LoanMe Sp. z o.o.

2.1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o LoanMe Sp. z o.o.

dzonyuczony Nowy wpis

od wrzesnia jest nowy system prowizyjny, dzieki ktoremy zarabia praktycznie kazdy nie pracuje nawet calego etatu a i tak moja prowizja podwaja podstawe. narzekanie, ze nie da sie zarobic sa zenujace...

razdwatrzy Nowy wpis

Pracowałem w LoanMe niemalże od początku sprzedaży UoD. Zawsze była szansa na prowizję i zgarniałem ją miesiąc w miesiąc. Nie rozumiem ludzi, którzy piszą, że nie ma bonusów na sprzedaży. Może pomyliły się Wam firmy? :)

Gość Nowy wpis

Nie wiadomo od czego zacząć, od zarobków które są poniżej krytyki? Najlepiej jakby ktoś pracował za darmo, zero premii, zero bonusów, podwyżka? Może dostaniesz marne (usunięte przez administratora)zl brutto i lepiej żebyś się cieszył bo na więcej liczyć nie możesz :) Ludzie? W większości to snucie intrygi i plotek, uszy pieką już od godziny 8:00, jesteś zbyt ambitny? To lepiej naucz się pokory bo tu myślenie ponad program odbierane jest jako krytyka i potencjalne zagrożenie dla czyjegoś stołka. Zero poszanowania do pracownika, z dnia na dzień może cię tam nie być i w sumie nikt nie powie Ci dlaczego - bo tak.(usunięte przez administratora) Dramat, negatywów za dużo żeby wpisać to w jednej opinii.

Pytanie Nowy wpis

Czy w LoanMe Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w LoanMe Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Junior IT Administrator?
wszoku
Kandydat

W firmie są premie, z tym, ze teraz nie jest tak z nimi łatwo jak kiedyś ale 7tys netto spokojnie da się zarobić :) (usunięte przez administratora) wylewają ewidentnie byli pracownicy, czyżby depresja aż tak im wlazła na głowe? :(

Szok
@wszoku

Ile osób zarobią te 7 tys ? Jedna na 30 ? A reszta bez żadnej premii?

@wszoku

Pracowałem w Loanme +- 3miesiące, w tym czasie nikt nie zarobił 7 tyś. W depresje popadają Managerowie pisząc takie głupoty, te 7 tyś to tylko teoria. Nie polecam pracy w tej firmie, strata czasu.

Janusz
@Były pracownik

Można spokojnie zarobić ponad 5 tysięcy premii, nadgodziny i system do ogarnięcia.

Żarty
@Janusz

Tak tylko 7 nadgodzin jest płatne jak wyrobisz więcej nikt ci za nie zapłaci .

Kotek2

Nie polecam pracy w dziale sprzedaży- 3000 brutto i zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie. Oczywiście każdy z na rekrutacji jest mamiony wizją premii rzędu 3-4 tyś. miesięcznie ale czasy tak dużych premii w tej firmie już minęły (w zasadzie nikt ich nie otrzymuje). Większość starego składu odeszła i obecnie w firmie panuje bardzo duża rotacja.

ona
Kandydat

witam jaka jest podstawa w dziale windykacjii i jaka premia od czego zależy. Ile można zarobić jaka atosfera. Czy warto?

Aaa
@ona

Podstawa marna 2100 netto.. Premie marne. Minimum 600 netto.. Nie polecam..

Marek
Kandydat

Strata czasu jedziesz na rozmowę nawet nie racza dać odpowiedzi. Nie szanują ludzi na dzień dobry.

Jakie wartości są cenione w LoanMe Sp. z o.o.?

Oszukana
Klient

Firma (usunięte przez administratora) klientów odnośnie zwrotów, kosztu spłaconej pożyczki przed terminem.

Ksiegowa/y

Hej. Widzę, że loanne szuka pracownika na stanowisko: ksiegowa/y. A to jest kolejna rekrutacja od października 2020. Moze ktoś jest chętny do udzielenia opini jak tam jest ?

mcr
@Ksiegowa/y

słabo....

Pracodawca

Aktualność
Szanowni Państwo,

Pomimo naszych kontaktów z byłymi Pracownikami w celu zaoferowania im możliwości wznowienia pracy w LoanMe, wciąż docierają do nas sygnały, że nie wszyscy otrzymali telefon, bądź Spółka rzekomo nie kontaktowała się z danymi osobami. W związku z tym, za pośrednictwem portalu GoWork bardzo prosimy wszystkich byłych Pracowników, którzy chcieliby współpracować z nami ponownie, o kontakt ze swoim dotychczasowym Przełożonym.

Pragniemy także poinformować, że obecnie rekrutujemy na następujące stanowiska:

Enjoj

Nie prawda :) jako były pracownik zostałem automatycznie odrzucony mimo kontaktu z przełożonym. Zatrudniacie tylko nowe osoby.

@Enjoj

Proszę o informację na jakim dziale był Pan wcześniej zatrudniony. Łączę wyrazy szacunku.

tird
@Enjoj

Dokładnie tak jest.

Nico44

Nie polecam waszej firmy. Zacząłem w niej pracować 22.02.2021 r. w dziale obsługi klienta na projekcie certo i musiałem co mnie zdziwiło podpisać 2 umowy 1 z waszą firmą i 2 z kancelarią Certo , od której nie dostałem jeszcze pieniędzy na konto . (usunięte przez administratora) Dnia 11.02.2021 po zakończeniu pracy zostałem poinformowany od lidera który zaprosił mnie do salki A tam padają słowa, że jesteś zwolniony. Co najlepsze wcześniej nie miałem zwróconej uwagi, że źle wykonujesz pracę albo robisz błędy. I wy jeszcze wciskacie kit i propagandę sukcesu że w waszej firmie można się rozwijać ta jasne dotyczy to osób, które mają znajomości i zostały zatrudnione z polecenia .

Młoda
Kandydat

Czy w dziale windykacji też trzeba zostawać na nadgodzinach żeby mieć szanse utrzymać sie w tej pracy? Czy taka sytuacja jest tylko w dziale sprzedaży?

@Młoda

Informacja, iż trzeba realizować nadgodziny na dziale sprzedaży jest całkowicie nieprawdziwa. Łączę wyrazy szacunku.

Młoda
Kandydat

Czy w dziale odzyskiwania należności też trzeba robić nadgodziny żeby mieć szanse utrzymać się w pracy? Czy ten wyścig szczurów jest tylko na sprzedaży?

Pracodawca

Aktualność
Podczas cyklicznego wydarzenia - LoanMe Townhall - które odbywa się co miesiąc w naszej firmie, nagradzamy Pracowników, którzy wyróżnili się szczególnymi osiągnieciami w danym miesiącu.
Tym razem prezentujemy Grudniowych Pracowników Miesiąca - Marcina z Działu Marketingu oraz Patryka z Działu Sprzedaży. :)