Opinie o goodie.pl - Millennium Goodie sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Millennium Goodie Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Millennium Goodie Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Millennium Goodie Sp. z o.o. w Warszawa

Mloda Nowy wpis

W goodie bardzo fajnie się pracuje. Jest sympatycznie. Kierownictwo kompetentne a pracy sporo i jeśli ktoś się chce rozwijać znajdzie miejsce dla siebie

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Business Development Manager w Millennium Goodie Sp. z o.o.? Napiszcie, jak według Was przebiegła rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Łucja Nowy wpis

hej, było ogłoszenie na specjalistę ds marketingu afiliacyjnego i tak się teraz zastanawiam, bo ktoś tu pisał o pracy zdalnej a tu w opisie hybrydę widziałam. czyli na chwilę obecną trzeba być czasami w biurze czy to od stanowiska zależne?

Lejdi Nowy wpis
@Łucja

Tak. W biurze trzeba być conajmniej raz w tygodniu.

Azure

Plusy: - niektórzy specjaliści (jako eksperci i jako ludzie=koledzy z pracy) są świetni - praca zdalna - wewnętrzna kawiarnia Green Cafe Nero - bardzo dużo zadań, więc jeśli ktoś jest początkujący, można się wiele nauczyć Minusy: - duża rotacja, zapewne spowodowana różnymi powodami - podwyżki i awanse możliwe głównie wtedy kiedy inni odejdą z pracy - kadra średniego i wyższego szczebla (head of, manager etc) w wielu przypadkach bez taktu, kultury i znajomości podstaw komunikacji biznesowej - długo pracują tzw. "życzliwi"

Rozmowę kwalifikacyjną w Millennium Goodie Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Digital Product Manager in Customer Engagement Team?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Pracownik obsługi stoiska serów oraz wędlin w markecie spożywczym Warszawa
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Praca pomocnik z prawem jazdy kat CE. Umowa Niemiecka.
Regensburg
Injobs.Pl Sp. z o.o.
logo firmy Office Coordinator
Huuuge Games
Aktualny pracownik

Na przestrzeni kilku lat, w goodie zmieniło się bardzo dużo - na lepsze :) Pracuje się dobrze. Kierownictwo jest fajne i kompetentne. Obowiązki są zróżnicowane, każdy ma jasny ich zakres. Można się dużo nauczyć, a i atmosfera jest super :)

Łucja
@Aktualny pracownik

To dobrze, że atmosfera jest super - ważne, żeby w firmie wszyscy dobrze się dogadywali. ;) A ile aktualnie osób tutaj pracuje?

Malena
@Aktualny pracownik

Zgadzam się z ta opinią, dobrze pracuje się w goodie

Magdalena
@Malena

Wszystko fajnie, ale czy zarobki również są w porządku?

Analas

W goodie pracuje bardzo fajny zespół ludzi, niestety pod fatalnym kierownictwem. Zarząd i kierownictwo projektu nie ma żadnego pojęcia ani o zarządzaniu ludźmi ani o zarządzaniu firmą. Działają na oślep, wyrządzając więcej szkód niż pożytku, przy okazji powodując atmosferę sprzyjającą masowym odejściom z pracy. Czy da się tam pracować? Tak, ale tylko jeśli bardzo dobrze zapłacą, bo praca tam przypominała mi sen wariata.

Kama
@Analas

Zależy na kogo trafisz :) w dziale handlowym jest bardzo dobrze i do tego jest w 80% stały od początku istnienia co dobrze świadczy o zarządzaniu :)

bzdury
@Kama

mhm, bo dział handlowy nic nie robi a hajs wyciąga. nic dziwnego że tam siedzą jak pączki w maśle

Haha
@bzdury

Trzeba było w sprzedaży pracować a nie teraz swoją flustracje wylewać :) Najlepiej to siedzieć i narzekać. Nic nie robić a potem jeszcze mieć pretensje do świata że inni mają lepiej :) Powodzenia

???
@Kama

"Zależy na kogo trafisz"? No tak, bo miejsce pracy to ulica. Można trafić na nieprzyjemnych ludzi, no przecież to normalne. "Oh trafiłeś na wrednego kierownika, jak nam przykro taki przypadek nikt nic nie wiedział....". No jakby nie było osób odpowiedzialnych i wiedzących o obowiązkach wynikających z KP. To brzmi jak kpina, a nie odpowiedź.

Firma jest zgłoszona do sądu?

Czy Millennium Goodie Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Gosc

Tak zapewnia

Jak jest z pakietem medycznym w Millennium Goodie Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Mati

Jest pakiet medyczny i można dołączyć rodzinę, można rozszerzyć pakiety też w lux med

Martyna

@Pracownik czyli podsumowując w firmie jest szansa na rozwój ?

@Martyna

Jasne że jest. Jestem od początku i widzę jak to wygląda. Jak wychodzisz z inicjatywą i jesteś osobą myśląc a nie jakimś chodzący zombie :) to możesz awansować czy zostać szefem nowego działu który powstaje. To czego brakuje niestety na rynku pracy to ludzi którzy mają jakieś ambicje i chęć nauki za to same żadania :)

Sprawdzam

Koleżanka nie pytała o postrzeganie współpracowników przez niektóre osoby (najwyraźniej idealne) jako "Zoombie" tylko o możliwości rozwoju. Fajnie było by konkretnie napisać jakie dokładnie są możliwości. Podejrzanie brzmią teksty o tzw roszczeniowości skoro skargi pracowników dotyczą głównie atmosfery i strategii działań. W końcu dobra atmosfera i rozwiązywanie problemów to standard i obowiązek pracodawcy. Więc skąd takie reakcje? Inna sprawa czy ilość obowiązków nie rośnie wraz ze zmianą umowy na stałą i na ile są one sprecyzowne (czego należy żądać i powinno się to otrzymać). Czy pensje stoją w miejscu mimo starań, a zadania się mnożą? To pytanie ode mnie i ciekaw jestem czy dostanę konkretną odpowiedz a nie ogólniki? Pozostałym zainteresowanym pracą radzę podobnie.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Millennium Goodie Sp. z o.o.?

bzdury

nie wyglądają. biorą ludzi z banku, zatrudniają z zewnątrz. awansowała na kierownika jedna osoba- mierna, bierna, ale wierna

Miki

Jeśli jest kogo awansować to awansują :) Z tego co patrzę zadki kto się nadaje aby kierować zespołem. Są to dobrzy specjaliści, sprawdzają się jako jednostki ale czy powierzyć im zespół? Hmmm oto jest pytanie. Zaangażowane osoby mające pomysł na siebie przebija się wyżej.

ktoś nikt

Zatrudnienie w tych czasach to nie jest sukces w sam sobie, jest obecnie rynek pracownika, a nie pracodawcy. W przypadku goodie należy wziąć pod uwagę: obowiązki pracownika, prawa i przywileje - to czy są one respektowane i którą ze stron niestety jednokierunkowo dotyczą. Niestety jest dział, którym swoim "podwóreczkiem" próbuje zarządzać jednostka niemająca do tego wiedzy, umiejętności menadżerskich, chęci do zmian, nie szanująca ludzi i ich zaangażowania, zawsze winny jest ktoś - niezależnie od stanu faktycznego, smutny brak planowania i przez to skupianie się jedynie na gorączkowym "gaszeniu pożarów", permanentny strach przed przełożoną. Niestety również żadnych szkoleń. Wszystkie negatywne aspekty pracy w korporacji wszechobecne. Siłą są ludzie, ale jak długo będą chcieli robić ciągle to samo i bez pomysłu, czy chociażby zarysu wizji przełożonego...

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Millennium Goodie Sp. z o.o.?

Mmm

Tak. I mają szansę też na rozwój o ile chcą pracować. Jak ktoś jest bez doświadczenia ale ma fajną osobowość to go zatrudnia,, oczywiście zależy od działu :) bo jak ktoś musi robić kampanie marketingowe a nie ma o tym zielonego pojęcia bo nawet to nie był jego kierunek studiów to może być ciężko :) ale w dziale handlowym bez problemu.

Osobiście Bardzo lubię pracę w goodie. W żadnej firmie nie jest kolorowo na 100% i wiem że gdzie indziej trawa nie jest bardziej zielona. Praca w startupie wymaga ciągłych zmian i umiejętności dopasowania się do nowych realiów. Jeśli ktoś jest typem pracownika który tylko czeka na żądanie i nie ma własnej inicjatywy to nie będzie zadowolony nigdy :) aby coś osiągnąć wystarczy mieć pomysł na siebie i wizje przyszłości. Młodzi ludzie którzy są roszczeniowi niestety tego nie zrozumieją :) a potem piszą bzdury. Nie każdy dział jest idealny i każdy kierownik ma swój styl zarządzania, trzeba trafić na właściwego dla siebie. P. S DZIAŁ MARKETINGU WCALE NIE PRACUJE W WEEKENDY, zdarzają się jakiej akcje które trzeba monitorować ale mają za to dodatkowe wynagrodzenie.

Goodie

W dziale komunikacji i marketingu zmuszają pracowników do pracy w weekend, szantarzując ich odebraniem premii i przykrymi konsekwencjami. Nie polecam.

Izabela
@Goodie

Goodie, proszę rozwiń swoją wypowiedź gdyż brzmi nieco alarmująco. Piszesz, że w dziele komunikacji i marketingu firmy Millennium Goodie pracownicy zmuszani są do pracy w weekendy. A jak się ma ta sytuacja do zapisu w umówię pracowniczej z firmą? Ile weekendów należy mieć przepracowanych w tej firmie zgodnie z umową?

Melania
@Goodie

Praca w weekendy ?W Głosie nie pracuje się od pndo pt w zwykłych godzinach biurowych?

goodie
@Izabela

W umowie nic na ten temat nie ma. Na rozmowie o pracę też nie powiedzą. Dział komunikacji i marketingu jest w zasadzie na usługach działu engagementu.

goodie
@Melania

Nie. pracuje się od poniedziałku do niedzieli . weekendy z domu narazie.

Izabela
@goodie

Jak jest rozliczana ta praca zdalna w weekendy? Czy jest to tak samo jak w tygodniu 8 godzin pracy, czy dostajecie polecenie dokończenia pracy z tygodnia? Jest dodatkowo płatna?

sloik

bylem na rozmowie na testera powiedzialem 5k do reki, okazalo sie to za duzo ogloszenie wisi dalej a jak dostalem maila ze nie... hihi ale chyba sie ciesze bo slabo z elastycznym czasem pracy tam jest z tego co sie dowiedzialem na rozmowie...

testtest
@sloik

Mediana brutto testerów w skali kraju to 5k, czyli 3500 netto. Jesteś naprawdę dobry? Testerzy tutaj głównie klikają i nie automatyzują w żaden sposób testów.

Man
@testtest

Skąd te dane wziąłeś ?, tyle to się zarabia w Netto lub Lidlu na kasie. Dane o zarobkach: http://testerzy.pl/baza-wiedzy/analiza-zarobkow-testerow-2018-czesc-ii Z tego co widzę w ogłoszeniu: Znajomość SQL i Webservices( pewnie też SOAPUI, Postman) Znajomość podstaw programowania Znajomość zagadnień i doświadczenie w automatyzacji testów natywnych aplikacji mobilnych i web To chyba większe wymagania niż klikanie?

UAT

Dla deweloperów to całkiem ciekawe miejsce na szybki rozwój, niestety biuro w Warszawie to póki co openspace'owy kurnik. Prace nad aplikacją to połowa utrzymania i połowa nowych funkcjonalności. W projekcie cały czas coś się dzieje, dedlajny rzadko się udają i wtedy jest parcie. Daję 4, ponieważ jest wiele miejsc z lepszą organizacją środowiska pracy, a także mniej stresujących. Projekt jak i firma są młode, wiele można poprawić. Ogólnie jest spoko, dużo zależy od kasy.

Zostaw merytoryczną opinię o Millennium Goodie Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Millennium Goodie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Millennium Goodie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Millennium Goodie Sp. z o.o.?

Millennium Goodie Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Stanisława żaryna 2A
    02-593 Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042
Millennium Goodie Sp. z o.o.