LoanMe Sp. z o.o.

Opinie o LoanMe Sp. z o.o.

pracodawca
W ubiegłym miesiącu w LoanMe trwała akcja "Rzuć się piórnikiem" na rzecz podopiecznych Ośrodka Opiekuńczo-Wychowawczego w Płocku. Skrzynia z przyborami zapełniona! Wielkie brawa dla naszych pracowników - darczyńców o ogromnych sercach!
#LoanMe #pomaga #dzieciom

pracodawca
LoanMe jest instytucją finansową, której najwyższą wartością jest wiarygodność i chęć pomocy innym. Staramy się, aby nasza praca przynosiła korzyści społecznościom, w których działamy. Z tego powodu angażujemy się w sprawy dobroczynne, które wspierają potrzebujących.

Dlaczego pomagamy?
Zapraszamy na nasz kanał YouTube - "LoanMe Charytatywnie", gdzie można znaleźć reportaże z naszych akcji charytatywnych!

Szanowni Państwo,

Bardzo nam miło powitać wszystkich użytkowników platformy GoWork.pl poszukujących informacji o pracy w firmie LoanMe Sp. z o.o. Serdecznie dziękujemy za pozostawione przez Państwa opinie. Korzystając z nowej płaszczyzny komunikacji, zadbamy o przedstawienie kompleksowego obrazu pracy, a także warunków zatrudnienia w naszej firmie. Jako stabilne i godne zaufania przedsiębiorstwo, pragniemy również odpowiadać na merytoryczne pytania oraz rozwiewać wszelkie wątpliwości.

Zawsze słuchamy cennych sugestii oraz uwag, wyciągamy wnioski z konstruktywnej krytyki, mając na celu nieustanny rozwój. Z tego powodu wszelkie trudne i skomplikowane sytuacje bardzo prosimy opisywać na adres email: kontakt@loanme.pl.

Serdecznie pozdrawiamy!

Zespół LoanMe Sp. z o.o.

Marek

Firma spoko. Da się zarobić niezłą kaskę na sprzedaży. W drugim miesiącu pracy 3 tys premii. Oby tak dalej

Marzena

@Roxy, rozważasz podjęcie zatrudnienia w firmie LoanMe? Firma w chwili obecnej prowadzi rekrutację na stanowisku, które wspomniałeś w swoim komentarzu? Co wpłynęło na to, iż jesteś zainteresowany pracą akurat w tej firmie? Przedstaw, proszę, co wpłynęło na podjęcie przez Ciebie takiej decyzji.

Roxy

A jak wygląda praca w dziale odzyskiwania należności??

Marzena

@RafEk, jak uważasz pracownik z jakimi cechami charakteru mógłby odnieść sukces pracując w firmie LoanMe? Czy raczej będzie to osoba młoda, która ma dużą motywację i zapał do pracy? Czy może raczej osoba doświadczona, rozważna i wymagająca względem pracodawcy? Możesz napisać również, co było głównym powodem Twojego odejścia z tej firmy? Opisz, proszę, poruszone przeze mnie kwestie.

RafEk

Odszedłem. Po kilku dniach moge powiedzieć ze nie dostałem żadnej pomocy od lidera , agenci traktują Cię jak intruza żeby tylko Cię nie nauczyć bo jesteś konkurencja,Młody zespół ale zawistny i zepsuty do granic możliwości . Wymaga się a nic się nie daje od siebie, sprytni uczą się sami,a lider z chęcią podkradlby Ci jeszcze leada .Nie szanują ludzi moim zdaniem.

Marzena

@Kasia, co było powodem podjęcia przez firmę LoanMe decyzji o zakończeniu współpracy z Tobą? Czy przez te dwa tygodnie, które przepracowałaś w firmie zdarzyło Ci się zostać po godzinach? Również w swoim komentarzu zawarłaś informację o "rywalizacji" pomiędzy pracownikami, czy mimo to można było otrzymać wsparcie w pierwszych dniach od bardziej doświadczonych pracowników? Czy może byłaś zostawiona sama z pytaniami, które na pewno rodziły się w pierwszych dniach pracy w nowym miejscu. Napisz, proszę, coś na ten temat.

Kasia

Firma straszna. Może trafiłam na zły moment. Po 2 tyg zwolnili mnie chociaż to u nich nawalalo,dostawalam też inf że jeśli mi nie idzie to powinnam zostawać dłużej. I ludzie jeszcze zostają po 12 godzin za nadgodziny nie płacą. Szkolenia prawie nie było. Cały czas awarię. Współpracownicy podkradaja sobie leady. Dzika rywalizacja. I straszna atmosfera jeden drugiemu obrabia (usunięte przez administratora) a nawet dzwonią do innego działu by porozmawiać o nowej osobie. Są osoby które tam zarabiają. To fakt. Im dłużej pracujesz tym lepiej idzie. Ale ja oceniam pracodawcę po tym czy szanuje ludzi ta firma nie szanuje. I życie w ciągłym strachu nie jest dobre pierwszy raz spotkałam się z tym żeby pracodawca jawnie straszył zwolnieniami. Metoda zła 85 %ludzi pracuje lepiej gdy się czuję bezpiecznie.

Asia

Słyszałam o wielu "absurdach" dotyczących firmy LoanMe, jednak przyszłam tu do pracy, sprawdziłam i zdziwiłam się, oczywiście na plus. Nie wiem jak było kiedyś, ale teraz nikt nie pracuje tutaj po 12 h, dział sprzedaży ma zmiany po 8h w przedziałach godzinowych. Chwalę sobie, można tu dobrze zarobić.

Kasia
@Asia 08.05.2018 09:44

Pracują po 12 godzin

Marzena

@Asia, czy możesz przybliżyć jakie warunki musi spełnić pracownik zatrudniony w firmie LoanMe, aby otrzymać premię, o której wspomniałaś w swoim komentarzu? Czy są to warunki realne do osiągnięcia przez sprzedawców? Napisz, proszę, coś na ten temat. @Były działu nie handlowego, w swoim komentarzu wspomniałeś o częstych zwolnieniach z pracy w firmie LoanMe. Czy za osoby zwolnione pracodawca zatrudnia nowych pracowników? Jak wygląda ta kwestia?

Marzena

@Asia, czy poza tym, że w LoanMe można dobrze zarobić i nie pracuje się jak niegdyś po 12 h, są jeszcze jakieś inne aspekty zatrudnienia, które zasługują Twoim zdaniem na podkreślenie jako rzadko spotykane na rynku pracy? Co poradziłabyś osobie wahającej się czy aplikować do firmy LoanMe?

Asia
@Marzena 30.05.2018 23:31

Przede wszystkim - na prawdę dobra pensja. Podstawa jest solidna, ale możliwość uzyskania dużej premii jest zdecydowanym plusem pracy w LoanMe. Dodatkowo mamy miesięczne konkursy na "Sprzedawcę miesiąca", który otrzymuje spore profity. Dla osób lubiących sprzedawać - polecam.

były

Na tym forum piszą frustraci i ludzie obrażeni na pracodawcę oraz ci co dostają polecenie z góry by pisać same superlatywy od pracodawcy. W Loan Me poszedł nawet @ nakłaniający do oceny firmy... więc co się tu nie napisze zaraz ktoś z biura napisze ze to nie prawda..... a w firmie dzieje sie źle.... nowy kierownik który przyszedł woli zwalniać ludzi w celu redukcji kosztów niż pracować nad wynikiem.. nie znasz dnia ani godziny kiedy dostaniesz wypowiedzenie i to nie oczekiwanie ale no cóż korpo jest korpo... w firmie panuje pierwszo rzędne donosicielstwo, trzeba uważać co się mówi szczególnie w gronie pracowników nie z Polski... nie szanuje się tutaj totalnie pracownika, dział sprzedaży przychodzi w niedziele i wysyła smsy... tak w niedzielę na szczęście nie ma tego w grafiku bo było.. jak macie różne propozycje pracy to szczerze przemyślcie... bo gra nie warta świeczki... może po zmianach będzie lepiej ale jak na razie lepiej wybrać konkurencję a i opcji za szkolenie już nie ma, jeden plus......

Marzena

Dziękujemy za wszystkie opinie (zarówno te negatywne, jak i pozytywne) na temat pracy w LoanMe Sp. z o.o. i czekamy na więcej! :) Wielu z Was pisze, że w firmie panuje fajna atmosfera, jeśli ktoś chce dodatkowo zarobić - może robić nadgodziny, lokalizacja też jest OK. Czy pracownikom przysługuje na przykład do karty sportowej lub prywatna opieka medyczna, bądź inne benefity?

Gość

Jestem w firmie już od 8 miesięcy w dziale sprzedaży. Wcześniej pracowałam w innych firmach o podobnym charakterze, ale nigdzie nie miałam możliwości zarobienia takich pieniędzy. Komfort pracy jest ogromny, bo nie trzeba dzwonić żadnych zimnych baz itp., więc jeśli ktoś ma doświadczenie w sprzedaży to na pewno się odnajdzie. Tutaj klienci kontaktują się sami. Przedział zarobków to 3000-8000 i zależy od zaangażowania, wynagrodzenie zawsze na czas do 9 dnia miesiąca. Najlepsi niejednokrotnie otrzymują przelewy nawet powyżej 10 000, natomiast tutaj trzeba zaznaczyć- pracują więcej niż inni, często też w weekendy. Na chwilę obecną umowy nie zawierają już zapisu o zwrocie kosztów szkolenia, chociaż wcześniej faktycznie coś takiego było. Zespół składa się z młodych ludzi i atmosfera jest w porządku. W temacie nadgodzin- każdy sam decyduje. Ja wolę zostać tą godzinę dłużej i zarobić 2000 więcej niż wyjsć o czasie i zarobić mniej. Praca dla osób, które są ambitne i chcą zarabiać pieniądze, jeśli ktoś liczy, że przyjdzie i przez połowę dnia będzie popijał kawkę i rozmawiał o pogodzie z osobą obok, to raczej niech się nie nastawia na najwyższe przelewy

Maciek

Absolutna bzdura z tym 350 zł za szkolenie - totalna nieprawda. Może kiedyś dawno tak było ale napewno nie teraz.

Łuki

Ja pracuję w firmie już ponad 2 lata i nigdy nie spotkałem się z opisywanymi niżej absurdami. Dział sprzedaży - jak sama nazwa wskazuje - to dział nastawiony na wynik. Jeśli ktoś nie lubi pracować pod presją, powinien zmienić profesję :) Ja sobie chwalę - wypłata na czas, jak chcę zarobic na premię to mam taką możliwość, fajni ludzie. Zachęcam, aktualnie rekrutacja trwa! :)

True

Pracuję w tej firmie od prawie roku. Nie wiem jak jest w dziale sprzedaży, ale w pozostałych działach praca jest ok. Nie musisz siedzieć po godzinach. Wypłatę zawsze miałam na czas. Możliwości rozwoju też są, ale wiadomo jak ktoś czeka na cud i nic nie robi to cóż... najlepiej to hejtować. Tak naprawdę praca jak w każdej innej firmie. Polecam chociażby ze względu na fajny młody team.

Nie wiem jak jest w dziale sprzedaży, ale ja pracując w finansach wychodzę zawsze o 17 a wynagrodzenie się zgadza :) Chyba punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

Tomek

Koleżanka tam pracuje. Na początek 2500 brutto zlecenie a potem też 2500 na umowie. Ale to nic nie znaczy praca niby 10-18 ale musisz siedzieć minimum 10-18:30 ogólnie wygląda dzień tak że siedzisz tam 9-20 a do tego sobota. Jest oczywiście opłata za szkolenie w niebotycznej cenie a szkolenie to kpina. Ponoć od kilku miesięcy wynagrodzenie się nie zgadza. Ostatnio nawet odejmują jakieś punkty za sprzedaż. Czyli możesz zrobić pożyczkę ale coś tam będzie nie tak i już Ci za nią nie zapłacą. Odradzam

Karo

Ja jestem zadowolony z pracy w LoanMe. Zawsze miła, fajna atmosfera. Nie ma czegoś takiego jak w innych korporacjach, że ludzie sobie pod sobą kopią dołki - i to mnie bardzo zaskoczyło. Amerykański styl zarządzania - pracujesz jak chcesz, byleby robota była zrobiona. Są roczne bonusy i premie, a dział sprzedaży zarabia niezłą kasę. Polecam wszystkim, którzy chcą się rozwijać. Btw, o 800 zł za szkolenie nigdy nie słyszałem... Chyba ktoś chciał narobić niezłego bigosu firmie, bo został zwolniony ;)

Malinka

Pracuję w firmie od miesiaca jako administrator ds. obsługi klienta i jestem zadowolona. Świetny zespół, który od poczatku wspierał mnie swoim doświadczeniem. Otrzymałam też pierwsza wypłatę na czas i wynagrodzenie jest zgodne z oferta przedstawiona mi w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej. Świetna lokalizacja-nowoczesne biuro znajduje się w nowym biurowcu zaraz przy dworcu PKP Wawa Zachodnia, więc mam dobre połaczenia komunikacji miejskiej. Polecam

Lilka

Miałam niepowtarzalną szansę uczestniczyć w bardzo nieprofesjonalnej rozmowie o pracę na stanowisko kierownicze. Jeśli w taki sposób szukają kandydatów to zapewne te wszystkie komentarze są prawdziwe i mnie nie dziwią. Zero profesjonalizmu, zupełne lekceważenie przyszłych pracowników. Odradzam szkoda czasu na rozmowę.

ExpracownikSZ

Najpierw dostajesz umowę szkoleniową, za którą nie ma wynagrodzenia. Zostałam poinformowana, że umowa szkoleniowa może trwać nawet 8 miesięcy - czyli 8 miesięcy możesz przychodzić rekreacyjnie, ponieważ nie otrzymasz wynagrodzenia. Oczywiście na rozmowie o pracę nikt nie poinformował mnie jaki charakter w rzeczywistości ma praca. Mówione było zupełnie coś innego. Jak się jednak okazało jest to praca na słuchawce. Wracając do umowy szkoleniowej, istnieje na niej zapis, iż rezygnacja z pracy wiąże się z uiszczeniem pracodawcy prawie 1000zł zadośćuczynienia i strat jakie firma poniosła względem pracownika. Nie polecam.. Szczególnie, że mają dosyć naciągne metody pracy. I nikt nie pracuje tam 8h. Każdy siedzi do bólu..

Kar

Dobra robota dla ambitnych, którzy lubią zarabiać na sprzedaży.

tosia

Osoby, które chcą, mogą zarobić nawet do 10.000 zł. Fakt - trzeba swoje wysiedzieć (mowa tu o stanowisku doradcy klienta), osoby zatrudnione w innych działach zazwyczaj pracują w godz. 9:00-17:00

Olo

Po pierwsze - nie wiesz kiedy wyjdziesz z pracy, bo nadgodziny to norma;po drugie- nie wiesz ile zarobisz. Jeśli lubisz siedzieć po 10 godz codziennie za 2 tys z nadzieją na super zarobki to jak najbardziej polecam to miejsce.

kot

Ile może zarobić u nich ktoś na stanowisku specjalisty? Jaka jest forma zatrudnienia? Umowa o pracę, zlecenie czy własna działalność?

Luka
@kot 11.11.2017 17:42

3 miesiące umowa zlecenie. Jak zrobisz plan to dają umowę o pracę na najniższą krajową a jak nie zrobisz planu NARA. Nienormowany czas pracy. Powodzenia.

j
@Luka 17.11.2017 16:57

Dzięki, ale ja nie pytam o stanowisko sprzedażowe tylko o HR.

Jola

Podpisując umowę zastanów się 2 razy.Umowa zlecenie na 6 miesięcy oraz zgoda na potrącenie z pensji 860zł brutto za "szkolenie " w przypadku jej zerwania.Szkolenie to tak naprawdę pic na wodę,od samego poczatku brak wsparcia ze strony team leadera,więc po dwóch dniach pracy blokują Ci tel przychodzące i dzwonisz do ludzi z bazy,którzy i tak nie odbierają.Zarobki, które kuszą w ogłoszeniu mało realne do wypracowania.Zdecydowanie odradzam,szkoda czasu

Kamil

dobre miejsce pracy dla młodych osób, atrakcyjny system prowizyjny

Zostaw opinię o LoanMe Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LoanMe Sp. z o.o.