Opinie o LoanMe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy LoanMe Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LoanMe Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LoanMe Sp. z o.o. w Warszawa

Tak wszyscy pracownicy zostali zwolnieni, ale po epidemi na pewno do tych pracowników się odezwiemy i z powrotem będą mogły wrócić do pracy.

Iga
@Marcin

Naprawdę firma wszystkich zwolniła? Jezu dlaczego??

DawnyPracownik

Czy to prawda, że LoanMe zwolniło ostatnio połowę pracowników, w tym osoby pracujące tam od samego początku, zostawiając przy tym tylko tych na wyższych stołkach? Podobno z przyczyn ekonomicznych. W takim razie czemu cały czas są zamieszczane ogłoszenia o rekrutacji?

ZnamBylegoPracownika
@DawnyPracownik

Tak to prawda, do tego jeszcze póki co żadna dziewczyna jeszcze nie miała możliwości powrotu z urlopu macierzyńskiego. Najsmutniejsze to ze zostawili tych co tylko pokazują palcem a zwolnili tych, którzy w firmie pracowali 4-5 lat :(

Julka
@ZnamBylegoPracownika

Z tego co wiem wszystkie osoby które były zwolnione miały umowę o prace na stałe, więc w takim przypadku pracodawca musi mieć gruby powód aby zwolnić. Proponuję wszystim zwolnionym z taką umowa iść jak najszybciej do sądu pracy.

A.

Pracuję w LoanMe już ponad 2 lata i nigdy nie spotkałam się z podobnymi problemami w pracowej "rzeczywistości". Konflikty zawsze występują tam, gdzie jest dużo ludzi... ale te, których byłam świadkiem były szybko rozwiązywane przez Team Leadera. Nigdy nie było sytuacji, że firma kazała siedziec nadgodziny - ludzie siedzą, bo chcą więcej zarobić - szczegolnie jesli jest taka mozliwosc. No ale ludzie zawsze wymyślą jakies (usunięte przez administratora) żeby tylko oczernić, szczególnie wtedy gdy sami nie są w porządku...

Nie polecam pracy w tej firmie chyba, że ktoś lubi robic nadgodziny za darmo. Tak ponieważ Ci nie zapłacą za nadgodziny A będą wymuszać by je robić. Oczywiście im masz lepsze relacje w dziale sprzedaży z osoba która jest tam osobą, że tak to nazwe najwyzej postawiona tym lepiej bedzie Ci szło. Nie wazne czy przepracujesz 160h czy 260h z sobotami i niedzielami jeśli nie wyrobisz progów dostaniesz tyle samo . W tej firmie maja gdzieś pracowników najważniejszy jest dla nich wyzysk na pracowniku jak i kliencie. Podczas rekrutacji bylo opisywane jak to firma szanuje pracowników itd wystarczy tam trochę posiedzieć i odrazu widac co sie z czym je. Większość osób czeka tylko na Twój błąd by zabrać Ci coś Jak Ci się noga podwinie. Ciągła rotacja osób pracujących Ogolnei dla tej firmy jeśli nie pracujesz duzo ponad normę godzin za ktore Ci placa jestes nic nie warty. Odradzam komukolwiek prace w tej firmie jeśli ma.szacunek do swojej osoby. O niektórych rzeczach co sie tam dzieją możnaby isc do telewizji z niektórymi materiałami. Niektórzy potrafią pijani być w pracy. Zdarzał sie nawet handel substancjami niedozwolonymi na terenie zakładu pracy. Wszystko pod przykrywką ladnie ubranych ludzi A tak naprawdę większość tylko czeka by obgadywac Cie za plecami

Szanowny Panie, Na wstępie chcielibyśmy zaznaczyć, iż warunki wypłacania wynagrodzeń są jasno określone i zawarte w umowie, z którą Pracownik zapoznaje się przed jej podpisaniem. Przypominamy również o tym, iż – jako Pracownik – ma Pan prawo niezwłocznie zgłaszać wszelkiego rodzaju problemy do Działu Kadr. Takie działanie, z pewnością przyniosłoby zamierzony efekt – rozwiązałoby ewentualne problemy. Pytaniem pozostaje dla nas kwestia niedozwolonych zachowań w pracy. W związku z tym prosimy o kontakt z Działem HR pod adresem: kariera@loanme.pl – poznamy Pana stanowisko i pomożemy w wyjaśnieniu wszelkich wątpliwości.

@LoanMe Sp. z o.o.

Do działu kadr? Przecież tam ręka rękę myje. Mialbym to zgłosić by mnie później zwolniono ? Na publicznym forum sprawiacie pozory jak to by pomogło . Prawda jest taka, że jedna sprawa była zgłoszona i słuch po niej zaginął. Jakiejkolwiek odpowiedzi wiec dopóki w tej firmie będą powiązania znajomości to takie zgłaszanie na kogos z kimś sie ktos lubi mija sie kompletnie z celem.

Zgadzam się ... 100% prawdy . Tak właśnie wygląda praca w loanme..

Szanowny Panie, Możemy zapewnić, iż nigdy w naszej firmie nie było sytuacji, w której zgłoszenie jakiejkolwiek sprawy do Działu Kadr wiązałoby się z poniesieniem odpowiedzialności przez Pracownika. Jak wielokrotnie wspominaliśmy, jesteśmy objęci regulacjami prawnymi i etycznymi, nie możemy więc praktykować wspomnianych przez Pana metod. Niestety, nie jesteśmy w stanie odpowiednio zareagować w momencie, gdy sytuacje awaryjne lub nieprawidłowości w relacjach interpersonalnych nie są zgłaszane na bieżąco, tylko po kilku dniach/tygodniach. Niemniej jednak, dążąc do poprawy jakości pracy w naszej firmie oraz chcąc niezwłocznie wyjaśnić sprawę, bardzo prosimy o wiadomość prywatną na adres kariera@loanme.pl i przedstawienie dokładnego opisu wydarzeń, o których Pan informuje. Chcielibyśmy jak najszybciej zweryfikować problem i poczynić odpowiednie kroki w kierunku jego rozwiązania.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie LoanMe Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.

Nie polecam pracy w tej firmie chyba, że ktoś lubi robic darmowe nadgodziny i przytulać się do osób wyzej usytuowanych. Tak darmowe nadgodziny bo nie wipiszą Ci ich do przeprowadzonych godzin tak samo jak pracujące soboty i niedziele. Zaraz ktoś napisze, że przecież płacą premie ale gdy sie nie wyrobimy odpowiedniego progu to czy siedziałaś 160h czy 260h w pracy dostaniesz dokladnie to samo. Ludzie tam w większości tylko czekają by Ci sie noga podwineła I jak to zobaczą to z miejsca wezmą twoja pożyczkę. Firma przedstawia się jako szanująca pracowników, na rozmowie o pracę wszysyko kolorowo a tak naprawdę realia sa inne. Nie pozdrawiam nikogo a w szczególności jednej osoby. Odradzam prace w tej firmie ponieważ jedyny cel tej firmy to wyzysk na pracownikach jak i klientach

Ogólnie nie polecam pracy w tej firmie, zostałam oszukana i to w bardzo perfidny sposób... na rozmowie weryfikacyjnej wszystko było bardzo ładnie przedstawione i opowieści jak to super zarabia się w LoanM... Opowieści o tym ze pierwsza umowa na okres próbny kolejne dwie na 3 miesiące i 4 na rok ... po przepracowaniu miesiąca i ogólnej opinii mojego TM ze wszytko ok znowu dostałam kolejna umowę zlecenie ponieważ zapomnieli o mojej umowie i pomimo ze upominałam się przez dwa tygodnie znowu zmuszona byłam podpisać kolejna umowę zlecenie z niższą stawka... powiedziałam ze robię im przysługę że nigdzie nie zgłosiłam faktu iż nie dostałam umowy od pracodawcy i że robię to tylko dlatego że zależy mi na tej pracy... przyszedł kolejny koniec miesiąca wiec znowu upomniałam się o swoja umowę żeby nie doszło do sytuacji z poprzedniego miesiąca... i tutaj zaskoczenie .... mimo dobrych wyników i dużej ilości sprzedanych pożyczek usłyszałam tylko jakieś dziwne tłumaczenie mojego TM ze dział jakości jednak stwierdził że nie jestem dobrym pracownikiem i umowa nie zostanie przedłożona mimo że dwie godziny wcześniej zostałam zapewniona ze umowa na pewno będzie podpisana... ogólnie wydaje mi się że takie praktyki są tam na porządku dziennym... i zwalnianie pracowników z godziny na godzinę tez ... ogólnie nie polecam !!

@:)

Szanowna Pani, Bardzo nam przykro, że ma Pani takie odczucia związane z naszą firmą. Informujemy, iż pracodawca ma prawo do nieprzedłużenia umowy, jeśli uzna, że Pracownik nie realizuje już celów biznesowych Spółki. Przed zakończeniem współpracy wielokrotnie kontaktujemy się z Działem Kontroli Jakości, aby zweryfikować docierające do nas sygnały o nienależytym wypełnianiu obowiązków. Możemy Panią zapewnić, że każda decyzja podlega dokładnej analizie. Jeśli ma Pani pytania lub wątpliwości prosimy o kontakt z działem HR pod adresem hr@loanme.pl.

@:)

Nie każdy ma predyspozycje do pracy na tak wysokim poziomie, żeby otrzymać umowę o pracę. Dobrze, że nie otrzymałaś umowy o pracę bo jeszcze trudniej byłoby Ci się rozstać z pracą w Loanme. Pracowałem w tej firmie 8 miesięcy i nigdy nie było takiej sytuacji, żeby zwolnili kogoś gdy robił wynik.

@były pracownik

Nie otrzymałam umowy o pracę poniewsz chciałam zgłosić brak podpisanej umowy przez dwa tygodnie o którą się codziennie upominalam... Najwidoczniej komuś musiało to nie odpowiadać że domagałam się czegoś co było proponowane na rozmowie kwalifikacyjnej ????

Wiktoria

Firma idzie do przodu to i niektórym się to nie podoba…w końcu to już nie start up tylko spora instytucja. Ja nie narzekam - każdy kto uczciwie pracuje dostaje swoją zapłatę.

Jacuś
@Wiktoria

Trudno nazwać uczciwą pracą sprzedaż pożyczek, gdzie oddajesz drugie tyle. Może i nieźle można na tym zarobić, ale uczciwe to nie jest......

Janusz
@Jacuś

Każdy ma prawo nie skorzystać z tej oferty i jest świadomy tego co bierze. Ja sam bym nie skorzystał.

Julianna

Witam, Niestety muszę w sposób negatywny wypowiedzieć się na temat przełożonych w firmie loanme. Pracując w loanme byłam świadkiem obgadywania i złego wypowiadania się o pracownikach w sposób karygodny na forum innych pracowników. Pani przełożona nie zostawiła suchej nitki na dziewczynach które mniej lubi i ze swoimi ulubionymi pracownicami gawędzila na ich temat. Nie pominę faktu, że w teamie były konflikty pomiędzy pracownicami i przełożona stała wszem i wobec za jedną strona zamiast godzić. Panowała straszna atmosfera. Jeżeli ktoś się zadał z mniej lubiana pracownica przez przełożona--od razy był na języku jej. Strach było się odezwać.. Przychodziłam do pracy w strachu. Nie poszłam do kadr ponieważ się bałam. Stało się, porozmawiam z mniej lubiana dziewczyna i ot! Zwolnienie kochana Pani menager przyniosła. Czuję się pokrzywdzona w tej całej chorej sytuacji. Zwolnienie bez podania przyczyny. Zapytałam więc sama jaki jest powód? Pani menager powiedziała - " za długo się uczysz" oczywiście jest to bójda. Pracowałam równo z pracownikami, nigdy się nie spoznilam, i byłam do przodu z wieloma rzeczami. Nie chciałam już się kłócić, bo to walka z wiatrakami. Jedynie życzę paniom menadżerkom by ktoś je tak samo potraktował jak one traktują paskudnie innych ludzi. Kobieta która była w ciąży w pracy nawet była obgadywana mimo że przesympatyczna kobieta. Obrzydliwe to jest. TFU

@Julianna

Szanowna Pani, Jest nam bardzo przykro, że ma Pani takie doświadczenia w związku z pracą w naszej firmie. Ze swojej strony możemy zapewnić, iż staramy się weryfikować wszystkie niepokojące sygnały (jeśli takie do nas docierają) i – w razie potrzeby- rozwiązywać nieporozumienia. Dodamy, iż - jako Pracownik – ma Pani prawo zgłaszania problemów do Działu Kadr. Dlatego też kluczowym czynnikiem w minimalizowaniu takich sytuacji jest sygnalizowanie ich w możliwie jak najkrótszym czasie od wystąpienia konfliktu. Zdecydowanie pomogłoby to w diagnozowaniu i reagowaniu na w/w sytuacje w poszczególnych działach i zespołach. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że relacje międzyludzkie są istotnym bodźcem do pracy, dlatego też kładziemy na nie szczególny nacisk. Możemy zapewnić, że zgłoszenie powyższych problemów nie byłoby tożsame z poniesieniem jakichkolwiek konsekwencji. Jesteśmy jednak zaniepokojeni faktem, iż napisała Pani o rozwiązaniu umowy bez podania przyczyny. Wymagamy od naszych Managerów, aby w trakcie rozmowy informowali Pracowników o powodzie rozwiązania umowy. Jednakże, zgodnie z obowiązującymi regulacjami w przypadku umowy na czas określony, pracodawca nie ma obowiązku podawania przyczyny wypowiedzenia. Czy mogłaby Pani podać więcej szczegółów sytuacji, o której Pani wspomina? Prosimy również o kontakt z Działem HR pod adresem: kariera@loanme.pl – pomożemy w wyjaśnieniu wszelkich wątpliwości.

Monicca

Ja jestem zadowolona. Pewnie niektórzy źle trafili, jak tak czytam te komentarze, ale w moim zespole nigdy nie było problemów i naprawdę mogę polecić pracę w tym miejscu.

Zainteresowana

Czy ktoś może powiedzieć, który to zespół ma tak niskiej wartości moralne, że zamiast pracą zajmuje się plotkowaniem i obgadywanie innych?

Szanowna Pani, Komentarze zawierające dane osobowe pracowników (pozwalające na ich identyfikację) naruszają nie tylko regulamin, ale również obowiązujące przepisy dotyczące ochrony danych osobowych. Mamy obowiązek zgłaszać takie komentarze do administratora strony. To on decyduje czy dana wypowiedź narusza zasady czy też nie. Dla nas każda informacja jest ważna. Wszystkie komentarze weryfikujemy i poddajemy szczegółowej analizie. Dział Kadr jest zaniepokojony faktem, iż nikt nie zgłosił problemu, o którym Pani wspomina. Prosimy zatem o wysłanie opisu sprawy na kontakt@loanme.pl, w tytule wpisując "Do Działu Kadr". Zweryfikujemy zgłoszone zdarzenie i podejmiemy stosowne kroki.

obecny

Żuczek, odpuść sobie. Dział w którym pracowałaś jest jednym z najbardziej pozytywnych działów w firmie i daje możliwość przejścia do innego działu. Co tydzień publikujesz ten sam komentarz. Czasem warto iść do przodu i znaleźć nową pracę.

@LoanMe Sp. z o.o.

Drodzy Państwo.. W żadnej z moich wypowiedzi nie padło imię oraz nazwisko bądź pseudonim. Kierunkowalam swą wypowiedź pod Nick Monicca. Dalej to tylko państwa być może mylne przypuszczenia. Niestety przypuszczenia to nie dowód. Niestety nikt nie zareagował w mojej sprawie. Więc zgłaszanie państwu czegoś było by już nonsensem.

Jolie
@Monicca

W tym zespole są konflikty blisko dwuletnie których nikt nie rozwiązuje. (usunięte przez administratora)

kandydat

Na wstępie napiszę, że to moja pierwsza opinia na GoWork. Często odwiedzam ten portal i z reguły byłem biernym obserwatorem tej strony. Na skutek mojej ostatniej rozmowy kwalifikacyjnej z wielce szanowną panią z zarządu tej spółki (dział prawny) muszę co nieco napisać, co sądzę na temat poszanowania kandydatów w tej organizacji. Byłem umówiony na rozmowę do działu prawnego, na którą czekałem blisko 50 minut. W międzyczasie jakaś pani kilkukrotnie przychodziła do mnie przepraszać za opóźnienia. Okazało się że pani z zarządu tak się przedłużyła rozmowa z poprzednim kandydatem... Po wyczekiwaniu na szanowną wielką panią z zarządu spółki, nie usłyszałem NIC - nawet żadnego przepraszam czy cokolwiek. Mało tego - Pani nie była zbytnio zainteresowana rozmową - odpowiadała na pytania od niechcenia i nie raczyła przeznaczyć choćby połowy tego czasu, który przeznaczyła na poprzedniego kandydata. Po naszej rozmowie oznajmiła, że musi iść na kolejną. Tym oto sposobem - nie dość że zostałem potraktowany bardzo nieprofesjonalnie po długim oczekiwaniu, to czasem przeznaczonym na moją rozmowę Pani odbiła sobie zaległości na rzecz następnego kandydata. Stanowczo odradzam, brak jakiegokolwiek szacunku.

@kandydat

Szanowny Panie, Przykro nam, że takie są Pana odczucia w związku ze spotkaniem w naszej firmie. Zapewniamy, iż nie było to w żaden sposób zamierzone. Jest to jednak naturalne, że nawet przy jak najstaranniejszym prowadzeniu kalendarza spotkań, terminy niektórych z nich ulegają opóźnieniom lub zmianom. Zweryfikowaliśmy też wskazane zdarzenie i niestety nie możemy zgodzić się z Pana uwagami. Był Pan na bieżąco informowany i kilkukrotnie przepraszany za konieczność oczekiwania. Rozmowa przebiegała prawidłowo, stosownie do charakteru stanowiska. Wyciągniemy wnioski z zaistniałego zdarzenia uważniej podchodząc do zagadnienia „time managementu”. Mimo wszystko dziękujemy Panu za poświęcenie czasu na udział w procesie rekrutacji.

rekrutacje

A czy ktos z hr informuje kandydata, jeśli ten nie dostanie się do pracy? Wysyłany jest chociaż mail czy nic?

@rekrutacje

Tak, wysyłamy mailową informację o zakończeniu procesu rekrutacji do osób, które uczestniczyły w rozmowach kwalifikacyjnych.

Nickola
@kandydat

taka sama opinia rzekomego "kandydata", słowo w słowo pojawiła się na profilu Aventus Group. Uważajcie w co wierzycie :)

DepresjaWygrywaGre

Jako ex pracownik rozkręcający spółkę w dziale sprzedaży mogę szczerze polecić! współpraca przebiegła jak należy :)! Praca sama w sobie jest śmieszna i przypomina grę, każdego dnia przychodzisz powiesić leszcza na haku i ograć innych graczy- kto więcej osób na hak powiesi ten wygrywa i dostanie więcej pieniązków :D Co do zarobków to od 1 do ostatniego miesiąca pracy bylem na górnych widłach 61+pkt .Czyli 5 cyfrowe brutto na soczek w pracy i setkę pod żabka tudzież pracy starczało :P ( kolejny plus) Atmosfera rożna ale tez daje plusa, wielu gracze nie potrafiło się pogodzić, ze ktoś ich miesiąc w miesiąc ogrywa i tak to wytłumaczeniem był mój „złoty kabel” hie hie :D Tym co już graja proponuje nieszablonowe zachowanie a najlepiej jak inni gracze są offline, niedziela to klucz do sukcesu ;) co do czasu pracy niestety jak chcesz ogarniać dobrze grę trzeba poświecić 220-240h. Po pewnym czasie jak już znudzi się gra przychodzi depresja i pół roczny odpoczynek ( opłacany w zależności jak graliście ) czy to dobrze czy złe sami musicie ocenić a minus taki, ze chorych nie chcą spowrotem :D Pozdrawiam i dziękuje za lepsze i gorsze momenty :)

Kamil

Dzień dobry, Czy lepiej jest składać CV do działu sprzedaży czy może do windykacji? Które projekty są lepiej premiowane? Gdzie można więcej zarobić? Dziękuję za odpowiedź.

@Kamil

Dzień dobry, jeśli ma Pan pytania dotyczące wysokości wynagrodzenia, a także systemu premiowego - zapraszamy do kontaktu z Działem Rekrutacji pod adresem: kariera@loanme.pl. Nasi Specjaliści udzielą stosownych informacji. Pozdrawiamy!

Dzień dobry, oprócz wynagrodzenia oferujemy karty Multisport, opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach, liczne programy motywacyjne i owocowe środy! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie: www.loanmepolska.pl Pozdrawiamy!

Witam, Jakie benefity oferuje firma swoim pracownikom ? Czy jest możliwość uzyskania karty multisport ?

@Zainteresowany

Szanowny Panie, naszym Pracownikom oferujemy karty Multisport, owocowe środy oraz opiekę medyczną na preferencyjnych warunkach. Zapraszamy na naszą stronę: www.loanmepolska.pl - tam znajdzie Pan szczegółowe informacje o naszej firmie, oferty pracy oraz aktualności. W razie pytań - służymy pomocą. Serdecznie pozdrawiamy!

Praca
@Zainteresowany

Tak, jest karta multisport.

Opinia

Loanme - firma jak każda. Jak kazda firmę tworzą ludzie. Ludzie z przeróżnymi charakterem i sposobem bycia. Jesli jesteś zainteresowany/a pracą w tej firmie- 'nie szczyp sie' może ten dział do którego będziesz aplikowac a nastepnie podejmiesz prace- będzie spełniać Twoje oczekiwania. Benefity: dla pracownikow: owocowe środy, pakiety medyczny i karta Multisport ( możliwe, ze malo Ale lepszy rydz niz nic) Pozdrawiam :*

Molly

Pracuje w LoanMe kilkanaście miesięcy. Zarobki przyzwoite jeżeli sie realizuje plan. Z tym nie było problemu kilka miesięcy temu. Od jakiś 3 miesięcy graniczy to prawie z cudem ze względu na brak wsparcia działu marketingu. Pracuje w tym dziale 5 osób z czego 3 stanowiska to Managerowie (panie). (usunięte przez administratora). W zespołach sprzedażowych od Leaderów mamy ogromne wsparcie, Nie raz sami zakładają słuchawki i dzwonią do klientów, często idą z gotowymi pomysłami do działu marketingu ale są ignorowani (usunięte przez administratora) Podsumowując praca w sprzedaży w LoanMe jest ok dzięki wsparciu Leaderów ze sprzedaży, (usunięte przez administratora)W każdej innej firmie taki skład w marketingu już dawno by sie nie utrzymał. Molly

Jacek
@Molly

Ja tam nie narzekam. Kasa świetna i ekipa super.

Ile jest zmian w LoanMe Sp. z o.o.?

pal

Zależy na jakim stanowisku. Na sprzedaży, windykacji do 20. back office godziny biurowe

@pal

Dzień dobry, w dziale sprzedaży, windykacji oraz administracji praca odbywa się w systemie zmianowym 8:00 - 16:00, 10:00 - 18:00 oraz 12:00 - 20:00. W przypadku pozostałych departamentów godziny pracy są stałe 9:00 - 17:00.

Karola

Pracowałam w LoanMe prawie 2 lata. Było bardzo przyjaźnie, z każdym moglam miło porozmawiać, mila atmosfera, ciekawi ludzie, duże perspektywy rozwoju :) Niestety musiałam się wyprowadzić z Warszawy a co za tym idzie rownież zrezygnować z pracy. Szkoda mi strasznie :/ Najlepsza firma, najlepsi ludzie... Polecam z całego serducha

Nirelby

Nie polecam !

Ig

Ostatnio byłam na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko administracyjne. Siedziba firmy robi wrażenie- eleganckie biuro w nowym biurowcu przy dworcu zachodnim, ludzie tam pracujący bardzo mili. Warunki kasowe jak na stanowisko dla studentki są w porządku. Polecam aplikować, na pewno to nie firma 'krzak'

Iza
@Ig

A czy zdecydowałaś się podjąć pracę w LoanMe? W swojej wypowiedzi wspomniałaś jedynie o pozytywach z rozmowy rekrutacyjnej. Skoro tak dobrze oceniasz tą firmę, to czy mogę przypuszczać, że już jesteś jej pracownikiem? Jeśli tak, będę bardzo wdzięczna za więcej konkretów z życia firmy.

M jak M
@Ig

Właśnie zaczynam przygodę na tym stanowisku ????

Zostaw merytoryczną opinię o LoanMe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w LoanMe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LoanMe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LoanMe Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LoanMe Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 78 ocen.

LoanMe Sp. z o.o.