szkoda ,że bez słowa wyjaśnienia nie została wypłacona dzisiaj premia,na którą czeka setki pracowników . Z jaką motywacją mamy przyjść w poniedziałek do pracy ?

Negros
@Smutna

No chyba nie oczekujesz, że oficjalnie, mailowo przyznają się do złamania regulaminu zakładowego..

Dawid
@Doświadczony

Czytają ten wpis zastanawiam się czy ten komentujący jest zdrowy psychicznie. Albo może zapytam ile mu za to zapłacili. Bo takie praktyki ten bank stosuje. Faktycznie w dzisiejszych czasach trzeba dziękować za terminowe wypłaty i prawi do urlopu ahhahhaahh

Tomasz
@Doświadczony

Same bzdury napisane przez PKO nie mające absolutnie związku z faktami. Jedynie wolne soboty i niedziele oraz brak nocnych zmian. Ale jest to bank, a nie zakład produkcji... Żenada!

Jol
@Doświadczony

Co ty (usunięte przez administratora)gdzie ty pracujesz ? Chyba wszystko na odwrót

Kachachacha
@Doświadczony

Rzeczywiście przywileje pracownika - pensja na czas, urlopy i wolne weekendy, brak nocnych zmian!!! Normlanie Ameryka! Przecież to nie jest żadna łaska ze strony pracodawcy! Jeśli nie zatrudniam się do pracy weekendowej czy w porze nocnej, to nikt nie ma prawa wymagać tego ode mnie! A pensja czy urlop to nie dobra wola pracodawcy, a jego zasrany obowiązek! Skąd te durne argumenty???

ccccc
@Doświadczony

Spoko, a ja wygląda praca na linii pracownik - pracownik?? Pozytywne nastawienie, neutralne(zależy kto jest jaką osobą), czy jeden drugiemu wilkiem?? Mam doświadczenie w finansach, szefowie w porządku ale jeśli chodzi o ludzi(niektórzy) to mega przykre(te osobowości zapamiętam do końca życia). Chodzi o to, że nie chcę by mi podawano wszystko na tacy, by mnie klepano po plecach(nawet gdy nie w tym uzasadnienia), ale też nie chce by kopano pode mną dołki i psychicznie wykańczano. A to niektórzy opanowali do perfekcji...

bb
@ccccc

i tu to samo

@Doświadczony

Podaj swój numer kadrowy bo pleciesz takie głupoty ze szkoda gadać….etyka? W PKO? Proszę Cię

@Doświadczony

Ale paskudnie zestarzał się wpis doświdczonego hrowca. W sumie to tylko została regularna pensja jak w Biedrze.. Cała reszta to lipa..

@Doświadczony

O pracy bez stresu nie ma mowy.

@Dawid

To był sarkazm.

Mimi
@Doświadczony

A można informację ile wynosi podstawa dla doradców klienta indywidualnego? Bo widzę ogłoszenie , jednak nie ma informacji o zarobkach

Mimo
@Mimi

Start od 3500 brutto - dzień dobry ;)

Ja
@Mimo

Bzdury piszesz. Minimalne wynagrodzenie w pkobp 4000 brutto

Dyrektor

Ech, cenię taki humor ;)

30+
@Doświadczony

Hmmm... czy my pracujemy w tym samym Banku?

koleżanka byłej pracownicy
@Monia

moja koeżanka pracowała 38 lat nie doczekałą emerytury odeszła

Rafał
@Doświadczony

Istnieją takie działy w Banku że pracują na popołudnia, w nocy i w weekendy .. więc musisz swoją wiedzę uzupełnić i to nie jest kilka osób tylko kilkaset .Pozdrawiam

Adam
@Doświadczony

wiesz.. na temat etyki to bym polemizował. Bo jak dla mnie kierownictwo nie ma pojęcia co to etyka

Osa

Co ty gadasz?

Ida
@Doświadczony

Haha, stres nie istnieje, ciekawe w której placówce?

JPA
@Doświadczony

Jeśli chodzi o kwestie stresu, nie wiem, gdzie pracowałeś, ale na pewno nie w PKO.

Beti
@Doświadczony

Jestem strasznie niezadowolona z banku PKO jestem po wypadku że złamaną nogą prosiłam o pomoc bank a on mnie zignorował w takiej sytuacji jakiej jestem pisałam i nic jestem klijentem banku parę lat na czas splacalam a teraz jestem po wypadku a bank ma to gdzieś tak się nierobi z klijentem wstyd

Krystyna
@Doświadczony

Prawo do urlopu mają wszyscy pracujący na etat, nie tylko w pko bp co piszesz takie bzdury?

Teść
@Doświadczony

Słuchajcie. Na facebookowym profilu PKO I Ministerstwa Aktywów Państwowych tylko jedna osoba pod każdym postem pyta o podwyżki wynagrodzenia. Czy Wy też tak nie możecie? Wyobraźcie sobie - tysiąc takich komentarzy co dnia i po tygodniu bank się ugina. Czego się boicie?

aaaa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

dlaczego przełożony może edytować kontakty z CC- umówione do jednego pracownika przypisywać innemu mimo, że pracownik jest w pracy? skoro pracownicy ma ją takie same plany dlaczego nie zapewni im się takich samych możliwości realizacji planów?

Inne

Ponawiam pytanie dlaczego w CrW pracują osoby w wieku emerytalnym w tym słynna pani że ściany wschodniej blokując etaty młodszym osobom które chcą zarabiać więcej i awansować w banku?

?
@aaa

O kogo chodzi? W CRW jest dużo młodych osób. Ludzie chyba normalnie przechodzą na emeryturę.

Ja

Podwyżki będą od 1 sierpnia

Fiju Fiju
@Ja

Co Wy na to 2,4 % nie mniej niż 300 zł.każdemu , uznaniowa 4,3 % wiadomo że nie dla wszystkich . Jeżeli już wypełniliście ankiety satysfakcji to możecie poprosić o przesłanie jeszcze raz linku aby wypełnić na nowo po tym wspaniałych podwyżkach wystarczy wysłać e mail na :twoja opinia jeszcze w tym samym dniu dostaniecie nową :)

Xyz

2 miliardy zysku a oszczędzają na pracowniku jak mogą. Na co te pieniądze z zysku idą... Ciekawe czy tam na górze, też takie sobie podwyżki zrobili :p

@Fiju Fiju

Dla mnie taka podwyżka to jakiś ochłap rzucony i splunięcie w twarz pracownikom. Lepiej chyba jakby wcale nie dali niż jakieś niecałe 200zl na rękę podwyżki, gdzie średnia zarobków wzrosła ok 11% my dostajemy niecałe 2,5% Żenada…

Taka ja
@Pracownik

Ciężko 300 zł brutto nazwać podwyżką.Najlepiej wyszli na tym nowo zatrudnieni, miesiąc pracy,nic nie zrobili a już mają podwyżki.To kpina z pracowników którzy tu lata pracują

@Xyz

Ja nie jestem pracownikiem waszego banku, ale myślalam ze zmienię obecną pracę i do waszego banku dołączę. Ale jak widzę co ludzie piszą, to podziękuję i wolę dalej u siebie siedzieć. A powiedzcie tak szczerze czy jako pracownik infolinii zarobię 7 na rękę bez dodatków premii stażowego itd.?

Tak tak
@Krysia

Oczywiście, stawka wyjściowa to 8 tys na rękę.

Wiola
@Tak tak

Czy do tej pensji dochodzi jeszcze jakaś premia miesięczna czy kwartalna ?

Mechtylda Rupiecińska
@Krysia

Nawet w MSP czy BO tyle nie dostaniesz. Teraz podwyżka dla wszystkich.... 300zł brutto od sierpnia.... Żal (usunięte przez administratora) ściska

@Mechtylda Rupiecińska

To ile mogę zarobić na infolinii? Bo słyszałam, że 5 brutto, ale to chyba ktos żartował, że małą można zarobić podstawę A te 300 to żart prawda? Przecież to państwowy bank. 13, premia za brak l4, co miesiąc nagrody finansowe za świetne wyniki. Te benefity są prawda?

Zeus
@Mechtylda Rupiecińska

My wygenerowaliśmy dla całego Banku rekordowy zysk 2 miliardy, zarząd główny wycenił ten wysiłek na około 250 zł netto. Gdzie te związki zawodowe? Pytanie jak wyglądały te rozmowy?Tłuste koty mają sprawę zamknięta na następne 2 lata. Teraz pewnie walizki spakowane i elo na rajskie wakacje. A Ty wyrabiają swoje cele dalej. W razie co powiedzą że podwyżka już była.????

Długoletni pracownik
@Krysia

5000 brutto to najniższe wynagrodzenie w naszym banku. Nie zdziwiłabym się gdybyś dostała tyle na start. Nie ma 13, stażowego i td. Nie podlegamy pod budżetówkę i te podwyżki o których czytasz to nie żart. Takie będę minimalne inflacyjne o do tego wedle uznania szefa (jeżeli wogóle uzna że zasługujesz)

@Długoletni pracownik

Przecież 5 brutto to wstyd dla tak wielkiego banku. W obecnej firmie zrqbuam 6500 na rękę, i to nie jest duża firma. Przecież PKOBP to największy bank w Posce a pensja widzę ze to ochłapy. Cieszę się że mój szef nas docenia, bo wasz bank jako pracodawca to porażka. Zostaję na starych śmieciach A te 300 zl lepiej przemilczę. Współczuję wam.

Ona.
@Ja

Ktoś wie mniej więcej w jakiej wysokości brutto dla KP?

@Fiju Fiju

Nie rozumiesz przesłania tej 300zł "podwyżki" ?? To są ukryte zwolnienia. Im chodzi tylko o to, aby ludzie się sami pozwalniali. Chodzi o to, aby nie trzeba było robić zwolnień grupowych. Damy ochłap. Ludzie się zdenerwują, może część odejdzie - i o to chodzi!!!. A duża część, która tu pracuje XX lat zostanie, bo się boi zmienić pracodawcę. Wiec koszty żadne. Z 2 miliardów zysku to na pracowników, powinno być z 10%, czyli 200 mln na podwyżki. Gdyby zarząd chciał podwyżki, to każdy by musiał dostać z 25%, bo tyle wynosi inflacja r2dr. Na rynku wskaźnik podwyżkowy to 11,4% rdr. Średnia krajowa 8k, minimalna w PKOBP 5K. To wszystko, bo szkoda pisać więcej o tej firmie.

Anna

Nie polecam oddziału nr 1 w Tarnowskich Górach. Praca tam to koszmar, płacz, nerwy i stres. Manipulacja i perswazja na poziomie hard. Dyrektora i jej służące kierowniczki nadal pozostały w epoce lat 90. Donosicielstwo etc mile widziane. Nie masz wyników codziennie maile, rozmowy „motywujące” rotacja non stop. Bardzo zła atmosfera pracy. Kłamstwa, intrygi. Mam nadzieję że kiedyś odpowiedzą za uprawianie(usunięte przez administratora)

Cześć , czy uważacie , że ankiety oceny zadowolenia z miejsca pracy są anonimowe?

Ada
@Pracownik

Za mojej niedawnej pracy w pko niby anonimowe a dyrekcja i tak wiedziała co kto napisał.

Zostaw merytoryczną opinię o PKO Bank Polski - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PKO Bank Polski?

Zobacz opinie na temat firmy PKO Bank Polski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 933.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKO Bank Polski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 756, z czego 79 to opinie pozytywne, 272 to opinie negatywne, a 405 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKO Bank Polski?

Kandydaci do pracy w PKO Bank Polski napisali 23 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKO Bank Polski
1.8/5 Na podstawie 630 ocen.