2 323 749 5 1
Misiesieswe25 Nowy wpis

Jak wygląda szkolenie na infolinii jak sie pracuje?

TakNie
zawadzki marek z otwocka Nowy wpis

zawadzki marek czekam na przeprosiny kiedy bank mnie przeprosi i czekam na baner z przeprosinami na płocie przez miesiądż

Masakra

Po fuzji z BM jest masakra, starzy pracownicy euro banku zostali zostawieni na pastwę losu. Parę dni szkoleń które ni jak mają się do codziennej pracy na nowych oddziałach BM! Trzeba latać do drukarki kora jest jedną na oddziale. Brak pomocy od pracowników z banku Millennium. Codzienne wychodzenie z pracy 2h po zamknięciu oddziału. Istny horror! Na taki szit nikt się nie pisał! Managerowie zdezorientowani, nic nie wiedzą są na tym samym etapie co pracownicy. Jak można być tak nieodpowdzialnym pracodawca I zostawić starych pracowników euro w takiej (usunięte przez administratora) ! Bardzo dużo ludzi dobrych doradców chce odejść!

Tak10Nie
Ziritowana
@Masakra

Sama prawda...

Ex.EbM Nowy wpis
@Masakra

Mam taka samą sytuację i takie same odczucia. Widzę ,że wszędzie tam samo to wygląda.

Mat Nowy wpis
Nazwa działu: Finanse

Praca w millennium według mnie to najgorszy możliwy pomysł i w moim przypadku była to zupełna pomyłka i nawet wrogowi bym jej nie życzył. W oddziale banku w Warszawie pracowałem niecały rok. Jako pracownik w ogóle posiadam ok. 10 letnie doświadczenie i nigdy nie spotkałem się z takim bałaganem i korpo-światkiem jak tam. Przykład 1. Przychodząc do pracy oczywiście byłem najkrótszym stażem pracownikiem, odchodząc miałem ten staż największy nie pracując tam nawet pełnego roku. Przykład 2. Deficyt pracowników jest tak duży ze na oddział w którym docelowo pracować powinno 6 osób pracowały (w tym niestety ja) 2 osoby plus ochroniarz (przez okres ok. 2 tyg) Wyobraźcie sobie sytuacje w której przychodzisz do banku a tam jeden pracownik od wszystkiego i kolejka na 2 godziny czekania bo drugi pracownik jest człowiekiem i np. Poszedł do toalety albo coś zjeść raz na 10 godzin. 3. Pracownicy nie mają odpowiedniego przeszkolenia z procedur i aplikacji na których pracują natomiast większość szkolenia wstępnego opiera się na nauce manipulowania przy sprzedaży aby zachęcić klienta do jak największego zakupu i ok bo bank tez oczywiście sprzedaje produkty i na tym zarabia ale Nie tedy droga skoro pracownik nie potrafi załatwić z klientem spraw z którymi klient się zwraca bo na szkoleniu nie ma ma to czasu, natomiast straszenie konsekwencjami za nie zrobienie czegoś czego nie zostałeś nauczony jest na porządku dziennym. 4. Ucinanie premii - Na rozmowie rekrutacyjnej zostały mi przedstawione warunki premii za wyniki sprzedażowe - po miesiącu przyszedł mail ze premie za sprzedaż która ma być średnio od miesiąca następnego o ok. 20% wyższa będą o połowę mniejsze - ot tak po prostu i już 5. Brak szacunku do pracowników - o tu tez nie będę wyjątkiem bo najwyraźniej w tym miejscu to już nie wada a cecha. W każdej chwili możesz mieć telefon z centrali lub wiadomość ze jakaś niezwykle turbo pilnie ważna sprawa i masz rzucić wszystko i zacząć to nagle robić mimo ze przez to nie jesteś w stanie wykonać swoich podstawowych obowiązków? Nie ma sprawy wytkniemy ci to w raporcie o błędach bo przecież masz 3 głowy i 5 rąk ( oczywiście nikt nie zwraca uwagi np. Na to ze i tak robisz już za 2 osoby) 6. Zostawanie po pracy - nie wiem jak wy ale ja poza pracą posiadam życie prywatne, miewam plany itp. Jeśli tez tak masz to znajdź lepiej inną pracę. Bo tu możesz np. Na godzinę przed zakończeniem pracy dowiedzieć się ze musisz zostać dodatkowe 2 godz. Dłużej bo coś tam i nikogo nie obchodzi czy masz do odebrania dziecko ze szkoły, czy twój pies sika wam w domu bo już nie daje rady czy po prostu macie plany. Oczywiście jak się nie zgodzicie to otrzymacie stosowną informację w raporcie błędów i ochrzan od kierownika że jak to może być ze nie jesteście w stanie się rozdwoić i ze tak w ogóle to noc Noe robocie. 7. Kierownik placówki - tutaj nie będę akurat aż tak negatywny bo wiem jak to wygląda z drugiej strony. Regionalny nakłada na oddział target i ma w D..ie jak to wyglada realnie a kierownik stara się namawiać ludzi na sprzedaż bo inaczej straci robotę, ja trafiłem na myśle mimo wszystko całkiem normalną osobę która mogłaby spokojnie odnosić sukcesy np. W innej branży niestety chyba zbyt długo tam pracuje aby zauważyć perspektywę. Podsumowując cieszę się ze to już za mną bo stres i wymagania ogromne a pieniądze słabe i o komforcie pracy zapomnij

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Karbonek
Nazwa działu: Infolinia

Nie będę ukrywać, ze z biegiem czasu jest coraz ciężej. Na infolinii telefon za telefonem, praca okropnie meczy, jeśli chodzi o pensje to średnia stawka. Duży stres, musisz być przygotowany na to ze ludzie będą Cię jechać i wyzywać. Duży stres i nacisk na sprzedaż. Ogólnie to mało osób wytrzymuje. Jeszcze jak masz osoby co donoszą na wszystko dookoła.

Ewamarchewa
@Karbonek

Sama prawda. ..niestety

zawadzki marek z otwocka

5122019 zarząd nie przyjechał czekam ponownie na zarząd 1 stycznia 2020 godzina 12 otwock kołłątaja 57 a 660369444

zawadzki marekl z otwocka

przepraszam akcje urosły 5 68 zobaczymy na zamknięciu

zawadzki marek z otwocka 5

kto wie za co prezes banku dostał 2 miliony nagrody .............. kto wie czy będzie zmniejszony limit wypłaty z konta oszczędnościowego przed dniem 582020 a teraz pytanie do zarządu i rady nadzorczej kiedy bank mnie przeprosi ......pamiętajcie dzień 582020 582020

hej
@zawadzki marek z otwocka 5

ta informacja pojawia się w kilku wpisach, ale jest niezrozumiała, jakieś konkrety, źródło informacji?

Niespamuj
@hej

Widac ze jakis oblakany. Spamuje tylko. Szkoda czasu na dyskuje.

@Niespamuj

witam kolegę z czatu millenijnego ale się odgryzłeś fyyyyyyyyyyyyyy

zawadzki marekl z otwocka
@hej

witam starowicza z millenijnego czatu czemu ty mnie śledzisz powiedz co ja ci zrobiłem .....poprostu akcje lecą na łeb ciekawe ile spadną 8 sierpnia 2020

Rekomendacja

Aż śmiać mi się chce jak ludzie piszą tu o stresie i mobbingu :). Pracując w sprzedaży trzeba mieć świadomość, że będzie parcie na wynik jak i stresujące sytuację z klientem. Jeśli nie macie odpowiednich umiejętności i podejścia to nie pracujecie w sprzedaży- proste. Osobiście wyniki raz wyrabiałem raz nie i (tutaj szok dla wszystkich) nie wyrzucili mnie! Teraz pracuje w firmie logistycznej zarządzając spedycją i zaopatrzeniem i uwierzcie jeśli praca w BM była dla was tak stresująca, to lepiej zacznijcie hodować jedwabniki :D. Uważam, że na okres studiów praca w sam raz, ale dla ludzi z ambicjami na pewno nie na długie lata. Pozdrawiam.

Tak6Nie12
Renata
@Były pracownik

Jasne jest, że praca w sprzedaży nie należy do tych najprostszych. Super, że akurat Tobie praca w Banku Millennium odpowiadała. Powiedz mi, czy nowy pracownik może tam liczyć na odpowiednie przeszkolenie przed podjęciem właściwej pracy?

Mille...
@Renata

jak sam się nie nauczysz to na nikogo nie można liczyć.Wspolpracownicy się starają ale nie mają czasu wyjsc do WC,więc na pracownia nowego też czasu nie maWsztko byle jak, a potem twoje nazwisko w raporcie.Za..taku że nie mam czasu żeby ktoś cię uczył a kierownik jest od kawy i papieroska i wiecznie zajety,bez wiedzy tłumacząc się że zapomnial

Tak8Nie
@Były pracownik

Szczerze ja akurat pracowałem w kilku Bankach i takiego traktowania pracowników nigdzie nie było jak tutaj teraz zwłaszcza ze strony pewnej Pani Dyrektor dramat wszystko zgłaszane a ta Kobieta dalej pracuje Nie polecam Nikomu szkoda ludziska Waszego zdrowia na ludzi takiego pokroju i najgorsze, że wszystko to było zgłaszane :-(. Zero reakcji taka jest moja ocena subiektywna Nigdy Więcej za dużo zdrowia mnie i wielu innych moim kolegów to kosztowało!!!

Tak10Nie
Obecny pracownik
@Były pracownik

Patrząc na Twoją umiejętność złożenia zdania, nie dziwię się, że nie zagrzałeś długo miejsca w tej pracy.

TakNie6
@Pracownik Oddziału
@Obecny pracownik

Widzę, że mocno bronisz opinni swojego, powiedzmy byłego pracodawcy. Jest to niezwykle zaskakujące i niespotykane hmmmm. W kontekście pouczania kogokolwiek na temat składni zdań, zwróć uwagę na to co odpisałeś innemu rozmówcy w kontekście "mobbingu"... jak można się spodziewać takiego traktowania gdziekolwiek hmm... Proszę zwrócić uwagę na treść, zamiast skupiać się na detalach, jakże nie ma temat. Nikt tutaj "nie zagrał miejsca" ponieważ sam sam być może złożył wypowiedzenia :-) Wszystkiego dobrego i powodzenia gdziekolwiek pracujesz i bez HEJTU!!!

Tak4Nie
@Były pracownik

"Śmiać Ci się chce" , kiedy ktoś pisze o mobbingu... A doświadczyłeś czegoś takiego, jeśli nie to nie oceniaj! Niestety od wielu osób, które miały doświadczenie z pracą w Banku Millennium słyszałem, że mają takie doświadczenie na przestrzeni ostatnich kilku lat. Jest to niedopuszczalne i powinno być karalne surowymi konsekwencjami prawnymi a już na pewno służbowymi.

Tak6Nie
Monika
@Były pracownik

ostra wypowiedź, czas na moją. Na rozmowie opis stanowiska był zupełnie inny niż realia, nie wspomnę o sytuacji w zespole, nie wspomnę o kierowniku, już w pierwszym miesiącu obowiązywały mnie plany sprzedażowe. Atmosfer do bani. Nic dobrego o tej pracy nie napiszę, już na rozmowie kwalifikacyjnej komisja rekrutacyjna (usunięte przez administratora)

Tak6Nie
panna_migotka
@Obecny pracownik

a u nas najgorsze, najbardziej mobbingujące babsko awansowali na kierownika. Jeśli chodzi o pracę w Millenium chyba nic mnie już nie zdziwi. Ludzie się bali wychodzić do łazienki czy na przerwę coś zjeść. Praca po godzinach, których nie można było odebrać w inny dzień.

zawadzki marek z otwocka

akcje banku millennium w jeden rok spadły 27 procent ale opętanie ....ciekawe ile do 5sierpnie 2020 może drugie tyle ale opętanie pomyślcie

zawadzki marek z otwocka

uwaga bank millennium kupuje eurobank za zgodą właściciela który ma 51 procent a a chinczycy chcą kupić bank millennium pomyślcie 582020 582020

zawadzki marek z otwocka

uwaga pojawiły się trzy reklamy w jednej chcą pojednania ciekawe z kim bo ze mną nadal nie chcą rozmawiać .czekam na przeprosiny 582020......582020..........582020

123Aa
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.
Nazwa działu: Infolinia

Dzien dobry Chciałabym zapytac sie czy trzeba w banku millennium podpisywac umowe lojalnosciowa na 24 msce ? chodzi mi o infolinie , (nie chciałabym podpisywac umowy na 2 lata juz od razu na samym poczatku wspolpracy pozdrawiam i dziekuje za kazda odpowiedz

zawadzki marek z otwocka

kto jest niezadowolony z banku millennium może poczekać do dnia 582020 582020 582020 i wyrazić swoje uczucia po przez likwidacje konta odejście z pracy czy iść na urlop ale może nie starczyć środków i zastaniecie z palcem w du.............. pamiętajcie dzień 5 sierpnia 2020 5 sierpnia2020

zawadzki marek z otwocka

kiedy był w radzie nadzorczej pan rosati w roku 2018 to zwiększono rade nadzorczą o czterech członków na wniosek głównego akcjonariusza banko comercial portugues sa dlaczego ....jeśli wcześniej byli mądrzy ...teraz rosati jest w posłem fyyyyyyyyyyyy 582020 582020 582020

Bartek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 15 dni.
Nazwa działu: Infolinia

Witajcie. Czy ktoś mógłby powiedzieć coś o infolinii we Wrocławiu?

zawadzki marek z otwocka

długo czekałem zaczynacie atakować tu będziemy rozmawiać czekam na pytania od banku millennium a właściwie od zarządu i rady nadzorczej zawadzki marek z otwocka

zawadzki marek z otwocka

uwaga wszystko opisujcie i wysyłajcie pod ten adres otwock kołłątaja 57 a ze szczegółami powstanie mapa oddziałów z bardzo złą reputacją które będą zlikwidowane 582020....582020,,,582020 .....

ExEB
Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

witam, jakie są zarobki na stanowisku doradcy w Gdańsku ?

Ona
Nazwa działu: Finanse

Odradzam pracę na infolini w centrali na Żaryna !po dwóch tygodniach szkolenia dostałam kopa,po nie zdaniu głupiego testu na komputerze,przykre to było,dopiero byłam na etapie nauki a wymagali odemnie wiedzy doświadczonego pracownika,strata czasu...

Tak1Nie2
zawadzki marek z otwocka

uwaga powiadomcie wszystkich znajomych rodziny w całej polsce dnia 582020 582020 582020 582020 klienci i pracownicy opuszczamy bank millennium 582020 zastanie tylko pszoniak z ekipą ............ zawadzki marek z otwocka ..........zobaczymy czy dostaną premie 5 sierpnia 2020

zawadzki marek z otwocka

wszystkie informacje na temat złej działalności banku millennium na rzecz klientów lub pracowników proszę wysyłać pod adres anonimowo zawadzki marek otwock kołłątaja 57 a 05402 podaj adres oddziału i szczegóły złej działalności

Joasia

Bank Millenium to porażka mają gdzieś nowych klientów bo ich przejęli z eurobanku bałagan jaki tam panuje masakra likwiduje konto i się wynoszę .Szkoda eurobanku tam mieli podejście do czlowieka a ci obłęd jakiś .

Marcin
@Joasia

No to likwiduj.

Tak1Nie4
Becia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 dni.

A co teraz z tą fuzją?

zawadzki marek z otwocka

pracownicy i klienci macie wybór 5 sierpnia 2020 przenieście konta do innych banków zawadzki marek z otwocka

Maggie
@zawadzki marek z otwocka

Marek o co chodzi z 5.08.2020?

zawadzki marek z ztwocka

kto wie jak klient przyjdzie 5 sierpnia roku 2020 do banku millennium to będzie mógł zlikwidować konto oszczędnościowe i wypłacić wszystkie środki ......kto wie czy jest jakiś limit w tym dniu 582020.....582020....582020......582020......582020,,,,,,582020 zawadzki marek

maria

największe (usunięte przez administratora) jakie może być to millenium bank odradzam zostałam zmuszona przez połaczenie erobanku z tym czyms co nazywa sie Mililenium bank i muszę się jak najszybciej tego wymiksować

Tak2Nie1
maciej mm

Odradzam infolinię. Wymagania z kosmosu a pieniàdze jsk dla pani z żabki. Mobbing i wieczne poniżanie pracowników to standard w tej firmie

Tak7Nie
zawadzki marek z otwocka

apeluje do pracowników i klientów banku millennium dnia 582020 zwolnijcie się albo urlop klienci zamknijcie konta dnia 582020 582020 582020

zawadzki marek z otwocka

witam ze względu na fakt iż zarząd nie przyjeżdża w umówionych terminach na spotkanie ze mną i nie mogąc wyjaśnić tyj sprawy nie mogę ci odpisać ale tu nie ja jestem ważny ważny jesteś ty i inni więc jeśli masz kłopoty napisz adres podany opisz sprawę która cię dręczy miłego dnia zawadzki marek z otwocka

Zostaw opinię o Bank Millennium S.A. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Bank Millennium S.A.
2/5 Na podstawie 323 ocen.